Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1965


Sint Joost  21 maart
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan Janssen Meterik; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Arnoud Giesbers Liessel; 6 Jan Clerckx Helmond; 7 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 8 Theo Timmermans  Ommel; 9 Huub Greijmans Weert; 10 M.Sengers Budel; 11 P.Reuten Echt; 12 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 13 Martin Verrijth Sevenum; 14 Dirk van Hemert Heeze; 15 Tjeu Ramaekers Weert.
 
Ysselsteyn  28 maart
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Math Pustjens Roosteren; 3 Jan Clerckx Helmond; 4 Arnoud Giesbers Liessel; 5 Jan Janssen Meterik; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 8 Frits Strijbosch Nedereweert; 9 Martin Verrijth Sevenum; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 Frans Peeten Baarlo; 12 Jo Vrancken Linne; 13 Leo Hesen Horst; 14 Nico Brouwers Deurne; 15 J.Lathouwers Oostelbeers.

                                     Jac van Kessel krijgt dispensatie en stapt over naar de Amateurs
 

Beek en Donk  19 april
1 Jo Vrancken Linne 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Jan Janssen Meterik; 4 Jan Clerckx Helmond; 5 Dirk van Hemert Heeze; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Math Pustjens Roosteren; 8 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 9 C.Dekker Helmond; 10 Frans Peeten Baarlo; 11 van Moorsel Mierlo; 12 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Leo Hesen Horst; 15 Huub Kanters Weert.
 
Merum 25 april
1 Jan Janssen  Meterik; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Ton Brouns Urmond; 5 Jan Clerckx Helmond; 6 Frits Strijbosch Nederweert; 7 J.Verheijen Asten; 8 J.Martens Milheeze; 9 Arnoud Giesbers Liessel; 10 Dirk van Hemert Heeze; 11 Huub Kanters Weert; 12 Theo Timmermans Ommel; 13 Math Pustjens Roosteren.
 
Echt  30 april 
Klassementsrace
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jan Janssen Meterik; 4 Ton Brouns Urmond; 5 Math Pustjens Roosteren.
Afvallingsrace
1 Jo Vrancken Linne; 2 Ton Brouns Urmond; 3 Jan Janssen Meterik; 4 Jan Clerckx Helmond; 5 Henk Smits Baarlo.
 
Oirschot  2 mei   Bedevaart
1 Jo Vrancken Linne; 2 Ton Brouns Urmond; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Dirk van Hemert Heeze; 5 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 6 Arnoud Giesbers Liessel; 7 Peter Franken Oirschot; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Jan Janssen Meterik; 10 Jan Clerckx Helmond; 11 Theo Timmermans Ommel; 12 Huub Janssen Sevenum; 13 Frans Peeten Baarlo; 14 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 15 Leo Hesen Horst.

Jo Vrancken met Jo van Pol  en ......

 
Zeelst  5 mei
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Peter Franken Oirschot; 3 Ton Brouns Urmond;  4 Jan Clerckx Helmond;  5 Jan Janssen Meterik; 6 Jo Vrancken linne; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Dirk van Hemert Heeze; 9 Theo Timmermans Ommel; 10 Arnoud Giesbers Liessel; 11 Frans Peeten Baarlo; 12 Martin Verrijth Sevenum; 13 Math Pustjens Roosteren; 14 Huub Kanters Weert; 15 J.Verheijen Asten.
 
Deurne  9 mei
1 Jan Janssen Meterik; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Theo Timmermans Ommel; 5 Frans Peeten Baarlo; 6 Huub Kanters Weert; 7 Gerrit Hoefnagels Asten; 8 M.Sengers Budel; 9 Leo Hesen Horst;  10 C.Dekker Helmond; 11 Arnoud Giesbers Liessel; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 14 L. van Rovert Middelbeers; 15 Ton Brouns Urmond.
 
Venlo  Villapark  16 mei
1 Jan Janssen Horst; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Jo Vrancken Linne; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 7 Jan Clerckx Helmond; 8 Math Pustjens Roosteren; 9 Peter Franken Oirschot; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 Leo Hesen Horst; 12 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 13 Ton Brouns Urmond; 14 Martin Verrijth Sevenum; 15 Huub Janssen Sevenum.
 
Roermond  23 mei
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Jan Janssen Horst; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Peter Franken Oirschot; 6 M.Sengers Budel;  7 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven;  8 Leo Hesen Horst; 9 Martin Verrijth Sevenum; 10 Theo Timmermans Ommel; 11 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 12 Jan Clerckx Helmond; 13 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 14 Tjeu Ramaekers Weert; 15 L. van Rovert Middelbeers.
 
Helmond  27 mei
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Jan Janssen Meterik; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Jo Vrancken Linne; 5 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 6 Math Pustjens Roosteren; 7 M.Sengers Budel; 8 Arnoud Giesberts Liessel; 9 W. van Moorsel Mierlo; 10 C.Dekker Helmond; 11 Frans Peeten Baarlo; 12 Huub Janssen Sevenum; 13 Jan Clerckx Helmond; 14 Theo Timmermans Ommel; 15 Dirk van Hemert Heeze.

                              Hein Kuipers met Nico Brouwers

 
Liessel  30 mei  NWB Kampioenschap
1 Jan Janssen Meterik; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Nico Brouwers Deurne; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Jo Vrancken Linne;  6 Huub Janssen Sevenum; 7 W. van Moorsel Mierlo; 8 Math Pustjens Roosteren; 9 Jan Clerckx Helmond; 10 Tjeu Ramaekers Weert.
 
Echt  7 juni
1 Henk Smits Baarlo; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Jan Clerckx Helmond; 5 Jo Vrancken Linne; 6 M.Sengers Budel; 7 Huub Janssen Sevenum; 8 Leo Hesen Horst; 9 Peter Franken Oirschot; 10 Nico Brouwers Deurne; 11 Martin Verrijth Sevenum; 12 H. van Moorsel Mierlo; 13 Dirk van Hemert Heeze; 14 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 15 Huub Kanters Weert.

                    Henk Smits  groot talent uit Baarlo


Blerick  12 juni   Aankomst Omloop der Peel
1 Leo Hesen Horst; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 4 G.Mennen Deurne; 5 H. van de Kant Helmond; 6 J. Heijl Lieshout; 7 H.Peters Venlo; 8 Frans Peeten Baarlo; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 C. van der Sloot Oirschot; 11 H.Smits Asten; 12 Jan Willemsen Reuver; 13 J.Tummers Ilikhoven; 14 H. van Dijk Helmond; 15 G.Schalks Venlo.

 
Someren  13 juni   Aankomst Omloop der Peel
1 Frans Peeten Baarlo; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Leo Hesen Horst; 4 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 5 H.Peters  Venlo.

                                                 Frans Peeten
Montfort  27 juni
1 Peter Franken Oirschot; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Jan Clerckx Helmond; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Ton Brouns Urmond; 8 M.Sengers Budel; 9 J.van Dun Boxtel; 10 Huub Janssen Sevenum; 11 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 12 Martin Verrijth Sevenum; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 Theo Timmermans Ommel; 15 Leo Hesen Horst.

                       Peter Franken

 
Deurne  St.Jozef  4 juli
1 Huub Greijmans Weert; 2 Peter Franken Oirschot; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Jo Vrancken Linne; 5 Arnoud Giesbers Liessel; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Ton Brouns Urmond; 8 Jan Clerckx Helmond; 9 J.Mennen Deurne; 10 Huub Kanters Weert; 11 Dirk van Hemert Heeze; 12 Frans Peeten Baarlo; 13 J.Lathouwers Middelbeers; 14 Gerrit Hoefnagels Asten; 15 Martin Verrijth Sevenum.
 
Weert  Fatima  10 juli
1 Huub Greijmans Weert; 2 Jan Janssen Meterik; 3 Jan Clerckx Helmond; 4 Jo Vrancken Linne; 5 Dirk van Hemert Heeze.

Huub Greijmans wint in Weert en zijn clubmakkers Sjaak  de Graaf ( L. ) en Frits Strijbosch               vieren mee

 
Vlodrop  11 juli
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Ton Brouns Urmond; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Jan Clerckx Helmond; 6 Arnoud Giesbers Liessel; 7 Peter Franken Oirschot; 8 Dirk van Hemert Heeze; 9 Huub Greijmans Weert; 10 J.Mennen Deurne; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Jan Janssen Meterik; 13 Huub Kanters Weert; 14 Leo Hesen Horst; 15 M.Sengers Budel.

                      Martin Verrijth

 
Sevenum  18 juli
1 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Leo Hesen Horst; 4 Huub Janssen Sevenum; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 G.Martens Milheeze; 7 H.Thijssen Maasbree; 8 L. van Roovert Middelbeers; 9 A. van der Sloot Oirschot; 10 L.Peters Blerick; 11 A.Schalks Venlo; 12 M.Oostelbos Tilburg; 13 H.Roefs Oirschot; 14 Gerrit Hoefnagels Asten; 15 Gerrit Ugen Deurne.

                                                           Theo van der Leeuw

 
Deurne Zeilberg  18 juli
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Jan Clerckx Helmond; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Dirk van Hemert Heeze; 7 Henk Smits Baarlo; 8 M.Sengers Budel; 9 Arnoud Giesbers Liessel; 10 Jo Vrancken Linne; 11 C.Dekker Helmond; 12 Peter Franken Oirschot; 13 Huub Kanters Weert; 14 W. van Moorsel Mierlo; 15 Math Pustjens Roosteren.
 
Middelbeers  25 juli
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Jan Janssen Meterik; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Huub Kanters Weert; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Jo Vrancken Linne; 7 Dirk van Hemert Heeze; 8 Jan Clerckx Helmond; 9 M.Sengers Budel; 10 Huub Janssen Sevenum; 11 Peter Franken Oirschot; 12 Arnoud Giesbers Liessel; 13 Martin Verrijth Sevenum; 14 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 15 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt.
 
Pey  Echt  1 augustus
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jan Janssen Meterik; 3 M.Sengers Budel; 4 Jan Clerckx Helmond; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Huub Janssen Sevenum; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Arnoud Giesbers Liessel; 9 Jo Vrancken Linne; 10 Leo Hesen Horst; 11 Math Pustjens Roosteren; 12 Huub Kanters Weert; 13 J.Thijssen Maasbree; 14 Dirk van Hemert Heeze; 15 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt.

                                Tjeu Ramaekers en Huub Greijmans

 
Stevensweert  8 augustus
1 Jan Clerckx Helmond; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Jan Janssen Meterik; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Huub Janssen Sevenum; 6 Dirk van Hemert Heeze; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Leo Hesen Horst; 9 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Arnoud Giesbers Liessel; 12 Huub Kanters Weert; 13 Math Pustjens Roosteren; 14 H.Martens Mechelen; 15 Theo Timmermans Ommel.

 
Neer   15 augustus
1 Jan Janssen Meterik; 2 Peter Franken Oirschot; 3 Martin Verrijth Sevenum,; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Arnoud Giesbers Liessel; 7 Jan Clerckx Helmond; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Dirk van Hemert Heeze; 10 Huub Kanters Weert; 11 Math Pustjens Roosteren; 12 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 13 Tjeu Ramaekers Weert; 14 J.Hermsen Boxtel; 15 Jac Beurskens Haelen.
 
Hegelsom  22 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jan Janssen Meterik; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Leo Hesen Horst; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Ton Brouns Urmond; 7 Huub Kanters Weert; 8 Huub Janssen Sevenum; 9 Math Pustjens Roosteren; 10 Jan Willemsen Reuver; 11 H.Peeters blerick; 12 Jac de Graaf Weert; 13 Louis Caris Haelen; 14 J.Thijssen Maasbree; 15 H.Horstermans Maasniel.

                                            Tjeu Ramaekers : Limburgse titel

 
Someren Eind  22 augustus  Provinciale Kampioenschappen 
Brabant
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Jan Somers Veldhoven; 3 Peter Franken Oirschot.
 
Asten  5 september
1 Jan Janssen Meterik; 2 Huub Kanters Weert; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jan Clerckx Helmond; 6 G.Hermes Boxtel; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Dirk van Hemert Heeze; 10 Fred Janssen Weert; 11 Leo Hesen Horst; 12 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 13 Frans Peeten Baarlo; 14 Wiel Laugs Koningsbosch; 15 Arnoud Giesbers Liessel. 
 
Kessel Eik  12 september
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Jan Janssen Meterik; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Piet Franken Oirschot; 7 J.Hermes Boxtel; 8 Fred Janssen Weert; 9 Jan Clerckx Helmond; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Dirk van Hemert Heeze; 14 Wiel Laugs Koningsbosch; 15 Huub Janssen Sevenum; 16 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt.
 
Heythuysen  19 september
1 Jan Janssen Meterik; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Jan Clerckx Helmond; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Peter Franken Oirschot; 8 Jan Somers Veldhoven; 9 J.Peeters Blerick; 10 Martin Verrijth Sevenum; 11 Henk Smits Baarlo; 12 W. van Moorsel Mierlo; 13 J.Hermes Boxtel; 14 Huub Janssen Sevenum; 15 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt.
 
Baarlo  26 september
1 Fred Janssen Weert; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Nico Brouwers Deurne; 4 Jan Janssen Meterik; 5 Jo Vrancken Linne; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Wiel Laugs Koningsbosch; 8 Jan Clerckx Helmond; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Frans Peeten Baarlo; 11 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 12 Jos van Gansewinkel Maarheeze.

                                               Fred Janssen


Roggel  3 oktober
1 Jo Vrancken Linne; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Fred Janssen Weert; 5 Huub Greijmans Weert; 6 J.Hermes Boxtel; 7 Huub Janssen Sevenum; 8 Jan Somers Veldhoven; 9 Leo Hesen Horst; 10 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Ad van Dun Boxtel; 13 Tjeu Ramaekers Weert; 14 H. Peeters Blerick; 15 Dirk van Hemert Heeze.
 
Haelen  10 oktober
1 Jo Vrancken Linne; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 H.Peeters Blerick; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Fred Janssen Weert; 7 Dirk van Hemert Heeze; 8 Wiel Laugs Koningsbosch; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Jan Clerckx Helmond; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Piet Kessels Lieshout; 13 M.Sengers Budel; 14 Huub Janssen Sevenum; 15 Jan Somers Veldhoven.