Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1964


Sint Joost 22 maart
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Antoon Kuipers Eindhoven; 3 Nico Brouwers Deurne; 4 Huub Engelen Linne; 5 Jo Doemgens Echt; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 A.van Dooren Eindhoven; 10 M.Poels Merselo; 11 Hennie van de Heurik Weert; 12 J.Hermsen Venray; 13 Michel Evers Linne; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Mart Kessels Lieshout.

                              Jac van Kessel met zijn trainingsmaat Nico Brouwers ( L. )

 
Maarheeze  5 april
1 Michel Evers Linne; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Jan Spetgens Someren; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Jo Doemgens Echt; 7 A. van Dooren Eindhoven; 8 Jo van Pol Montfort; 9 Jos Kirkels Weert; 10 Antoon Kuypers Eindhoven; 11 Jac Stroek Weert; 12 J. van Deursen  Elsendorp; 13 Hennie van de Heurik Weert; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Mart Kessels Lieshout
 
Holtum  12 april
1 Chris Hendriks Venray; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Antoon Kuypers Eindhoven; 4 Michel Evers Linne; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Jo Doemgens Echt; 7 Jos Kirkels Weert; 8 Jo van Pol Montfort; 9 Jan Spetgens Someren; 10 A. van de Boer Eindhoven; 11 Nico Brouwers Deurne; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Huub Engelen Linne; 15 Mart Kessels Lieshout.
 
Susteren  19 april
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Michel Evers Linne; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 A. van Dooren Eindhoven; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Jo van Pol Montfort; 8 Jac Stroek Weert; 9 Hennie van de Heurik Weert; 10 Antoon Kuypers Eindhoven; 11 Mart Siebers Venray; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Jan Spetgens Someren; 14 J.Hermsen Venray; 15 Chris Hendriks Venray.
 
Merum  26 april
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Michel Evers Linne; 4 Jan Spetgens Someren; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Antoon Kuypers Eindhoven; 8 Mart Kessels Lieshout; 9 Jos Kirkels Weert; 10 A. van Dooren Eindhoven.

Thieu van Pol  wint zeer royaal in Merum

 
Treebeek  30 april
1 Michel Evers Linne; 2 Huub Engelen Linne; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jan Spetgens Someren; 5 Jac Stroek Weert; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 A.van de Boer Eindhoven; 8 Antoon Kuypers Eindhoven.

Michel Evers verslaat het hele peloton in Treebeek, ploeggenoot Huub Engelen wordt tweede en Thieu van Pol (ook van Voorwaarts ) komt als derde over de streep


Echt  3 mei
1 Michel Evers Linne; 2 Jan Spetgens Someren; 3 Nico Brouwers Deurne; 4 H. van de Vin Budel Schoot; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Mart Siebers Venray; 7 Jo van Pol Montfort; 8 Thieu van Pol Montfort; 9 Jac Stroek Weert; 10 Huub Engelen Linne; 11 Jos Kirkels Weert; 12 Chris Hendriks Venray; 13 A. van de Boer Eindhoven; 14 Henk van Glabbeek Zeelst; 15 Huub Greijmans Weert.


Swalmen  7 mei
1 Jos Kirkels Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jan Spetgens Someren; 5 Jac Stroek Weert; 6 Chris Hendriks Venray; 7 Hennie van de Heurik Weert; 8 Huub Engelen Linne; 9 Mart Siebers Venray; 10 Jo Doemges Echt; 11 Jo van Pol Montfort; 12 Antoon Kuypers Eindhoven; 13 Huub Greijmans Weert; 14 J.Hermsen Venray; 15 A.van Dooren Eindhoven.
 
Deurne  7 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Henk van Glabbeek Zeelst; 4 Wiel Geraeds Thorn; 5 Jan Clerckx Helmond; 6 Gerard Timmermans Ommel; 7 A. van Hemert Heeze; 8 H.Kuipers Blerick; 9 A.Bankers Milheeze; 10 Frits Strijbosch Nederweert; 11 J. van Kouwen Weert; 12 J.Verheijen Asten; 13 H.Cox Swalmen; 14 Arnoud Giesbers Liessel; 15 A.van den Hoek Eindhoven.
 
Zeelst  9 mei
1 Jo Doemgens Echt; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Ad van de Boer Eindhoven; 4 Mart Kessels Lieshout; 5 M. van de Vin Budel Schoot; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jan Spetgens Someren; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Jos Kirkels Weert; 10 J.Hermsen Venray; 11 Thieu van Pol Montfort; 12 Jac Stroek Weert; 13 Henk van Glabbeek Zeelst; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Antoon Kuypers Eindhoven.

                                               Jo Doemgens


Zeelst  10 mei
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jac Stroek Weert; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Huub Engelen Linne; 8 Jan Spetgens Someren; 9 Jo van Pol Montfort; 10 Hennie van de Heurik Weert; 11 Jo Doemgens Echt; 12 Chris Hendriks Venray; 13 M.van de Vin Budel; 14 Ad van de Boer Eindhoven; 15 Antoon Kuypers Eindhoven.
 
Blerick  18 mei  
1 Jan Spetgens Someren; 2 A. van de Boer Eindhoven; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jos Kirkels Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Chris Hendriks Venray; 9 Jac Stroek Weert; 10 Jan Clerckx Helmond; 11 Frits Strijbosch Nederweert; 12 Hennie van de Heurik Weert; 13 Jo Doemges Echt; 14 A. van Dooren Eindhoven; 15 Mart Siebers Venray.

       
Roermond  24 mei
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Huub Engelen Linne; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Hennie van de Heurik Weert; 5 Jo van Pol Montfort; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 H. van Dooren Zeelst; 8 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 9 Jos Kirkels Weert; 10 Jan Spetgens Someren; 11 M.Poels Merselo; 12 Mart Kessels Lieshout; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Jo Doemgens Echt.
 
Weert  Fatima  31 mei  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Chris Hendriks Venray; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Huub Engelen Linne; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Jo Doemgens Echt; 8 Jac Stroek Weert; 9 Henk Smits Baarlo; 10 M.Sengers Budel.
 
Liessel  31 mei  Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Jan Spetgens  Someren; 2 Arnoud Giesbers Liessel; 3 Dirk van Hemert Heeze; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 7 Jan Clerckx Helmond; 8 J.Bankers Milheeze; 9 Mart Kessels Lieshout.

                                                     Jan Spetgens

 
Blerick  6 juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Mart Siebers Venray; 4 Jac Stroek Weert; 5 Jan Spetgens Someren; 6 Chris Hendriks Venray; 7 M. van de Vin Budel Schoot; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Riny Berkers Someren; 10 Arnoud Giesbers Liessel;  11 J.Hermsen Venray; 12 Jo van Pol Montfort; 13 A.Bankers Milheeze; 14 M.Poels Merselo; 15 H.Kuipers Blerick.
 
Someren  7 juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Riny Berkers Someren; 4 Jan Spetgens Someren; 5 Chris Hendriks Venray; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Huub Engelen Linne; 8 Jo van Pol Montfort; 9 Jac Stroek Weert; 10 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 11 Mart Kessels Lieshout; 12 J.van Kouwen Weert; 13 A. van Hoek Helmond; 14 H.Kuipers Blerick; 15 Jan Clerckx Helmond.
 
Montfort  14 juni  Bedevaart
1 Chris Hendriks Venray; 2 Hennie van de Heurik Weert; 3 Jos Kirkels Weert; 4 Jan Spetgens Someren; 5 H. van de Vin Budel Schoot; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Thieu van Pol Montfort; 9 Nico Brouwers Deurne; 10 A. van Dooren Eindhoven; 11 Jo van Pol Montfort; 12 Michel Evers Linne; 13 Mart Kessels Lieshout; 14 Huub Engelen Linne; 15 Henk van Glabbeek Zeelst.

Pelotonspurt  om plaats zes in Montfort, 5 koplopers zijn al binnen  Bert van Zantvoort klopt hier Thieu van Pol en Jac van Kessel

 
Neer  21 juni  NWB Kampioenschap
1 Antoon Kuypers Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Huub Engelen Linne; 4 A. van Dooren Eindhoven; 5 Jan Spetgens Someren; 6 Jac Stroek Weert; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jan Clerckx Helmond; 9 M. van de Vin Budel Schoot; 10 Thieu van Pol Montfort.
 
Vlodrop  28 juni
1 Thieu van Pol Montfort; 2 A. van Dooren Eindhoven; 3 Jan Spetgens Someren; 4 Jac Stroek Weert; 5 Jos Kirkels Weert; 6 Huub Engelen Linne; 7 H. van de Vin Budel Schoot; 8 Mart Siebers Venray; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Nico Brouwers Deurne; 11 Frits Strijbosch Nederweert; 12 H.Kuipers Blerick; 13 Theo Timmermans Ommel; 14 Jo Doemgens Echt; 15 M.Poels Merselo.
 
Schinveld  5 juli
1 Michel Evers Linne; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Hennie van de Heurik Weert; 5 Frits Strijbosch Nederweert; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Jac Stroek Weert; 8 H.Kuipers Blerick; 9 Jo Doemgens Echt; 10 Frans Peeten Baarlo; 11 Jan Janssen Meterik; 12 Huub Greijmans Weert; 13 J. van Kouwen Weert; 14 H.Leurs Linne; 15 Jo van Pol Montfort.

Michel Evers verslaat Thieu van Pol  in Treebeek

 
Asten  5 juli
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Antoon Kuypers Eindhoven; 3 Mart Kessels Lieshout; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Jan Spetgens Someren; 6 A.van Dooren Eindhoven; 7 Dirk van Hemert Heeze; 8 Mart Siebers Venray; 9 Jan Clerckx Helmond; 10 Chris Hendriks Venray.
 
Ysselsteyn  12 juli
1 Henk Smits Baarlo; 2 Jos Kirkels Weert; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jac Stroek Weert; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Mart Siebers Venray; 8 Michel Evers Linne; 9 Huub Engelen Linne; 10 Frans Peeten Baarlo; 11 H.Kuipers Blerick; 12 Jo Doemgens Echt; 13 Theo Timmermans Ommel; 14 A. van de Hoek Eindhoven; 15 Jan Clerckx Helmond.
 
Stevensweert  19 juli
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jos Kirkels Weert; 3 Jac Stroek Weert; 4 Mart Kessels Lieshout; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Huub Engelen Linne; 7 Frans Peeten Baarlo; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Jan Spetgens Someren; 10 A. van Dooren Eindhoven.

                                                      Jac van Kessel

 
Deurne  26 juli
1 Theo Timmermans Ommel; 2 Henk van Glabbeek Zeelst; 3 Frits Strijbosch Nederweert; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Michel Evers Linne; 8 Huub Engelen Linne; 9 Jac Stroek Weert; 10 Jos Kirkels Weert; 11 Hennie van de Heurik Weert; 12 Mart Kessels Lieshout; 13 Jan Clerckx Helmond; 14 A.van Dooren Eindhoven; 15 H.Kuipers Blerick.
 
Echt  2 augustus
1 Jan Janssen Meterik ; 2 Jo Doemgens Echt; 3 Jan Clerckx Helmond; 4 Frits Strijbosch Nederweert; 5 Ger Bruisten Roermond; 6 W. van Moorsel Mierlo; 7 H. van Gansewinkel Maarheeze; 8 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 9 H.Thijssen Maasbree; 10 Frans Sassen Belfeld; 11 J.Thijssen Maasbree; 12 W. van Moorsel Mierlo; 13 C.Dekker Helmond; 14 Gerrit Hoefnagels Asten; 15 H.Vervoort Blerick.
 
Brunssum  2 augustus
1 Jan Spetgens Someren; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Michel Evers Linne; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Hennie van de Heurik Weert; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Mart Kessels Lieshout; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Henk van Glabbeek Zeelst; 11 H. van de Vin Budel Schoot; 12 A. van Dooren Eindhoven; 13 Jac Stroek Weert; 14 Mart Siebers Venray; 15 M.Poels Merselo.
 
Koningslust  9 augustus
1 Michel Evers Linne; 2 A. van Dooren Eindhoven; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Hennie van de Heurik Weert; 5 Jan Spetgens Someren; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Jan Clerckx Helmond;  9 Jo van Pol Montfort; 10 Jan Janssen Meterik; 11 Mart Kessels Lieshout; 12 M.Poels Merselo; 13 Frits Strijbosch Nederweert; 14 Arnoud Giesbers Liessel; 15 Theo Timmermans Ommel.
 
Someren Eind   16 augustus
1 Michel Evers Linne; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jac Stroek Weert; 5 Jan Spetgens Someren; 6 M. van de Vin Budel Schoot; 7 A. van Dooren Eindhoven; 8 Huub Engelen Linne; 9 Hennie van de Heurik Weert; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Mart Kessels Lieshout; 12 Jos Kirkels Weert; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Theo Timmermans Ommel.

      Ook in Someren-Eind zijn de bloemen voor Michel Evers

 
Sevenum  23 augustus
1 Hennie van de Heurik Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jac Stroek Weert; 5 A.van Dooren Eindhoven; 6 Michel Evers Linne; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 A.van de Boer Eindhoven; 9 M. van de Vin Budel Schoot; 10 Frits Strijbosch Nederweert; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Mart Kessels Lieshout; 13 M.Poels Merselo; 14 Theo Timmermans Ommel; 15 Jo van Pol Montfort.

 Hennie van de Heurik na zijn zege in Sevenum, links naast hem Sjaak de Graaf ook uit Weert 

      

Echt  30 augustus
1 Jan Spetgens Someren; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Michel Evers Linne; 5 Huub Engelen Linne; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Jac Stroek Weert; 8 A. van Dooren Eindhoven; 9 Mart Kessels Lieshout; 10 Hennie van de Heurik Weert; 11 Nico Brouwers Deurne; 12 Piet Reuten Echt; 13 Antoon Kuypers Eindhoven; 14 P.Vorstenbosch Lieshout; 15 J. van Kouwen Weert.
 
Linne  6 september
1 Michel Evers Linne; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Hennie van de Heurik Weert; 5 Mart Kessels Lieshout; 6 Frans Peeten Baarlo; 7 Mart Siebers Venray; 8 Jac Stroek Weert.

                                         Kopgroep in de ronde van Linne

                                      Michel Evers wint ook in Linne

 
Deurne  Zeilberg  6 september
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jan Janssen Meterik; 4 H. van Gansewinkel Maarheeze; 5 Math Pustjens Roosteren; 6 Dirk van Hemert Heeze; 7 J.Kuipers Blerick; 8 Piet Reuten Echt.
 
Kessel Eik  13 september
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Mart Kessels Lieshout; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Hennie van de Heurik Weert; 5 Michel Evers Linne; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Huub Engelen Linne; 8 Thieu van Pol Montfort; 9 Jo van Pol Montfort; 10 Jac Stroek Weert; 11 A. van Dooren Eindhoven; 12 Mart Siebers Venray; 13 M.van de Vin Budel Schoot; 14 Dirk van Hemert Heeze; 15 M.Poels Merselo.

Baarlo  27 september
1 Hennie van de Heurik Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Michel Evers Linne; 5 Dirk van Hemert Heeze; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Jac Stroek Weert; 8 Huub Engelen Linne; 9 Jo van Pol Montfort; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Jan Janssen Meterik; 12 A.van de Boer Eindhoven; 13 Theo Timmermans Ommel; 14 Math Pustjens Roosteren; 15 M.Poels Merselo.
 
Heythuysen  4 oktober
1 Huub Greijmans  Weert; 2 Michel Evers Linne; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Mart Kessels Lieshout; 7 Jac Stroek Weert; 8 Huub Engelen Linne; 9 Jo van Pol Montfort; 10 Hennie van de Heurik Weert; 11 Dirk van Hemert Heeze; 12 Nico Brouwers Deurne; 13 A. van Dooren Eindhoven; 14 Theo Timmermans Ommel; 15 C.Dekker Helmond.

                           Huub Greijmans na zijn eerste verwinning, in Heythuysen   

 Het jeugdige team van wielerclub Voorwaarts uit Montfort is klaar voor het nieuwe seizoen,                           vanaf plaats drie  v.l.n.r. Jo Vrancken-Jo van Pol-Huub Engelen-Thieu van Pol-Michel Evers en Pieter van  Pol, in trainingspak Sief van Pol  de oudste broer van Pieter-Thieu en Jo