Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1963


Sint Joost  24 maart
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Jo Smeets Grevenbicht; 4 Chris Hendriks Venray; 5 Henk Thijssen Zeelst; 6 J.Koch Veldhoven; 7 M.Poels Merselo; 8 Jan Keunen Milheeze; 9 Henk  Smits Baarlo; 10 Thieu v an Pol Montfort; 11 Mart Siebers Venray; 12 Michel Evers Linne; 13 Jos Kirkels Weert; 14 H. van Glabbeek Zeelst; 15 Jan Spetgens Someren.
 
Susteren  7 april
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Hans Kusters Zeelst; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Michel Evers Linne; 6 Chris Hendriks Venray; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 W.Zijlmans Liessel; 9 Jo Smeets Grevenbicht; 10 J.Koch Veldhoven; 11 Riny Berkers Someren; 12 Jos Kirkels Weert; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 J.Beurskens Blerick; 15 Cor Salentijn Roermond.
 
Budel Schoot  15 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 J.Koch Veldhoven; 3 Henk Thijssen Zeelst; 4 Chris Hoedelmans Deurne; 5 W.Zijlmans Lieshout; 6 NN.; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 Wiel Geraeds Thorn; 13 Jo van Pol Montfort; 16 Michel Evers Linne.
 
Maarheeze  21 april
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 W.Zijlmans Lieshout; 5 Chris Hoedelmans Deurne; 6 J.Koch Veldhoven; 7 Michel Evers Linne; 8 Cor Salentijn Roermond; 9 H.Willems Veldhoven; 10 Riny Berkers Someren; 11 Jos Kirkels Weert; 12 J.Welgens Someren.
 
Merum  28 april
Groep A
1 Jo Doemgens Echt; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 J.Evers Soerendonk; 4 J.Hermsen Venray; 5 Arnoud Giesbers Liessel; 6 Antoon Kuypers Eindhoven; 7 Ad van de Mortel Liessel; 8 Huub Engelen Linne; 9 J.Hendriks Wellerlooi; 10 Albert Kuhlmann Baarlo.
 
Holtum  28 april
Groep B
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Jo Smeets Grevenbicht; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Jos Kirkels Weert; 7 W.Zijlmans Lieshout; 8 M.Poels Merselo; 9 H.Willems Veldhoven; 10 Riny Berkers Someren; 11 Harrie Beurskens Tegelen; 12 Hans Kusters Zeelst; 13 Frans Peeten Baarlo; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Jan Spetgens Someren.
 
Venlo  Villapark  30 april
1 W.Zijlmans Lieshout; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Henk Thijssen Zeelst; 4 Jo Smeets Grevenbicht; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Chris Hoedelmans Deurne; 7 Jan Stoffels Koningsbosch; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Michel Evers Linne; 10 Riny Berkers Someren.

                                       Willy Zijlmans
Zeelst  4 mei
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 H.Willems Veldhoven; 3 J.Koch Veldhoven; 4 Henk Thijssen Zeelst; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Jo Smeets Grevenbicht; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Jan Keunen Milheeze;  9 Jos Kirkels Weert; 10 Hans Kusters Zeelst. 
 
Budel   5 mei
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 Michel Evers Linne; 3 Jos Kirkels Weert; 4 Harrie Beurskens Tegelen; 5 Chris Hoedelmans Deurne; 6 Jan Spetgens  Someren; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Harrie Evers Soerendonk; 9 Jo Smeets Grevenbicht; 10 Cor Salentijn Roermond; 11 W.Zijlmans Lieshout; 12 Thieu van Pol Montfort; 13 J.Kuipers Blerick; 14 H.Willems Veldhoven; 15 M.Poels Merselo.

 Tweede van rechts Henk Thijssen

 
Deurne  12 mei 
Groep A
1 H.Willems Veldhoven; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Henk Smits Baarlo;  6 Jos Kirkels Weert; 8 Thieu van Pol Montfort; 9 Cor Salentijnn Roermond; 11 Jac Stroek Weert; 14 Jan Spetgens Someren; 15 Michel Evers Linne.
 
Panningen  12 mei 
Groep B
1 J. van de Mortel Liessel; 2 H. van Duynhoven Stiphout; 3 G.Hendrickx Wellerlooi; 4 Albert Kuhlmann Baarlo; 5 Henny van de Heurik Weert; 6 Jo van Pol Montfort; 7 M. van de Vin Budel Schoot; 8 Dirk van Hemert Heeze; 9 Huub Engelen Linne; 10 Arnoud Giesbers Liessel; 11 Mat Gerrits Stiphout; 12 G.Damen Montfort; 13 Harrie Evers Soerendonk; 14 J.Janssen Eindhoven; 15 J.Scheepers Someren.
 
Neerkant  19 mei 
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Chris Hoedelmans Deurne; 3 Jos Kirkels Weert; 4 M.Poels Merselo; 5 Henk Smits Baarlo; 6 W.Zijlmans Lieshout; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Michel Evers Linne; 10 H.Willems Veldhoven; 11 Cor Salentijn Roermond; 12 Jo van Pol Montfort; 13 Jo Doemges Echt; 14 Mart Siebers Venray; 15 Jac Stroek Weert.
 
Swalmen  23 mei
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 J,Koch Veldhoven; 3 W.Zijlmans Lieshout; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Jo Smeets Grevenbicht; 6 Michel Evers Linne; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 H.Willems Veldhoven; 9 Jos Kirkels Weert; 10 Chris Hoedelmans  Deurne; 11 Antoon Kuypers Eindhoven; 12 Jo Doemges Echt; 13 Jan Clerckx Helmond; 14 M.Poels Merselo; 15 Bert van Zantvoort Weert.
 
Zeelst  26 mei
1 Wiel Geraeds Thorn; 2

                      Wiel Geraeds wint er drie achter elkaar

 
Weert  Fatima  3 juni
Groep A
1 Jos Kirkels Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Piet Stevens Baexem; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Jac Stroek  Weert; 6 Antoon Kuypers Eindhoven; 7 Jan Clerckx Helmond; 8 Huub Engelen Linne; 9 J.Hermsen Venray; 10 Hennie  van den Heurik Weert.
 
Bakel  3 juni
Groep B
1 Chris Hendriks Venray; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Riny Berkers Someren; 4 Wiel Geraeds Thorn; 5 W.Zijlmans Lieshout; 6 H.Willems Veldhoven; 7 Chris Hoedelmans Deurne; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 M.Poels Merselo; 10 Jo Smeets Grevenbicht; 11 Cor Salentijn Roermond.
 
Someren  8 juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Jo Smeets Grevenbicht; 2 Michel Evers Linne; 3 Jac Stroek Weert.
 
Someren  9 juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Jan Spetgens Someren; 3 W.Zijlmans Lieshout; 4 Hennie van den Heurik Weert; 5 Riny Berkers Someren; 6 Chris Hoedelmans Deurne.
 
Stiphout  15 juni
1 W.Zijlmans Liessel; 2 Jo Smeets Grevenbicht; 3 Wiel Geraeds Thorn; 4 J.Koch Veldhoven; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Hans Kusters Zeelst; 8 Riny Berkers Someren; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Michel Evers Linne; 11 Jo van Pol Montfort; 12 Jac van Kessel Deurne; 13 H.Kuipers Veldhoven; 14 H.Willems Veldhoven; 15 Chris Hoedelmans Deurne.
 
Neer  16 juni
Groep A
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Jos Kirkels Weert; 3 Jo Smeets Grevenbicht; 4 Chris Hendriks Venray; 5 J.Koch Veldhoven; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 W.Zijlmans Lieshout; 9 H.Willems Veldhoven; 10 M.Poels Merselo; 11 Jac Stroek Weert; 12 Hans Kusters Zeelst; 13 Chris Hoedelmans Deurne; 14 Jan Spetgens Someren; 15 Jac van Kessel Deurne.
 
Ospel  16 juni
Groep B
1 J.Kuypers Eindhoven; 2 Jo Doemges Echt; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Piet Stevens Baexem; 5 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 6 Dirk van Hemert Heeze; 7 Jan Clerckx Helmond;  8  Ad van de Mortel Liessel; 9 J. van Duynhoven Stiphout; 10 J.Hermsen Venray; 11 Huub Engelen Linne; 12 Hennie van den Heurik Weert; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 Arnoud Giesbers Liessel; 15 H. van de Vin Budel Schoot.
 
Roermond  22 juni
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Chris Hoedelmans Deurne; 3 Jos Kirkels Weert; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Piet Stevens Baexem; 6 Jo Smeets Grevenbicht; 7 J.Koch Veldhoven; 8 Thieu van Pol Montfort; 9 H.Willems Veldhoven; 10 Antoon Kuypers Eindhoven; 11 Jac Stroek Weert; 14 Cor Salentijn Roermond.
 
Vlodrop  23 juni
Groep A
1 Piet Stevens Baexem; 2 J.Hermsen Venray; 3 Dirk van Hemert Heeze; 4 A. van Rooy Zeelst; 5 Huub Engelen Linne; 6 Jan Stoffels Koningsbosch; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jan van den  Nieuwenhuizen Eindhoven; 10 Hennie  van den Heurik Weert.

                                                 Piet Stevens
Brunssum  23 juni
Groep B
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Riny Berkers Someren; 3 Jan Spetgens Someren; 4 J.Koch Veldhoven; 5 W.Zijlmans Lieshout; 6 Chris Hendriks Venray; 7 Jo Smeets Grevenbicht; 8 Ad van de Mortel Liessel; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Jac Stroek Weert; 11 Jan Kusters Zeelst; 12 Chris Hoedelmans Deurne; 13 Michel Evers Linne; 14 Thieu van Pol Monfort; 15 H.Willems Veldhoven.
 
Eersel  30 juni  NWB Kampioenschap
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Chris Hoedelmans Deurne; 4 W.Zijlmans Lieshout; 5 Jos Kirkels weert; 6 Michel Evers Linne; 7 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 8 Henk Smits Baarlo; 9 J.Hermsen Venray; 10 Thieu van Pol Montfort.

                    Jac van Kessel is de kampioen van 1963 ,hier met clubgenoot Nico Brouwers 


Zeelst  7 juli
Groep A
1 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 2 A. van Rooy Zeelst; 3 Huub Engelen Linne; 4 P.Theuns Eindhoven; 5 J.Scheepers Someren; 6 Arn Bouten Baarlo; 7 Jan Clerckx Helmond; 8 Jan Stoffels Koningsbosch; 9 Albert Kuhlmann Baarlo; 10 P.Meuleners Grevenbicht; 11 P.Ruiters Echt; 12 P.Derks Knegsel; 13 A.Cohnen Saeffelen Dld.; 14 A. van der Aa Helmond.

                            Jan van den Nieuwenhuijzen

 
Asten  7 juli
Groep B
Afgelast : Volgens de politie was er te weinig afrastering.
 
Deurne  14 juli
Groep A
1 Michel Evers Linne; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Riny Berkers Someren; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Jos Kirkels Weert; 6 Piet Stevens Baexem; 7 Jan Spetgens Someren; 8 Wiel Geraeds Thorn; 9 Jac Stroek Weert; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 W.Zijlmans Lieshout; 12 J.Koch Veldhoven; 13 Chris Henriks Venray; 14 J.Hermsen Venray; 15 Mart Siebers Venray.
 
Koningslust  14 juli
Groep B
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Jan Clerckx Helmond; 4 P. van Duynhoven Stiphout; 5 Huub Engelen Linne; 6 P.Meuleners Grevenbicht; 7 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 8 Mart Kessels Lieshout; 9 W. van Bussel Mierlo; 10 Jan Stoffels Koningsbosch; 11 Albert Kuhlmann Baarlo; 12 P.Theuns Eindhoven; 13 H.Scheepers Someren; 14 W.Louwerse Weert; 15 Dirk van Hemert Heeze.
 
Liessel  21 juli
Groep A
1 Jo van Pol Montfort; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 M. van de Vin Budel Schoot; 4 Ad van de Mortel Liessel; 5 Jan Clerckx Helmond; 6 Fr.van de Brekel Echt; 7 Mat Gerrits Stiphout; 8 Hennie  van den Heurik Weert; 9 W. van Bussel Asten; 10 J.Scheepers Someren.

                                   Jo van Pol bij het begin van een fraaie carrière

 
Ysselsteyn  21 juli
Groep B
1 Piet Stevens Baexem; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Michel Evers Linne; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Riny Berkers Someren; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jos Kirkels Weert; 9 Chris Hoedelmans Deurne; 10 Hans Kusters Zeelst.

          Piet Stevens met Jan Spetgens ( R. )

 
Montfort  28 juli
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Michel Evers Linne; 3 Piet Stevens Baexem; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Jan Spetgens Someren; 6 Riny Berkers Someren; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jos Kirkels Weert; 9 Jan Clerckx Helmond; 10 H.Willems Veldhoven; 11 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 12 Jac Stroek Weert; 13 Jo van Pol Montfort; 14 Huub Engelen Linne; 15 Bert van Zantvoort Weert.
 
Linne  4 augustus
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Michel Evers Linne; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Jan Spetgens Someren; 6 Chris Hoedelmans Deurne; 7 Jo van Pol Montfort; 8 Riny Berkers Someren; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Jos Kirkels Weert.
 
Echt  11 augustus
Groep A
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Piet Stevens Baexem; 6 Jan Spetgens Someren; 7 Riny Berkers Someren; 8 Ad van Mortel Liessel; 9 H. van Glabbeek Zeelst; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Michel Evers Linne; 12 Fr.van den Brekel Echt; 13 Jos Kirkels Weert; 14 H.Willems Veldhoven; 15 Hennie van den Heurik Weert.
 
Reuver  11 augustus
Groep B
1 Arn Bouten Baarlo; 2 H. van Bussel  Asten; 3 Theuns Eindhoven; 4 J.Troisfontaine Venray; 5 Jan Clerckx Helmond; 6 Verspeek Ommel; 7 Willy Geraeds Thorn; 8 P.Meuleners Grevenbicht; 9 Theo Timmermans Ommel; 10 Ad van Moorsel LKiessel.
 
Stevensweert  15 augustus
Groep A
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 H.Willems Veldhoven; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Piet Stevens Baexem; 7 Jos Kirkels Weert; 8 Michel Evers Linne; 9 Jo van Pol Montfort; 10 Huub Engelen Linne; 11 Cor Salentijn Roermond; 12 Jac Stroek Weert; 13 Riny Berkers Someren; 14 Nico Brouwers Deurne; 15 H. van Duynhoven Stiphout.
 
Kessel Eik   15 augustus
Groep B
1 G.Kuipers Blerick; 2 Fr. Van de Brekel Echt; 3 J.Theuns Eindhoven; 4 H.Welten Asten; 5 J.Gerards Thorn; 6 J. van de Els Helmond; 7 Mart Kessels Lieshout; 8 Arn Bouten Baarlo.
 
Roermond  Kemp  18 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Jos Kirkels Weert; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Piet Stevens Baexem; 4 Jac Stroek Weert; 5 Jo van Pol Montfort; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Jo Doemges Echt; 9 Huub Engelen Linne; 10 J.Hermsen Venray.

                                      Jos Kirkels

 
Someren Eind  18 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Chris Hoedelmans  Deurne; 2 Riny Berkers Someren; 3 Jan Spetgens Someren; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 H.Willems Veldhoven; 6 H. van Duynhoven Stiphout; 7 H. van Glabbeek Zeelst; 8 Ad van Moorsel Liessel; 9 Nico Brouwers Deurne; 10 H. van de Vin Budel Schoot.
 
Sevenum  25 augustus
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Jos Kirkels Weert; 4 H.Willems Veldhoven; 5 Jan  van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Michel Evers Linne; 8 Cor Salentijn Roermond.

                            Chris Hoedelmans ( L. ) in gesprek met Jan van den Berg

 
Asten  15 september
Groep A
1 P.Theuns Eindhoven; 2 J.Troisfontaine Venray; 3 H. van Bussel Asten; 4 Jan Clercks Helmond; 5 Theo Timmermans Ommel; 6 W.van de Els Helmond; 7 Dirk van Hemert Heeze; 8 Ad van Moorsel Liessel; 9 J.van de Boer Eindhoven; 10 Mat Gerrits Stiphout; 11 Willy Gerards Thorn; 12 Fr. Van de Brekel Echt.
 
Deurne Zeilberg  15 september
Groep B
1 Henk Smits Baarlo; 2 H.Willems Veldhoven; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jos Kirkels Weert; 5 Chris Hoedelmans Deurne; 6 NN.; 7 Piet Stevens Baexem; 8 Jo van Pol Montfort; 9 H. van Duynhoven Stiphout; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 Jac Stroek Weert; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 Hennie van den Heurik Weert; 15 Riny Berkers Someren.

                                       Henk Smits

 
Oerle  21 september
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Michel Evers Linne; 3 H.Willems Veldhoven; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Huub Engelen Linne; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 J.Troisfontaine Venray; 8 H. van Bussel Asten; 10 A.Cohnen Saeffelen Dld.
 
Baarlo  Baan   29 september
1 Michel Evers Linne; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Jan Spetgens Someren; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Albert Kuhlmann Baarlo; 10 H.Willems Veldhoven; 11 Huub Engelen Linne; 12 Cor Salentijn Roermond.

                    Broer Evers met Giel Evers ( R. )

Wielerclub Echt 1963 aan de start van het clubkampioenschap met o.a. Wiel Leurs-Maan Laugs-Fons van Heel