Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1962    


Sint Joost  11 maart
1 Giel Evers Linne; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 W.Janssen Budel Schoot; 4 J.van Dinther Deurne; 5 Maan Cnoops Maasbracht; 6 J.Vergoossen Echt; 7 Jo Smeets Grevenbicht; 8 Heinz Wetsels Eindhoven; 9 Wiel Geraeds Thorn; 10 Henny Notermans  Grevenbicht.
 
Grevenbicht  18 maart
1 Giel Evers Linne; 2 Maan Cnoops Maasbracht; 3 W.Janssen Budel Schoot; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 Wiel Geraeds Thorn; 6 Jo Smeets Grevenbicht; 7 John Lalieu Thorn; 8 Frans van Geffen Zeelst; 9 J. van Dinther Deurne; 10 Harrie Damen Soerendonk.
 
Weert  Boshoven  25 maart
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Giel Evers Linne; 3 Jo Smeets Grevenbicht; 4 J. van Dinther Deurne; 5 Henk Thijssen Zeelst; 6 Ton Coolen Weert; 7 W.Janssen Budel Schoot; 8 van Gog Deurne; 9 Henny Notermans Grevenbicht; 10 J.Hoven Eindhoven.
 
Susteren  1 april
1 W.Janssen Budel Schoot; 2 Jo Smeets Grevenbicht; 3 Wiel Geraeds Thorn; 4 Har Sanders Swalmen; 5 Fons van Heel Diergaarde; 6 Henk Thijssen Zeelst; 7 Henny Notermans Grevenbicht; 8 Thieu van Pol Montfort; 9 Harrie Damen Soerendonk; 10 Ton Coolen Weert; 15 John Lalieu Thorn.
 
Budel  8 april
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Har Sanders Swalmen; 3 Henk Thijssen Zeelst; 4 Jan Keunen Deurne; 5 Wiel Geraeds Thorn; 6 J. van Gog Deurne; 7 W.Janssen Budel Schoot; 8 Giel Evers Linne; 9 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 10 A.Philipsen Eindhoven; 11 Ton Coolen Weert; 12 John Lalieu Thorn.
 
Heeze  15 april
1 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Wiel Geraeds Thorn; 4 A. van Gog Deurne; 5 Piet Stevens Baexem; 6 Jan Keunen Milheeze; 7 J.Janssen Someren; 8 Giel Evers Linne; 9 Har Sanders Swalmen; 10 Heinz Wetsels Eindhoven.
 
Slek Echt  23 april
Groep A
1 A. van Gog Deurne; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Henk Thijssen Zeelst; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Maan Cnoops Maasbracht; 6 Giel Evers Linne; 7 Heinz Wetsels Eindhoven; 10 Har Sanders Swalmen.
 
Budel Schoot  23 april
Groep B
1 W.Janssen Budel Schoot; 2 A.Philipsen Eindhoven; 3 H.Willems Veldhoven; 4 J.Peeters Maasbree; 5 H.Smits Lieshout; 6 Harrie Damen Soerendonk; 7 J.Verhaeg Grevenbicht; 8 M. van Gansewinkel Maarheeze; 9 J.Kusters Eindhoven; 10 Thieu van Pol Montfort.
 
Merum  29 april
Groep A
1 Maan Cnoops Maasbracht; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Giel Evers Linne; 4 NN.; 5 Jo Smeets Grevenbicht; 6 Fons van Heel Diergaarde; 7 A. van Gog Deurne; 8 J.Kuypers Eindhoven; 9 Ton Coolen Weert; 10 W.Janssen Budel Schoot; 11 Har Sanders Swalmen; 12 Henny Notermans Grevenbicht.
 
Schinnen  29 april
Groep B
1 Piet Stevens Baexem; 2 P.Philipsen Eindhoven; 3 J.Koch Veldhoven; 4 H.Willems Veldhoven; 5 Jos Kirkels Weert; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 J.Verhaeg Grevenbicht; 8 Riny Berkers Someren; 9 Jan Spetgens Someren; 10 Frans Spetgens Someren; 11 H.Mulleners Grevenbicht; 12 J.Dekkers Deurne; 13 J.Mutsers Eindhoven; 14 H.Kuipers Blerick; 15 J.Favië Weert.
 
Zeelst  5 mei
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 J. van Geffen Zeelst; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 J.van Gog Deurne; 5 Heinz Wetsels Eindhoven; 6 Maan Cnoops Maasbracht;  7 Fons van Heel Diergaarde; 8 H.Willems Veldhoven; 9 P.Philipsen Eindhoven; 10 John Lalieu Thorn; 11 J.Peeters Maasbree;  12 Harrie Damen Soerendonk; 13 Piet Stevens Baexem; 14 Jo Smeets Grevenbicht; 15 J.Koch Veldhoven.
 
Maasbracht  6 mei
1 Maan Cnoops Maasbracht; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Wiel Geraeds Thorn; 4 Heinz Wetzels Eindhoven; 5 Henk Thijssen Zeelst; 6 J.Janssen Valkenswaard; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 W.Janssen Budel Schoot; 9 Jan Keunen Deurne; 10 Jan van Nieuwenhuijzen Eindhoven; 11 Giel Evers Maasbracht; 15 Cor Salentijn Roermond.
 
Baarlo  13 mei
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Henk Thijssen Zeelst; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 J.Janssen Valkenswaard; 6 W.Janssen Budel Schoot; 7 N.Janssen Someren; 8 Maan Cnoops Maasbracht; 9 Har Sanders Swalmen; 10 Jo Smeets Grevenbicht; 15 Frans Peeten Baarlo.
 
Valkenswaard  20 mei
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 Jan Keunen Milheeze; 3 Maan Cnoops Maasbracht; 4 W.Janssen Budel Schoot; 5 Jan Spetgens Someren; 6 Wiel Geraeds Thorn; 7 Heinz Wetsels Eindhoven; 8 J.Koch Veldhoven; 9 A.Poels Venray; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Giel Evers Linne.
 
Vlodrop  27 mei  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Maan Cnoops Maasbracht; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Giel Evers Linne; 5 Piet Stevens Baexem; 6 Jo Smeets Grevenbicht; 7 Henny Notermans Grevenbicht; 8 Fons van Heel Diergaarde; 9 J.Peeters Maasbree; 10 H.de Bruyn Grevenbicht.

          Kopgroep in Vlodrop met Wiel Geraeds in 3e positie

 De nummers  een en twee bij de Limburgse kampioenschappen in Vlodrop Wiel Geraeds rechts  1e en Maan Cnoops 2e

 
Eersel 27 mei Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 P.Philipsen Eindhoven; 4 W.Janssen Budel Schoot.

                             Henk Thijssen : Brabants kampioen 

 
Swalmen  31 mei 
Groep A
1 Har Sanders Swalmen; 2 J.Koch Veldhoven; 3 P.Philipsen Eindhoven; 4 Frans Spetgens Someren; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 W.Zijlmans Lieshout; 7 Piet Smits Baarlo; 8 Cor Salentijn Roermond; 9 M.van de Vin Budel Schoot; 10 Jos Kirkels Weert; 11 Frans Peeten Baarlo.
 
Kessel Eik  31 mei
Groep B
1 Maan Cnoops Maasbracht; 2 Giel Evers Linne; 3 Wiel Geraeds Thorn; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 John Lalieu Thorn; 6 J.Janssen Valkenswaard;  7 Jo Smeets Grevenbicht; 8 Heinz Wetsels Eindhoven; 9 Jan Aarts Deurne; 10 W.Janssen Budel Schoot.
 
Someren  3 juni  Aankomst Omloop der Peel
Groep A
1 Giel Evers Linne; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Har Sanders Swalmen; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 A.Peeters Maasbree; 8 Maan Cnoops Maasbracht; 11 John Lalieu Thorn.
Groep B
1 P.Philipsen Eindhoven; 2 Frans Spetgens Someren; 3 Michel Evers Linne; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Jos Kirkels Weert; 6 J.Weijers Baarlo; 8 W. de Bruyn Grevenbicht.
 
Roermond  Kemp  11 juni
Groep A
1 Jan Keunen Milheeze; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Maan Cnoops Maasbracht; 4 Giel Evers Linne; 5 Henk Thijssen Zeelst; 6 H.Lalieu Thorn; 7 Henny Notermans Grevenbicht; 8 Jo Smeets Grevenbicht; 9 J.Janssen Valkenswaard; 10 Heinz Wetsels Eindhoven.
 
Liessel  11 juni
Groep B
1 J.Koch Veldhoven; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 M.Poels Merselo; 4 Jan Aarts Deurne; 5 J.Verhaeg Grevenbicht; 6 W.de Bruyn Grevenbicht; 7 Hans Kusters Zeelst; 8 H.Mulleners Grevenbicht; 9 W.Zijlmans Lieshout; 10 J. van Dinther Deurne; 14 Michel Evers Linne.
 
Veldhoven  16-17 juni   Tweedaagse
16 juni
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 J.Koch Veldhoven; 3 W.Zijlmans Lieshout; 4 Hans Kusters Zeelst; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 W. de Bruyn Grevenbicht; 7 J.Verhaeg Grevenbicht; 8 Cor Salentijn Roermond; 9 H.Willems Veldhoven; 10 H.Mulleners Grevenbicht.
 
17 juni
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 J.Koch Veldhoven; 3 W. van Glabbeek Zeelst; 4 Michel Evers Linne; 5 J.Verhaeg Grevenbicht; 6 LÉspoir Nieuwstadt;  7 Cor Salentijn Roermond; 8 J.Favië Weert; 9 J.Smits Nuenen; 10 Antoon Kuypers Eindhoven.
 
Eindklassement
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 J.Koch Veldhoven; 3 J.Verhaeg Grevenbicht; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 W. van Glabbeek Zeelst; 6 Jan Kusters Zeelst; 7 Antoon Kuypers Eindhoven; 8 W. de Bruyn Grevenbicht; 9 H.Willems Veldhoven; 10 H.Mulleners Grevenbicht.
 
Deurne  17 juni
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Giel Evers Linne; 3 Chris Hendriks Venray; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Har Sanders Swalmen; 6 Heinz Wetsels Eindhoven; 7 Jo Smeets Grevenbicht; 8 Jan Aarts Deurne; 9 Ton Coolen Weert; 10 Piet Stevens Baexem.
 
Neer  24 juni
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Chris Hendriks Venray; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Jan Aarts Deurne; 5 Piet Stevens Baexem; 6 Fons van Heel Diergaarde; 7 Giel Evers Linne; 8 Jo Smeets Grevenbicht; 9 J.Janssen Someren; 10 Henk Thijssen Zeelst.
 
Echt  1 juli   NWB Kampioenschap  en  Bedevaart
1 Chris Hendriks Venray; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Wiel Geraeds Thorn; 4 J.Koch Veldhoven; 5 Giel Evers Linne; 6 J.Schoenmakers Eindhoven; 7 Henny Notermans Grevenbicht; 8 Thieu van Pol Montfort; 9 John Lalieu Thorn; 10 Ton Coolen Weert.

                                               Kampioen Chris Hendriks

 
Montfort  8 juli
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 J.Koch Velhoven; 4 Henny Notermans Grevenbicht; 5 Wiel Geraeds Thorn; 6 Har Sanders Swalmen; 7 Fons van Heel Diergaarde; 8 J.Schoenmakers Eindhoven; 9 Ton Coolen Weert; 10 Jan Aarts Deurne; 11 Thieu van Pol Montfort.
 
Linne  15 juli
Groep A
1 Jo Smeets Grevenbicht; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 Heinz Wetsels Eindhoven; 5 Wiel Geraeds Thorn; 6 John Lalieu Thorn; 7 J.van Gog Deurne; 8 Antoon Kuypers Eindhoven; 9 Jan Aarts Deurne; 10 Ton Coolen Weert.


Schinveld  15 juli
Groep B
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 J.Mulleners Grevenbicht; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Piet Smits Baarlo; 6 W. de Bruyn Grevenbicht; 7 Jos Kirkels Weert; 8 J. van de Hurk Eindhoven; 9 Riny Berkers Someren; 10 M. van de Kin Budel.

                                                    Cor Salentijn
Asten  22 juli
Groep A
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Chris Hendriks Venray; 5 Henny Notermans Grevenbicht; 6 Henk Thijssen Zeelst; 7 John Lalieu Thorn; 8 J.Schoenmakers Eindhoven; 9 J.Verhaeg Grevenbicht; 10 Jan Aarts Deurne; 11 Piet Stevens Baexem; 12 J.Musch Eindhoven; 13 W.Zijlmans Lieshout; 14 Piet Reuten Echt; 15 J.Metten Thorn.
 
Baarlo  22 juli
Groep B
1 J.Koch Veldhoven; 2
 
Koningslust  29 juli
Groep A
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Heinz Wetsels Eindhoven; 4 John Lalieu Thorn; 5 J.Schoenmakers Eindhoven; 6 Henny Notermans Grevenbicht; 7 Har Sanders Swalmen; 8 Jo Smeets Grevenbicht; 9 Henk Thijssen Zeelst; 10 J.Verhaeg Grevenbicht; 11 Thieu van Pol Montfort; 12 Wiel Geraeds Thorn; 13 W.Zijlmans Lieshout; 14 Jos Kirkels Weert; 15 Jan Aarts Deurne.
 
Heythuysen  29 juli
Groep B
1 J.Metten Thorn; 2 H.Mulleners Grevenbicht; 3 J.Kuipers Blerick; 4 Michel Evers Linne; 5 P.Smits Nuenen; 6 J.Dekker Deurne; 7 Piet Reuten Echt; 8 Riny Berkers Someren; 9 Harrie Beurskens Tegelen; 10 Piet Smits Baarlo.
 
Zeelst  5 augustus
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 A.Wetzels Eindhoven; 4 J.Koch Veldhoven; 5 Henk Thijssen Zeelst; 6 Jan Keunen Milheeze; 7 J.Schoenmakers Eindhoven; 8 Henny Notermans Grevenbicht; 9 Thieu van Pol Montfort; 10 J.Peeters Maasbree; 11 J.Verhaeg Grevenbicht; 12 Jan Aarts Deurne; 13 J.Metten Thorn; 14 W.Zijlmans Liessel; 15 J.Janssen Someren.
 
Echt  12 augustus
Groep A
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Michel Evers Linne; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Piet Smits Baarlo; 5 Hans  Kusters Zeelst; 6 J.Metten Thorn; 7 H.Mulleners Grevenbicht; 8 Jan Stoffels Koningsbosch; 9 Henny van de Heurik Weert; 10 Ger Bruisten Roermond; 13 A.Weijers Baarlo.
 
Deurne   St.Jozef  12 augustus
Groep B
1 Wiel Geraeds Thorn; 2
 
Reuver  15 augustus
Groep A
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Heinz Wetsels Eindhoven; 4 John Lalieu Thorn; 5 W.Zijlmans Lieshout; 6 Henk Thijssen Zeelst; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 J.Verhaeg Grevenbicht; 9 Chris Hendriks Venray; 10 Thieu van Pol Montfort.
 
Stevensweert  15 augustus
1 Piet Reuten Echt; 2 Wim Smits Baarlo; 3 Henny Kreuze Maasbracht; 4 Hans Kusters Zeelst; 5 J.Metten Thorn; 6 H.Mulleners Grevenbicht; 7 J.Hermsen Venray; 8 Frans Peeten Baarlo; 9 Riny Berkers Someren; 10 P.Dekkers Deurne; 11 H. van de Vin Budel Schoot; 12 G.Damen Budel; 13 Jan Spetgens Someren.
 
Budel Dorplein  18 augustus
1 Wiel Geraeds Thorn; 2
 
Someren Eind  19 augustus
Groep A
1 Piet Reuten Echt; 2 Michel Evers Linne; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Piet Smits Baarlo; 5 N.Janssen Someren; 6 P. van Loon Asten; 7 J.Hermsen Venray; 8 W.Willems Maasbracht; 9 Jac Stroek Weert; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Hans Kusters Zeelst; 12 Mart Siebers Venray; 13 J.Kuipers Blerick; 14 H. van de Vin Budel Schoot; 15 Harrie Evers Soerendonk
 
Brunssum  19 augustus
Groep B
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 J.Schoenmakers Eindhoven; 4 Henny Notermans Grevenbicht; 5 Har Sanders Swalmen; 6 Henk Thijssen Zeelst; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 John Lalieu Thorn; 9 J.Verhaeg Grevenbicht; 10 Antoon Kuypers Eindhoven; 11 Heinz Wetsels Eindhoven; 12 Jo Smeets Grevenbicht; 13 W.Zijlmans Lieshout; 14 Piet Stevens Baexem; 15 Jan Keunen Milheeze.

     Wiel Geraeds samen met Fons van Heel ( R. ) in de bloemen

 
Blerick  1 september
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 J.Koch Veldhoven; 4 Wiel Geraeds Thorn; 5 John Lalieu Thorn; 6 H.Willems Veldhoven; 7 W.Joosten Asten; 8 Jo Smeets Grevenbicht; 9 W.Zijlmans Lieshout; 10 Piet Smits Baarlo.

Wanroy  2 september
Groep A
1 J.Koch Veldhoven; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 J.Schoenmakers Eindhoven; 4 John Lalieu Thorn; 5 Jo Smeets Grevenbicht; 6 J.Verhaeg Grevenbicht; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 Piet Stevens Baexem; 9 Jan Keunen Milheeze; 10 Heinz Wetzels Eindhoven.
 
Venray  2 september
Groep B
1 Chris Hendriks Venray; 2 Piet Smits Baarlo; 3 Piet Reuten Echt; 4 J.Hermsen Venray; 5 Riny Berkers Someren; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Michel Evers Linne; 8 Jan Spetgens Someren; 9 G.Damen Montfort; 10 Jan Stoffels Koningsbosch; 14 Henny Kreuze Maasbracht.
 
Soerendonk  9 september
Groep A
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Har Sanders Swalmen; 3 J.Mulleners Grevenbicht; 4 W.Zijlmans Lieshout; 5 Jos Kirkels Weert; 6 Chris Hendriks Venray; 7 Jan Keunen Milheeze; 8 Jo Smeets Grevenbicht; 9 P.Kuipers Eindhoven; 10 Heinz Wetzels Eindhoven; 11 Wiel Geraeds Thorn; 12 W.de Bruyn Grevenbicht; 14 Thieu van Pol Montfort.
 
Deurne Zeilberg  9 september
Groep B
1 Riny Berkers Someren; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Michel Evers Linne; 4 Hans Kusters Zeelst; 5 J.Kuipers Blerick; 6 W.Willems Maasbracht; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 H.Dekkers Deurne; 9 Henny Kreuze Maasbracht; 10 Henny van den Heurik Weert; 11 H.Poels Venray; 12 Jac Stroek Weert; 13 Jan Stoffels Koningsbosch; 14 Bert van Zantvoort Weert; 15 J. van de Hurk Eindhoven.

                    Riny Berkers wint in Deurne Zeilberg

 
Sevenum  16 september
Groep A
1 Michel Evers Linne; 2 Riny Berkers Someren; 3 Jan Stoffels Koningsbosch; 4 Jo Doemges Echt; 5 G.Hermsen Venray; 6 Henny Kreuze Maasbracht; 7 J.Kuipers Blerick; 8 Jac Stroek Weert; 9 G.Damen Montfort;  10 Bert van Zantvoort Weert; 11 H.Dekkers Deurne; 12 Harrie Beurskens Tegelen; 13 Henk van Zantvoort Weert; 14 W.Willems Maasbracht; 15 Jan Spetgens Someren.
 
Bakel  16 september
Groep B
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Chris Hendriks Venray; 4 Henny Notermans Grevenbicht; 5 Har Sanders Swalmen; 6 W.Zijlmans Lieshout; 7 Jo Smeets Grevenbicht; 8 John Lalieu Thorn; 9 Thieu van Pol Montfort; 10 J.Schoenmakers Eindhoven; 11 J.Verhaeg Grevenbicht; 12 Jan Keunen Milheeze; 14 Jos Kirkels Weert
 
Holtum  23 september
1 Jo Smeets Grevenbicht; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Hans Kusters Zeelst; 4 J.Schoenmakers Eindhoven; 5 Riny Berkers Someren; 6 J.Verhaeg Grevenbicht; 7 J.Mulleners Grevenbicht; 8 Fons van Heel Diergaarde; 9 Wiel Geraeds Thorn; 10 John Lalieu Thorn; 11 Henk Thijssen Zeelst; 12 Jan Keunen Milheeze; 13 Piet Smits Baarlo; 14 Thieu van Pol Montfort; 15 Jos Kirkels Weert.

             Jo Smeets met Wiel Geraeds ( R. )       

 
Baarlo  Baan  30 september
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Henny Notermans Grevenbicht; 4 J.Schoenmakers Eindhoven; 5 Har Sanders Swalmen; 6 Jo Smeets Grevenbicht; 7 J.Koch Veldhoven; 8 J.Verhaeg Grevenbicht; 9 W.Zijlmans Lieshout; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Jan Keunen Milheeze; 12 John Lalieu Thorn; 13 Albert Kuhlmann Baarlo; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Jos Kirkels Weert.
 
Tegelen  6 oktober
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Henk Thijssen Zeelst; 4 J.Koch Veldhoven; 5 J.Schoenmakers Eindhoven; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Jo Smeets Grevenbicht; 8 J.Sanders Swalmen; 9 Thieu van Pol Montfort; 10 Jan Keunen Milheeze; 11 Henny Notermans Grevenbicht; 12 G.Damen Montfort; 13 J.Willems Veldhoven; 14 W. de Bruyn Grevenbicht; 15 W.Zijlmans Lieshout.
 
Meers  7 oktober
1 P.Janssen Bocholtz; 2 Flor de Bree Schinveld; 3 D.Veldhoven Heerlen; 4 P.Peters Schinveld; 5 H.Gelissen Nieuwenhagen
Gewone Fietsen
1 Verhoeven Spaubeek; 2 Penders Geleen; 3 J.Franssen Geulle;  4 Smeets Stein; 5 W.Vrancken Meers.