Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1961


Sint Joost  19 maart
1 Wiel Triepels Weert; 2 Ton Cremers Montfort; 3 A. van Nieuwenhuizen Oirschot; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Wim Smits Baarlo; 6 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 7 J.Thissen Montfort; 8 Frans van Geffen Zeelst; 9 Harrie Damen Budel; 10 Heinz Wetsels Eindhoven.
 
Grevenbicht  26 maart
1 Wiel Triepels Weert; 2 Mat Hoogeveen Geleen; 3 J.Thissen Montfort; 4 Ton Cremers Montfort; 5 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 6 Giel Evers Linne; 7 Heinz Wetsels Eindhoven; 8 J.Ramakers Someren; 9 Jan  van den  Nieuwenhuijzen Eindhoven 10 Frans van Geffen Zeelst; 11 Henk Thijssen Zeelst; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Piet Stevens Baexem; 14 Jac van Heel Diergaarde; 15 Harrie Damen Budel.

                 Vier maal winst voor Wiel Triepels

 
Budel Schoot  3 april
1 Giel Evers Linne; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 J.Thissen Montfort; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 Mat Hoogeveen Geleen; 6 Wiel Triepels Weert; 7 Harrie Damen Budel; 8 Piet Heesakkers  Eindhoven; 9 Gerard Timmermans Ommel; 10 J.Janssen Someren; 11 J.Geboers Valkenswaard; 12 J.van Gog Deurne; 13 J.van der Kruis Soerendonk; 14 J.Janssen Valkenswaard; 15 Ton Coolen Weert.
 
Merum  9 april
1 Giel Evers Linne; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Piet Heesakkers Eindhoven; 4 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 5 Ton Cremers Montfort; 6 Heinz Wetsels Eindhoven; 7 Henk Thijssen Zeelst; 8 Jan van den  Nieuwenhuijzen Eindhoven; 9 Piet Stevens Baexem; 10 John Lalieu Thorn; 12 J.Thissen Montfort.
 
Susteren  16 april
1 Wiel Triepels Weert; 2 Ton Cremers Montfort; 3 Giel Evers Linne; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 Henk Thijssen Zeelst; 6 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 7 Piet Heesakkers Eindhoven; 8 Heinz Wetsels Eindhoven; 9 Frans  van Geffen Zeelst; 10 Harrie Damen Budel.
 
Slek Echt  23 april   Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Giel Evers Linne; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 6 Mat Hoogeveen Geleen; 7 Maan Cnoops Maasbracht; 8 Leo Hoogeveen Geleen.; 9 Ton Coolen Weert; 10 J.Thissen Montfort; 11  Fr. Van de Brekel Echt; 12 J.Vergoossen Echt.
 
Soerendonk  23 april  Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Gerard Timmermans Ommel; 3 Piet Heesakkers Eindhoven; 4 Harrie Damen Budel; 5 Frans  van Geffen Zeelst; 6 L. van der Goot Zeelst; 7 Henk Thijssen Zeelst; 8 Jan Looimans Someren.











Heinz Wetsels met overmacht in Soerendonk waar hij de Brabantse titel wint

Heinz Wetsels met tulpen uit Soerendonk

Echt  29-30 april   Tweedaagse
29 april 
1 Frans . van Geffen Zeelst; 2 J.van der Kruis Soerendonk; 3 Giel Evers Linne; 4 Ton Cremers Montfort; 5 Henk Thijssen Zeelst.


30 april
1 Wiel Triepels Weert; 2 Piet Heesakkers Eindhoven; 3 Frans Evers Echt; 4 Ton Cremers Montfort; 5 Giel Evers Linne.


Eindklassement
1 Ton Cremers Montfort; 2 Giel Evers Linne; 3 Frans van Geffen Zeelst; 4 Wiel Triepels Weert; 5 Piet Heesakkers Eindhoven; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 J. van der Kruis Soerendonk; 8 Frans Evers Echt; 9 Henk Thijssen Zeelst; 10 Piet Smits Baarlo.

Someren  1 mei

1 Gerard Timmermans Ommel; 2 Jan Looimans Someren; 3 J.Janssen Someren; 4 M.van Ganzewinkel Maarheeze; 5 Jan Clerckx Helmond.
 
Montfort  7 mei
1 Maan Cnoops Maasbracht; 2 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Ton Cremers Montfort; 6 Jan  van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 7 Giel Evers Linne; 8 Piet Smits Baarlo; 9 J.Thissen Montfort; 10 Gerard Timmermans Ommel.

                                                Maan Cnoops
Swalmen  11 mei
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Giel Evers Linne; 4 Heinz Wetsels Eindhoven; 5 Ton Cremers Montfort; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 Jan van Dijk Baarlo; 8 Fons van Heel Diergaarde; 9 Ger Hoofwijk Buchten; 10 Gerard Timmermans Ommel; 11 Mat  Hoogeveen Geleen; 12 M.Heezen Geleen; 13 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 14 Jan Keunen Deurne; 15 Maan Knoops Maasbracht.
 
Deurne  14 mei
1 Giel Evers Linne; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Jan  van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 5 Jac van Heel Diergaarde; 6 Piet Smits Baarlo; 7 Mat Hoogeveen Geleen; 8 Ton Cremers Montfort; 9 J.Thissen Montfort; 10 P.Heezen Geleen; 11 Frans Evers Echt.
 
Budel  21 mei
1 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 2 Wim Smits Baarlo; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 Piet Heesackers Eindhoven; 6  Heinz Wetsels Eindhoven; 7 Frans van Geffen Zeelst; 8 J. van Goch Deurne;  9 Henk Thijssen Zeelst; 10 Harrie Damen Budel; 11 Frans Evers Echt; 12 Leo Hoogeveen Geleen; 13 H.Smeets Grevenbicht.

                            Jan van de Nieuwenhuijzen met Henk Thijssen en Heinz Wetsels  v.l.n.r.

 
Eersel  28 mei
1 Giel Evers Linne; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 Piet Heesakkers Eindhoven; 4 G.Hoeben Deurne; 5 Jac van Heel Diergaarde; 6 Frans  van Geffen Zeelst; 7 Fons van Heel Diergaarde; 8 Henk Thijssen Zeelst; 9 Jan Looimans Someren; 10 Ger Hoofwijk Grevenbicht.
 
Heythuysen  4 juni
Groep A
1 Giel Evers Linne; 2 Piet Heesakkers Eindhoven; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Heinz Wetsels Eindhoven; 5 Ton Cremers Montfort; 6 Gerard Timmermans Ommel; 7 Frans van Geffen Zeelst; 8 J.Rooyakkers Lieshout; 9 Fons van Heel Diergaarde; 10 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven.
 
Reuver  4 juni
Groep B
1 Jan Keunen Deurne; 2 W.Swetlood Aalst; 3 A.Peeters Maasbree; 4 J.Janssen Riethoven; 5 Jan Looimans Someren; 6 Wiel Geraeds Thorn; 7 L.Kuypers Oirschot; 8 P.Manders Riethoven;  9 W.Janssen Budel; 10 Jan Aarts Deurne.
 
Neer  11 juni
1 Wiel Triepels Weert; 2 Leo Hoogeveen Geleen; 3 Jan Keunen Deurne; 4 Giel Evers Linne; 5 Henk Thijssen Zeelst; 6 K.Heezen Geleen; 7 Gerard Timmermans Ommel; 8 Jan van Dijk Baarlo; 9 Jac van Heel Diergaarde; 10 Fons van Heel Diergaarde; 11 Harrie Damen Budel; 15 Wiel Geraeds Thorn.
 
Vlodrop  18 juni
Groep A
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 Piet Heesakkers Eindhoven; 3 Ton Cremers Linne; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 Gerard Timmermans Asten; 6  Jan van Dijk Baarlo; 7 Heinz Wetsels Eindhoven; 8 Henk Thijssen Zeelst; 9 L.Rooyakkers Lieshout; 10 J. van Gog Deurne; 11 Frans van Geffen Zeelst; 12 Leo Hoogeveen Geleen; 13 Harrie Damen Budel; 14 J.Janssen Someren; 15 Wim Koolen Weert.
 
Maasniel  18 juni
Groep B
1 Jo Smeets Grevenbicht; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 J. Janssen Riethoven; 4 P.Manders Riethoven; 5 Jan Keunen Deurne; 6 Piet Stevens Baexem; 7 L.Kuypers Oirschot; 8 Jan Aarts Deurne; 9 Maan Cnoops Maasbracht; 10 Lambert Boerekamps Someren; 11 Fr.van de Brekel Echt; 12 Jan  van Dijk Baarlo;  13 Jan Madou Baarlo; 14 P. de Baere Susteren; 15 J. van der Linden Zeelst.
 
Zeelst  25 juni
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Heinz Wetzels Eindhoven; 3
 
Valkenswaard  2 juli  NWB Kampioenschap
1 Ton Cremers Montfort; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 4 Mat Hoogeveen Geleen; 5 Jan Keunen Deurne; 6 Jan van Dijk Baarlo; 7 Piet Heesakkers Eindhoven; 8 Giel Evers Linne; 9 Heinz Wetsels Eindhoven; 10 W.de Bruyn Grevenbicht.

                        v.l.n.r. Jan van den Nieuwenhuizen-Ton Cremers en Fons van Heel

 
Veldhoven  8-9 juli   Tweedaagse
8 juli
1 Harrie Damen Budel; 2 Giel Evers Linne; 3 Heinz Wetsels Eindhoven; 4 Ton Cremers Montfort; 5 Jac van Heel Diergaarde; 6 Fons van Heel Diergaarde; 7 Piet Heesakkers Eindhoven; 8 Mat Hoogeveen Geleen; 9 K.Heezen Geleen; 10 J.Rooyakkers Lieshout.

9 juli
1 Piet Heesakkers Eindhoven; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Mat Hoogeveen Geleen; 4 J. van der Kruis Soerendonk; 5 H. van Gansewinkel Maarheeze; 6 Ton Cremers Montfort; 7 Giel Evers Linne; 8 Fons van Heel Diergaarde; 9 G.Heezen Geleen; 10 Heinz Wetsels Eindhoven.

Eindklassement
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 Piet Heesakkers Eindhovenl; 3 Giel Evers Linne; 4 Ton Cremers Montfort; 5 Mat Hoogeveen Geleen; 6 Harrie Damen Budel; 7 Heinz Wetsels Eindhoven; 8 Fons van Heel Diergaarde; 9 J. van der Kruis Soerendonk; 10 H. van Gansewinkel Maarheeze.

                                    Jac van Heel wint tweedaagse van Veldhoven

 
Deurne  9 juli
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 A.Peeters Maasbree; 3 Gerard Timmermans Ommel; 4 Jan Looimans Someren; 5 Jan Keunen Deurne; 6 J.van Gog Deurne; 7 J.Janssen Riethoven; 8 J. van Dinther Deurne; 9 L.Cuypers Oirschot; 10 Piet Stevens Baexem; 11 Fr. Van de Brekel  Echt; 12 Jan Aarts Deurne; 13 J.Vergoossen Echt; 14 Cor Salentijn Roermond;  15 J.Rooymans Lieshout.

          Wiel Geraeds kan weer een trofee in de kast zetten


Stiphout  15 juli
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Giel Evers Linne; 3 Ton Cremers Montfort; 4 Piet Smits Baarlo; 5 Fons van Heel Diergaarde; 6 Henk Thijssen Zeelst; 7  NN.; 8 Frans van Geffen Zeelst; 9 K.Heezen Geleen; 10 Jan  van Dijk Baarlo.
 
Stevensweert  16 juli
1 Ton Cremers Montfort; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Heinz Wetsels Eindhoven; 6 Henk Thijssen Zeelst; 7 Jan van Dijk Baarlo; 8 J.Janssen Someren; 9 Harrie Damen Budel; 10 J.Peeters Maasbree; 11 P.Rooyakkers Lieshout; 12 J. van Gog Deurne; 13 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 14 Wiel Geraeds Thorn; 15 Jan Looimans Someren.

                     
Asten  23 juli
Groep A
1 Giel Evers Linne; 2 Ton Cremers Montfort; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 John Lalieu Thorn; 5 Fons van Heel Diergaarde; 6 Henk Thijssen Zeelst; 7 Gerard Timmermans Ommel; 8 Frans van Geffen Zeelst; 9 J.Janssen Someren; 10 J.Rooyakkers  Lieshout; 11 Leo van Heel Diergaarde.
 
Ysselsteyn  23 juli
Groep B
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Piet Stevens Baexem; 3 P.Philipsen Eindhoven; 4 L.Kuypers Oirschot; 5 Maan Cnoops Maasbracht; 6 J. van Dinther Deurne; 7 W.Janssen Budel Schoot; 8 Jan Aarts Deurne; 9 Jan Clerckx Helmond; 10 W.Favië Weert.
 
Roermond  Kemp  30 juli
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Wiel Geraeds Thorn; 4 Giel Evers Linne; 5 Maan Cnoops Maasbracht; 6 Ton Cremers Montfort; 7 J.Smeets Grevenbicht; 8 Mat Hoogeveen Geleen; 9 Ton Coolen Weert; 10 John Lalieu Thorn.
 
Wanroy  5 augustus
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 J.Rooyakkers Lieshout; 3 Jan Looimans Someren; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Jan Keunen Deurne; 6 J.Janssen Someren; 7 Toon Timmermans Ommel; 8 J.van Dinther Deurne; 9 A.Manders Riethoven; 10 Jan Aarts Deurne.
 
Zeelst  6 augustus
1 Giel Evers Linne; 2
 
Grevenbicht  12 augustus
1 Giel Evers Linne; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Ton Cremers Montfort; 5 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 6 Fons van Heel Diergaarde; 7 Frans van Geffen Zeelst; 8 Jan van Dijk Baarlo; 9 Henk Thijssen Zeelst; 10 J.Rooyakkers Lieshout; 11 J.Smeets Grevenbicht.
 
Echt  13 augustus
Groep A
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 H.Lalieu Thorn; 4 Heinz Wetsels Eindhoven; 5 Fons van Heel Diergaarde; 6 Giel Evers Linne; 7 Henk Thijssen Zeelst; 8 Gerard Timmermans Ommel; 9 Ton Coolen Weert; 10 Harrie Damen Budel; 11 Daan van Dijk Baarlo.
 
Schinveld  13 augustus
Groep B
1 G.Heezen Geleen; 2 J.Hendrikx Venray; 3 H.Kersten Posterholt; 4 Piet Stevens Baexem; 5 J.Smeets Grevenbicht; 6 Leo Hoogeveen Geleen; 7 Mat Hoogeveen Geleen; 8 J. van Dinther Deurne; 9 Jan Aarts Deurne; 10 Frans Spetgens Someren.
 
Maasbracht  Beek  15 augustus
1 Maan  Cnoops Maasbracht; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 Ton Cremers Montfort; 5 Heinz Wetsels Eindhoven; 6 Jan van Dijk Baarlo; 7 Jan van den  Nieuwenhuijzen Eindhoven; 8 Piet Stevens Baexem; 9 Henk Thijssen Zeelst; 10 J.Rooyakkers Lieshout; 11 Ton Coolen Weert; 12 Mat Hoogeveen Geleen; 13 Leo Hoogeveen Geleen; 14 Giel Evers Linne; 15 John Lalieu Thorn.
 
Someren  20 augustus
1 Jan van Dijk Baarlo; 2

Jan van Dijk op kop met Ton Coolen in het wiel en links Jan van den Nieuwenhuijzen in de ronde van Someren, van Dijk wint  


Leeuwen  27 augustus
Groep A
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Jan van Dijk Baarlo; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 Jan van Nieuwenhuizen Eindhoven; 5 Jan Keunen Deurne; 6 Ton Cremers Montfort; 7 Henk Thijssen Zeelst; 8 Frans Evers Echt; 9 Harrie Damen Budel; 10 J.Rooyakkers Lieshout.

Heinz Wetsels met Fons van Heel onderweg in Leeuwen

 
Schinnen  27 augustus
Groep B
1 Leo Hoogeveen Geleen; 2 Piet Stevens Baexem; 3 K.Heezen Geleen; 4 G.Knarren Geleen; 5 Mat Hoogeveen Geleen; 6 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 7 Jo Smeets Grevenbicht; 8 J.Cnoops Maasbracht; 9 J.Hendriks Venray; 10 W.Janssen Budel Schoot.
 
Weebosch Bergeijk  3 september   Bedevaart
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Harrie Damen Budel; 3 J.van Dinther Deurne; 4 Ton Coolen Weert; 5 Frans van Geffen Zeelst; 6 Leo Hoogeveen Geleen; 7 John Lalieu Thorn; 8 Th.van de Brekel Echt; 9 Henk Thijssen Zeelst; 10 K.Heezen Geleen.

       Start van de ronde van Weebosch met links Jan van den Nieuwenhuijzen


Deurne  Zeilberg  10 september
Groep A
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Giel Evers Linne; 3 Leo Hoogeveen Geleen; 4 Ton Cremers Montfort; 5 Jo Smeets Grevenbicht; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 J.Rooyakkers Lieshout; 8 Frans van Geffen Zeelst; 9 Harrie Damen Budel; 10 Jan Looimans Someren; 11 K.Heezen Geleen; 12 Ton Coolen Weert; 13 Gerard Timmermans Ommel; 14 Jan Keunen Deurne; 15 Maan Cnoops Maasbracht.
 
Koningslust  10  september
Groep B
1 J.Janssen Budel; 2 Piet Stevens Baexem; 3 W.Janssen Riethoven; 4 J. van Dinther Deurne; 5 P.Philipsen Eindhoven; 6 Jan Aarts Deurne; 7 J.Rooyackers Deurne; 8 G.Knarren Geleen; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Frans Van de Brekel Echt; 11 Ton Coolen Weert; 12 Thieu van Pol Montfort; 13 Jan Madou Baarlo; 14 W.Favië Weert; 15 Jos Kirkels Weert.
 
Kessel Eik  17 september
Groep A
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 Jan Keunen Deurne; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 Maan Cnoops Maasbracht; 5 Ton Cremers Montfort; 6 Heinz Wetsels Eindhoven; 7 John Lalieu Thorn; 8 Henk Thijssen Zeelst; 9 Jan Looimans Someren; 10 Harrie Damen Budel; 11 Ton Coolen Weert; 12 Wiel Geraeds Thorn; 13 Leo Hoogeveen Geleen; 14 J. van Gog Deurne; 15 N.Janssen Someren.
 
Linne  17 september
Groep B
1 Giel Evers Linne; 2 G.Knarren Geleen; 3 J.Janssen Budel; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Piet Stevens Baexem; 6 J. van Dinther Deurne; 7 Lambert Boerekamps Someren; 8 J.Manders Riethoven; 9 Frans. Van de Brekel Echt; 10 J.Hendriks Geleen.
 
Sint Odiliënberg  24 september
Groep A
1 J.Janssen Budel; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jan Looimans Someren; 5 Maan Cnoops Maasbracht; 6 Jan Aarts Deurne; 7 M.Hendriks Venray; 8 P.Rooyakkers Deurne; 9 Henny van den Heurik Weert; 10 Lambert Boerekamps Someren; 11 Jan Spetgens Someren; 12 J.Bartels Eindhoven; 13 H.Koolen Deurne; 14 Jan Madou Baarlo; 15 J.Peeters Maasbree.
 
Holtum  24 september
Groep B
1 John Lalieu Thorn; 2 Harrie Damen Budel; 3 Heinz Wetsels Eindhoven; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 Giel Evers Linne; 6 Fons van Heel Diergaarde; 7 Ton Cremers Montfort; 8 G.Heezen Geleen; 9 Henk Thijssen Zeelst; 10 Ton Coolen Weert; 11 Mat Hoogeveen Geleen; 12 Leo Hoogeveen Geleen; 13 Wiel Geraeds Thorn; 14 Jan Keunen Deurne; 15 J.Janssen Someren.
 
Baarlo  1 oktober
1 J. van Gog Deurne; 2 Jan Keunen Deurne; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Giel  Evers Linne; 5 Fons van Heel Diergaarde; 6 Henk Thijssen Zeelst; 7 Heinz Wetsels Eindhoven; 8 Harrie Damen Budel; 9 Ton Cremers Montfort; 10 J.Janssen Budel; 11 K.Heezen Geleen; 12 Wiel Geraeds Thorn; 13 Jan Looimans Someren; 14 Ton Coolen Weert; 15 Jan van Dijk Baarlo.
 
Thorn  8 oktober
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 Giel Evers Linne; 4 Ton Cremers Montfort; 5 H.Heezen Geleen; 6 A. van Gog Deurne; 7 J.Janssen Budel; 8 Gerard Timmermans Ommel; 9 Maan Cnoops Maasbracht; 10 Jac van Heel Diergaarde; 11 Harrie Damen Budel; 12 J.Smeets Grevenbicht; 13 Piet Stevens Baexem; 14 J.Janssen Someren; 15 Ton Coolen Weert.
 
Sevenum  15 oktober
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 John Lalieu Thorn; 3 Heinz Wetzels Eindhoven; 4 Wiel Geraeds Thorn;  5 Jan  van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 6 Harrie Damen Budel; 7 Giel Evers Linne; 8 Fons van Heel Diergaarde; 9 Ton Coolen Weert; 10 Gerard Timmermans Ommel.

Henk Thijssen tussen de notabelen van Sevenum