Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1960


Sint Joost  27 maart
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Henny van Rooy Zeelst; 3 J.Willems Zeelst; 4 Jan Hanssen Neer; 5 L.Kuipers Zeelst; 6 Huub Heiligers Maasniel; 7 Pieter van Pol Montfort; 8  A.Cremers Montfort; 9 J.Peeters Zeelst; 10 Piet Smits Baarlo.
 
Merum  3 april
1 Tom van Mierlo Budel; 2 Jac Steffanie Merum; 3 Jos Creemers Linne; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Henny van Rooy Zeelst; 6 J.Willems Zeelst; 7 Huub Heiligers Maasniel; 8 Heinz Wetsels Eindhoven; 9 B.Janssen Eindhoven; 10 Jan Hanssen Neer.
 
Zeelst  10 april
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Ad Peerlings Soerendonk; 4 Wiel Triepels Weert; 5 Tom van Mierlo Budel; 6 Jan Hanssen Neer; 7 John Wilms Maasbracht; 8 A.Cremers Montfort; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 Henny van Rooy Zeelst; 11 Heinz Wetsels Eindhoven; 12 H.Janssen Eindhoven; 13 J.Waaijenburg Deurne; 14 J.Peeters Zeelst; 15 J.Willems Zeelst.
 
Budel Schoot  18 april
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Tom van Mierlo Budel; 3 Huub Heiligers Maasniel; 4 Henny van Rooy Zeelst; 5 NN.; 6 John Wilms Maasbracht; 7 H.Willems Zeelst; 8 Ad Peerlings Soerendonk; 9 Jos Creemers Linne; 10 Toon van Bussel Deurne; 11 H.Cuypers Zeelst; 12 H.Janssen Eindhoven; 13 G.Heythuysen Echt; 14 Ben van Bommel Aarle Rixtel; 15 van Glabbeek Zeelst.
 
Slek Echt  24 april
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Jos Creemers Linne; 4 Jan Hanssen Neer; 6 Ad Peerlings Soerendonk; 7 Henny van Rooy Zeelst; 8 Leo van Heel Diergaarde; 9 A.Cremers Montfort; 10 B.Janssen Eindhoven; 11 Piet Niëns Blerick; 12  Jan Tubee Thorn; 13 Jac Steffanie Merum; 14 Tom van Mierlo Budel; 15 Leo Hoogeveen Geleen. 
 
Thorn  30 april
1 Wiel Triepels Weert; 2 Tom van Mierlo Budel; 3 Jan Hanssen Neer; 4 Jos Creemers Linne; 5 B. van Dommelen Aarle Rixtel; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 N.Jansen Someren; 9 Ad Peerlings Soerendonk; 10 Piet Niëns Blerick; 11 J. van Stiphout Helmond; 12 Piet van Bussel Deurne; 13 H.Cornelissen Valkenswaard; 14 Leo van Heel Diergaarde; 15 Math Hoogeveen Geleen.
 
Someren  1 mei
1 Henny van Rooy Zeelst; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jan Hanssen Neer; 4 J.Peeters Zeelst; 5 Piet van Bussel Deurne; 6 Tom van Mierlo Budel; 7 A.Cremers Montfort; 8 Jos Creemers Linne; 9 Jac van Heel Diergaarde; 10 Piet Smits Baarlo; 11 Wiel Triepels Weert; 12 Ad Peerlings Soerendonk; 13 G.Heythuysen Echt; 14 Leo van Heel Diergaarde; 15 J.Sonnemans Blerick.
 
Budel  5 mei
1 Henny van Rooy Zeelst; 2 Jan Hanssen Neer; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Heinz Wetsels Eindhoven; 5 Jac van Heel Diergaarde; 6 H.Cornelissen Valkenswaard; 7 J.Peeters Zeelst; 8 Ad Peerlings Soerendonk; 9 Theo Nijssen Baarlo; 10 Huub Heiligers Maasniel; 11 J.Cremers Susteren; 12 J.Sonnemans Blerick; 13 A.Cremers Susteren; 14 J.Willems Zeelst; 15 G.Heythuysen Echt.
 
Deurne  8 mei
1 Henny van Rooy Zeelst; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jan Hanssen Neer; 4 Leo van Heel Diergaarde; 5 Piet Smits Baarlo; 6 Jos Creemers Linne; 7 H.Willems Zeelst; 8 P.Heesakkers Eindhoven; 9 J.Peeters Zeelst; 10 Huub Heiligers Maasniel; 11 A.Cremers Montfort; 12 H.Kuipers Zeelst; 13 Wiel Triepels Weert; 14 Jac Steffanie Merum; 15 G.Heythuysen Echt.
 
Tegelen  15 mei
Groep A
1 A.Willems Zeelst; 2 Henny van Rooy Zeelst; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 J.Peeters Zeelst; 5 Jan Hanssen Neer;
 
Linne  15 mei
Groep B
1 Jos Creemers Linne; 2
 
Soerendonk  22 mei
Groep A
1 J.Peeters Zeelst; 2 Jos Creemers Linne; 3 Ad Peerlings Soerendonk; 4 Tom van Mierlo Budel; 5 Theo Nijssen Baarlo; 6 Henny van Rooy Zeelst; 7 Jan Hanssen Neer; 8 J.Waaijenburg Deurne; 9 Piet van Bussel Deurne; 10 H.Willems Zeelst; 11 Huub Heiligers Maasniel; 12 Piet Smits Baarlo; 13 J.Cornelissen Valkenswaard; 14 Piet Niëns Blerick; 15 John Wilms Maasbracht.
 
Montfort  22 mei
Groep B
1 Piet van Pol Montfort; 2 Giel Evers Linne; 3 J.Janssen Someren; 4 J.Thissen Montfort; 5 H.Kersten Posterholt; 6 H. van Geffen Zeelst; 7 Ton Cremers Montfort; 8 H. van Meel Stein; Willy van der Putten Aarle-Rixtel; 10  Ton Coolen Weert; 11 W.Roest Venlo; 12 Jan Vergooszen Echt; 13 J. de Kleine Milheeze; 14 P.de Boere Susteren; 15 H.van Glabbeek Zeelst.

                       Pieter van Pol winnaar in eigen dorp, hier samen met trotse moeder


Swalmen  26 mei
1 Wiel Triepels Weert; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Henny van Rooy Zeelst; 4 Huub Heiligers Maasniel; 5 Jos Creemers Linne; 6 G.Heythuysen Echt; 7 Jan Hanssen Neer; 8 H.Willems Zeelst; 9 J.Peeters Zeelst; 10 Piet van Bussel Deurne; 11 Jac van Heel Diergaarde; 12 H.Kersten Posterholt.

               Wiel Triepels na zijn overwinning in Swalmen,  de fan is Truus Steuten

 
Valkenswaard  29 mei
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Ad Peerlings Soerendonk; 3 H.Willems Zeelst; 4 Piet Smits Baarlo; 5 Jan Tubee Thorn; 6 Henny van Rooy Zeelst; 7 Jos Creemers Linne; 8 Giel Evers Linne; 9 Tom van Mierlo Budel; 10 J.Heesakkers Eindhoven; 11 Piet van Bussel Deurne; 12 Jan  Hanssen Neer; 13 Huub Heiligers Maasniel; 14 Jac van Heel Diergaarde.
 
Veldhoven  6 juni
1 Ad Peerlings Soerendonk; 2 Henny van Rooy  Zeelst; 3 Jos Creemers Linne; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Jac van Heel Diergaarde; 6 J.Peeters Zeelst; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 Theo Nijssen Baarlo; 9 Tom van Mierlo Budel; 10 Frans van Geffen Zeelst.
 
Neer  12 juni
1 Jos Creemers Linne; 2 Theo Nijssen Baarlo; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Henny van Rooy Zeelst; 5 Jan  Hanssen Neer; 6 Huub Heiligers Maasniel; 7 Fons van Heel Diergaarde; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 J.Creemers Echt; 10 G.Heythuysen Echt; 11 Ad Peerlings Soerendonk; 12 Jan Tubee Thorn; 13 Dekkers Eindhoven; 14 Steffanie Merum; 15 Jongenelen Zeelst; 16 Tom van Mierlo Budel; 17 J.Vergoossen Echt.
 
Heeze  19 juni  Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Ad Peerlings Soerendonk; 2 J.Janssen Someren; 3 Paul Dekkers Zeelst; 4 Tom van Mierlo Budel; 5 L.Jongenelen Eindhoven; 6 L.Kuipers Veldhoven; 7 Theo van Mierlo Soerendonk; 8 J.Willems Zeelst; 9 J.Peeters Zeelst; 10 Piet van Bussel Deurne; 11 Theo Waaijenburg Budel; 12 N.Janssen Someren; 13 Frans van Geffen Zeelst; 14 N. van der Kruis Soerendonk; 15 Willy van der Putten Aarle Rixtel.










Ad Peerlings

 
Maasniel  19 juni  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Huub Heiligers Maasniel; 3 H.Kersten Posterholt; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 Jos Creemers Linne; 6 G.Heythuysen Echt; 7 Giel Evers Linne; 8 Piet Smits Baarlo; 9 Leo van Heel Diergaarde; 10 A.Cremers Montfort.

                                    Limburgs kampioen Pieter van Pol

 
Stevensweert  26 juni
1 A.Willems Zeelst; 2 Henny van Rooy Zeelst; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Piet Smits Baarlo; 5 Giel Evers Linne; 6 J.Peeters Deurne; 7 Leo van Heel Diergaarde; 8 John Lalieu Thorn; 9 Jan Tubee Thorn; 10 H.Kersten Posterholt; 11 Jos Creemers Linne; 12 A.Cremers Montfort; 13 Piet van Bussel Deurne; 14 Ad Peerlings Soerendonk; 15 Theo Nijssen Baarlo.
 
Liessel  3 juli
Groep A
1 Gerard Timmermans Ommel; 2 Giel Evers Linne; 3 J. Waaijenburg Deurne; 4 Tom van Mierlo Budel; 5 J.Janssen Someren; 6 Willy van der Putten Aarle Rixtel; 7 J.Smeets Echt; 8 H. van Seggelen Asten; 9 J.Mutsaerts Eindhoven; 10 Frans van Geffen Zeelst.

         Toon Rooijmans feliciteert Gerard Timmermans met zijn overwinning

 
Eersel  3 juli
Groep B
1 Henny van Rooy Zeelst; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Tom van Mierlo Budel; 4 Huub Heiligers Maasniel; 5 J.Peeters Zeelst; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 Piet Smits Baarlo; 8 G.Heythuysen Echt; 9 Leo van Heel Diergaarde; 10 J.Dekkers Zeelst; 11 Heinz Wetsels Eindhoven; 12 Wiel Triepels Weert; 13 H.Willems Zeelst; 14 Leo Hoogeveen Geleen; 15 J.Heesakkers Eindhoven.
 
Heythuysen  10 juli
Groep A
1 Giel Evers Linne; 2 J.Janssen Someren; 3 Tom van Mierlo Budel; 4 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 5 John Lalieu Thorn; 6 Frans van Geffen Zeelst; 7 N.Janssen Someren; 8 W.Truyen Heeze; 9 J.Mutsaerts Eindhoven; 10 W.Haazen Someren; 11 P. van Glabbeek Zeelst; 12 Ton Coolen Weert; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 J.Thissen Montfort; 15 H.Clerckx Helmond.







Giel Evers

 
Reuver  10 juli
Groep B
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Paul Dekkers Zeelst; 3 Tom van Mierlo Budel; 4 H.Cuypers Zeelst; 5 G.Heythuysen Echt; 6 Ad Peerlings Soerendonk; 7 Wiel Triepels Weert; 8 A.Cremers Montfort; 9 Henny van Rooy Zeelst; 10 Piet Smits Baarlo.
 
Weert  Boshoven  17 juli  NWB Kampioenschap
1 Henny van Rooy Zeelst; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Giel Evers Linne; 4 Piet Smits Baarlo; 5 Theo van Mierlo Soerendonk; 6 Piet van Bussel Deurne; 7 Leo Hoogeveen Geleen; 8 Paul Dekkers Zeelst; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 G.Heythuysen Echt; 11 Ad Peerlings Soerendonk; 12 Jan Tubee Thorn; 13 H.Heesakkers Eindhoven; 14 J.Cuypers Zeelst; 15 Theo Nijssen Baarlo.

                   Voor het tweede jaar achter elkaar wordt Henny van Rooy kampioen

 
Asten  24 juli
Groep A
1 J.Janssen Someren; 2 Gerard Timmermans Ommel; 3 J.Heesterbeek Maarheeze; 4 Ton Coolen Weert; 5 A.van Seggelen Asten; 6 Jo Smeets Diergaarde; 7 H. Munsters Zeelst; 8 J.Thissen Montfort; 9 Wiek Timmermans Tegelen; 10 Willy van der Putten Aarle Rixtel.

       Gerard Timmermans op kop in de ronde van Asten waar hij 2e wordt

 
Ysselsteyn  24 juli
Groep B
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Leo van Heel Diergaarde; 5 Ad Peerlings Soerendonk; 6 Tom van Mierlo Budel; 7 Jos Creemers Linne; 8 Giel Evers Linne; 9 G.Heythuysen Echt; 10 A.Cremers Montfort; 12 Jan Tubee Thorn; 15 Theo van Mierlo Soerendonk.
 
Sint Odiliënberg  31 juli
Groep A
1 J.van Glabbeek Zeelst; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Ton Coolen Weert; 6 Leo Hoogeveen Geleen; 7 Math Hoogeveen Geleen; 8 A.van Seggelen Asten; 9 J.Mutsaerts Eindhoven; 10 H.Clerckx Helmond; 11 J.Thissen Montfort; 12 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 13 J.Metten Thorn; 14 J. van der Heijden Deurne; 15 J.Even Maasniel; 16 Willy van der Putten Aarle Rixtel.
 
Maasbracht  31 juli
Groep B
1 Ad Peerlings Soerendonk; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Piet Smits Baarlo; 5 A.Cremers Montfort; 6 Theo van Mierlo Soerendonk; 7 J.Dekkers Eindhoven; 8 Jan Tubee Thorn; 9 H.Heesakkers Eindhoven; 10 Jos Creemers Linne; 11 G.Heythuysen Echt; 12 Piet Niëns Blerick; 13 J.Janssen Someren; 14 Huub Heiligers Maasniel; 15 W.Cornelissen Valkenswaard.
 
Zeelst  6 augustus
1 J.Heesakkers Eindhoven; 2 H.Willems Bergeijk; 3 Heinz Wetsels Eindhoven; 4 J. van Glabbeek Zeelst; 5 Henny van Rooy Zeelst.
 
Koningslust  7 augustus
Groep A
1 Wiel Triepels Weert; 2 H.Heesakkers Eindhoven; 3 Jan Tubee Thorn; 4 J.Stiphout Helmond; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Piet Smits Baarlo; 7 J.Dekkers Eindhoven; 8 A.Cremers Montfort; 9 Jos Creemers Linne; 10 Jac Steffanie Merum; 11 Huub Heiligers Maasniel; 11 Huub Heiligers Maasniel; 12 J.Dekkers Zeelst; 13 H.Cornelissen Valkenswaard; 14 Ad Peerlings Soerendonk; 15 Luiken Meijel.

 
Echt  7 augustus
Groep B
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 John Lalieu Thorn; 6 J. van Gog Deurne; 7 Math Hoogeveen Geleen; 8 G.Heythuysen Echt; 9 Willy  van der Putten Aarle Rixtel; 10 A. van Seggelen Asten; 11 N.Clerckx Helmond; 12 Ton Coolen Weert; 13 J.Smeets Diergaarde; 14 Leo Hoogeveen Geleen; 15 J.Mutsaerts Eindhoven.

                             v.l.n.r. Heinz Wetsels, Jan van den Nieuwenhuizen en  Henk Thijssen

 
Vlodrop  14 augustus
1 Ad Peerlings Soerendonk; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Heinz Wetsels Eindhoven; 4 A.Cremers Montfort; 5 Jos Creemers Linne; 6 Wiel Triepels Weert; 7 Huub Heiligers Maasniel; 8 Jac van Heel Diergaarde; 9 J.Dekkers Eindhoven; 10 J.Heesakkers Eindhoven.
 
Someren  15-16 augustus  Tweedaagse
15 augustus
1 Niet bekend
16 augustus
1 Niet bekend

Eindklassement
1 Giel Evers Linne; 2 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 3 P.Mutsaerts Eindhoven; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 John Lalieu Thorn; 6 Harrie Damen Budel; 7 M.Hoogeveen Geleen; 8 J. van Helmond Zeelst; 9 J.Janssen Someren; 10 L. van Seggelen Asten; 11 Willy van der Putten Aarle Rixtel; 12 P.van Glabbeek Zeelst; 13 G. Houben Deurne; 14 Maan Cnoops Maasbracht; 15 N.Jansen Someren.


Schinnen  21 augustus
Groep A
1 John Lalieu Thorn; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Leo Hoogeveen Geleen; 4 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 5 Daan van Dijk  Baarlo; 6 Math Hoogeveen Geleen; 7 J.Theuws Bergeijk; 8 J.Thissen Montfort; 9 W.Haazen Someren; 10 J.Vergoossen Echt; 11 Ton Coolen Weert; 12 Frans Evers Echt; 13 A.Leenders Aalst; 14 P.van Glabbeek Zeelst; 15 J.Mutsaerts Eindhoven.
 
Leeuwen  21 augustus
Groep B
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Ad Peerlings Soerendonk; 3 Jan Tubee Thorn; 4 J.Janssen Someren; 5 Jos Creemers Linne; 6 Gerard Timmermans Asten; 7 Wiel Triepels Weert; 8 A.Cremers Montfort; 9 Piet Smits Baarlo; 10 G.Heythuysen Echt; 11 Huub Heiligers Maasniel; 13 H.Kersten Posterholt;  14 Giel Evers Linne.
 
Susteren  4 september
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 Piet Smits Baarlo; 4 A.Cremers Montfort; 5 P.Heesakkers Eindhoven; 6 Frans Evers Echt; 7 G.Heythuysen Echt; 8 Giel Evers Linne; 9 Jan Tubee Thorn; 10 Paul Dekkers Zeelst.
 
Someren Eind  11 september
1 Ad Peerlings Soerendonk; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Gerard Timmermans Ommel; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 Jan Tubee Thorn; 6 Jac Steffanie Merum; 7 A.Cremers Montfort; 8 Piet Smits Baarlo; 9 G.Heythuysen Echt; 10 J.Janssen Someren; 11 Ton Coolen Weert; 12 Harrie Damen Budel; 13 J. van Stiphout Helmond.
 
Baarlo  18 september
1 Ad Peerlings Soerendonk; 2 A.Cremers Montfort; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Piet Smits Baarlo; 5 J.Theuws Bergeijk; 6 Heinz Wetsels Eindhoven; 7 G.Heythuysen Echt; 8 Fons van Heel Diergaarde; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jan Tubee Thorn; 11 Piet Niëns Blerick; 12 Jan Smits Baarlo; 13 Ton Coolen Weert; 14 Jac Steffanie Merum; 15 J. Thissen Montfort.
 
Holtum   25 september
1 Gerard Timmermans Ommel; 2 Piet Smits Baarlo; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 G.Heythuysen Echt; 5 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 6 J.Thijssen Oirschot; 7 Jan Tubee Thorn; 8 Heinz Wetsels Eindhoven; 9 Fons van Heel Diergaarde; 10 J. van Nieuwenhuizen Eindhoven; 11 John Lalieu Thorn; 12 Giel Evers Linne; 13 Jan Smits Baarlo; 14 J. van Gog Deurne; 15 Harrie Damen Budel.
 
Roermond  Kemp   2 oktober
1 Frans van Geffen Zeelst; 2 Piet Smits Baarlo; 3 Gerard Timmermans Ommel; 4 John Lalieu Thorn; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 A.Cremers Montfort; 7 Heinz Wetsels Eindhoven; 8 Leo van Heel Diergaarde; 9 G.Heythuysen Echt; 10 Harrie Damen Budel; 11 Ton Coolen Weert; 12 Jan Tubee Thorn; 13 Ad Peerlings Soerendonk; 14 J.Theuws Bergeijk; 15 Giel Evers Linne.
 
Montfort  9 oktober
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Ad Peerlings Soerendonk; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Heinz Wetsels Eindhoven; 5 A.Cremers Montfort; 6 Giel Evers Linne; 7 J. van Gog Deurne; 8 Jan Smits Baarlo; 9 J. van Glabbeek Zeelst; 10 Gerard Timmermans Ommel; 11 Jan Tubee Thorn; 12 Henk Thijssen Zeelst; 13 Harrie Damen Budel; 14 N.Jansen Someren; 15 Wiel Geraeds Thorn. 


Heinz Wetsels spurt naar een fraaie overwinning