Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1959


Diergaarde  29 maart
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Henny van Rooy Zeelst; 4 Huub Heiligers Maasniel; 5 Ferry Boogers Zeelst; 6 P.Moors Soerendonk; 7 Tom van Mierlo Budel; 8 Fr.Voogt Montfort; 9 John Wilms Maasbracht; 10 A.Driessen Maaseik B.; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Riny Sprenkels Asten.
 
Susteren  12 april
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Henny van Rooy Zeelst; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Wim van Dungen Valkenswaard; 5 Wiel Leurs Echt; 6 Riny Sprenkels Asten; 7 Ferry Boogers Zeelst; 8 P.Moors Soerendonk; 9 Jos Creemers Linne; 10 J. van der Heijden Vessem; 11 Tom van Mierlo Budel; 12 Ben Janssen Eindhoven.
 
Slek Echt  19 april
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Wiel Leurs Echt; 4 Riny Sprenkels Asten; 5 A.Binz Keulen Dld.; 6 Frans Evers Linne; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 H. van der Heijden Budel; 9 Leo van Heel Diergaarde; 10 Ben Janssen Eindhoven. 
 
Merum  26 april
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Henk van der Linden Zeelst; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Henny van Rooy Zeelst; 5 John Wilms Maasbracht; 6 Ben Janssen Eindhoven; 7 Piet Sonnemans Venlo; 8 P.Moors Soerendonk; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Maasbracht  3 mei
1 Riny Sprenkels Asten; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 John Wilms Maasbracht; 4 J.Binz Keulen Dld.; 5 Henny van Rooy Zeelst; 6 Mies Martens Bakel; 7 Chris Kennis Weert; 8 Huub Aan den Boom Neer; 9 Fr.Voogt Montfort; 10 Ben Janssen Eindhoven; 11 Huub Heiligers Maasniel.
 
Deurne  10 mei
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 J. van der Heijden Vessem; 4 John Wilms Maasbracht; 5 Frans Evers Linne; 6 Fr.Voogt Montfort; 7 Leo van Heel Diergaarde; 8 Henny van Rooy Zeelst; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 Wim Cuypers Meerveldhoven.
 
Budel Schoot  18 mei
1 Jan Schröder Koningsbosch; 
 
Veldhoven  24 mei
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Ben Janssen Eindhoven; 3 Henny van Rooy Zeelst; 4 A.Welten Someren; 5 P.Moors Soerendonk; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 J. van der Heijden Vessem; 8 Chris Kennis Weert; 9 J. Markensteijn Valkenswaard; 10 Theo van de Ven Asten; 11 J. van Bussel Deurne; 12 John Wilms Maasbracht.
 
Swalmen  31 mei 
1 P. van der Vleuten Veldhoven; 2 Theo van Mierlo Soerendonk; 3 Jan Hanssen Neer; 4 Piet Niëns Blerick; 5 Peeters Zeelst; 6 Theo van de Ven Asten; 7 Paul Konings Asten; 8 J.Markensteijn Valkenswaard; 9 Hanssen Someren; 10 M. Kersten Posterholt.
 
Montfort  31 mei
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Frans Evers Linne; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Chris Kennis Weert; 5 P.Moors Soerendonk; 6 Wiel Leurs Echt; 7 Wim Cuypers Meerveldhoven; 8 Henny van Rooy Zeelst; 9 Riny Sprenkels Asten; 10 Pieter van Pol Montfort; 11 Fr.Voogt Montfort; 12 J. van der Heijden Vessem.

                            Van de eerste tien wedstrijden zijn er acht voor Jan Schröder

 
Heythuysen  7 juni
1 Pieter van Pol Montfort; 2 J.Markensteijn Valkenswaard; 3 Piet Niëns Blerick; 4 Jan Smits Someren; 5 Theo van Mierlo Soerendonk; 6 Theo Nijssen Baarlo; 7 van Es Zeelst; 8 Jan Hanssen Neer; 9 Peeters Zeelst; 10 Wiel Triepels Weert; 11 J. van Laarhoven Valkenswaard; 12 Theo van de Ven Asten.

                      Pieter van Pol boekt zijn eerste junioren overwinning in Heythuysen

 
Vlodrop  7 juni
1 Henny van Rooij Zeelst; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Jan Schröder Koningsbosch; 4 Frans Evers Linne; 5 Jac van Heel Diergaarde; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 J. van der Heijden Eersel; 8 Wiel Leurs Echt; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 Chris Kennis Weert; 11 Jos Creemers Linne; 12 Fr.Voogt Montfort.


Linne  14 juni
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Frans Evers Linne; 3 Fr.Voogt Montfort; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 J. van der Heijden Zeelst; 6 Henny van Rooy Zeelst; 7 Huub Heiligers Maasniel; 8 P. Moors Soerendonk; 9 Chris Kennis Weert; 10 Wiel Leurs Echt.
 
Neer  14 juni
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 J.Janssen Someren; 3 Paul Konings Asten; 4 Jan Hanssen Neer; 5 Ton Rooyakkers Baarlo; 6 J. van der Heijden Valkenswaard; 7 Hein Kuipers St.Joost; 8 G.Heythuysen Echt; 9 H. Kersten Posterholt; 10 Wiel Triepels Weert; 11 van Geldrop Weert; 12 Piet Niëns Blerick; 13 A.van Es Zeelst.
 
Velden  21 juni
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 Frans Evers Linne; 3 Riny Sprenkels Asten; 4 P.Moors Soerendonk; 5 Leo Martens Bakel; 6 Leo van Heel Diergaarde; 7 Wiel Leurs Echt; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Henny van Rooy Zeelst; 10 Fr.Voogt Montfort; 11 Pieter van Pol Montfort; 12 A. van Heugten Asten.

                   Huub aan den Boom 


Maasniel  21 juni
1 A. van Laarhoven Valkenswaard; 2 Huub Heiligers Maasniel; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Theo Nijssen Baarlo; 5 Leo van Heel Diergaarde; 6 van Geldrop Weert; 7 Theo van de Ven Asten; 8 Jan Hanssen Neer; 9 Piet Niëns Blerick; 10 A.Janssen Diergaarde; 11 Paul Konings Asten; 12 Eddy Even Maasniel; 13 H. van Dijk Helmond.
 
Reuver  28 juni
1 P.Moors Soerendonk; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Fr.Voogt Montfort; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Henk van der Linden Zeelst; 7 H.Niëns Blerick; 8 J.Markensteijn Valkenswaard; 9 Ben Janssen Eindhoven; 10 Henny van Rooy Zeelst.
 
Eersel  5 juli
1 Leo van Heel Diergaarde; 2 Henk van der Linden Zeelst; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Henny van Rooy Zeelst; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 Huub Heiligers Maasniel; 8 Mies Martens Bakel; 9 Riny Sprenkels Asten; 10 Wiel Leurs Echt; 11 Theo van de Ven Asten; 12 Ben Janssen Eindhoven.

               Leo van Heel wint in Eersel


Stevensweert  12 juli
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 Frans Evers Linne; 3 Mies Martens Bakel; 4 J.Creemers Linne; 5 J.Janssen Someren; 6 Henny van Rooy Zeelst; 7 Theo van de Ven Asten; 8 Pieter  Pol Montfort; 9 G. Heythuysen Echt; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Riny Sprenkels Asten; 12 Wiel Leurs Echt.
 
 
Herkenbosch  19 juli
1 Pieter van Pol Montfort; 2 John Wilms Maasbracht; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 P.Martens Bakel; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 Huub Heiligers Maasniel; 8 Wiel Leurs Echt; 9 W. van Laarhoven Valkenswaard; 10 Fr.Voogt Montfort; 11 J. van der Heijden Eersel; 12 Ben Janssen Eindhoven; 13 Hein Kuipers St.Joost; 14 G.Heythuysen Echt.
 
Soerendonk  19 juli
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Theo van Mierlo Budel; 4 Theo Nijssen Baarlo; 5 Jan Smits Someren; 6 Theo van de Ven Asten; 7 P.Moors Soerendonk; 8 J.Martens Deurne.
 
Roermond  Kemp  26 juli
1 Theo Nijssen Baarlo; 2 Huub Heiligers Maasniel; 3 Hein Kuipers St.Joost; 4 J.Kersten Posterholt; 5 Leo Martens Bakel; 6 Jan Hanssen Neer; 7 G.Heythuysen Echt; 8 J.Vriens Helmond; 9 J.Peeters Zeelst; 10 J.Schuren Linne.; 11 Piet Niëns Blerick; 12 Theo van de Ven Asten.
 
Nederweert  26 juli
 
Zeelst  2 augustus  RKNWB Kampioenschap
1 Henny van Rooy Zeelst; 2 John Wilms Maasbracht; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Frans Evers Linne; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Huub Heiligers Maasniel; 7 Mies Martens Bakel; 8 J.Vriens Helmond; 9 Theo van de Ven Asten; 10 Jos Creemers Linne; 11 Riny Sprenkels Asten; 12 Piet van Bussel Deurne; 13 Hein Kuipers St.Joost.

                                       Kampioen 1959 Henny van Rooy
Budel  9 augustus
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 John Wilms Maasbracht; 3 Mies Martens Bakel; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Henny van Rooy Zeelst; 6 Huub Heiligers Maasniel; 7 Wiel Leurs Echt; 8 J. van der Heijden Eersel; 9 Jos Creemers Linne; 10 Frans Evers Linne; 11 Tom van Mierlo Budel; 12 Wiel Triepels Weert.
 
Asten  9 augustus
1 Theo van de Ven Asten; 2 Hein Kuipers St.Joost; 3 Riny Sprenkels Asten; 4 G.Heythuysen Echt; 5 A. van Es Zeelst; 6 Piet Niëns Blerick; 7 J.Cuypers Zeelst; 8 Jan Smits Someren; 9 J.Vriens Helmond; 10 J.Peeters Zeelst; 11 J.Schuren Linne; 12 Paul Konings Asten.
 
Echt  15 augustus 
1 Hein Kuipers St.Joost; 2 Wiel Leurs Echt; 3 H.Kersten Posterholt; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 Leo Martens Bakel; 6 Leo van Heel Diergaarde; 7 Jan Hanssen Neer; 8 J.Vriens Helmond; 9 J.Schuren Linne; 10 J. Waayenburg Deurne; 11 Jan Smits Someren; 12 A. van Es Zeelst.
 
Weert  Boshoven  15 augustus
1 Henk van der Linden Zeelst; 2 J.Janssen Someren; 3 J. van Laarhoven Valkenswaard; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Leo Martens Bakel; 6 Henny van Rooy Zeelst; 7 Frans Evers Linne; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 J. van der Heijden Eersel.
 
Leeuwen  16 augustus   Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Frans Evers Linne; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Wiel Leurs Echt; 4 Huub Heiligers Maasniel; 5 Jos Creemers Linne; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 Jan Hanssen Neer; 8 John Wilms Maasbracht; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Leo van Heel Diergaarde; 11 G.Heythuysen Echt; 12 Piet Niëns Blerick; 13 Hein Kuipers St.Joost.

                                      Frans Evers : Limburgs kampioen

 
Someren Eind  16 augustus  Provinciale kampioenschappen
Noord Brabant
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Theo van Mierlo Budel; 3 J.Janssen Someren; 4 Mies Martens Bakel; 5 Piet Martens Deurne; 6 Theo van de Ven Asten; 7 J. van der Heijden Eersel; 8 Jan Smits Someren; 9 J.Markensteijn Valkenswaard; 10 J. van Laarhoven Valkenswaard; 11 A. van Es Zeelst.

                                              De Brabantse titel is voor Jo

 
Valkenswaard  23 augustus
1 Jan Hansen Neer; 2 Henny van Rooy Zeelst; 3 Tom van Mierlo Budel; 4 Theo van de Ven Asten; 5 Mies Martens Bakel; 6 Wiel Leurs Echt; 7 J. van der Heijden Eersel; 8 J.Creemers Linne; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 Theo Nijssen Baarlo.
 
Baarlo  6 september
1 Frans Evers Linne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 J. van der Heijden Eersel; 5 Mies Martens Bakel; 6 Ben Janssen Eindhoven; 7 Paul Konings Asten; 8 G.Heythuysen Echt; 9 Theo Nijssen Baarlo; 10 Ton Rooyakkers Baarlo; 11 Leo van Heel Diergaarde; 12 Tom van Mierlo Budel.
 
Koningsbosch  12  september Jubileumronde  10 jaar  W.Club Echt   Semi-Klassieker
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 Henny van Rooy Zeelst; 3 Ben Janssen Eindhoven; 4 Frans Evers Linne; 5 Paul Konings Asten; 6 Jan Hanssen Neer; 7 Huub Heiligers Maasniel; 8 P.Moors Soerendonk; 9 J.Vriens Helmond; 10 John Wilms Maasbracht; 11 Fr.Voogt Montfort; 12 Jan Tubee Thorn; 13 W. van Laarhoven Valkenswaard; 14 N.N.; 15 Theo Nijssen Baarlo; 16 J.Schuren Linne; 17 G.Heythuysen Echt; 18 Wiel Leurs Echt; 19 Ton Rooyakkers Baarlo; 20 W.Heesakkers Eindhoven.
 
Tegelen  26 september
1 Frans Evers Linne; 2 Tom van Mierlo Budel; 3 P.Markensteijn Valkenswaard; 4 Jan Hanssen Neer; 5 Jos Creemers Linne; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Henny van Rooy Zeelst; 8 W. van Laarhoven Valkenswaard; 9 Hein Kuipers St.Joost; 10 Pieter van Pol Montfort; 11 G.Heythuysen Echt; 12 Wiel Leurs Echt.

Tweeduizend toeschouwers in de ronde van Tegelen 1959, in het midden Frans Evers ( de winnaar) rechts Jan Hanssen  die de leidersprijs wint en tweede van  links Tom van Mierlo ( 2e ). Links Piet Smits de beste renner ooit in Tegelen en rechts organisator Wiel Kuntzelaers

 
Koningslust  27 september
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Hein Kuipers St.Joost; 5 Theo van de Ven Asten; 6 Wiel Leurs Echt; 7 G.Heythuysen Echt; 8 Henny van Rooy Zeelst; 9 Frans Evers Linne; 10 Huub Heiligers Maasniel; 11 Jan Hanssen Neer; 12 Jos Creemers Linne.

                Ton Rooyakkers met Theo Nijssen ( L. )

 
Thorn  4 oktober
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Henny van Rooy Zeelst; 3 John Wilms Maasbracht; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Huub Heiligers Maasniel; 6 Ben Janssen Eindhoven; 7 J.Vriens Helmond; 8 Wiel Leurs Echt; 9 P.Moors Soerendonk; 10 Jan Tubee Thorn; 11 H.Kersten Posterholt; 12 Frans Evers Linne.
 
Susteren  18 oktober   
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Frans Evers Linne; 3 Fr.Voogt Montfort; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Jos Creemers Linne; 6 Ben Janssen Eindhoven; 7 Tom van Mierlo Budel; 8 Huub Heiligers Maasniel; 9 Hein Kuipers St.Joost; 10 Jac van Heel Diergaarde; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Wiel Leurs Echt.

 

                                                    Jo van Seggelen