Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1958


Posterholt 16 maart
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Jan Schröder Koningsbosch; 4 J.Peeters Blerick; 5 Huub Aan den Boom Neer; 6 Leo Motké Roermond; 7 Henny van der Vleuten Someren; 8 Wim Cuypers Meerveldhoven; 9 J.Kersten Posterholt; 10 Bart Janssen Someren; 11 Twan Steuten Weert; 12 H.Peeters Susteren.












Echt Schilberg 30 maart
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 M.Jacobs Roermond; 4 J.Peeters Blerick; 5 L.Boonen; 6 Henny van der Vleuten Someren; 7 Paul Gielen Blerick; 8 M.Hendrikx Budel; 9 H.Peeters Susteren; 1 Twan Steuten Weert.

Budel Schoot 7 april
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Leo Motké Roermond; 3 Henny van der Vleuten Someren; 4 Paul Gielen Blerick; 5 Jan Schröder Koningsbosch; 6 Twan Steuten Weert; 7 J.Peeters Blerick; 8 M.Jacobs Roermond; 9 René Scheffers Tegelen; 10 Huub Aan den Boom Neer; 11 J.Schattorie Swalmen; 12 H.Peeters Susteren.

Slek Echt 13 april
1 René Scheffers Tegelen; 2 Jan Schröder Koningsbosch; 3 Ad van Kemendade Eindhoven; 4 Leo Motké Roermond; 5 Paul Gielen Blerick; 6 Wim Cuypers Meerveldhoven; 7 Henny van der Vleuten Someren; 8 Twan Steuten Weert; 9 M.Jacobs Roermond; 10 Huub Aan den Boom Neer.

Merum 20 april
Paul Gielen Blerick; 2 Th.Erdmans Heerlerheide; 3 Leo Motké Roermond; 4 Henny van der Vleuten Someren; 5 J.Peeters Blerick; 6 Twan Steuten Weert; 7 Jan Schröder Koningsbosch; 8 Wim Cuypers Meerveldhoven; 9 Huub Aan den Boom Neer; 10 M.Kersten Posterholt; 11 H.Schattorie Swalmen; 12 Jan Vergoossen Pey Echt.

Thorn 27 april
1 Leo Motké Roermond; 2 Henny van der Vleuten Veldhoven; 3 Paul Gielen Blerick; 4 Jan Schröder Koningsbosch; 5 Twan Steuten Weert; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 Wim Cuypers Meerveldhoven; 8 Willie Bex Asten; 9 M.Jacobs Roermond; 10 Riny Sprenkels Asten; 11 René Scheffers Tegelen; 12 H.Schattorie Swalmen.

Na felle en lange spurt is de 15 jarige Leo Motké duidelijk sneller dan  van der Vleuten en Gielen


Koningsbosch 4 mei Provinciaal Kampioenschap
Limburg
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Leo Motké Roermond; 3 Twan Steuten Weert; 4 J.Peeters Susteren; 5 René Scheffers Tegelen; 6 J. Vergoossen Pey Echt; 7 Paul Gielen Blerick; 8 Th.Erdmans Heerlerheide; 9 Huub Aan den Boom Neer; 10 M.Kersten Posterholt; 11 Sef Caris Heythuysen; 12 M.Jacobs Roermond.

                                     In eigen huis wint Jan Schröder de Limburgse titel


Someren Eind 4 mei Provinciaal Kampioenschap
Brabant
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 Hennie van der Vleuten Someren; 3 Jef Bakermans Someren; 4 Willie Bex Asten; 5 J.Ramakers Eindhoven; 6 H.Hendrikx Budel; 7 A. van der Maat Valkenswaard; 8 Ben Janssen Eindhoven; 9 J.Lemmen Someren; 10 Jan Nijssen Meijel;11 J.Janssen Someren; 12 A. van Mierlo Soerendonk.

Beegden 11 mei
Groep A
1 Leo Motké Roermond; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Henny van der Vleuten Someren; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 Wim Cuypers Meerveldhoven; 6 Twan Steuten Weert; 7 Willie Bex Asten; 8 M.Jacobs Roermond; 9 H.Schattorie Swalmen; 10 Th.Erdmans Heerlerheide. 

Deurne 11 mei
Groep B
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 

Montfort 18 mei
1 Leo Motké Roermond; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Wim Cuypers Meerveldhoven; 4 Henny van der Vleuten Someren; 5 René Scheffers Tegelen; 6 M.Jacobs Roermond; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 Huub Aan den Boom Neer; 9 Willie Bex Asten; 10 H.Schattorie Swalmen; 11 Th.Erdmans Heerlerheide; 12 Twan Steuten Weert.

Roermond viert de zege van Leo Motké gezamelijk met supporters en de renners v.l.n.r. Huub Heiligers-Buitenhuis-vader Motké -Leo Motké en Jan van Cruchten.


Deurne Zeilberg 26 mei
Groep A
1 Huub Lemmen Someren; 2 Leo van Heel; 3 Bart Janssen Eindhoven; 4 H van der Maat Valkenswaard; 5 Ferry Boogers Zeelst; 6 Henny van Rooy Zeelst; 7 Piet Moors Soerendonk; 8 Jan Bakermans Someren; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 H.Papen Echt.

Horn 26 mei
Groep B
1 Leo Motké Roermond; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Henny van der Vleuten Someren; 4 NN.; 5 Wim Cuypers Meerveldhoven; 6 Th.Erdmans Heerlerheide; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 M.Jacobs Roermond; 9 Twan Steuten Weert; 10 J.Vergoossen Pey Echt. 

Neer 1 juni
Groep A
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 

Maasbracht 1 juni
Groep B
1 Henny van der Vleuten Someren; 2 Th.Erdmans Heerlerheide; 3 M.Jacobs Roermond; 4 Paul Gielen Blerick; 5 Wim Cuypers Meerveldhoven; 6 Riny Sprenkels Asten; 7 Jan Schröder Koningsbosch; 8 Twan Steuten Weert; 9 M.Kersten Posterholt; 10 M.Hendrikx Budel; 11 H.Peeters Susteren. 

Vlodrop 8 juni
Groep A
1 M.Kersten Posterholt; 2 Jan Nijssen Meijel; 3 H. van der Maat Valkenswaard; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Ferry Boogers Zeelst; 6 Henny van Rooy Zeelst; 7 Th.Adams Meerveldhoven; 8 Theo van de Voort Meerveldhoven; 9 H. van de Broek Zeelst; 10 Piet Bakermans Someren; 11 J.Welten Someren; 12 L.Symons Blerick.

Heythuysen 8 juni
Groep B
1 Leo Motké Roermond; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Henny van der Vleuten Someren; 4 Wim Cuypers Meerveldhoven; 5 Jan Schröder Koningsbosch; 6 M.Jacobs Roermond; 7 Huub Aan den Boom Neer; 8 Twan Steuten Weert; 9 Bart Janssen Someren; 10 Sef Caris Heythuysen.

                                    De jeugdige Leo Motké viert de zege met de familie

Twan Steuten-onbekend- en Huub aan den Boom in de aanval

Someren 14 juni
Groep A
Henny van der Vleuten Someren; 2 J.Peeters Swartbroek; 3 Henny van Rooy Zeelst; 4 J. van de Broek Zeelst; 5 A. Wouters Knegsel; 6 Ben Janssen Eindhoven; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 J. van der Vleuten Eindhoven; 9 M.Beurskens Blerick; 10 Bart Janssen Someren; 11 Rooymans Soerendonk; 12 Huub Lemmen Someren. 

Kelpen –Oler 15 juni
Groep B
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 Wim Cuypers Meerveldhoven; 3 Leo Motké Roermond; 4 Paul Gielen Blerick; 5 Jan Schröder Koningsbosch; 6 Henny van der Vleuten Someren; 7 Th.Erdman Heerlerheide; 8 Willie Bex Asten; 9 Twan Steuten Weert; 10 M.Jacobs Roermond; 11 H. van der Maat Valkenswaard; 12 M.Kersten Posterholt. 

Maasniel 22 juni
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Jan Schröder Koningsbosch; 4 Th.Erdman Heerlerheide; 5 Paul Gielen Blerick; 6 H. van der Maat Valkenswaard; 7 J.Peeters Susteren; 8 M.Jacobs Roermond; 9 Sef Caris Heythuysen; 10 M.Kersten Posterholt; 11 van der Vorst Posterholt; 12 Jan Nijssen Meijel. 

Wessem 29 juni RKNWB Kampioenschap
1 Henny van der Vleuten Someren; 2 Leo Motké Roermond; 3 Bart Janssen Someren; 4 Paul Gielen Blerick; 5 H.van der Maat Valkenswaard; 6 Adams Veldhoven; 7 Th.Erdman Heerlerheide; 8 Jan Nijssen Meijel; 9 Wim Cuypers Meerveldhoven; 10 M.Hendrikx Budel. 

Weert Oda 6 juli Bedevaart
1 Sef Caris Heythuysen; 2 Leo Motké Roermond; 3 Paul Gielen Blerick; 4 Jan Schröder Koningsbosch; 5 Wim Cuypers Meerveldhoven; 6 M.Kersten Posterholt; 7 H.Erdman Heerlerheide; 8 Bart Janssen Eindhoven; 9 Huub Aan den Boom Neer; 10 Riny Sprenkels Asten; 11 J.Beurskens Blerick; 12 Twan Steuten Weert. 

Haelen 13 juli
Groep A
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Leo Motké Roermond; 5 Twan Steuten Weert; 6 Th.Erdman Heerlerheide; 7 Jan Nijssen Meijel; 8 Bart Janssen Someren; 9 J.Peeters Blerick; 10 Jo Hanssen Neer. 

Stevensweert 13 juli
Groep B
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Jef Bakermans Someren; 3 Ferry Boogers Zeelst;4 A.Wouters Knegsel; 5 H.Peeters Susteren; 6 7 Bart Janssen Someren; 7 M.Kersten Posterholt; 8 Huub Heiligers Maasniel; 9 H. van de Broek Zeelst; 10 A. van Rooy Zeelst; 11 J.Bijlmakers Heel; 12 J.Voogt Montfort.

                         Jan Schröder op weg naar de overwinning in Stevensweert

Diergaarde 19 juli
1 Ferry Boogers Zeelst; 2 Leo van Heel Diergaarde; 3 Leo Motké Roermond; 4 H.Peeters Susteren; 5 Jan Schröder Koninghsbosch; 6 Paul Gielen Blerick; 7 H. van de Broek Zeelst; 8 Huub Aan den Boom Neer; 9 M.Kersten Posterholt; 10 A.Steffanie Merum; 11 Jo Hanssen Neer; 12 M.Hendrikx Budel. 

Herkenbosch 20 juli
1 Paul Gielen Blerick; 2 Jan Schröder Koningsbosch; 3 Bart Janssen Someren; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 Leo Motké Roermond; 6 H.Peeters Susteren; 7 Jan Nijssen Meijel; 8 Twan Steuten Weert; 9 M.Kersten Posterholt; 10 Riny Sprenkels Asten; 11 A.Wouters Knegsel; 12 Ger Smulders Gerwen. 

Nederweert 27 juli
1 Twan Steuten Weert; 2 H.Peeters Susteren; 3 M.Kersten Posterholt; 4 Sef Caris Heythuysen; 5 H.Schattorie Swalmen; 6 M.Hendrikx Budel; 7 René Scheffers Tegelen; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Leo Motké Roermond; 10 Bart Janssen Someren; 11 H.van der Maat Valkenswaard; 12 Riny Sprenkels Asten. 

Blerick 3 augustus
1 Paul Gielen Blerick; 2 Fr.Voogt Montfort; 3 H.Cransen Putbroek; 4 Ferry Boogers Zeelst; 5 J.Peeters Blerick. 

Roermond Kemp  3 augustus
Groep A
1 Twan Steuten Weert; 2 Jan Nijssen Meijel; 3 H. van der Maat Valkenswaard; 4 Leo Motké Roermond; 5 M.Kersten Posterholt; 6 H.Schattorie Swalmen; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 M.Hendrikx Budel; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Sef Caris Heythuysen; 11 Huub Aan den Boom Neer; 12 Wim Cuypers Meerveldhoven.

                                                       Twan Steuten  wint op de Kemp in Roermond

Jabeek 10 augustus
Groep B
1 Paul Gielen Blerick; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Twan Steuten Weert; 4 H. van der Maat Valkenswaard; 5 M.Kersten Posterholt; 6 Leo Motké Roermond; 7 Fr.Voogt Montfort; 8 M.Hendrikx Budel; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 Ger Zander Weert; 11 Riny Sprenkels Asten; 12 Jo Hanssen Neer. 

Echt 15 augustus
1 Leo Motké Roermond; 2 Wim Cuypers Meerveldhoven; 3 Paul Gielen Blerick; 4 A.Wouters Knegsel; 5 Huub Aan den Boom Neer; 6 Sef Caris Heythuysen; 7 Henny van Rooy Zeelst; 8 Twan Steuten Weert; 9 H. van Hout Valkenswaard; 10 Riny Sprenkels Asten; 11 Chris Kennis Weert; 12 Jo Hanssen Neer. 

Leeuwen 17 augustus
Groep A
1 Leo Motké Roermond; 2 Paul Gielen Blerick; 3 René Scheffers Tegelen; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 M.Hendrikx Budel; 6 Huub Heiligers Maasniel; 7 Bart Janssen Someren; 8 Sef Caris Heythuysen; 9 Jo Hanssen Neer; 10 Fr.Voogt Montfort; 11 Leo van Heel Diergaarde; 12 J.Creemers Linne; 13 Twan Steuten Weert. 

Zeelst 17 augustus
Groep B
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 Ferry Boogers Zeelst; 3 A.Wouters Knegsel; 4 Henny van Rooy Zeelst; 5 J.Maenen Valkenswaard; 6 van de Broek Zeelst; 7 A. Steffanie Merum; 8 Chris Kennis Weert; 9 Jef Bakermans Someren; 10 G.Heythuysen Pey Echt; 11 Steijvers Stramproy; 12 P.Moors Soerendonk.

Liessel 23 augustus
1 Jef Bakermans Someren; 2 M.Maenen Valkenswaard; 3 J. van Rooy Zeelst; 4 A.van Heugten Someren; 5 A.Steffanie Herten; 6 Sjraar Heijthuysen Echt; 7 B.Janssen Eindhoven; 8 J.Kennis Weert; 9 W. van de Voort Zeelst; 10 P.Moors Soerendonk; 11 J.Welten Someren; 12 G.Rooymans Maarheeze. 

Reuver 24 augustus
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 Leo Motké Roermond; 3 H.Peeters Susteren; 4 Paul Gielen Blerick; 5 Ferry Boogers Zeelst; 6 Huub Heiligers Maasniel; 7 H.Schattorie Swalmen; 8 Twan Steuten Weert; 9 Fr.Voogt Montfort; 10 Bart Janssen Someren.

De renners staan klaar voor de ploegentijdrit van het Clubkampioenschap, 3e van rechts Huub aan den Boom.

Budel 31 augustus
Groep A
1 Ferry Boogers Zeelst; 2 Frans Evers Linne; 3 Twan Steuten Weert; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 A.Wouters Knegsel; 6 H.Peeters Susteren; 7 Leo Motké Roermond; 8 P.Moors Soerendonk; 9 M.Hendrikx Budel; 10 J.Schattorie Swalmen; 11 van der Vorst Posterholt; 12 Bart Janssen Someren. 

Meijel 31 augustus
Groep B
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 

Asten 8 september
1 H.van der Vleuten Someren; 2 M.Kersten Posterholt; 3 M.Hendrikx Budel; 4 Wim Bex Asten; 5 Twan Steuten Weert; 6 John Caris Heythuysen; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 J.Beurskens Blerick; 9 J.Giesberts Blerick; 10 H.Schattorie Swalmen 

Linne 14 september
Groep A
1 Frans Evers Linne; 2 Fr.Voogt Montfort; 3 J.Markensteijn Valkenswaard; 4 H. van Heugten Asten; 5 Sjra Heythuysen Pey Echt; 6 Huub Heiligers Maasniel; 7 Welten Someren; 8 Bins Keulen Dld.; 9 Bart Janssen Someren; 10 van Mierlo Soerendonk; 11 Vaessen Stramproy; 12 J. van der Vleuten Eindhoven.

                                                      Frans Evers op weg naar een mooie carrière


Nederweert Eind 14 september
Groep B
1 Twan Steuten Weert; 2 H.Peeters Susteren; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Leo Motké Roermond; 5 Ferry Boogers Zeelst; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 Jo Hanssen Neer; 9 Ger Zander Weert; 10 H. van de Broek Zeelst; 11 Ger Smulders Gerwen; 12 Leo van Heel Diergaarde.

                                    v.l.n.r. Ger Zander-Twan Steuten-Fons Steuten en Frans Orbon

Susteren 28 september
1 J.Peeters Susteren; 2 Riny Sprenkels Asten; 3 Huub Heiligers Maasniel; 4 A.Steffanie Merum; 5 Huub Aan den Boom Neer; 6 J. van Mierlo Budel; 7 Jan Schröder Koningsbosch; 8 Twan Steuten Weert; 9 Jac van Heel Diergaarde; 10 Wiel Leurs Echt; 11 Jan Vergoossen Pey Echt; 12 Sef Caris Heythuysen; 13 Sjra .Heythuysen Pey Echt. 

Eersel 5 oktober
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 Twan Steuten Weert; 3 H.Peeters Susteren; 4 Ferry Boogers Zeelst; 5 Bart Janssen Someren; 6 P.Moors Soerendonk; 7 Huub Heiligers Maasniel; 8 J.Maenen Valkenswaard; 9 H.Schattorie Swalmen; 10 Henny van Rooy Zeelst; 11 H. van de Broek Zeelst; 12 A.Jellema Zeelst.