Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1957


Posterholt  24 maart
1 Jan Corstjens Budel; 2 Adrie  van Lin Velden; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Jac van der Borgh Koningsbosch; 5 Paul Gielen Blerick; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 René Scheffer Tegelen; 8 Sief van Pol Montfort; 9 W.Smeets St.Joost; 10 J.Philips Meijel.
 
Meijel  31 maart
1 GEEN UITSLAGEN
 
Thorn  8 april
1 Jos Brunenberg Weert; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Adrie van Lin Velden; 4 Paul Gielen Blerick; 5 Huub aan den Boom Neer; 6 Math Ramaekers Heerlerheide; 7 M.van Osterop Roermond; 8 René Scheffer Tegelen; 9 W.Smeets St.Joost; 10 Jan Nijssen Meijel.
 
Slek Echt  15  april
1 Jan Corstjens Budel; 2 Adrie van Lin Velden; 3 Jac van der Borgh Koningsbosch; 4 Paul Gielen Blerick; 5 Huub aan den Boom Neer; 6 Jo Schell Blerick; 7 Wim Rutjens Mierlo; 8 Ad van Kemenade Eindhoven; 9 Math Ramaekers Heerlerheide; 10 J.Philips Meijel; 11 Peter Asveld Eindhoven; 12 Jan Schröder Koningsbosch.
 
Budel  21 april
1 Math Ramaekers Heerlerheide; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Harrie Sentjens Budel; 5 Jo Schell Blerick; 6 Ad van Kemenade Eindhoven; 7 Jac van der Borgh Koningsbosch; 8 M. van Osterop Roermond; 9 Peter Asveld Eindhoven; 10 J.Peeters Susteren.
 
Merum  28 april
1 Jan Corstjens Budel; 2 Adrie van Lin Velden; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 René Scheffer Tegelen; 5 Jac van der Borgh Koningsbosch; 6 J.van Osterop Roermond; 7 Sief van Pol Montfort;  8 Paul Gielen Blerick; 9 J.Derks Wessem; 10 Jo Schell Blerick. 

                                                   Jan Corstjens
Nederweert  5 mei
1 Jan Corstjens Budel; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Jac van der Borgh Koningsbosch; 4 Adrie van Lin Velden; 5 Ad van Kemenade Eindhoven; 6 J.Sentjens Budel; 7 Paul Gielen Blerick; 8 Math Ramaekers Heerlerheide; 9 Jan Nijssen Meijel; 10 Peter Asveld Eindhoven; 11 Jo Schell Blerick; 12 J.Philips Meijel.
 
Deurne  12 mei
1 Jan Corstjens Budel; 2 Jac van der Borgh Koningsbosch; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Adrie van Lin Velden; 5 J.Sentjens Budel; 6 Sief van Pol Montfort; 7 Paul Gielen Blerick; 8 Math Ramaekers Heerlerheide; 9 Jan Nijssen Meijel; 10 J.Derks Wessem.
 
Linne  19 mei
1 Jan Corstjens Budel; 2 Ad van Kemenade Eindhoven; 3 Paul Gielen Blerick; 4 Adrie van Lin Velden; 5 Huub aan den Boom Neer; 6 Sief van Pol Montfort; 7 J.Sentjens Budel; 8 Wim Rutjens Mierlo; 9 P.Peeters Susteren; 10 H.Peters Blerick.
 
Koningsbosch  26 mei
1 Jac van der Borgh Koningsbosch; 2 Huub aan den Boom Neer; 3 Jan Corstjens Budel; 4 H.Peters Blerick; 5 Ad van Kemenade Eindhoven; 6 J.Sentjens Budel; 7 P.Peeters Susteren; 8 Peter Asveld Eindhoven; 9 Wim Rutjens Mierlo; 10 Adrie van Lin Velden; 11 Paul Gielen Blerick; 12 J.Kersten Posterholt.
 
Beegden  30 mei
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2
 
Heythuysen  2 juni
1 Math Ramaekers Heerlerheide; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Paul Gielen Blerick; 4 Adrie van Lin Velden; 5 Jac van der Borgh Koningsbosch; 6 Ad van Kemenade Eindhoven; 7 Harrie Sentjens Budel; 8 M. van Osterop Roermond; 9 Huub aan den Boom Neer; 10 Leo Motké Roermond.

                          Math Ramaekers uit Heerlerheide

 
Budel Schoot  10 juni
1 Jan Corstjens Budel; 2 Ad van Kemenade Eindhoven; 3 J.PetersBlerick; 4 Leo Motké Roermond; 5 Adrie van Lin Velden; 6 M.Osterop Roermond; 7 Paul Gielen Blerick; 8 Jo Goofers  Blerick; 9 Wim Rutjens Mierlo; 10 H. van Hout

             Start in Budel-Schoot met v.l.n.r.Tjeu de Waal-Jos Brunenberg-Tom                                                       Tubee-Twan Steuten en een onbekende renner

Heel.
 
Someren  16 juni
1 Jan Corstjens Budel; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 Leo Motké Roermond; 6 Harrie Sentjens Budel; 7 Wim Rutjens Someren; 8 J.Peters Blerick; 9 Jan Asveld Eindhoven; 10 Herman Vos Thorn; 11 J.Hendrikx Budel; 12 J.Kersten Posterholt; 13 J.Vos Eindhoven.
 
Maasniel  23 juni
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Paul Gielen Blerick; 4 Harrie Sentjens Budel; 5 Leo Motké Roermond; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 Sief van Pol Montfort; 8 Jo Goofers Blerick; 9 Math Ramaekers Heerlerheide; 10 J.Peters Blerick; 11 Herman Vos Thorn; 12 Jan Schröder Koningsbosch.
 
Liessel  30 juni  RKWFN Kampioenschap
1 Paul Gielen Blerick; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Adrie  van Lin Velden; 5 Harrie Sentjens Budel; 6 H.Peeters Susteren; 7 Jan Schröder Koningsbosch; 8 Huub Aan den Boom Neer; 9 Jan Nijssen Meijel; 10 J.Derks Wessem; 11 Sef Caris Heythuysen; 12 J.Kersten Posterholt.

                                           

                                               Paul Gielen : kampioen  1957

Deurne-Zeilberg  7 juli

1 H.Lemmen Someren; 2 Leo van Heel Diergaarde-3 Ben Janssen Eindhoven; 4 H.van der Maat Valkenswaard; 5 Ferry Boogers Zeelst; 6 Henny an Rooy Zeelst; 7 P.Moors Soerendonk; 8 Jef Bakermans Someren; 9 Huub Heiligers Maasniel; 10 Henk Papen Echt.

Heeze  7 juli
1 Adrie van Lin Velden; 2 Paul Gielen Blerick; 3 J.Haazen Asten; 4 Ad van Kemenade Eindhoven; 5 Harrie Sentjens Budel; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 Jan Schröder Koningsbosch; 8 Math Ramaekers Heerlen; 9 Jan Nijssen Meijel; 10 H. van Hout Heel; 11 J.Kersten Posterholt; 12 J.Hendrikx Budel.
 
Haelen  14 juli
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Adrie van Lin Velden; 3 Paul Gielen Blerick; 4 H.van der Vleuten Someren; 5 Jan Schröder Koningsbosch; 6 Sief van Pol Montfort; 7 Huub aan den Boom Neer; 9 H. van Hout Heel; 10 P.Peters Blerick.
 
Blerick  20 juli
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Leo Motké Roermond; 3 Paul Gielen Blerick; 4 Adrie van Lin Velden; 5 Jan Schröder Koningsbosch; 6 P.Peeters Susteren; 7 Jo Goofers Blerick; 8 Math Ramaekers Heerlerheide; 9 J.Derks Wessem; 10 Jo Peters Tegelen; 11 M.Osterop Roermond; 12 Herman vos Thorn.

                                                Ad van Kemenade
Neer  21 juli
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Adrie van Lin Velden; 3 René Scheffers Tegelen; 4 Harrie Sentjens Budel; 5 Jan Schröder Koningsbosch; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 J.Peeters Susteren; 8 Math Ramaekers Heerlerheide; 9 M. van Osterop Roermond; 10 H. van Hout Heel.
 
Weert  Boshoven  28 juli
1  Jan Vergooszen Echt; 2 J.Sanders Dieteren; 3 H. van der Vleuten Someren; 4 Twan Steuten Weert; 5 Piet Damen Posterholt; 6 J.Kersten Posterholt; 7 J.Vos Eindhoven; 8 H.Cuypers Velden; 9 J.Hendrikx Budel; 10 J.Giesberts Blerick.
 
Budel  28 juli
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Leo Motké Roermond; 3 Adrie van Lin Velden; 4 Wim Cuypers Meerveldhoven; 5 J.Peeters Susteren; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 H.van der Vleuten Someren; 8 René Scheffer Tegelen; 9 Paul Gielen Blerick; 10 Jan Schröder Koningsbosch.

 
Roermond  Kemp  4 augustus
1 Paul Gielen Blerick; 2 Math Ramaekers Heerlerheide; 3 Harrie Sentjens Budel; 4 Ad van Kemenade Eindhoven; 5 Leo Motké Roermond; 6 Adrie van Lin Velden; 7 Jan Schröder Koningsbosch; 8 Huub aan den Boom Neer; 9 M. van Osterop Roermond; 10 René Scheffer Tegelen.

                                Math Ramakers met Paul Gielen ( L. ): bloemen op de Kemp


Someren  4 augustus
1 Jan Vergooszen Echt; 2 Wim Cuypers Meerveldhoven; 3 H. van der Vleuten Someren; 4 Karel aan den Boom Reuver; 5 J. van de Voort Veldhoven; 6 Sef Caris Heythuysen; 7 J.Vos Eindhoven; 8 J.Hendriks Budel; 9 J.Boonen Neer; 10 J.Kersten Posterholt.
 
Nederweert  Eind  11 augustus
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Huub aan den Boom Neer; 3 Paul Gielen Blerick; 4 Harrie Sentjens Budel; 5 Adrie van Lin Velden; 6 M.van Osterop Roermond; 7 Jan Schröder Koningsbosch; 8 Jos Cransen Diergaarde; 9 H. van der Vleuten Someren; 10 Leo Motké Roermond.
 
Echt  15 augustus
1-2 Gelijk: Wim Cuypers Meerveldhoven; en Jos Cransen Diergaarde; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Adrie van Lin Velden; 5 Twan Steuten Weert; 6 Math Ramaekers Heerlerheide; 7 Sief van Pol Montfort; 8 J.Haazen Asten; 9 Jan Schröder Koningsbosch; 10 Harrie Sentjens Budel; 11 Sef Caris Heythuysen.

       Start van de ronde van Echt met 4e van rechts Wim Cuypers


Maasbracht  18 augustus
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Adrie van Lin Velden; 3 Jan Schröder Koningsbosch; 4 Gerrit van de Weijer Deurne; 5 Leo Motké Roermond; 6 C. Smeets Echt; 7 J.van Someren Liessel; 8 Jac Thoolen Echt; 9 Math Ramaekers Heerlerheide; 10 Jan Nijssen Meijel; 11 René Scheffers Tegelen; 12 J.Sanders Dieteren; 13 Sief van Pol Montfort; 14 J.Derks Wessem; 15 J.Haazen Asten.
 
Budel Schoot  18 augustus
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 J. van de Voort Meerveldhoven; 3 Jan Vergooszen Echt; 4 Harrie Sentjens Budel; 5 H. van der Vleuten Someren; 6 H.Kersten Posterholt; 7 Huub Aan den Boom Neer; 8 Twan Steuten Weert; 9 Sef Caris Heythuysen; 10 J.Roemen St.Odiliënberg.

                          Wim Cuypers met zijn grote voorbeeld Piet van den Brekel

 
Leeuwen  25 augustus
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 H. van der Vleuten Someren; 3 Twan Steuten Weert; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Karel Aan den Boom Reuver; 6 Jan Vergooszen Echt; 7 Sef Caris Heythuysen; 8 W.Beekman Asten; 9 H.Damen St.Odiliënberg; 10 K.Goedemans Dieteren.
 
Montfort   25 augustus
1 Leo Motké Roermond; 2

Leo Motké ( rechts ) aan de leiding in Montfort


Venray  1 september
1 Henny van der Vleuten Someren; 2 H.Derks Wessem; 3 M.Kersten Posterholt; 4 Karel aan den Boom Reuver; 5 J.van de Voort Meerveldhoven; 6 K.Goedemans Dieteren; 7 J.Simons Blerick; 8 Wim Cuypers Meerveldhoven; 9 J.Hendriks Budel; 10 Twan Steuten Weert.
 
Velden  6 september
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Leo Motké Roermond; 3 Adrie van Lin Velden; 4 Paul Gielen Blerick; 5 J.Peeters Blerick; 6 Harrie Sentjens Budel; 7 Jan Vos Thorn; 8 René Scheffer Tegelen; 9 J. van Osterop Roermond; 10 H. van Hout Heel; 11 L.Haazen Asten.
 
Vlodrop  8 september
1 Gelijk : Huub Aan den Boom Neer / H.Peeters Susteren; 3 Leo Motké Roermond; 4 J.Peters Blerick; 5 Paul Gielen Blerick; 6 René Scheffer Tegelen; 7 Herman Vos Thorn; 8 M. van Osterop Roermond; 9 Math Ramaekers Heerlerheide.
 
Stramproy  15 september
1 Adrie van Lin Velden; 2 Ad van Kemenade Eindhoven; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 René Scheffer Tegelen; 5 Jan Vergooszen Echt; 6 Jan Schröder Koningsbosch; 7 J.Peeters Blerick; 8 M. van Osterop Roermond; 9 J. van der Vleuten Someren; 10 J.Derks Wessem.
 
Neerkant  15 september
1 Karel Aan den Boom Reuver; 2 Wim Cuypers Meerveldhoven; 3 H.Boonen Neer; 4 J.Schattorie Swalmen; 5 H.Jacobs Roermond; 6 J.Kersten Posterholt; 7 Harrie Beurskens Blerick; 8 Paul Gielen Blerick; 9 Sef Caris Heythuysen; 10 J.Hendriks Budel.
 
Stevensweert   22 september
1 Harrie Sentjens Budel; 2 Karel aan den Boom Reuver; 3 Tjeu de Waal Weert; 4 Ad van Kemenade Eindhoven; 5 Wim Cuypers Meerveldhoven; 6 H. van der Vleuten Someren; 7 J.Derks Wessem; 8 J.Peeters Susteren; 9 Adrie van Lin Velden; 10  Sief van Pol Montfort.










Harrie Sentjens

 
Susteren  29 september
1 Leo Motké Roermond; 2 Harrie Sentjens Budel; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Wim Cuypers Meerveldhoven; 5 J.Peeters Susteren; 6 Adrie van Lin Velden; 7 Twan Steuten Weert; 8 K.Goedemans Dieteren.










Leo Motké

 
Heel  6 oktober
1 Leo Motké Roermond; 2 Harrie Sentjens Budel; 3 Jan Schröder Koningsbosch; 4 Huub aan den Boom Neer; 5 Jan Vergooszen Echt; 6 René Scheffers Tegelen; 7 J.Peters Blerick; 8 Paul Gielen Blerick; 9 Sief van Pol Montfort; 10 J.Bijlmakers Heel.
 
Budel  Dorplein 12 oktober 
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 H.van de Voort Meerveldhoven; 3 Jan Vergooszen Echt; 4 Harrie Sentjens Budel; 5 Henny van der Vleuten Someren; 6 J.Kersten Posterholt; 7 Karel aan den Boom Reuver; 8 Twan Steuten Weert; 9 Sef Caris Heythuysen; 10 H.Roemen St.Odiliënberg.
 
Kelpen-Oler  13 oktober
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Leo Motké Roermond; 3 Sief van Pol Montfort; 4 Harrie Sentjens Budel; 5 Henny van der Vleuten Someren; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 J.Bex Asten; 8 J.Peters Blerick; 9 Wim Cuypers Meerveldhoven; 10 J.Kersten Posterholt.
 
Reuver  27 oktober