Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1956


Merum  15 april
1 J.Sprengers Deurne; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Huub Saes Budel; 4 P.Lingers Geldrop; 5 Jan Levels Thorn; 6 Tom Tubee Wessem; 7 Jos Brunenberg Weert; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Jan van Cruchten Roermond; 10 Gerrit Vossen Someren.
 
Nederweert Eind    22 april
1 Huub Saes Budel; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 P.Lingers  Geldrop; 4 H. van Oosterhout Deurne; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Tom Tubee Wessem; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Gerrit Vossen Someren; 9 Jan Levels Thorn; 10 Maan Laugs Koningsbosch.
 
Wessem  29 april
1 Jan Levels Thorn; 2 
 
Susteren  6 mei
1 Huub Saes Budel; 2 Jan Levels Thorn; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Jac van de Borgh Koningsbosch; 6 Theo Moors Koningsbosch; 7 P.Lingers Geldrop; 8 L.Kurstjens Montfort; 9 J.Sprengers Deurne; 10 H.Dekkers Blerick.

              Teng Verwijlen en Huub Saes ( R. ) aan het begin van weer een stevige trainingsrit

 
Slek Echt  10 mei
1 Huub Saes Budel; 2 P.Lingers Geldrop; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Jan Levels Thorn; 6 L.Kurstjens Montfort; 7 J.Swinkels Geldrop.
 
Heeze  13 mei
1 Hub Saes Budel; 2 Gerrit Vossen Someren; 3 Jan Levels Thorn; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Th.Swinkels Geldrop; 6 Jan Corstjens Budel; 7 Theo Moors Koningsbosch; 8 P.Lingers Geldrop; 9 L.Kurstjens Montfort; 10 Tom Tubee Wessem.
 
Koningsbosch  21 mei
1 Huub Saes Budel; 2 Gerrit Vossen Someren; 3 Jan Levels Thorn; 4 P.Lingers Geldrop; 5 Jos Brunenberg Weert; 6 Harrie Sentjens Budel; 7 Maan Laugs Koningsbosch

                                                         Huub Saes

Someren Eind  27 mei
1 Gerrit Vossen Someren; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Theo Moors Koningsbosch; 5 Huub Saes Budel; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 P.Lingers Geldrop; 8 J.Sprengers Deurne; 9 Tom Tubee Wessem; 10 Jan Levels Thorn; 11 H. van Gog Deurne; 12 Thijssen Soerendonk; 13 Jan van Oosterhout Liessel; 14 J. van Oostrum Roermond; 15 J. van Someren Liessel.

                                 Gerrit Vossen met amateur Alfried van de Weijer R.

 
Heythuysen  3 juni
1 Huub Saes Budel; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Tom Tubee Wessem; 5 Jan Cortjens Budel; 6 Jan Levels Thorn; 7 J. van Cruchten Roermond; 8 Jo Peeters Tegelen; 9 J.Sprengers Deurne; 10 Fred Sijbers Tegelen.
 
Someren  10 juni
1 Jan Corstjens Budel; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Huub aan den Boom Neer; 5 Leo Motké Roermond; 6 Harrie Sentjens Budel; 7 Wim Rutjens Someren; 8 J.Peters Blerick; 9 Peter Asveld Eindhoven; 10 Herman Vos Thorn; 11 J.Hendriks Budel; 12 J.Kersten Posterholt; 13 J.Vos Eindhoven.







Jan Corstjens

 
Beegden  17 juni  RKWFN  Kampioenschap
1 Jan Levels Thorn; 2

                                 Jan Levels wordt in Beegden kampioen

 
Maasniel  24 juni
1 Jan Levels Thorn; 2 Leo Kurstjens Montfort; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Jo Peeters Tegelen; 5 Tom Tubee Wessem; 6 Maan Laugs Koningsbosch; 7 Fred Sijbers Tegelen; 8 Th.Swinkels Geldrop; 9 Jan van Cruchten Roermond; 10 A.Braun Tegelen.
 
Liessel  1 juli
1 A. van Meijel Griendtsveen; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 J.de Visser Eindhoven; 4 H.Arts Eindhoven; 5 J. van de Herk Meerveldhoven; 6 Jan Philips Weert; 7 Fred Sijbers Tegelen; 8 Jos Brunenberg Weert; 9 Adrie van Lin Velden; 10 Jan van Oosterhout Liessel; 11 Jan Levels Thorn; 12 H.Sprengers Deurne.
 
Meijel   8 juli
1 Jos Brunenberg Weert; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Jan van Kimmenade Eindhoven; 5 Fred Sijbers Tegelen; 6 Jan Levels Thorn; 7 Theo Moors Koningsbosch; 8 Tom Tubee Wessem; 9 Jo Peeters Tegelen; 10 Arie van Lin Velden.
 
Linne   15 juli
Groep A
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 Jan Levels Thorn; 4 L.Kurstjens Montfort; 5 Jo Peeters Tegelen; 6 J.Aarts Eindhoven; 7 Jan van Kimmenade Eindhoven; 8 J. van de Kerkhof Eindhoven; 9 Adrie van Lin Velden.
Groep B
1 Jos Cransen Diergaarde; 2 Theo Boeijen Schinveld; 3 J.Peters Swartbroek; 4 J.Philips Meijel; 5 Leo Peulen Blerick; 6 H.Peeters Blerick; 7 H.van de Berg Griendtsveen; 8 J.Vos Eindhoven; 9 J.Vervoort Blerick; 10 A.Stultiens Budel.

                                          Maan Laugs
Ospel  22 juli
1 Jos Brunenberg Weert; 2 
 
Deurne  29 juli
1 Karel Faasen Blerick; 2
 
Roermond Kemp  5 augustus
1 L.Kurstjens Montfort; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Tom Tubee Wessem; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 W.Schuman Roermond; 6 Jo Schell Blerick; 7 Maan Laugs Koningsbosch; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Fred Sijbers Blerick; 10 Th.Poelmans Blerick.





Fred Sijbers

 
Nederweert   12 augustus
1 Jos Brunenberg Weert; 2 Jan Levels Thorn; 3 L.Kurstjens Montfort; 4 A.Aarts Eindhoven; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Jan Corstjens Budel; 7 Fred Sijbers Tegelen; 8 Leo Peulen Blerick; 9 J.Sentjens Budel; 10 Jo Schell Blerick.

      Jac Jans klaar voor de start


Echt  15 augustus
1 Adrie van Lin Velden; 2 J. van Gog Deurne; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4  Jos Brunenberg Weert; 5 Jan Corstjens Budel; 6 Tom Tubee Wessem; 7 Jan van Oosterhout Liessel; 8 Harrie Sentjens Budel; 9 W.Schuman Roermond; 10 Jan van Kimmenade Eindhoven.











Adrie van Lin



Leeuwen  19 augustus
1 Jan Munsters Zeilberg; 2 Piet Martens Someren; 3 Jos Cransen Diergaarde; 4 Louis Rutten Tegelen; 5 Th.Poelmans Blerick; 6 Leo Peulen Blerick; 7 G. van Herk Meerveldhoven; 8 M.van Osterop Roermond; 9 J.Peters Blerick; 10 Harrie Sentjens Budel.
 
Thorn 26 augustus   Bedevaart
Groep A
1 Maan Laugs ; 2 Jan Levels Thorn; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Jan Corstjens Budel; 5 Adrie van Lin Velden; 6 Ad van Kemenade Eindhoven; 7 Tom Tubee Wessem; 8 Leo Kurstjens Montfort; 9 Fred Sijbers Tegelen; 10 Karel Faasen Blerick.
Groep B
1 Leo Peulen Blerick; 2 Piet Martens Someren; 3 J.Vos Eindhoven; 4 Th.Poelmans Blerick; 5 G. van de Berg Griendtsveen; 6 Jos Cransen Diergaarde; 7 J.Peeters Blerick; 8 H.Munsters Zeilberg; 9 J.Sanders Dieteren; 10 E.Houben Someren.
 
Haelen  2 september
1 Louis Rutten Tegelen; 2 Piet Martens Someren; 3 Th.Poelmans Blerick; 4 Leo Peulen Blerick; 5 H.Vos Eindhoven; 6 G. van de Berg; 7 Theo Boeijen Schinveld.
 
Budel Schoot  9 september
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Tom Tubee Wessem; 3 Karel Faasen Blerick; 4 Jan Levels Thorn; 5 Jos Brunenberg Weert; 6 Adrie van Lin Velden; 7 L.Kurstjens Montfort; 8 J.Sentjens Budel; 9 Fred Sijbers Tegelen; 10 Jan Corstjens Budel; 11 Louis Rutten Tegelen.
 
Stramproy  16 september
Groep A
1 Piet Martens Someren; 2 Th.Poelmans Blerick; 3 Louis Rutten Tegelen; 4 Leo Peulen Blerick; 5 Jan Asveld Eindhoven; 6 J.Philips Meijel; 7 Theo Boeijen Schinveld; 8 Jan Nijssen Meijel; 9 J.Munsters Deurne; 10 J.Vos Eindhoven.
Groep B
1 Jan Corstjens Budel; 2 Tom Tubee Wessem; 3 Karel Faasen Blerick; 4 Fred Sijbers Tegelen; 5 H. van Oosterhout Liessel;  6 Maan Laugs Koningsbosch; 7 Jos Brunenberg Weert; 8 Jan van Kimmenade Eindhoven; 9 Arie van Lin Velden; 10 J.Sentjens Budel.









Piet Martens winnaar in Stramproy

 
Weert Boshoven  23 september
1 L.Kurstjens Montfort; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Jan Levels Thorn; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Adrie van Lin Velden; 6 Jan van Crugten Roermond; 7 J.van Kimmenade Eindhoven; 8 Piet Martens Someren; 9 Jan Corstjens Budel; 10 Jan Philips Weert.
 
Venray  7 oktober
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Tom Tubee Wessem; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Jan Corstjens Budel; 5 Piet Martens Someren; 6 Leo Kurstjens Montfort; 7 Adrie van Lin Velden; 8 Karel Faasen Blerick; 9 Jan van Cruchten Roermond; 10 H. van Oosterhout Liessel.
 
Heel  14 oktober
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 TomTubee Wessem; 4 Jan Corstjens Budel; 5 Karel Faasen Blerick; 6 Jan van Kimmenade Eindhoven; 7 Jan Corstjens Budel; 8 Jo Schell Blerick; 9 Arie van Lin Velden; 10 J.Philips Meijel.

     Jo Schel  ( rechts ) met Karel aan den Boom van Reuver naar Vaals en terug

 
Montfort  21 oktober
1 Jan van Cruchten Roermond; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Karel Faasen Blerick; 4 Adrie van Lin Velden; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Ad van Kemenade Eindhoven; 7 Jo Schell Blerick; 8 L.Kurstjens Montfort; 9 Tom Tubee Wessem; 10 Jos Brunenberg Weert; 11 J.Philips Meijel.

                                                  Jan van Cruchten