Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10   1955


Roermond Kemp  11 april
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Laurens Geraeds Asenray; 4 Louis Brouns Budel; 5 Frits Bruekers Nederweert.
 
Merum  18  april
1 Laurens Geraeds Asenray; 2 Frans Bruekers Nederweert; 3 Theo Moors Koningsbosch; 4 P.Janssen Budel; 5 Frits Knoops Koningsbosch; 6 Louis Brouns Budel; 7 Jac Bogers Budel; 8 Fons Steuten Weert; 9 G.Verhagen Geldrop; 10 Jan Munsters Deurne.
 
Koningsbosch  24 april
1 Laurens Geraeds Asenray; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jan Munsters Deurne; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 G.Verhagen Geldrop; 7 M.Scheutjens Geldrop; 8 P.Janssen Budel; 9 Louis Brouns Budel; 10 J.Wienen Echt.
 
Weert  Kazerneweg  30 april
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Fons Steuten Weert; 3 P.Lingers Geldrop; 4 Laurens Geraeds Asenray; 5 Huub Saes Budel; 6 Th.Moors Koningsbosch; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Henny Brouns Budel; 9 Jos Brunenberg Weert; 10 Jean Ras Budel.

                Frits Knoops na een overwinning met zijn kleinste fan

 
Echt  1 mei
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Fons Steuten Weert; 3 Jan Munsters Deurne; 4 Theo Moors Koningsbosch; 5 Huub Saes Budel; 6 Henny Brouns Budel; 7 Frans Bruekers Nederweert; 8 Jos Brunenberg Weert; 9 Jan Levels Thorn; 10 P.Lingers Geldrop.
 
Someren Eind  5 mei
1 Fons Steuten weert; 2 Louis Brouns Budel; 3 Theo Moors Koningsbosch; 4 Frits Knoops Koningsbosch; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 Piet Walraven Blerick; 8 Henny Brouns Budel; 11 Jean Ras Budel; 12 J. van Tongerlo Budel.

Fons Steuten plaatst zijn aanval in Nederweert Eind en niemand kan volgen

 
Slek Echt  8 mei
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Fons Steuten Weert; 3 Huub Saes Budel; 4 Louis Brouns Budel; 5 P.Lingers Geldrop;
 
Deurne  15 mei
1 Laurens Geraeds Asenray; 2 Fons Steuten Weert; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 Jan Munsters Deurne; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Frans Bruekers Nederweert; 7 G.Verhagen Geldrop; 8 Henny Brouns Budel; 9 Jean Ras Budel; 10 P.Lingers Geldrop.
 
Beegden  22 mei  RKNWF  Kampioenschap
1 Jan Munsters Deurne; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Fons Steuten Weert; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Theo Moors Koningsbosch.
 
Nederweert Eind  29 mei
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Laurens Geraeds Asenray; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jan Munsters Deurne; 5 Jean Ras Budel; 6 Huub Saes Budel; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Louis Rutten Tegelen; 9 J. van Tongerloo Budel; 10 Louis Brouns Budel.

 Bisschop Moors  zegent de fietsen tijdens de jaarlijkse Bedevaart,3e van rechts is Jan Schröder    en uiterst rechts Frits Knoops

 
Heythuysen  5 juni
1 Laurens Geraeds Asenray; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Fons Steuten Weert; 4 Louis Brouns Budel; 5 Jos Brunenberg Weert; 6 P.Lingers Geldrop; 7 Louis Rutten Tegelen; 8 Adrie van Lin Velden; 9 Jan Munsters Deurne; 10 Tom Tubee Wessem.
 
Maasbracht Beek  12 juni
1 Fons Steuten Weert; 2 Laurens Geraeds Asenray; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 Huub Saes Budel; 5 Louis Brouns Budel; 6 E.Smits Venlo; 7 Jean Ras Budel; 8 G.Verhagen Geldrop; 9 Adrie van Lin Velden; 10 Jac Jans Sint Joost.
 
Maasniel  19 juni
1 Fons Steuten Weert; 2 Jean Ras Budel; 3 J. van Tongerloo Budel; 4 Laurent Geraeds Asenray; 5 Jan Munsters Deurne; 6 P.Lingers Geldrop; 7 Huub Saes Budel; 8 Louis Brouns Budel; 9 Tom Tubee Wessem; 10  Jos Brunenberg Weert; 11 A.Gielen Wessem. 
 
Roermond Kemp  26 juni
1 J. van Tongerloo Budel; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Laurens Geraeds Asenray; 4 Louis Brouns Budel; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Huub Saes Budel; 7 Fons Steuten Weert; 8 Jean Ras Budel; 9 Frits Knoops Koningsbosch; 10 Piet Walraven Blerick.
 
Geldrop  3 juli   Afgelast
 
Budel Schoot  9 juli
1 Laurens Geraeds Asenray; 2 Fons Steuten Weert; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 Louis Brouns Budel; 5 J. van Tongerloo Budel; 6 Jean Ras Budel; 7 Huub Saes Budel; 8 P.Lingers Geldrop; 9 Jac Jans Sint Joost; 10 H.Lammers Geldrop; 11 Frans Verbeek Geldrop; 12 Huub Konings Asten.
 
Roggel  10 juli
1 Fons Steuten Weert; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Laurens Geraeds Asenray; 4 Henny Brouns Budel; 5 Louis Brouns Budel; 6 G.Verhagen Geldrop; 7 J.Ras Budel; 8 P.Lingers Geldrop; 9 Frans Saelmans Weert; 10 Jan Munsters Deurne.

                          Fons Steuten is in zijn element en " vliegt " in fraaie  stijl naar de finish

 
Budel Dorplein  16 juli
1 Jos Brunenberg Weert; 2 Laurens Geraeds Asenray; 3 Jan Munsters Deurne; 4 P.Lingers Geldrop; 5 M.Verhagen Geldrop; 6 Theo Moors Koningsbosch; 7 Jan Levels Thorn; 8 Louis Brouns Budel; 9 Jac Jans Sint Joost; 10 Jean Ras Budel; 11 H.Dekkers Blerick; 12 Frits Knoops Koningsbosch.

                                      Jos Brunenberg  wint in Budel Dorplein

 
Meijel  17 juli
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Fons Steuten Weert; 3 Laurens Geraeds Asenray; 4 Huub Saes Budel; 5 Louis Brouns Budel; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 P.Lingers Geldrop; 8 Louis Rutten Tegelen; 9 Tom Tubee Wessem; 10 J.van Tongerloo Budel; 11 Jan Munsters Deurne.
 
Deurne Zeilberg  24 juli
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Fons Steuten Weert; 4 Huub Saes Budel; 5 Jan Munsters Deurne; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 P.Lingers Geldrop; 8 J. van Tongerloo Budel; 9 Tom Tubee Wessem; 10 Frans Saelmans Weert; 11 Jac Jans Sint Joost.

                                   Theo Moors

 
Someren Eind  31 juli
1 Fons Steuten Weert; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Theo Moors Koningsbosch; 4 Huub Saes Budel; 5 Jan Munsters Deurne; 6 P.Lingers Geldrop; 7 Jan Levels Thorn; 8 Frans Saelmans Weert; 9 J. van Tongerloo Budel; 10 Jac Jans St.Joost.
 
Linne  7 augustus
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Huub Saes Budel; 3 Theo Moors Koningsbosch; 4 Jan Levels Thorn; 5 H.Jeurissen Echt; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 H.Lammers Geldrop; 8 P.Lingers Geldrop; 9 J. van Tongerloo Budel; 10 Jac Jans Sint Joost; 11 G.Verhagen Geldrop; 12 Tom Tubee Wessem.
 
Haelen  15 augustus
1 Huub Saes Budel; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Jan Munsters Deurne; 5 Jac Jans Sint Joost; 6 Louis Rutten Tegelen; 7 G.Verhagen Geldrop; 8 Theo Moors Koningsbosch; 9 Frans Saelmans Weert; 10 P.Lingers Geldrop; 11 Jan Levels Thorn.
 
Heeze  21 augustus
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Huub Saes Budel; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 P.Lingers Geldrop; 5 Leo Peulen Blerick; 6 Jac Jans Sint Joost; 7 Theo Moors Koningsbosch; 8 Tom Tubee Wessem; 9 Jan  Levels  Thorn; 10 Piet Walraven Blerick; 11 J.van Tongerloo Budel; 12 Louis Rutten Tegelen; 13  H.Lammers Geldrop.
 
Koningsbosch  28 augustus  Grote prijs NWF  Semi-Klassieker
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Jan Levels Thorn; 3 Huub Saes Budel; 4 Jan Walraven Blerick; 5 Frans Saelmans Weert; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 F.Lammers Geldrop; 8 Theo Moors Koningsbosch; 9 Henny Brouns Budel; 10 J.Habraken Geldrop; 11 P.Lingers Geldrop; 12 H. van den Bosch Geldrop; 13 Jac Jans Sint Joost.
 
Nederweert  4 september
1 Gerrit Vossen Someren; 2 G.Verhagen Geldrop; 3 P.Lingers Geldrop; 4 J. van Tongerloo Budel; 5 Jan Levels Thorn; 6 Huub Saes Budel; 7 Frits Knoops Koningsbosch; 8 A.Gielen Wessem; 9 Jos Brunenberg Weert; 10 Louis Brouns Budel; 11 Frans Saelmans Weert.

                                       Gerrit Vossen

 
Stramproy  11 september
1 Huub Saes Budel; 2 Piet Walraven Blerick; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 P.Lingers Geldrop; 5 H.Lammers Geldrop; 6 Jan Levels Thorn; 7 Jac Jans Sint Joost; 8 Frans Saelmans Weert; 9 Henny Brouns Budel; 10 Theo Moors Koningsbosch; 11 Tom Tubee Wessem.

                           Huub Saes de snelle man uit Budel

 
Wessem  18 september
1 Huub Saes Budel; 2 Jac Jans Sint Joost; 3 Jan Levels Thorn; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 P.Lingers Geldrop; 7 Frans Saelmans Weert; 8 Piet Walraven Blerick; 9 Henny Brouns Budel; 10 J. Bax Geldrop.
 
Heyenrath  22 september
1 Jean Hasoul Heyenrath; 2 Jaminon Heer; 3 Vinck Maastricht; 4 Beenen Gulpen; 5 Kusters Gulpen.
 
Liessel  25 september
1 Huub Saes Budel; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 P.Lingers Geldrop; 5 Tom Tubee Wessem; 6 J. van Tongerloo Budel; 7 Thijssen Soerendonk; 8 Louis Brouns Budel; 9 Jan Levels Thorn; 10 H.Lammers Geldrop.
 
Helmond  25 september
1 P.Schippers Mierlo; 2 W.Schippers Mierlo; 3 W.Ceelen Helmond; 4 H.Saris Mierlo Hout.

 

DTS Deurne aan de start voor de ploegentijdrit van de jaarlijkse clubkampioenschappen