Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1954


Roggel  19 april
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Theo Moors Koningsbosch; 5 Frits Knoops Koningsbosch; 6 J. van Roest Amsterdam; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 J.Sonnemans Geldrop; 9 J.Manders Deurne.; 10 Fr.Manders Deurne.
 
Hingen  25 april
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Ger Korsten Grathem; 5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 J. van Roest Amsterdam; 7 Louis Brouns Budel; 8 J. van de Munckhof Deurne; 9 H.Driessen Asenray; 10 Fons Steuten Weert.
 
Maasbracht  30 april
1 Frits Ramakers Echt; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 J.Manders Deurne; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Wim Knoops Maasbracht; 7 Frits Knoops Koningsbosch; 8 J.Driessen Asenray; 9 Louis Brouns Budel; 10 Fons Steuten Weert.
 
Beegden  2 mei
1 Ger Korsten Grathem; 2 Jan Munsters Deurne; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Sjra Vergooszen Echt; 6 Jan Knoops Koningsbosch; 7 Theo Moors Koningsbosch; 8 Wim Knoops Maasbracht; 9 Louis Brouns Budel; 10 J.Leijsten Deurne. 
 
Slek Echt  9 mei
1 Ger Korsten Grathem; 2 P.Manders Deurne; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 Sjra Vergooszen Echt; 6 Theo Moors Koningsbosch; 7 Jan Munsters Deurne; 8 H.Driessen Asenray; 9 J.Manders Deurne.
 
Deurne  16 mei
1 Jan Munsters Deurne; 2 P.Reijnders Deurne; 3 N. van Werden Heeze; 4 J.Sonnemans Geldrop; 5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 Frits Ramakers Echt; 7 Sjra Vergooszen Echt; 8 Ger Korsten Grathem; 9 Louis Brouns Budel; 10 Jac Bogers Budel.
 
Koningsbosch  23 mei
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 Frits Ramakers Echt; 4 N. van Werde Heeze; 5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 Louis Brouns Budel; 7 Frits Knoops Koningsbosch; 8 Laurent Geraeds Asenray; 9 Wim Knoops Maasbracht; 10 Jan Munsters Deurne.
 
Pey Echt  30 mei
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Louis Brouns Budel; 3 Jan Munsters Deurne; 4 Theo Moors Koningsbosch; 5 P.Manders Deurne; 6 Wim Knoops Maasbracht; 7 NN.; 8 N. van Werde Heeze; 9 Piet Daemen Maasbracht.; 10 J.Manders Zeilberg Deurne.
 
Maasniel  7 juni
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Frits Knoops Koningsbosch; 5 H.Driessen Asenray; 6 Wim Knoops Maasbracht; 7 J.Manders Deurne; 8 W.Pellens Swalmen; 9 N. van Werde Heeze; 10 J.Sonnemans Geldrop.
 
Asten  13 juni
Sjra Vergooszen Echt; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Theo Moors Koningsbosch; 4 Laurent Geraeds Asenray; 5 Wim Knoops Maasbracht; 6 Fons Steuten Weert; 7 Louis Brouns Budel; 8 N. van Werde Heeze; 9 P.Manders Deurne; 10 J.Manders Zeilberg; 11 A.Gielen Wessem.
 
Someren Eind  20 juni
1 Laurent Geraeds Asenray; 2 N. van Werde Heeze; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Theo Moors Koningsbosch; 5 J.Manders Deurne; 6 Wim Knoops Maasbracht; 7 P.Manders Zeilberg; 8 Louis Brouns Budel; 9 W.Pellens Swalmen; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Deurne Zeilberg  27 juni
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Laurent Geraeds Asenray; 3 Louis Brouns Budel; 4 Fons Steuten Weert; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Jac Bogers Budel; 7 Frits Knoops Koningsbosch; 8 J.Sonnemans Geldrop; 9 J. van de Munckhof Deurne.

                            Jan Jennissen ( midden)met Sjra Vergooszen ( R. )

 
Roermond  Kemp  4 juli
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Laurent Geraeds Asenray; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Louis Brouns Budel; 6 Frits Knoops Koningsbosch; 7 N. van Werde Heeze; 8 P.Manders Zeilberg Deurne; 9 G. van de Weijer Deurne; 10 J.Sonnemans Geldrop.
 
Meijel  11 juli
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 J. Verhagen Geldrop; 3 Laurent Geraeds Asenray; 4 Wim Knoops Maasbracht; 5 Frits Knoops Koningsbosch; 6 G. van de Weijer Deurne; 7 Jan Munsters Deurne;  8 J.Sonnemans Geldrop; 9 Fons Steuten Weert; 10 E.Smits Venlo.
 
Budel Dorplein  17 juli
1 Jan Munsters Deurne; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 N. van Werde Heeze; 5 Laurent Geraeds Asenray; 6 Louis Brouns Budel; 7 H.Driessen Asenray; 8 Frits Knoops Koningsbosch; 9 J. van Tongerloo Budel; 10 J.Ras Budel.
 
Roggel  18 juli
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Piet Daemen Maasbracht; 3 Louis Brouns Budel; 4 W.Knoops Maasbracht; 5 Jac Bogers Budel; 6 J. van Tongerloo Budel; 7 Fons Steuten Weert; 8 Jan Munsters Deurne; 9 J.Mulder Kessel; 10 G. van de Weijer Deurne. 
 
Blerick 24 juli
1 Fons Steuten Weert; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 Jan Jennissen Echt; 4 Wim Knoops Maasbracht; 5 Laurent Geraeds Asenray; 6 W.Scheutjens Geldrop; 7 J.Manders Zeilberg Deurne; 8 Theo Moors Koningsbosch; 9 Louis Brouns Budel; 10 G. van de Weijer Deurne.

                                    De eerste bloemen van Fons Steuten, verdiend                                                                                           in de ronde van Blerick, zijn voor zijn moeder

 
Nederweert  25 juli
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Fons Steuten weert; 3 G. van de Weijer Deurne; 4 Frits Knoops Koningsbosch; 5 J.Sonnemans Geldrop; 6 Louis Brouns Budel; 7 J.Munsters Deurne; 8 Theo Moors Koningsbosch; 9 J.Mulder Kessel; 10 Laurent Geraeds Asenray.
 
Linne  1 augustus  RKNWF  Kampioenschap
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Piet Daemen Maasbracht; 3 Theo Moors Koningsbosch; 4 Louis Brouns Budel; 5 Frits Knoops Koningsbosch; 6 G.Scheutjens Geldrop; 7 J.Mulder Kessel; 8 Jan Jennissen Echt; 9 Fons Steuten Weert; 10 Laurent Geraeds Asenray

                         Sjra Vergooszen : kampioen en elf zeges

 
Ospel  8 augustus
1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 Jan Munsters Deurne; 5 J.Mulder Kessel; 6 Laurent Geraeds Asenray; 7 Fons Steuten Weert; 8 Piet Daemen Maasbracht; 9 J.Peeters Geldrop; 10 J.Kroese Deurne.
 
Merum  15 augustus
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 H. Plantaz Eindhoven; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 J.Mulder Kessel; 5 Wim Knoops Maasbracht; 6 Louis Brouns Budel; 7 Laurent Geraeds Asenray; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Fons Steuten Weert; 10 Piet Daemen Maasbracht.
 
Grathem  22 augustus
Louis Brouns Budel; 2 Laurent Geraeds Asenray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Frits Knoops Koningsbosch; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Fons Steuten Weert; 7 H.Plantaz Eindhoven; 8 Jac Bogers Budel; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 E.Smits Venlo.
 
Valkenburg  Witte Dorp   27 augustus
1 J.Mas Valkenburg; 2 May Boesten Sittard; 3 Lamberiks Valkenburg; 4 Heugen Berg en Terblijt; 5 Pasmans Valkenburg.
 
Berg en Terblijt  1 september
7/10 jr.
1 L.Stevelmans Geleen; 2 J.Blom Berg en Terblijt; 3 Borghans Hoensbroek.
11/14 jr.
1 J. Vleugels Ulestraten; 2 Cornips Berg en Terblijt; 3 Augustin Ulestraten.
15/17 jr.
1 Jos Zohar Hoensbroek; 2 P.Floegel Hoensbroek; 3 Huub Harings Scheulder.
 
Someren  5 september
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Laurent Geraeds Asenray; 3 Louis Brouns Budel; 4 H.Plantaz Eindhoven; 5 Fons Steuten Weert; 6 E.Smits Venlo; 7 Frits Knoops Koningsbosch; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 G.Peeters Boxmeer; 10 W.Pellens Swalmen.

                                 Theo ( Theike )  Moors pakt drie mooie overwinningen

 
Stramproy  12 september
1 L.Brouns Budel; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Laurent Geraeds Asenray; 4 Frits Knoops Koningsbosch; 5 Fons Steuten Weert; 6 Jan Munsters Deurne; 7 Jac Bogers Budel; 8 H. Plantaz Eindhoven; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 H.Verhagen Geldrop.
 
Haelen  19 september
1 Louis Brouns Budel; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Fons Steuten Weert; 4 Laurent Geraeds Asenray; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Jac Bogers Budel; 7 J.Peeters Grathem; 8 Adrie van Lin Velden; 9 H.Plantaz Eindhoven; 10 Frits Bruekers Nederweert.

                                       Jean Ras met Louis Brouns ( R. )

 
Margraten  24 september
1 Jaminon Heer; 2 Floegel Hoensbroek; 3 Beenen Gulpen; 4 J.Heugens Hoensbroek; 5 E.Stevens Maastricht; 6 J.Vroemen Maastricht; 
Gewone Fietsen
1 H. Noordman Heerlen; 2 Theo Boeyen Schinveld; 3 Deckers Noorbeek; 4 Nelissen Heugem.
 
Sibbe   24 september
1 Fons Steuten Weert; 11 Frits Bruekers Nederweert.
 
Hoensbroek  10 oktober  bedevaart  geen wedstrijden
 
Nederweert Eind  11 oktober
1 Fons Steuten Weert; 2 Jac Bogers Budel; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 J.Janssen Budel; 5 Louis Brouns Budel; 6 J. van Tongerloo Budel; 7 Jean Ras Budel; 8 Huub Saes Budel; 9 J.Hertogs Asten; 10 J.Tullemans Nederweert.

                                         Theo Teunissen  (midden) met twee trainingsmaten