Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1953


Merum  6 april
1 Frits Ramakers Echt; 2 H.Bidinger Sittard; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 K. van Hassel Schinnen; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 A.Kuipers Baarlo; 7 W.Kievits Deurne; 8 Jan Knoops Koningsbosch; 9 Ben Sonnemans Nederweert; 10 Frits Bruekers Nederweert

       Frits Ramakers  met Hay Sprunken ( R. )


Sevenum  12 april
1 Frits Ramakers Echt; 2 Piet Weijers Echt; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Theo Teunissen Venray; 5 H.Bidinger Sittard; 6 G. van Hassel Schinnen; 7 G. van de Borgh Koningsbosch; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 A.Kuipers Baarlo; 10 Alfried van de Weijer Deurne.
 
Hingen  19 april
1 Frits Ramakers Echt; 2 H.Bidinger Sittard; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Alfried van de Weijer Deurne; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Ben Sonnemans Nederweert; 8 Jos van Bakel Deurne; 9 Jan Knoops Koningsbosch; 10 J.Manders Deurne.
 
Baarlo  26 april
1 Frits Ramakers Echt; 2 H.Bidinger Sittard; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 G. van de Weijer Deurne; 6 Ben Sonnemans Nederweert; 7 Jan Knoops Koningsbosch; 8 J.Manders Deurne; 9 J. van Kampen Someren; 10 Piet Weijers Echt.

         Jan Graven ( L. ) bij de amateurs en Frits Ramakers als junior met de bloemen van Baarlo

 
Deurne  3 mei
1 H.Bidinger Sittard; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 J.Manders Deurne; 5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 Piet Weijers Echt; 7 Ben Sonnemans Nederweert; 8 D.van de Kampen Someren; 9 A.Kuipers Baarlo; 10 Alfried  van de Weijer Deurne.
 
Slek Echt  10 mei
1 G. van Hassel Schinnen; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Frits Ramakers Echt; 4 L.Zohar Hoensbroek; 5 Piet Bakermans Someren; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Piet Weijers Echt; 8 G. van de Borgh Koningsbosch; 9 Ben Sonnemans Nederweert; 10 A.Rooyendijk Boxmeer.
 
Beegden  14 mei
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 H.Bidinger Sittard; 5 Alfried van de Weijer Deurne; 6 G. van de Borgh Koningsbosch; 7 Jan Knoops Koningsbosch; 8 J.Zohar Hoensbroek; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Piet Bakermans Someren.
 
Tegelen  17 mei
1 Frits Ramakers Echt; 2 H.Bidinger Sittard; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Alfried  van de Weijer Deurne; 5 K. van Hassel Schinnen; 6 Jos van Bakel Deurne; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 A.Rooyendijk Boxmeer; 9 G. van de Borgh Koningsbosch; 10 A.Kuipers Baarlo.
 
Pey Echt   25 mei
1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Frits Ramakers Echt; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Theo Teunissen Venray; 5 G. van de Weijer Deurne; 6 Jos van Bakel Deurne; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 J.Zohar Hoensboek; 9 A.Kuipers Baarlo; 10 J.Kamphuis Hoensbroek.
 
Maasbree  31 mei
1 Frits Ramakers Echt; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 Alfried van de Weijer Deurne; 4 G. van Hassel Schinnen; 5 G. van de Weijer Deurne; 6 Theo Teunissen Venray; 7 Piet Weijers Echt; 8 G. van de Borgh Koningsbosch; 9 A.Rooyendijk Boxmeer; 10 Ben Sonnemans Nederweert.

                                        Frits Ramakers en Sjra Vergooszen R.

 
Beesel  7 juni
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Jan Sijbers Tegelen; 5 Alfried van de Weijer Deurne; 6 Piet Bakermans Someren; 7 Jan Knoops Koningsbosch; 8 A.Kuipers Baarlo; 9 Piet Weijers Echt; 10 Jos van Bakel Deurne.
 
Koningsbosch  14 juni
1 Frits Ramakers Echt; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Ger Korsten Grathem; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Sjra Vergooszen Echt; 6 A.Manders Eindhoven; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 G. van de Weijer Deurne; 9 A. Rooyendijk Boxmeer; 10 L.Zohar Hoensbroek.
 
Maasniel  21 juni
1 Theo Teunissen Venray; 2 Frits Ramakers Echt; 3 M. van de Weijer Deurne; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 W.Pellens Swalmen; 7 G. van de Weijer Deurne; 8 A.Kuipers Baarlo; 9 Jan van Bakel Deurne; 10 Piet Weijers Echt.
 
Belfeld  27-28 juni  Tweedaagse
1e dag
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 G. van Hassel Schinnen; 5 G. van de Weijer Deurne; 6 M.van de Weijer Deurne; 7 Jan Knoops Koningsbosch; 8 W.Pellens Swalmen; 9 Piet Bakermans Someren; 10 A.Manders Eindhoven.
2e dag
1 Alfried van de Weijer Deurne; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Piet Weijers Echt; 4 A.Leijsten Deurne; 5 Theo Teunissen Venray; 6 Frits Ramakers Echt; 7 Piet Bakermans Someren; 8 Sjra Vergooszen Echt; 9 A.Kuipers Baarlo; 10 W.Pellens Swalmen.

Eindklassement
1 Alfried van de Weijer Deurne; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Sjra Vergooszen Echt; 6 Piet Weijers Echt; 7 A.Leijsten Deurne; 8 G. van de Weijer Deurne; 9 Piet Bakermans Someren; 10 A.Kuipers Baarlo; 11 W.Pellens Swalmen.

                                Alfried van de Weijer in de aanval
Ospel  5 juli
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Alfried van de Weijer Deurne; 4 Sjra Vergooszen Echt; 5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 A.Kuipers Baarlo; 7 A.Manders Eindhoven; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Piet Weijers Echt; 10 A. Rooyendijk Boxmeer.
 
Haelen  12 juli
1 Theo Teunissen Venray; 2 Frits Ramakers Echt; 3 H. van Hassel Schinnen; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 A.Manders Eindhoven; 6 Alfried van de Weijer Deurnme; 7 Jan Knoops Koningsbosch; 8 Piet Bakermans Someren; 9 Piet Weijers Echt; 10 Sjra Vergooszen Echt. 
 
Someren  19 juli
1 Frits Ramakers Echt; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 Alfried van de Weijer Deurne; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 Theo Teunissen Venray; 6 Piet Bakermans Someren; 7 A.Manders Eindhoven; 8 M. van de Weijer Deurne; 9 J.Manders Deurne; 10 A.Kuipers Baarlo.
 
Roermond  Kemp  26 juli   
1 Frits Ramakers Echt; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Ger Korsten Grathem; 5 A.Kuipers Baarlo; 6 Jan Knoops Koningsbosch; 7 Piet Weijers Echt; 8 A.Leijsten Deurne; 9 W.Pellens Swalmen; 10 J.Driessen Asenray.
 
Well  2 augustus
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Ger Korsten Grathem; 5 Piet Weijers Echt; 6 Teng Verwijlen Someren; 7 W.Pellens Swalmen; 8 Jan Knoops Koningsbosch; 9 A.Manders Eindhoven; 10 A. van Werde Heeze.


Boukoul  9 augustus
1 Jan Sijbers Tegelen; 2 Piet Weijers Echt; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Theo Teunissen Venray; 6  Alfried van de Weijer Deurne; 7 Ger Korsten Grathem; 8 Jan Knoops Koningsbosch; 9 W.Pellens Swalmen; 10 L.Zohar Hoensbroek.
 
Echt  14-15-16  augustus  Driedaagse
1e dag
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5  Ger Korsten Grathem.
2e dag
1 J.Manders Deurne; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Sjra Vergooszen Echt.
3e dag
1 Piet Weijers Echt; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Sjra Vergooszen Echt.

Eindklassement
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Alfried van de Weijer Deurne; 4 Sjra Vergooszen Echt; 5 Piet Weijers Echt; 6 J.Zohar Hoensbroek; 7 J. Manders Deurne; 8 Jan Knoops Koningsbosch; 9 A.Manders Eindhoven; 10 Ger Korsten Grathem.
 
Roggel  23 augustus  RKWFL Kampioenschap
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 G. van Hassel Schinnen; 5 A. Manders Eindhoven; 6 Piet Weijers Echt; 7 G. van de Weijer Deurne; 8 J.Manders Deurne; 9 A.Rooyendijk Boxmeer; 10 A. van Werde Heeze.
 
1 Ter Horst  30 augustus
1 Frits Ramakers Echt; 2 J.Simons Cadier en Keer; 3 H.Harings Sibbe; 4 A.Netterheim Gulpen; 5 H.Hasoel Heyenrath; 6 J.Linckens Maastricht; 7 A.Poyck Maastricht; 8 J.Klein Vaals; 9 H.Janssen Vaals; 10 Wiel Leurs Echt.
 
Berg en Terblijt  1 september
1 Jos Zohar Hoensbroek; 2 J.Janssen Maastricht; 3 A.Manders Eindhoven; 4 L.Peerboom Houthem; 5 Th. van Eck Schinnen.
 
Linne  6 september
1 Piet Weijers Echt; 2 Teng Verwijlen Someren; 3 Ger Korsten Grathem; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 A. Rooyendijk Boxmeer; 6 J.Manders Deurne; 7 Theo Teunissen Venray; 8 Jan Sijbers Tegelen; 9 Laurent Geraeds Asenray; 10 G. van de Weijer Deurne.

                        Teng Verwijlen komt eraan


Stramproy  13 september
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Jan Sijbers Tegelen; 5 Teng Verwijlen Someren; 6 Piet Weijers Echt; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 H.Kuipers Baarlo; 9 Ger Korsten Grathem; 10 A.Rooyendijk Boxmeer.
 
Nederweert  20 september
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Ger Korsten Grathem; 4 Sjra Vergooszen Echt; 5 A.Rooyendijk Boxmeer; 6 Jan Knoops Koningsbosch; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Jan Sijbers Tegelen.
 
Maastricht  26 september
1 Theo Teunissen Venray; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Piet Weijers Echt; 5 Teng Verwijlen Someren; 6 Jean Pieters Maastricht; 7 Jan Meers Slenaken.
 
Deurne Zeilberg  27 september
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Piet Weijers Echt; 5 A.Rooyendijk Boxmeer; 6 Laurent Geraeds Asenray; 7 J.Leijsten Deurne; 8 Alfried van de Weijer Deurne; 9 J.Manders Deurne.
 
Sibbe  5 oktober
1 van Hassel Schinnen; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 W.Habets Hulsberg.
 
Roermond  11 oktober Bedevaart  geen wedstrijden
 
Jaarklassement
1 Frits Ramakers Echt 252 punten; 2 Theo Teunissen Venray 215; 3 Sjra Vergooszen Echt 140; 4 Jan Knoops Koningsbosch 123; 5 Alfried van de Weijer Deurne 112; 6 Piet Weijers Echt 100; 7 G. van Hassel Schinnen 65; 8 A. van de Weijer Deurne 57; 9 Ger Korsten Grathem 54; 10 A.Manders Eindhoven 43; 11 Frits Bruekers Nederweert 43; 12 A.Rooyendijk Boxmeer 40; 13 A.Kuipers Baarlo 35; 14 J.Manders Deurne 31; 15 Jan Sijbers Tegelen 30; 16 Jos Zohar Hoensbroek 30; 17 W.Pellens Swalmen 24; 18 Piet Bakermans Someren 24; 19 Hay Sprunken Venlo 23; 20 Teng Verwijlen Someren 21.

                       Frits Ramakers is duidelijk èèn maat te groot en gaat naar de KNWU amateurs