Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1952


Diergaarde  14  april  eerste officiële tijdrit
1 Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 M.Baggen Geleen; 3 Leo Steeghs Neerkant; 4 L. van Loo Kerkrade; 5 Frits Ramakers Echt; 6 G. van de Berkmortel Deurne; 7 Wim Cuypers Echt.
 
Terhorst  14 april
1 Huub Harings IJzeren; 2 Schoenmakers Munstergeleen; 3 Jean Nelissen Geleen; 4 J.Roemans Klein Ternaaien B.; 5 Slangen Bunde; 6 Zangers Slenaken; 7 Paquet Eijsden.
 
Merum  20 april
1 Leo Jansen Venlo; 2 Frits Ramakers Echt; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Jan Jennissen Echt; 5 Leo Steeghs Neerkant; 6 Martin van der Borgh Koningsbosch; 7 H.Janssen Echt; 8 H.Bidinger Sittard; 9 G. van de Berkmortel Deurne; 10 Frans Lennaerts Beesel.
 
Simpelveld  20 April
1 M.Baggen Geleen; 2 van Loo Kerkrade; 3 F.Rademakers Jabeek; 4 L.Doek  Schaesberg; 5 A. Stijkel  Hoensbroek; 6 J. van Erp Sittard; 7 J.Schoens Geleen; 8  van Meel Sittard; 9 Willems ; 10 van Hassel  Schinnen; 11 Coenen Simpelveld.
 
Baarlo  27 april
1 G. van de Berkmortel Deurne; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Wim Cuypers Echt; 5 Jan Jennissen Echt; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen;  7 Frits Bruekers Nederweert.

                                        Piet Kuntzelaers

 
Geulle  27 april
1 F.Rademakers Jabeek; 2 A.Stijkel  Hoensbroek; 3 M.Baggen Geleen; 4 P. van Loo Kerkrade; 5 J. van Erp Sittard; 6 J.Schoens Geleen; 7 L.Doek Schaesberg; 8 J.Hoofs Geleen; 9 H.Bidinger Sittard; 10 J.Houdstra Waubach.
 
1 Pey Echt  4 mei
1 Hay Sprunken Venlo; 2 Leo Jansen Venlo; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Jan Jennissen Echt; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch; 6 Thomas van de Brekel Echt; 7 Leo Steeghs  Neerkant; 8 Sjra Vergooszen Echt; 9 Theo Teunissen Ysselsteyn; 10 Frans Lennaerts Beesel.
 
1 Buchten  4 mei
1 M.Baggen Geleen; 2 H.Bidinger Sittard; 3 F.Rademakers Jabeek; 4 A.Baggen Geleen; 5 A.Stijkel Hoensbroek; 6 van Hassel Schinnen; 7 J.van Erp Sittard; 8 J.Schoens Geleen; 9 Zohar Hoensbroek; 10 B.Doek Schaesberg.
 
1 Maastricht  Bosserveld  4 mei
1 Meurs Maastricht; 2 Moonen Maastricht; 3 Veugen België; 4 Pieters Maastricht; 5 Heukel Maastricht.
 
Tegelen  11 mei
Leo Steeghs Neerkant; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Thomas van de Brekel Echt; 6 G. van de Berkmortel Deurne; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Jan Jennissen Echt; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Frits Bruekers Nederweert.







Theo Teunissen


Swalmen  18 mei
Leo Jansen Venlo; 2  Leo Steeghs Neerkant; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch.
 
Spaubeek  18 mei   SRC  Kampioenschap
1 B.Doek Schaesberg; 2 J. van Erp Sittard; 3 H.Bidinger Sittard; 4 F.Rademakers Jabeek; 5 Joha Eijgelshoven;  6 L. van de Loo Kerkrade ; 7 Stijkel Hoensbroek; 8 van Sloun Born; 9 Glaesmaker Berg; 10 J.Schoens Geleen; 11 van Meel Sittard.             

 
Beegden  22 mei
1 J.Baggen Geleen; 2  H.Bidinger sittard; 3 J.van Erp Sittard; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Leo Steeghs Neerkant; 8 G. van de Berkmortel Deurne; 9 J.Leenders Deurne; 10 Janssen Sevenum.
 
Eijgelshoven  25 mei
1 M.Baggen Geleen; 2 Stijkel Hoensbroek; 3 van Hassel Schinnen; 4 F.Rademakers Jabeek; 5 H.Bidinger Sittard; 6 van Loo Kerkrade; 7 J.Ramakers Schaesberg; 8 J. van Erp Sittard; 9 B.Doek  Schaesberg; 10 Heidstra Waubach.
 
Diergaarde  25 mei
1 G. van de Berkmortel Deurne; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Leo Jansen Venlo; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Wim Cuypers Echt; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Thomas van de Brekel Echt; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 Theo Teunissen Ysselsteyn; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
 Boxmeer  1 juni
1 Martin van der Borgh Koningsbosch en Frits Ramakers Echt; 3 H.Janssen Echt; 4 Wim Cuypers Echt; 5 Leo Jansen Venlo; 6 Thomas van  de Brekel Echt; 7 Leo Steeghs Neerkant; 8 G. van de Berkmortel Deurne; 9 Jan Jennissen Echt; 10 Sjra Vergooszen Echt.

          v.l.n.r. Gerrit Meuwissen- Leo Tellers-Martin van der Borgh

 
Jabeek  1 juni
1 M.Baggen Geleen; 2 F.Rademakers Jabeek; 3 Theunissen Sittard; 4  Kortis Heerlen; 5 NN.; 6 Stijkel Hoensbroek; 7 van Hassel Schinnen; 8 J.Ramakers Schaesberg; 9 J.van Erp Sittard; 10 Storms Hoensbroek.
 
Maasbracht Beek  8 juni
1 Jan Reijnders Deurne; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Leo Jansen Venlo; 4 G. van de Berkmortel Deurne; 5 Frits Ramakers Echt; 6 Jan Jennissen Echt; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 H.Janssen Echt; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 Wim Cuypers Echt.
 
Ubachsberg  8 juni
1 M.Baggen Geleen; 2 J.Rademakers Schaeberg; 3 B.Doek Schaesberg; 4 F.Rademakers Jabeek; 5 H.Bindinger Sittard; 6 J. van Erp Sittard; 7 L.Hoofs Geleen; 8 Munster Geleen; 9 Heidstra Waubach; 10 L.van Loo Kerkrade.
 
Koningsbosch  15 juni
1 Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 Frits Ramakers Echt; 3 Frans Lennaerts Beesel; 4 Leo Jansen Venlo; 5 H.Bidinger Sittard; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Jan Jennissen Echt; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Sjra Vergooszen Echt; 9 van Hassel Schinnen; 10 Jan Sijbers Tegelen.
 
Maasniel  22 juni
1 Leo Jansen Venlo; 2 Frans Lennaerts Beesel; 3 Martin van der Borgh Koningsbosch; 4 Frits Ramakers Echt; 5 J. van Erp Sittard; 6 M.Baggen Geleen; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Wim Cuypers Echt; 9 Sjra Vergooszen Echt; 10 G. van de Berkmortel Deurne.
 
Belfeld  27–28-29 juni  Driedaagse
1e dag
1 Leo Janssen Venlo; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Jan Reijnders Deurne; 5 G. van de Berkmortel Deurne; 6 Frits Ramakers Echt; 7 Martin van der Borgh Koningsbosch; 8 Jan Sijbers Tegelen; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen.
2e dag
1Frits Ramakers ;

3e dag
1 Jan Reijnders Deurne;

Eindklassement
Jan Reijnders Deurne; 2 Leo Jansen Venlo; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Sjra Vergooszen Echt; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Frans Lennaerts Beesel; 8 Wim Cuypers Echt; 9 Jan Sijbers Tegelen; 10 Har Verkoelen Beegden.
 
Born  29 juni
1 Jan Jennissen Echt; 2 L.van de Loo Kerkrade; 3 H.Janssen Echt; 4 H.Bidinger Sittard; 5 B.Doek Schaesberg; 6 L.Hoofs Geleen; 7 H.Paes Munstergeleen; 8 J. van Erp Sittard; 9 van Sloun Born; 10 M.Baggen Geleen.
 
Deurne   6 juli
Hay Sprunken Venlo; 2 Leo Jansen Venlo; 3 Frits Ramakers Echt; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 Har Verkoelen Beegden; 7 Sjra Vergooszen Echt; 8 Jan Jennissen Echt; 9 G. van de Weijer Deurne; 10 J.Henckens Echt; 11 Wim Cuypers Echt; 12 Piet Weijers Echt.
 
Roggel  13 juli
Sjra Vergooszen Echt; 2 Jan Reijnders Deurne; 3 Martin van der Borgh Koningsbosch; 4 Frits Ramakers Echt; 5 H.Janssen Echt; 6 G. van de Berkmortel Deurne; 7 Frans Lennaerts Beesel; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 Har Verkoelen Beegden; 10 Wim Cuypers Echt.
 
Overhoven  Sittard   14 juli
1 A. Steijkel Hoensbroek; 2  G.van Hassel Schinnen; 3 J.van Erp Sittard; 4 Schoons Munstergeleen; 5  L. van Loo Kerkrade; 6 H. Bidinger Sittard; 7 J.Ramakers Schaesberg; 8 John Eijgelshoven; 9 B.Doek Heerlen; 10 Glaesemakers  Berg aan de Maas.
 
Boukoul  20 juli
1 G. van de Berkmortel Deurne; 2 Frits Ramakers Echt; 3 Leo Jansen Venlo; 4 Martin van der Borgh Koningsbosch; 5 G. van Hassel Schinnen; 6 J.Stijkel Hoensbroek; 7 Sjra Vergooszen Echt; 8 Frans Lennaerts Beesel; 9 Piet Weijers Echt; 10 Theo Teunissen Ysselsteyn.
 
Linne  27 juli
1 Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 Frits Ramakers Echt; 3 B.Doek Heerlen; 4 L. van Loo Kerkrade; 5 Wim Cuypers Echt; 6 Jan Jennissen Echt; 7 H.Kupers Beesel; 8 Leo Jansen Venlo.; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 Har Verkoelen Beegden.
 
Well  3 augustus
1 Frits Ramakers Echt; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Leo Jansen Venlo; 4 G. van de Berkmortel Deurne; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch; 6 Wim Cuypers Echt; 7 Fred Sijbers Tegelen; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 A.Kuipers Baarlo.

                                Frits Ramakers

 
Kerkrade   7 augustus
1 J.Posten Kerkrade; 2 A.Hendrikx Chevremont; 3 J.Quaedvlieg Chevremont.
 
Budel Baan  9 augustus
Sprint
1 Frits Ramakers Echt; 2 G. van de Weijer Deurne.

Afvallingskoers
1 Frits Ramakers Echt; 2 G. van de Weijer Deurne; 3 Jan Sijbers Tegelen; 4 H. van Kampen Someren; 5 J.Verbakel Beek en Donk.

Klassementswedstrijd
1 Frits Ramakers Echt; G.van de Weijer Deurne; 3 A. Rooyendijk Boxmeer; 4 H.v an Kampen Someren; 5 Jan Sijbers tegelen.
 
Haelen  10 augustus
Frits Ramakers Echt; 2 Frans Lennaerts Beesel; 3 Leo Jansen Venlo; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 G. van de Berkmortel Deurne; 7 Wim Cuypers Echt; 8 Jan Jennissen Echt; 9 Sjra Vergooszen Echt; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Obbicht  10 augustus
1 J. van Erp Sittard; 2 Bruning Sittard; 3 l. van Loo Kerkrade; 4 van Hassel Schinnen; 5 F.Rademakers Jabeek; 6 Joha  Eijgelshoven; 7 L.Hoofs Geleen; 8 B.Doek Schaesberg; 9 Glaesmakers Berg aan de Maas; 10 Roelofse Spaubeek.
 
Sanderbout  15 augustus
1 J.van Hassel Schinnen; 2 B.Doek Schaesberg; 3  Joha Eijgelshoven; 4 F.Rademakers Jabeek; 5 Roelofse Spaubeek; 6 Ariessen Heerlen; 7 L.Hoofs Geleen; 8 van Meel Sittard; 9 L. van Loo Kerkrade; 10 Boss Beek.
 
Echt  15-16-17  Augustus  Driedaagse
1e dag
1 Hay Sprunken Venlo; 
2e dag
1 Frits Ramakers Echt; 2 Leo Jansen Venlo; 3 Frans Lennaerts Beesel; 4 Wim Cuypers Echt; 5 Sjra Vergooszen Echt; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 G. van de Berkmortel Deurne; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 Sil Janssen Swalmen; 10 H.Kessels Horn.
3e dag
1 Frits Ramakers Echt; 2 Leo Jansen Venlo; 3 Frans Lennaerts Beesel; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Wim Cuypers Echt; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Sjra Vergooszen Echt; 8 Hay Sprunken Venlo; 9  G. van de Berkmortel Deurne; 10 H.Joosten Maasbracht.
Eindklassement
1 Frits Ramaekers Echt; 2 Leo Jansen Venlo; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 Wim Cuypers Echt; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Sjra Vergooszen Echt; 8 G. van de Berkmortel Deurne; 9 Hein Smeets Diergaarde; 10 Sil Janssen Swalmen.
 
Beek  17 augustus
1 H.Janssen Beek; 2 Bos Geulle.
 
Sibbe   24 augustus
1 J.Heiligers ; 2 de Bakker; 3 Beenen; 4 Moonen Maastricht; 5 Huub Harings Scheulder; 6 de Vet Waubach; 7 Lemmens; 8 Schoenmakers; 9 Janssen; 10 Bos; 11 Heugen Maastricht; 12 Boelhouwers Bunde.
 
Nederweert  24 augustus
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Ben Sonnemans Nederweert; 4 Jan Graven Nederweert; 5 J.Vaes Ospel.
 
Schinnen  24 augustus
1 Frans Lennaerts Beesel; 2 Leo Jansen Venlo; 3 J.Ramakers Schaesberg; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Wim Cuypers Echt; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 B.Doek Heerlen; 8 G. van de Berkmortel Deurne; 9 H.Rademakers Jabeek; 10 J.Rademakers Jabeek.
 
Weert  Laar  26 augustus
9-12 jr
1 H.Greijmans Laar; 2 M.Thiessen Weert; 3 G.Timmermans Laar.
13-16 jr.
1 M.Doré Laar; 2 M.Greijmans Laar; 3 H.Lenders Weert.
17-25 jr.
1 Jac Rademakers Weert; 2 Jos Lemmen Weert; 3 L. Smeets Weert,.
 
Berg  en Terblijt   31 augustus  
7/11 jr.
1 Jos Zohar Hoensbroek; 2 Cornips Berg en Terblijt; 3 van Dael Berg; 4 Huub Harings Scheulder.
12/17 jr. 
1 A.Harings Scheulder Sibbe.
 
Slek Echt  31 augustus
1 H.Bidinger Sittard; 2 Frits Ramakers Echt; 3 L.van Loo Kerkrade; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 Jan Jennissen Echt; 7 G.van de Berkmortel Deurne; 8 Wim Cuypers Echt; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Jan Reinders Deurne.
 
Roermond  Kemp   6 september
1 Frans  Lennaerts  Beesel; 2 H.Bidinger Sittard; 3 G. van  de Berkmortel Deurne; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 Jan Jennissen Echt; 7 Wim Cuypers Echt; 8 Sjra Vergooszen Echt; 9 A.Roelofsen Spaubeek;
10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Baarlo  7 september
1 Frits Ramakers Echt; 2 Frans Lennaerts Beesel; 3 W.Wouters Reuver; 4 G. van de Berkmortel Deurne; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Wim Cuypers Echt; 7 A.Kuipers Baarlo; 8 Jan Reijnders Deurne; 9 Piet Weijers Echt; 10 G. van de Weijer Deurne.
 
Diergaarde  14 september  Kampioenschap Noord-Zuid     RKWFL en SRC
1 Frits Ramakers Echt; 2 Wim Cuypers Echt; 3 H,Bidinger Sittard; 4 G. van de Berkmortel Deurne; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 L. van Loo Kerkrade; 7 B.Doek Schaeberg; 8 Sjra Vergooszen Echt; 9 W.Roelofsen Spaubeek; 10 G. van de Weijer Venray.
 
Haelen  21 september
Afgelast wegens enorme regenbuien.
 
Broekhem Valkenburg  27 september
1 J. van Hassel Schinnen; 2 Zohar Hoensbroek; 3 Stanneveld Hoensbroek; 4 Harings Scheulder; 5 Spaan Heerlen; 6 van Daal Sittard; 7 Looyens Hulsberg; 8 Hendrikx Neerbeek; 9 Vluggen Mechelen; 10 van de Bosch Molenberg.
 
Bergen  28 september
1 Frans Lennaerts Beesel; 2 G.van de Berkmortel Deurne; 3 Wim Cuypers Echt; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 G. van de Weijer Venray; 8 G.Joosten Maasbracht; 9 A.Kuipers Baarlo; 10 Piet Weijers Echt.
 
Haelen  5 oktober  RKWFL Kampioenschap
1 Frits Ramakers Echt; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 G. van de Berkmortel Deurne; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 Sjra Vergooszen Echt; 6 G.Joosten Maasbracht; 7  Jan Knoops Koningsbosch; 8 Wim Cuypers Echt; 9 G. van de Weijer Deurne; 10 Piet Weijers Echt.
 
Beesel  12 oktober
1 Frits Ramakers Echt; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Wim Cuypers Echt; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 G. van de Weijer Venray; 7 Piet Weijers Echt; 8 A.Kuipers Baarlo; 9 J.Beckers Echt; 10 P.Kuypers Beesel.