Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1951


Wijlre  4 april
1 J.Baggen Geleen; 2 Sproten Epen; 3 Martens Eijsden; 4 Janssen Caberg; 5 Mours Maastricht;6 May Boesten Geleen; 7  J.Roemans Klein Ternaaien B.
 
Noorbeek  10 april
1 Jean Nelissen Geleen; 2 J.Roemans Klein Ternaaien B.; 3 Sproten Epen; 4 J.Baggen Geleen; 5 Moerkerk Geleen; 6 L.Schreurs Reymerstock.
 
Geulle  15 april
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Harrie Ehlen Broek Sittard; 3 C. van Diessen Brunssum; 4 J.Leunissen Geleen; 5 H.Paes Munstergeleen; 6 Leo Jansen Venlo; 7 Martin van der Borgh Koningsbosch; 8 J.Pittie Hoensbroek; 9 Jan Opstals Belfeld; 10 L.Franssen Ubachsberg.
 
Merum  22 april
1 Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Jan Opstals Belfeld; 4 Leo Jansen Venlo; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 L. van Neerven Liessel; 7 Tom Nieskens Swalmen; 8 Piet Hutten Boxmeer; 9 G.Heynen Venlo; 10 H.Bidinger Sittard.

        Martin van der Borgh wint vóór Nei Smeets in Merum

 
Simpelveld  22 april
1 J.Pittie Hoensbroek; 2 Harrie Ehlen Broek Sittard; 3 H.Paes Munstergeleen; 4 L. Franssen Ubachsberg; 5 Jan Konings Sittard; 6 P.Hamers  Geleen.
 
Pey Echt  29 april
Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 Jan Opstals Belfeld; 3 Leo Janssen Venlo; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 Jan Jennissen Echt; 6 P.Hutten Boxmeer; 7 Theo Nieskens Swalmen; 8 G.Heynen Venlo; 9 Wim Cuypers Echt; 10 H.Janssen Echt.
 
Echt  3 mei  Eroba sterrit  Klassieker
1 Hein van der Linden Helmond; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Harrie Ehlen Broek Sittard; 5 Wim Cuypers Echt; 6 H.Paes Munstergeleen; 7 Jan Jennissen Echt; 8 Jan Opstals Belfeld; 9 J.Driessen Brunssum; 10 L. van  Neerven Liessel.








Hein van der Linden

 
Siebengewald  6 mei
1 Hein van der Linden Helmond; 2 Jan Opstals Belfeld; 3 Leo Steeghs Neerkant; 4 Leo Janssen Venlo; 5 Karel van de Westerlo Deurne; 6 Piet Hutten Boxmeer; 7 Wim Cuypers Echt; 8 G.Heynen Venlo; 9 Tom Nieskens Swalmen; 10 A. van Goch Deurne.
 
Buchten  6 mei
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Harrie Ehlen Broek Sittard; 3 J.Leunissen Geleen; 4 J.Pittie Hoensbroek; 5 P.Hamers Munstergeleen; 6 Jan Konings Sittard; 7 A.Paes Munstergeleen; 8 P.Jeurissen Hoensbroek; 9 Thomas van de Brekel Echt; 10 L.Franssen Ubachsberg.
 
Bergen  14 mei
Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Leo Jansen Venlo;  4 Hein van der Linden Helmond; 5 Jan Jennissen Echt; 6 M. van de Westerlo Deurne; 7 Jan Opstals Belfeld; 8 Leo Steeghs Neerkant; 9 Wim Cuypers Echt; 10 Leo  van Neerven Liessel.

                                 Martin van der Borgh

 
Eygelshoven  14 mei
1 Harrie Ehlen Broek Sittard; 2 Hamers Munstergeleen; 3 Rademakers Jabeek; 4 L.Franssen Ubachsberg; 5 A.Paes Munstergeleen; 6 J.Pittie Hoensbroek; 7 Jan Konings Sittard; 8 J.Leunissen Geleen; 9  van Diessen Brunssum;  10  A.Lemmens Heerlen.
 
Hingen  20 mei
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Jan Jennissen Echt; 5 C. van Diessen Deurne; 6 Jan Opstals Belfeld; 7 Martin van der Borgh Koningsbosch; 8 Wim Cuypers Echt; 9 Tom Nieskens Swalmen; 10 H.Janssen Echt.
 
Beegden  27 mei
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Jan Opstals Belfeld; 3 Leo Janssen Venlo; 4 Tom Nieskens Swalmen; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Wim Cuypers Echt; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 Piet Hutten Boxmeer; 10 Thomas van de Brekel Echt.
 
Afferden  3 juni
1 Jan Opstals Belfeld; 2 Piet Hutten Boxmeer; 3 NN. ; 4 Hein van der Linden Helmond;  5 Carel van de Westerlo Deurne.








Jan Opstals

 
Sint Odiliënberg  3 juni
1 A.Paes Munstergeleen; 2 Harrie Ehlen Broek Sittard; 3 Tom Nieskens Swalmen; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 P.Steijkel Hoensbroek; 6 P.Leunissen Geleen; 7 Piet Craenen Nederweert; 8 Wim Cuypers Echt; 9 Martin van der Borgh Koningsbosch; 10 Thomas van de Brekel Echt.
 
Belfeld  8-9-10 juni  Driedaagse
 
1e dag
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Leo Janssen Venlo; 3 Jan Opstals Belfeld; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 M. van de Westerlo Deurne.
 
2e dag
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Jan Opstals Belfeld; 4 Leo Janssen Venlo; 5 S.Janssen Swalmen.
 
3e dag
Nei Smeets Diergaarde; 2 Jan Opstals Belfeld; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Leo Janssen Venlo; 5 Hay Spruncken Venlo.
 
Eindklassement
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Leo Jansen Venlo; 4 Jan Opstals Belfeld; 5 Hay Spruncken Venlo; 6 Tom Nieskens Swalmen; 7 Piet Craenen Nederweert; 8 Piet Hutten Boxmeer; 9 H.Driessen Blerick; 10 G.Heynen Venlo.








De gebroeders Smeets,links Nei en rechts Hein 


Obbicht  10 juni
1 A.Lemmens Geleen; 2 Harrie Ehlen Broek Sittard; 3 Jan Konings Sittard; 4 Jan Jennissen Echt; 5 Hamers Munstergeleen; 6 P.Jeurissen Hoensbroek; 7 van Diessen Brunssum; 8 Frits Ramakers Echt; 9 Martin van der Borgh Koningsbosch; 10 Spijkels Hoensbroek.
 
Sint Joost  17 juni
1 Nei Smeets Diergaarde;2 Tom Nieskens Swalmen; 3 Piet Craenen Nederweert; 4 Frits Ramakers Echt; 5 H.Janssen Echt; 6 Martin van der Borgh Koningsbosch; 7 Wim Cuypers Echt; 8 S.Janssen Swalmen; 9 Jan Opstals Belfeld; 10 Jan Jennissen Echt.
 
Venray  17 juni
1 Leo Jansen Venlo; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Leo Steeghs  Neerkant; 4 Carel van de Westerlo Deurne; 5 Hay Sprunken Venlo.
 
Schinveld  17 juni  
1 Jan Konings Sittard; 2 S. van Diessen Brunssum; 3 P.Leunissen Geleen; 4 P.Jeurissen Hoensbroek; 5 Hamers Munstergeleen.
 
Maasniel  24 juni
1 Hein van der Linden Helmond; 2 Jan Opstals Belfeld; 3 Leo Jansen Venlo; 4 Hay Spruncken Venlo; 5 Boy Hazebos Venlo; 6 Tom Nieskens Swalmen; 7 Leo Steeghs Neerkant; 8 Piet Craenen Nederweert; 9 Martin van der Borgh Koningsbosch; 10 Piet Hutten Boxmeer.
 
Born  24 juni
1 Jan Konings Sittard; 2 Harrie Ehlen Broek Sittard; 3 M.Baggen Geleen; 4 J. van Diessen Brunssum; 5 P.Jeurisssen Hoensbroek; 6 van Erp Sittard; 7 van Moorsel Heerlen; 8 P.Hamers Munstergeleen; 9 F.Strouven Kerkrade; 10 P.Rademakers Jabeek.
 
Overhoven Sittard    1 juli
1 Jan Konings Sittard; 2 J.Steiger Geleen; 3 Jeurissen Hoensbroek; 4 Tom Nieskens Swalmen; 5 J.Pittie Hoensbroek; 6 Martin van der Borgh Koningsbosch; 7 van Diessen Brunssum; 8 M.Baggen Hoensbroek; 9 Frits Ramakers Echt; 10 Carel van de Westerlo Deurne.
 
Tegelen  8 juli 
1 Leo van Neerven Liessel; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Nei Smeets Diergaarde; 4 Jan Opstals Belfeld; 5 Leo Jansen Venlo; 6 Carel  van de Westerlo Deurne; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Wim Cuypers Echt; 9 Martin van der Borgh Koningsbosch; 10 Piet Craenen Nederweert.
 
Welten   8 juli
1 A.Steijkel Hoensbroek;2 Harrie Ehlen Broek Sittard; 3 Jan Konings Sittard; 4 P.Hamers Munstergeleen; 5 NN. ; 6 F.Rademakers Jabeek; 7 L.Franssen Ubachsberg; 8 P.Jeurissen Hoensbroek; 9 L. van Loo Kerkrade; 10 J.Haagman Geleen.
 
Sanderbout  15 juli
1 Gelijk: J.Pittie  en P.Jeurissen Hoensbroek; 3 Jan Konings Sittard; 4 Harrie Ehlen Broek Sittard; 5 P.Hamers Munstergeleen; 6 J.Rademakers Schaesberg; 7 M.Baggen Geleen; 8 A.Steijkel Hoensbroek; 9  van Moorsel Heerlen; 10 Meerts Geleen.

      Frits Bruekers ( links ) met enkele strijdmakkers

 
Linne  15 juli
1 Jan Opstals Belfeld; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Jan Jeurissen Echt; 4 Tom Nieskens Swalmen; 5 Frits Ramakers Echt; 6 Wim Cuypers Echt; 7 S.Janssen Swalmen; 8 Thomas van de Brekel Echt; 9 H.Janssen Koningsbosch; 10 Piet Craenen Nederweert.
 
Horst  15 juli
1 Leo Steeghs Neerkant; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Leo Jansen Venlo; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 C. van Diessen Deurne; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Jan van Bakel Deurne; 8 Piet Hutten Boxmeer; 9 Boy Hazebos Venlo.
 
Heerlerheide  22 juli
1 …………..; 2 ………..; 3 Jan Aben St.Joost;4….; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch; 6 Nei Smeets Diergaarde;
 
Echt  29 juli
1 Hein van der Linden Helmond; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Harrie Ehlen Broek Sittard; 4 Jan Konings Sittard; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch; 6 Piet Hutten Boxmeer; 7 Frits Ramakers Echt; 8 M.Reijnders Deurne; 9 A.Steijkel Hoensbroek; 10 Tom Nieskens Swalmen.
 
Well  5 augustus
1 Carel van de Westerlo Deurne; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Boy Hazebos Venlo; 4 Hay Spruncken Venlo; 5 Leo van Neerven Liessel; 6 Jan Staaks Baarlo; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 M.Reijnders Deurne; 9 G.Heynen Venlo; 10 Leo Steeghs Neerkant.
 
Boukoul  5 augustus  
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Frits Ramakers Echt; 3 Piet Craenen Nederweert; 4 Jan Opstals Belfeld; 5 Leo Jansen Venlo; 6 H.Janssen Echt; 7 Tom Nieskens Swalmen; 8 S.Janssen Swalmen; 9  Thomas van de Brekel Echt; 10 M.Ramakers Echt.



Nei Smeets

 
Puth Schinnen  5 augustus
1 M.Baggen Geleen; 2 M.Haagmans Geleen; 3 J.Pittie Hoensbroek; 4 Harrie Ehlen Broek Sittard; 5 Schoens Geleen; 6 Jan Konings Sittard; 7 van Zanten Sittard; 8 F.van Diessen Brunssum; 9 Ramakers Schaesberg; 10 Stekel Heerlen.
 
Eijsden  8 augustus
1 Geen uitslag
 
Roermond  11 augustus
1 F. van Diessen Brunssum; 2 Willems Bakel; 3 Klaas van Susteren Venlo
 
Deurne  12 augustus
1 Hein van der Linden Helmond; 2 Jan Opstals Belfeld; 3 Nei Smeets Diergaarde; 4 Piet Hutten Boxmeer; 5 Leo van Neerven Liessel; 6 G.Heynen Venlo; 7 Tom Nieskens Swalmen; 8 Jan Jennissen Echt; 9 Carel van de Westerlo Deurne; 10 S. van Diessen Deurne.
 
Spaubeek  14 augustus.
1 M.Baggen Geleen; 2 P.Jeurissen Hoenbroek; 3 Jan Konings Sittard; 4 Harrie Ehlen Broek Sittard; 5 F.van Diessen Brunssum; 6 Steijkel Hoensbroek; 7 Hoofs Geleen; 8 H.Bidinger Sittard; 9 P.van Erp Sittard; 10 P.Rademakers Jabeek.
 
Boxmeer  15 augustus
1 Leo Jansen Venlo; 2 Leo Steeghs Neerkant; 3 Thomas van de Brekel Echt; 4 Martin van der Borgh Koningsbosch; 5 Piet Hutten Boxmeer; 6 Jan van Bakel Deurne; 7 M.Reijnders  Deurne; 8 Jan Staaks Baarlo; 9 Frans van der Heijden Deurne; 10 H.Driessen Blerick.
 
Heerlen Vrank  15 augustus
1 F.van Diessen Brunssum; 2 Harrie Ehlen Broek Sittard; 3 P.Jeurissen Hoensbroek; 4 J.Pittie Hoensbroek; 5 Jan Konings Sittard; 6 M. van Moorsel Vrank; 7 P.van Erp Sittard; 8 F.Rademakers Jabeek; 9 L.Franssen Ubachsberg; 10 M.Haagmans Geleen.
 
Echt  16-17-18 augustus  Driedaagse
1e dag
1 Jan Opstals Belfeld; 2 S. van Diessen Brunssum; 3 Leo Jansen Venlo; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 M.Reijnders Deurne; 6 Martin van der Borgh Koningsbosch; 7 Frits Ramakers Echt; 8 Piet Craenen Nederweert; 9 Wim Cuypers Echt; 10 P.Jeurissen Hoensbroek.
 
2e dag
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 S. van Diessen Brunssum; 3 Jan Opstals Belfeld; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Jan Konings Sittard; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Carel van de Westerlo Deurne; 8 Wim Cuypers Echt; 9 Tom Nieskens Swalmen; 10 Martin van der Borgh Koningsbosch.
 
3e dag
1 Hein van der Linden Helmond; 2 Jan Opstals Belfeld; 3 S. van Diessen Brunssum; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 Piet Craenen Nederweert; 6 Tom Nieskens Swalmen; 7 Jan Jennissen Echt; 8 Martin van der Borgh Koningsbosch; 9 Zef Knops Jabeek; 10 Frits Ramakers Echt.
 
Eindklassement
1 Jan Opstals Belfeld; 2 S. van Diessen Brunssum; 3 Nei Smeets Diergaarde; 4 Tom Nieskens Swalmen; 5 Jan Jennissen Echt; 6 Frits Ramakers Echt; 7 H.Jeurissen Hoensbroek; 8 Jan Konings  Sittard; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 Zef Knops Jabeek.
 
Munstergeleen  19 augustus
1 Leo Jansen Venlo; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 P.Jeurissen Hoensbroek; 4 Frits Ramakers Echt; 5 Nei Smeets Diergaarde; 6 Jan Opstals Belfeld; 7 Jan Konings Sittard; 8 Hein van der Linden Helmond; 9 Harrie Ehlen Broek Sittard; 10 H.Janssen Echt.

                                        Hay Sprunken

 
Nederweert  19 augustus
1 Piet Craenen Nederweert; 2 J.Vaes Ospel; 3 B.Sonnemans Nederweert;  4 B.Hendrikx Nederweert; 5 Frits Bruekers Nederweert.

Piet Craenen  leidt de kopgroep

 
Berg en Terblijt    26 augustus
7/11 jr
1 Jos Sohar Hoensbroek; 2 Cornips Berg en Terblijt; 3 van Dael Berg; 4 J.Harings Sibbe.
12/17 jr.
1 Huub Harings Sibbe /Scheulder.
 
Haelen  26 augustus
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Frits Ramakers Echt; 3 Jan van Bakel Deurne; 4 Gerrit Meuwissen Echt; 5 Jan Konings Sittard; 6 Leo Jansen Venlo; 7 Piet Hutten Boxmeer; 8 Carel van de Westerlo Deurne; 9 Jan Jennissen Echt; 10 S. van Diessen Brunssum.
 
Schinnen  2 september   Kampioenschap  R.K.W.F.L. en S.R.C.
1 Hein van der Linden Helmond; 2 P.Jeurissen Hoensbroek; 3 Nei Smeets Diergaarde; 4 C. van Diessen Deurne; 5 P.Hamers Munstergeleen; 6 Jan Jennissen Echt; 7 S. van Diessen Brunssum; 8 Tom Nieskens Swalmen; 9 Frits Ramakers Echt; 10 Leo Jansen Venlo; 11 Leo Steegs  Neerkant.
 
Diergaarde   9 september 
1 Frits Ramakers Echt; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Leo van Neerven Liessel; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Boy Hazebos Venlo; 7 M. van de Westerlo Deurne; 8 Leo Jansen Venlo; 9 Wim Cuypers Echt; 10 Hay Spruncken Venlo.

       Frits Ramakers ( midden ) wint in Diergaarde links Martin van der Borgh die 2e werd


Reymerstok  9 september
1 J.van Linde Beek; 2 Kleine Noorbeek; 3 Houben Elsloo; 4 Bernardi Heerlen; 5 J.Roemans Klein Ternaaien België.
 
Maastricht  16 september
1 Jan Aben St.Joost; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Heiligers Valkenburg; 5 Boers Neerbeek; 6 Meurs Maastricht; 7 Stevens Gulpen; 8 A.Woudstra Geleen.
 
Geulle   16 september  Kampioenschap S.R.C.
1 M.Baggen Geleen; 2 P.van Erp Sittard; 3 L. van Loo Kerkrade; 4 B.Doek Heerlen; 5 Thomas van de Brekel Echt; 6 C.Hoofs Geleen; 7 A. van Zanten Sittard; 8 van Meert Geleen; 9 F. van Diessen Brunssum.
 
Maabracht  23 september
1 Hein van der Linden Helmond; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Tom Nieskens Swalmen; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 P.Jeurissen Hoensbroek; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Piet Hutten Boxmeer; 8 Martin van der Borgh Koningsbosch; 9 Wim Cuypers Echt; 10 Carel van de Westerlo Deurne.
 
Baarlo  30 september Kampioenschap RKWFL
1 Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 Leo Jansen Venlo; 3 Nei Smeets Diergaarde; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 Frits Ramakers Echt; 7 Piet Craenen Nederweert; 8 Wim Cuypers Echt; 9 Jan van Bakel Deurne; 10 Hein Smeets Diergaarde.

Martin van der Borgh links is kampioen van de junioren samen met Sjaak Nieskens die de titel   bij de amateurs pakte                              

 
Swalmen  7 oktober 
1 Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 H.Janssen Echt; 4 Jan van Bakel Deurne; 5 Nei Smeets Diergaarde; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Leo Jansen Venlo; 8 Leo Steeghs Neerkant; 9 Jan Jennissen Echt; 10 Tom Nieskens Swalmen.
 
Sibbe  7 oktober
1 J. Willems Hoensbroek; 2 Reumer Berg en Terblijt; 3 Pluymakers Berg en Terblijt; 4 Huub Harings Sibbe/Scheulder; 5 Frijns Margraten; 6 Coenen Simpelveld; 7 van Daal Sittard; 8 Hameleers Maastricht; 9 Becker Berg en Terblijt.