Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1950


Siebengewald   10 april   Eerste officiële  wedstrijd  van Wielerbelang
1 M.Kessels Meerlo; 2 Jan Jennissen Echt; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
Buchten  10 april
1 Harrie Ehlen Broek Sittard; 2 B.Lacroix Beek; 3 L.Vroomen Beek; 4 A. van Tilburg Simpelveld; 5 J.Pittie Hoensbroek; 6 F.Leunissen Geleen; 7 D.Janssen Heerlen; 8 B.Muurmans Schaesberg; 9 R. de Vree; 10 F.Tiedtke Bleyerheide.

                                      Harrie Ehlen


Rothem  10 april
1 J.Peerbooms Borgharen; 2 Pluymakers Houthem; 3 J.Roemans Klein Ternaaien België; 4 Tierissen Bunde; 5 Jef Lahaye Bunde; 6 Meijers Rothem.
 
Venlo Villapark  23-24 april  Tweedaagse
1e dag
Hans Voesten Venray; 2  Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Jan Hulsman Oostrum; 5 Gitmans Gennep; 6 J.van de Munckhof Horst; 7 Berbers Tegelen; 8 NN.; 9 NN.; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
2e dag
Hans Voesten Venray; 2  Albert Bergmans venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 J. van de Munckhof Horst; 5 M.Kessels Meerlo; 6 Jan Hulsman Oostrum; 7 Berbers Tegelen; 8 Gitmans Gennep; 9 Ben Heynen Venlo; 10 G.Jacobs Venray
 
Eindklassement
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Jan Hulsman Oostrum; 5 Gitmans Gennep; 6 J. van de Munckhof Horst; 7 Berbers Tegelen; 8 M.Kessels Meerlo; 9 Klaas van Susteren Venlo; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen.

                                          Piet Kuntzelaers

 
 Baarlo  30 april
1 Hans Voesten  Venray en Piet van de Brekel Echt; 3 G.Kusters Sevenum; 4 Piet Kuntzelaers Tegelen;  5 Jan Hulsman Oostrum; 6 R. van Boekholdt Boxmeer; 7 Teng Steuten weert; 8 Boy Hazebos Venlo; 9 N. van de Kerkhof Deurne.
 
Spekholzerheide  30 april
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 A. van Tilburg Simpelveld; 3 L. Vroomen Beek; 4 J.Lemmen Geleen;  5 Jan Jennissen Echt; 6 J.Pittie Hoensbroek; 7 Boekhorst Brunssum; 8 Muurmans Schaesberg; 9 Coonemans Kaalheide; 10 Zef Knops Jabeek.
 
Spekholzerheide  4 mei
1 Frits Ramakers Echt; 2 A.van Tilburg Simpelveld; 3 L.Vroomen Beek; 4 F. Leunissen Geleen; 5 Jan Jennissen Echt; 6 J.Pittie Hoensbroek; 7 Boekhorst Brunssum; 8 Conemans Kaalheide; 9 Zef Knops Jabeek.
 
Tegelen  7 mei
1 Jan Jennissen Echt; 2 Jan Hulsman Oostrum; 3 Hans Voesten Venray; 4 Piet van de Brekel Echt; 5 Nei Smeets Diergaarde; 6 Jan Aben  St.Joost; 7 F.van Riet Helmond; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 F.Willems Bakel; 10 Teng Steuten Weert.
 
Bocholtz  7 mei
1 F.Leunissen Geleen; 2 A.van Tilburg Simpelveld; 3 L.Vroomen Beek; 4 Zef Knops Jabeek.
 
Echt  14 mei
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Sjaak Nieskens Swalmen; 3 Hans Voesten Venray; 4 Jan Jennissen Echt; 5 Nei Smeets Diergaarde; 6 Jan Aben St.Joost; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Piet Nizet Echt; 9 De Weert Reet B.; 10 Wim Cuypers Echt.
 
Spekholzerheide  14 mei
1 A. van Tilburg Simpelveld; 2 B.Lacroix Beek; 3 Pinxt Heerlen; 4 L.Vromen Beek; 5 Muermans Schaesberg; 6 Verwey Heerlen; 7 Wagelaar Spekholzerheide; 8 Conemans Kaalheide.

 De Victoryploeg met v.l.n.r.J.Slabbers-Klaas van Susteren- Hay Schoenmakers-Jan Opstals-Piet Kuntzelaers en Sjaak Nieskens . Achter de groep staat de sponsor de heer Schaeken met Sjra Henkens uit Echt en links de verzorger                                     

 
1 Echt  18 april Eroba sterrit  Klassieker
1 Piet van de Brekel Echt; 2 J. van Tilburg Simpelveld; 3 G.Kusters Sevenum; 4 Hans Voesten Venray; 5 Willems Bakel; 6 Jan Jennissen Echt; 7 R.van Boekholdt Boxmeer; 8 M. van de Westerlo Deurne; 9 Jan Aben St.Joost; 10 Valkhof.

Horst   21 mei
1 Albert Bergmans Venray; 2 Hans Voesten  Venray; 3 G.Jacobs Venray; 4 Nico Hinzen Roermond; 5 Jan Hulsman Oostrum.
 
Beegden  28 mei
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Jef van Susteren Venlo; 4 Klaas van Susteren Venlo; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Jan Aben St.Joost.
 
Bergen  28 mei
1 Hans Voesten Venray; 2  G.Jacobs Venray; 3 Jan Hulsman Oostrum.
 
Broek Sittard  28 mei
1 Zef Knops Jabeek; 2 A. van Tilburg Simpelveld; 3 B.Lacroix Beek; 4 J.Pittie Hoensbroek; 5 Muurmans Schaesberg.
 
Deurne  4 juni
1 van Goch Deurne; 2 Jan Hulsman Oostrum;
 
Diergaarde  6 juni
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Jan Aben St.Joost; 3 Piet van de Brekel Echt; 4 G.Kusters Sevenum; 5 A.van Tilburg Simpelveld; 6 Piet Nizet Echt; 7 Wim Cuypers Echt; 8 Klaas van Susteren Venlo; 9 Teng Steuten Weert; 10 J. van Susteren Venlo.
 
Meers   6 juni
1 L.Vromen Kelmond; 2 Gelissen Kelmond; 3 Harrie Ehlen Sittard.
 
Heel  11 juni
1 Nei Smeets  Diergaarde; 2 Jan Aben St.Joost; 3 G.Kusters Sevenum; 4 Jan Jennissen Echt; 5 Piet Nizet  Echt; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Wim Cuypers Echt; 8 Klaas van Susteren Venlo; 9 P.Ramakers Echt; 10 J.Brouns Horst.

 
Venray  11 juni
1 Jan Hulsman Oostrum; 2 Piet van de Brekel Echt; 3 Piet  Kuntzelaers Tegelen; 4 J.Willems Bakel; 5 P.van Riet Helmond; 6 Siroen Helmond; 7 Klaas van Susteren Venlo; 8 Koks Venlo.

Buggenum  18 juni
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Jan Hulsman Oostrum; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 P. van de Riet Helmond; 6 Piet Nizet Echt; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 P.van Boekholt Boxmeer; 9 P. van de Broek Veghel; 10 Teng Steuten Weert.
 
Maasniel  25 juni
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Frans Willems Bakel; 3 J. van Susteren Venlo; 4 Klaas van Susteren Venlo; 5 Nei  Smeets Diergaarde; 6 Jan Aben St.Joost; 7 G.Kusters Sevenum; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 Teng Steuten Weert; 10 M.Siroen Helmond.
 
Simpelveld  25 juni 
1 A. van Tilburg Simpelveld.
 
Egchel  2 juli
1 Jan Hulsman Oostrum; 2 Piet van de Brekel Echt; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Sjaak Nieskens Swalmen; 5 R. van Boekholdt Boxmeer; 6 J.Siroen Helmond; 7 Jan Aben St.Joost; 8 M.van de Westerlo Deurne; 9 P.van Riet Helmond; 10 J.van Susteren Venlo.
 
Belfeld  7-8-9 juli   Driedaagse
1e dag
1 Piet van de Brekel Echt; 
 
2e dag
1 Piet van de Brekel Echt; 
 
3e dag
1 Piet van de Brekel Echt; 
 
Eindklassement
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Sjaak Nieskens Swalmen; 5 Frans Willems Bakel; 6 Klaas van Susteren Venlo; 7 Driessen Deurne; 8 Jan Opstals Belfeld; 9 Jan Hulsman Oostrum.

                                                Piet van den Brekel

 
Welten  9 juli
1 A. van Tilburg Simpelveld.
 
Sanderbout  16 juli
1 B.Lacroix Beek; 2 Harrie Ehlen Broeksittard; 3 J.Pittie Hoensbroek; 4 H.Wagenaar Spekholzerheide; 5 Wetsels Sittard; 6 P.Hamers Munstergeleen; 7 L.Vroomen Kelmond; 8 Gelissen Kelmond; 9 Paes Munstergeleen; 10 P.van Erp Sittard.
 
Sint Joost  16 juli
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Jan Hulsman Oostrum; 3 Klaas van Susteren Venlo; 4 Teng Steuten Weert; 5 Willems Deurne;  6 P.van Riet Helmond; 7 van de  Kerkhof Deurne; 8 Ben Heynen Venlo; 9 Koks Venlo; 10 Sjaak Nieskens Swalmen.
 
Roermond  23 juli
H.van Diessen Deurne; 2 Frans Willems Bakel; 3 J. van Susteren Venlo; 4 J. van Riet Helmond; 5 Jean Nelissen Geleen; 6 Klaas van Susteren Venlo; 7 Nei Smeets Diergaarde; 8 Sjaak Nieskens Swalmen; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Jan Opstals Belfeld.

 
Linne  30 juli
1 A. van Tilburg Simpelveld; 2 L.Vroomen Beek; 3 P.van Erp Sittard; 4 Boy Hazebos Venlo.
 
St. Odiliënberg  6 augustus
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Sjaak Nieskens Swalmen; 3 Piet Nizet Echt; 4 Harrie Ehlen Broek Sittard; 5 Jan Jennissen Echt; 6 G. van Herk Meerveldhoven; 7 Jan Aben St.Joost; 8 Wim Cuypers Echt; 9 L.Hendriks Weert; 10 Teng Steuten Weert.
 
Nederweert  6 augustus
1 C. van Bussel Deurne.
 
Well  6 augustus
 
Haelen  13 augustus
1 Sjaak Nieskens Swalmen; 2 Hans Voesten Venray; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Klaas van Susteren Venlo; 5 Teng Steuten Weert; 6 L.Hendriks Weert; 7 Jan Opstals Belfeld; 8 Jan Jennissen Echt; 9 Piet Craenen Nederweert; 10 Jan Aben St.Joost.

                                           Sjaak ( Kueb ) Nieskens

 
Spaubeek  13 augustus
1 A. van Tilburg Simpelveld.
 
Vrank Heerlen  15 augustus
1 A.van Tilburg Simpelveld; 2 Harrie Ehlen Sittard; 3 Nei Smeets Diuergaarde; 4 Jan Aben St.Joost; 5 A.Paes Munstergeleen; 6 F.Leunissen Geleen; 7 Teng Steuten Weert; 8 B.Lacroix Beek; 9 P. van Erp Sittard; 10 H.Wagenaar Spekholzerheide.
 
Echt  17-18-19 augustus  Driedaagse
1e dag
1 L.Vromen Kelmond; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 A. van Tilburg Simpelveld; 4 van Erp Sittard; 5 Jan Jennissen Echt.
 
2e dag
1 Jan Opstals Belfeld; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 L.Vroomen Kelmond; 4 Harrie Ehlen Sittard; 5 van Erp Sittard.
 
3e dag
1L. Vromen Kelmond; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 A. van Tilburg Simpelveld; 5 M.van de Westerlo Deurne.
 
Eindklassement
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Vromen Helmond; 3 A. van Tilburg Simpelveld; 4 van Erp Sittard; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Harrie Ehlen Broek Sittard; 7 M.van de Westerlo Deurne; 8 Jan Aben St.Joost; 9 Jan Jennissen Echt;  10 Piet Nizet Echt. 
 
Obbicht  21 augustus
1 J. Pittie Hoensbroek; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Jan Jennissen Echt; 4 H.Paes Munstergeleen;  5 Wetzels Sittard; 6 van Elst Venray; 7 Stroucken Ophoven; 8 Hans Voesten Venray; 9 Leo Jansen Venray; 10 F. Leunissen Geleen.
 
Tegelen  24-25-26 augustus  Driedaagse
 
1e dag 
 

2e dag
 

3e dag
 
 Eindklassement

 
Spekholzerheide    27 augustus   Kampioenschap   SRC  Zuid Limburg
1 A.van Tilburg Simpelveld; 2 L.Vroomen Beek; 3 F.Leunissen Geleen; 4 H.Wagelaar Spekholzerheide; 5 Harrie Ehlen Broek Sittard; 6 H.Paes Munstergeleen; 7 Boekhorst Brunssum; 8 Wetzels  Sittard; 9 Korema Kaalheide; 10 J. Pittie Hoensbroek.
 
Roermond  27 augustus  Kampioenschap Wielerbelang  Noord/Midden Limburg en Brabant
1 Hans Voesten Venray; 2 Klaas van Susteren Venlo; 3 G.Kusters Sevenum; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 Jan Opstals Belfeld; 6 Frans Willems Bakel; 7 M. van de Westerlo Deurne; 8 Sjaak Nieskens Swalmen; 9  G.Heynen Venlo; 10 Wim Cuypers Echt.
 
Pey Echt  3 september   Algemeen Kampioenschap Wielerbelang  en  S.R.C.             
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 A. van Tilburg Simpelveld; 3 L.Vroomen Beek; 4 Teng Steuten Weert; 5 Harrie Ehlen Broek Sittard; 6 Jan Opstals Belfeld; 7 Jan Hulsman Oostrum; 8 F.Leunissen Geleen; 9  Klaas van Susteren Venlo; 10 Wim Cuypers Echt.
 
Ell  10 september
1 Frits Palmen Ell; 2 Cor Hendrikx Tungelroy; 3 Jo Joris Ell.
 
Venray  17 september
1 Jan Opstals Belfeld; 2 J.van Susteren Venlo; 3 G.Kusters Sevenum; 4 Klaas van Susteren Venlo; 5 L.Willems Bakel.
 
Eijgelshoven  17 september
1 A. van Tilburg Simpelveld.
 
Douvergenhout  17 september
1 J.Boelen Simpelveld.
 
Afferden  24 september
1 Hans Voesten Venray.
 
Overhoven  Sittard  24 september
1 Nei Smeets Diergaarde.
 
Someren Heide  2 oktober
1 J.Hendriks Someren.
 
Bleyerheide  8 oktober
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 L.Vroomen Beek; 3 Jan Aben St.Joost; 4 J.Konings Sittard; 5 Pittie Heerlen; 6 Jeurissen Hoensbroek; 7 Janssen Echt.

De junioren startklaar voor de eerste Eroba sterrit op 16 mei in Echt, Piet van de Brekel ( links met valhelm ) is de grote winnaar. Midden in de groep herkennen we Pierre Ramakers en uiterst recht Jan Aben allebei   eveneens uit Echt.

     Met dank aan Jan Sevriens voor het beschikbaar stellen van deze unieke en  fraaie foto.