Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1948


Geulle  4 april
1               : 2 Piet Haan Mechelen; 
 
Obbicht   18 april
1 Piet Haan Mechelen; 2 A.van Meel Stein; 3 R.Reinders Obbicht; 4 G.Merx Simpelveld; 5 H.Hendrikx Simpelveld; 6 P.Courtens Guttecoven; 7 H.Franssen Ubachsberg; 8 J.Schobben  Bocholtz; 9 J.van Kollenburg Sittard; 10 H.Houben Simpelveld.
 
Simpelveld  25 april
1 Piet Haan Mechelen; 2
 
Buchten 1         : 2 Piet Haan Mechelen;
 
Meers   6 mei
1 Piet Haan Mechelen; 2 A.van Meel Stein; 3 G.Merx Simpelveld; 4 R.Reijnders Obbicht; 5 H.Hendrikx Simpelveld; 6 J.Schobben Bocholtz; 7 J.Claessen Obbicht; 8 P.Courtens Guttecoven; 9 J.Meulenberg Meerssen; 10 H.Reinders Simpelveld
Groep Meers
1 P.Janssen; 2 L. op de Kamp; 3 H.van Schoonbroek; 4 W.Timmer; 5 W.Ubachs.
 
Ubachsberg  9 mei
1 Piet Haan Mechelen; 2 H.Hendrikx Simpelveld; 3 J.Schobben Bocholtz; 4 G.Merx  Simpelveld; 5 Courtens Guttecoven; 6 Bour  Heerlen; 7 H.Franssen Ubachsberg; 8 H.Reinders Simpelveld; 9 Meulenberg Brunssum.
 
Beek  17 mei
1 Piet Haan Mechelen; 2 Courtens Guttecoven; 3 A.van Meel Stein; 4 H.Hendrikx Simpelveld; 5 G.Merx Simpelveld; 6 Reinders Simpelveld; 7 Geenzen Heerlerheide; 8 Bour Heerlen; 9 R.Reinders Obbicht.
 
Bocholtz  25 mei
1                : 2                    ; 3 Piet Haan Mechelen.
 
Sevenum  6 juni
1 Albert Bergmans Venray; 
 
Heerlerheide   6 juni

 
Belfeld  9-10-11 juni   Driedaagse
 
1e dag
1 Nico Hinzen Roermond;
 
2e dag
1 J.van Boven Arcen
 
3e dag
1 J.Swaghoven Venray;
 
Eindklassement
1 Nico Hinzen Roermond; 2
 
Meijel  13 juni
1 W.Trienes Meijel;
 
Heerlen  Vrank  13 juni
1 Piet Haan Mechelen; 2
 
Venray   19 juni   
1 Frans Poels Venray; 2 Johan  van de Wal Venlo; 3 Hans Voesten Venray; 4 Albert Bergmans Venray; 5 Gerrit Janssen Venlo; 6 Theo Reijnoud Venlo.
 
Berg-Urmond   20 juni
1 Piet Haan  Mechelen; 2







Piet Haan

 
Neerbeek  27 juni
1 Piet Haan Mechelen; 2 J.Reinders Obbicht; 3 Hamers Simpelveld.
 
Tegelen  3 juli
1 Albert Bergmans Venray; 2 Hans Voesten Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 G.Jacobs Venray; 5 Nico Hinzen Roermond; 6 Antoon van de Munckhof Horst.
 
Heerlen  Welten  4 juli
1 Piet Haan Mechelen; 2
 
Arcen  11 juli
1 Gerrit Janssen Venlo; 2 Hans Voesten Venray; 3 Frans Poels Venray; 4 Nico Hinsen Roermond; 5 Leo Rutten Boxmeer; 6 Guus Wilmsen Venray.
 
Simpelveld  Huls  11 juli
1 Piet Haan Mechelen; 2 
 
Lomm  18 juli
1 Hans Voesten Venray;









Hans Voesten : hij komt eraan

 
Pey Echt  18 juli
1 Piet Haan Mechelen; 2
 
Meerlo  25 juli
1 Albert Bergmans Venray;
 
Sittard  Sanderbout  25 juli
1 Piet Haan Mechelen; 2
 
Wanssum  1 augustus
1 Hans Voesten Venray;
 
Spekholzerheide   1 augustus
1 Piet Haan Mechelen; 2 H.Franssen Ubachsberg; 3 R.Reinders Obbicht; 4 J.van Tilburg  Huls Simpelveld; 5 H.Hendrikx Simpelveld.
 
Nederweert  2 augustus
1 J.Pellemans Nederweert; 2 van Gemert Nederweert; 3 Driessen Nederweert.
 
Baarlo  7 augustus   Kampioenschap Wielerbelang
1 Nico Hinzen Roermond; 2 Hans Voesten Venray; 3 Albert Hinzen Roermond; 4 Frits Slijpen Venlo; 5 P.Linssen Maasbree; 6 Cas Grijseels Tegelen; 7 H.van Bergen Baarlo.     


Bleijerheide  7 augustus
1                      : 2 Piet Haan Mechelen; 
 
Tegelen  8 augustus
1 Frans Geensen Heerlen; 2 Gerrit Meuwissen Echt; 3 H.Houben Simpelveld; 4 Ramaekers Berg aan de Maas; 5 J. Braak Hoorn; 6 Nico Hinzen Roermond; 7 Nol Ehlen Sittard; 8 J.Slabbers Swalmen; 9 Cas Grijseels Tegelen

      Cas Grijseels op kop

 
Geleen  8 augustus  Mauritsronde
1 Piet Haan Mechelen; 2 A.van Meel Stein.
 
Ulestraten  15 augustus
1 Piet Haan Mechelen; 2
 
Schinnen 23 augustus
1 J.Lennaerts Beesel;
 
Schinveld  29 augustus
1 Piet Haan Mechelen; 2 Frans Geensen Heerlerheide
 
Alleen renners van Schinveld
1 J.Valkenburg; 2 Th.Raef.
 
Panningen  3 September
1 J.Goossens Eindhoven;
 
Boukoul  5 september
1 Twan Konings Swalmen; 2 Wiel Clumpkens Swalmen; 3 Eugène Janssen Boukoul.
 
Born  5 september   SRC Kampioenschap
1 Franssen Ubachsberg; 2 Piet Haan Mechelen; 3 Hamers Simpelveld; 4 A.van Meel Stein; 5 H.Reinders  Simpelveld; 6 Buckheim Geleen.
 
Venray  5 september
1 Albert Bergmans Venray; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 G.Jacobs Venray; 4 Hans Voesten Venray; 5 J. van Kimmenade Helmond; 6 Frans Poels Venray; 7 H.Stonds Helmond; 8 Guus Wilmsen Venray; 9 L.van de Laar Bakel; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
Diergaarde  5 september
1 Jac Thoolen Slek; 2 J.Stein Geleen; 3 J.Veger Diergaarde; 4 Th.van Langeghem Posterholt; 5 W.Puts Posterholt.
 
Melderslo  18  september

 
Well  19 september
1 Albert Bergmans Venray; 2 Nico Hinzen Roermond; 3 F.Janssen Venray; 4 Piet van der Linden Helmond; 5 Johan van de Wal Venlo; 6 Leo Jansen Venlo.
 
Heel  10 oktober
1 W.Hermans Grathem; 2 J.Slabbers Buggenum; 3 H.van de Ende Thorn; 4 T.Schaefer Roermond; 5 H.Kessels Roermond; 6 G.Lutgens Roermond; 7 H.Delissen Beegden; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
Tienray  10 oktober
1 A.van Uden Oss;
 
Venlo   ’t Ven  26 oktober
1 J.Simons Velden.