Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1971

28-mrt

NEDERWEERT

 

A.Hamers

Udenhout

4-apr

NEERKANT

 

H.Cohnen

Saeffelen D.

11-apr

TEGELEN

 

A.Hamers

Udenhout

12-apr

HAELEN

 

A.Hamers

Udenhout

18-apr

OIRSBEEK

 

B.Zeegers

Thorn

2-mei

MERUM

 

J.Lamber

Blerick

9-mei

VLODROP

 

P.Stienen

Swalmen

16-mei

ROERMOND

 

A.Holzman

Susteren

20-mei

SWALMEN

 

A.Hamers

Udenhout

30-mei

SINT-JOOST

Tweedaagse 1e dag

A.Hamers

Udenhout

31-mei

SINT-JOOST

Tweedaagse 2e dag

A.Hamers

Udenhout

31-mei

SINT-JOOST

Eindklassement

A.Hamers

Udenhout

6-jun

STEVENSWEERT

 

A.Hamers

Udenhout

13-jun

NEDERWEERT

 

B.Zeegers

Thorn

20-jun

HEGELSOM

 

A.Hamers

Udenhout

27-jun

SOMEREN-Heide

Erica-Semi Klassieker

W.Schulting

Susteren

4-jul

BELFELD

 

G.Hermans

Horst

11-jul

MAASBRACHT

Prov.Kampioensch.Limburg

M.Doensen

Nederweert

18-jul

HEUSDEN-ASTEN

Prov.Kampioensch.Nrd.Brabant

A.Hamers

Udenhout

25-jul

BOEKEL

 

H.Dierx

Merum

1-aug

WEERT

NWB Kampioenschap

H.Dierx

Merum

7-aug

THORN

 

G.Terlinde

Roermond

8-aug

BAARLO

 

H.Derix

Merum

15-aug

SUSTEREN

 

H.Dierx

Merum

21-aug

UDENHOUT

 

D.Verlinden

Nijlen B.

22-aug

SEVENUM

 

J.Janssen

Posterholt

29-aug

BERG aan de Maas

 

A.Hamers

Udenhout

4-sep

PANNINGEN

 

A.Hamers

Udenhout

5-sep

ROGGEL

 

A.Hamers

Udenhout

11-sep

BLERICK

 

A.Hamers

Udenhout

12-sep

KESSEL-EIK

 

A.Hamers

Udenhout

13-sep

STRAMPROY

 

J.Janssen

Posterholt

19-sep

YSSELSTEYN

 

W.Schulting

Susteren

25-sep

GELEEN Baan

 

H.Winteraeken

Susteren

17-okt

MONTFORT

Tijdrit

J.Lamber

Blerick


 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Adrie Hamers

Udenhout

 

 

2

Jos Lamber

Blerick

 

 

3

Piet Stienen

Swalmen

 

 

4

Helmuth Cohnen

Saeffelen D.

 

 

5

Henk Dierx

Merum

 

 

6

Ton Mulders

Venlo

 

 

7

Ger Hermans

Horst

 

 

8

Jos van Kempen

Sevenum

 

 

9

Bert Zeegers

Thorn

 

 

10

Frans van Lierop

Deurne

 

 

11

H.Verheijen

Someren

 

 

12

H.Welten

Deurne

 

 

13

W.Schulting

Susteren

 

 

14

J.Echelpoels

Vorselaar B.

 

 

15

Jos Craemers

Echt

 

 

16

P.Vleeshouwers

Stramproy

 

 

17

Mart Doensen

Nederweert

 

 

18

Jo Janssen

Posterholt

 

 

19

Arie Kessels

Swalmen

 

 

20

P.Linssen

Tegelen

 

 


Martin Doensen klopt alle favorieten in Maasbracht bij het provinciaal kampioenschap, Henk Dierx wordt tweede, Adri Hamers is derde en Jos Lamber nummer vier