Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1969

 

16-mrt

SINT-JOOST

 

J.Geurts

Echt

23-mrt

NEERKANT

 

J.Roemerman

Tegelen

29-mrt

YSSELSTEYN

 

H.Sengers

Budel

7-apr

OSPEL

 

J.Geurts

Echt

13-apr

MERUM

 

F.Verheggen

Weert

20-apr

DEURNE

 

J.Geurts

Echt

27-apr

ECHT

 

P.van Gog

Deurne

4-mei

SUSTEREN

 

J.Geurts

Echt

11-mei

SOMEREN

Aankomst Omloop der   Peel

J.Geurts

Echt

15-mei

SWALMEN

 

W.Vaes

Ospel

18-mei

ROERMOND

 

G.Kellenaers

Hegelsom

26-mei

HEYTHUYSEN

 

W.Bellemakers

Neerkant

1-jun

NEDERWEERT

 

G.Kellenaers

Hegelsom

15-jun

MONTFORT

 

F.Verheggen

Weert

22-jun

PEY-ECHT

 

P.van Gog

Deurne

29-jun

MAASBRACHT

RKNWB Kampioenschap

J.Craenen

Nederweert

6-jul

LIESSEL

Bedevaart

C.Scheepers

Veldhoven

13-jul

SOMEREN-Eind

 

J.Adams

Heeze

17-jul

SCHIMMERT

 

W.Nelissen

Beek Genhout

20-jul

ECHT

 

H.Sengers

Budel

27-jul

REUVER

 

W.Vaes

Ospel

2-aug

THORN

 

J.Adams

Heeze

3-aug

SEVENUM

 

G.Peeten

Baarlo

9-aug

BELFELD

Prov.Kampioenschap  Limburg

W.Vaes

Ospel

10-aug

NEERKANT

Prov.Kampioensch. Nrd.Brabant

H.Sengers

Budel

17-aug

BAARLO

 

H.Sengers

Budel

24-aug

DEURNE

 

G.Peeten

Baarlo

31-aug

HAELEN

 

G.Peeten

Baarlo

2-sep

BUNDE

 

W.Nelissen

Beek Genhout

6-sep

LINNE

 

G.Kellenaers

Hegelsom

7-sep

WEERT

 

J.Koolen

Swalmen

14-sep

STEIN

 

W.Nelissen

Beek Genhout

21-sep

ROGGEL

 

H.Sengers

Budel

28-sep

KESSEL-EIK

 

F.Verheggen

Weert

3-nov

GEULLE

 

G.Terlinde

Roermond

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Hein Sengers

Budel

 

 

2

Cor Scheepers

Veldhoven

 

 

3

Ger Kellenaars

Hegelsom

 

 

4

Jos Craenen

Nederweert

 

 

5

Ger Peeten

Baarlo

 

 

6

Peter van Gog

Deurne

 

 

7

Wil Vaes

Ospel

 

 

8

Leo Berkers

Someren

 

 

9

Bert Pots

Deurne

 

 

10

Jac Roemermann

Tegelen

 

 

11

H.Smeets

Posterholt

 

 

12

Jan Adams

Heeze

 

 

13

Leo Pots

Deurne

 

 

14

Jos Bellemakers

Neerkant

 

 

15

Frans Verheggen

Weert

 

 

16

Huub Lamber

Blerick

 

 

17

Jac Parren

Thorn

 

 

18

G.van de Winkel

Budel

 

 

19

Felix Lamber

Blerick

 

 

20

Ton Miggels

Belfeld

 

 

21

Jos Mooren

Swalmen

 

 

22

Jan van Heur

Roggel

 

 

23

Frans v/d Goot

Maasbracht

 

 

24

G.Lenders

Blerick

 

 

25

Albert Kulhmann

Baarlo

 

 


          Willy Vaes schrijft de ronde van Swalmen op zijn naam en Ger Peeten is blij met zijn tweede plaats

          Peter van Gog wacht op de bloemen in Echt