Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1968    

 

24-mrt

NEERKANT

 

T.Hendriks

Budel

31-mrt

SINT JOOST

 

P.Vaes

Ospel

7-apr

OSPEL

 

W.Janssen

Weert

15-apr

MAASBRACHT Beek.

 

M.Kessels

Ospel

21-apr

SWALMEN

 

P.Aben

Heythuysen

28-apr

ECHT

 

A.v.Bussel

Deurne

5-mei

DEURNE

Bedevaart

W.Martens

Bakel

12-mei

VENLO

 

W.Martens

Bakel

19-mei

ROERMOND

 

W.Martens

Bakel

23-mei

NEER

 

W.Martens

Bakel

25-mei

NEER

Aankomst Omloop der   Peel

B.Pots

Deurne

26-mei

SOMEREN

Aankomst Omloop der   Peel

W.Vaes

Ospel

3-jun

DEURNE

 

W.Martens

Bakel

8-jun

ZEELST

 

M.Kessels

Ospel

16-jun

BUDEL

 

B.Pots

Deurne

23-jun

HEGELSOM

 

W.Martens

Bakel

30-jun

MONTFORT

 

H.Crins

Beesel

7-jul

LIESSEL

 

W.Martens

Bakel

14-jul

MERUM

RKNWB   Kampioenschappen

G.Peeten

Baarlo

21-jul

SUSTEREN

 

W.Martens

Bakel

28-jul

NEDERWEERT

 

W.Martens

Bakel

3-aug

DEN DUNGEN

 

W.Martens

Bakel

4-aug

HAELEN

 

F.Lamber

Blerick

10-aug

BELFELD

Tweedaagse 1e dag

W.Martens

Bakel

11-aug

BELFELD

Tweedaagse 2e dag

H.Smeets

Posterholt

11-aug

BELFELD

Eindklassement

H.Smeets

Posterholt

18-aug

OHE EN LAAK

 

W.Martens

Bakel

25-aug

SOMEREN-Eind

Prov.Kampioensch.Nrd.Brabant

W.Martens

Bakel

25-aug

YSSELSTEYN

Prov.Kampioenschap   Limburg

G.Peeten

Baarlo

1-sep

WEERT  Fatima

 

W.Martens

Bakel

8-sep

KESSEL-EIK

 

W.Martens

Bakel

14-sep

OERLE

 

M.Schuman

Weert

15-sep

MEIJEL

 

P.van Gog

Deurne

22-sep

ROGGEL

 

W.Martens

Bakel

29-sep

HEYTHUYSEN

 

W.Martens

Bakel

13-okt

REUVER

 

W.Martens

Bakel

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Willy Martens

Bakel

 

 

2

Felix Lamber

Blerick

 

 

3

Hans v.d. Kant

Helmond

 

 

4

Theo Hendriks

Budel

 

 

5

Bert Pots

Deurne

 

 

6

Martin Kessels

Ospel

 

 

7

Martin Schuman

Weert

 

 

8

Hein Sengers

Budel

 

 

9

Ton Schuman

Weert

 

 

10

Peter van Gog

Deurne

 

 

11

Piet Vaes

Ospel

 

 

12

Wim Janssen

Weert

 

 

13

Willy Vaes

Ospel

 

 

14

Jan van Heur

Roggel

 

 

15

Toon van Bussel

Deurne

 

 

16

Paul v/d Heuvel

Asenray

 

 

17

Piet Aben

Heythuysen

 

 

18

Ger Peeten

Baarlo

 

 

19

Jac Roemermann

Tegelen

 

 

20

Herm Crins

Beesel

 

 

21

H.Sassen

Belfeld

 

 

22

Wim van Hunsel

Weert

 

 

23

Jo Geelen

Montfort

 

 

24

Henk Smeets

Posterholt

 

 

25

H.Moeskops

Reusel

 

 


           Ger Peeten wordt in Merum kampioen, hij klopt Mart Kessels en Herman Crins