Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1966

20-mrt

ST.JOOST

 

J.Vrancken

Linne

 

3-apr

OOSTELBEERS

 

J.Vrancken

Linne

 

10-apr

BUDEL

 

J.Vrancken

Linne

 

17-apr

MERUM

 

J.Vrancken

Linne

 

24-apr

ECHT

 

J.Vrancken

Linne

 

30-apr

VENLO Villapark

 

F.Janssen

Weert

 

1-mei

DEURNE

 

T.v/d Leeuw

Berkelaar

 

7-mei

ZEELST

 

J.Hermes

Boxtel

 

8-mei

LIESSEL

Bedevaart

J.Vrancken

Linne

 

15-mei

SCHINVELD

RKNWB Kampioenschap

F.Janssen

Weert

 

19-mei

VLODROP

A-Groep

J.Vrancken

Linne

 

19-mei

VLODROP

B-Groep

P.Kessels

Lieshout

 

21-mei

SOMEREN

Aankomst Omloop der   Peel

M.Sengers

Budel

 

29-mei

HELMOND

 

J.Vrancken

Linne

 

5-jun

NEER

 

M.Sengers

Budel

 

12-jun

ROERMOND

 

F.Janssen

Weert

 

19-jun

MONTFORT

 

J.Vrancken

Linne

 

25-jun

BEEK EN DONK

 

J.Vrancken

Linne

 

26-jun

LINNE

 

J.Vrancken

Linne

 

3-jul

ASTEN

 

J.Vrancken

Linne

 

10-jul

OIRSCHOT

 

J.Vrancken

Linne

 

17-jul

DEURNE Zeilberg

 

H.Marx

Dieteren

 

24-jul

DIETEREN

 

G.Ugen

Deurne

 

27-jul

ECHT

Klassement

M.Verrijth

Sevenum

VIVO

27-jul

ECHT

Afvallingswedstrijd

J.van de Borgh

Sittard

 

31-jul

STEVENSWEERT

 

J.Vrancken

Linne

 

7-aug

HEGELSOM

A-Groep

J.v.Gansewinkel

Maarheeze

 

7-aug

HEGELSOM

B-Groep

A.van Bussel

Deurne

 

14-aug

SEVENUM

A-Groep

J.Vrancken

Linne

 

14-aug

SEVENUM

B-Groep

M.v.Hoogstraaten

St.Anthonis

 

21-aug

YSSELSTEYN

A-Groep

F.Janssen

Weert

 

21-aug

YSSELSTEYN

B-Groep

A.van Bussel

Deurne

 

28-aug

MEIJEL

A-Groep

F.Janssen

Weert

 

28-aug

MEIJEL

B-Groep

T.Schuman

Weert

 

4-sep

WEERT  Fatima

 

M.Verrijth

Sevenum

VIVO

11-sep

ROERMOND

 

T.Schuman

Weert

 

18-sep

HEYTHUYSEN

Prov.Kampioenschap   Limburg

J.Beurskens

Haelen    

VIVO

18-sep

DEURNE

Prov.Kampioenschap   Nrd.Brabant

J.Somers

Veldhoven

 

2-okt

ROGGEL

 

J.Vrancken

Linne

 

9-okt

HAELEN

 

J.Vrancken

Linne

 

16-okt

NEERKANT

 

J.Willemsen

Reuver

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jo Vrancken

Linne

 

 

 

2

Martin Verrijth

Sevenum

 

 

 

3

Fred Janssen

Weert

 

 

 

4

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

5

Theo v/d Leeuw

Berkelaar

 

 

 

6

M.Sengers

Budel

 

 

 

7

Jan Somers

Veldhoven

 

 

 

8

Gerrit Hoefnagels

Asten

 

 

 

9

Jos van Ganzewinkel

Maarheeze

 

 

 

10

Ton Schuman

Weert

 

 

 

11

Jan Clerckx

Helmond

 

 

 

12

Wiel Laugs

Koningsbosch

 

 

 

13

Jos v/d Borgh

Sittard

 

 

 

14

Jac Spetgens

Someren

 

 

 

15

H.Derickx

Wessem

 

 

 

16

A.Gijsberts

Aarle Rixtel

 

 

 

17

Martin v.Hoogstraaten

St.Anthonis

 

 

 

18

Jan Hermes

Boxtel

 

 

 

19

Mart Huismans

Deurne

 

 

 

20

Toon van Bussel

Deurne

 

 

 

21

Harrie Marx

Dieteren

 

 

 

22

Ger Beurskens

Haelen

 

 

 

23

Huub Janssen 

Sevenum

 

 

 

24

Jac Boumans

Echt

 

 

 

25

P.Mennen

Deurne

 

 

 


     Frans Sassen helpt Jan Willemsen met zijn valhelm vóór de start van de eerste etappe van de                          Omloop der Peel. Links Martin Verrijth ook in de nieuwe oranjetrui van de eerste VIVO ploeg.