Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1963

24-mrt

ST.JOOST

 

W.Geraeds

Thorn

7-apr

SUSTEREN

 

W.Geraeds

Thorn

15-apr

BUDEL-SCHOOT

 

J.van Kessel

Deurne

21-apr

MAARHEEZE

 

W.Geraeds

Thorn

28-apr

MERUM

A-groep

J.Doemgens

Echt

28-apr

HOLTUM

B-groep

W.Geraeds

Thorn

30-apr

VENLO Villapark

 

W.Zijlmans

Lieshout

4-mei

ZEELST

 

W.Geraeds

Thorn

5-mei

BUDEL

 

H.Thijssen

Zeelst

12-mei

DEURNE

A-groep

H.Willems

Veldhoven

12-mei

PANNINGEN

B-groep

J.van de Mortel

Liessel

19-mei

NEERKANT

 

W.Geraeds

Thorn

23-mei

SWALMEN

 

W.Geraeds

Thorn

26-mei

ZEELST

 

W.Geraeds

Thorn

3-jun

WEERT Fatima

A-groep

J.Kirkels

Weert

3-jun

BAKEL

B-groep

C.Hendrikx

Venray

8-jun

SOMEREN

Aankomst Omloop der   Peel

J.Smeets

Grevenbicht

9-jun

SOMEREN

Aankomst Omloop der   Peel

W.Geraeds

Thorn

15-jun

STIPHOUT

 

W.Zijlmans

Lieshout

16-jun

NEER

A-groep

W.Geraeds

Thorn

16-jun

OSPEL

B-groep

J.Kuipers

Eindhoven

22-jun

ROERMOND

 

W.Geraeds

Thorn

23-jun

VLODROP

A-groep

P.Stevens

Baexem

23-jun

BRUNSSUM

B-groep

C.Salentijn

Roermond

30-jun

EERSEL

RKNWB   Kampioenschap-Bedevaart

J.van Kessel

Deurne

7-jul

ZEELST

A-groep

Jos van den Nieuwenhuijzen

Eindhoven

7-jul

ASTEN

Afgelast wegens te   weinig afrastering

x

 

14-jul

DEURNE

A-groep

M.Evers

Linne

14-jul

KONINGSLUST

B-groep

N.Brouwers

Deurne

21-jul

LIESSEL

A-groep

J.van Pol

Montfort

21-jul

YSSELSTEYN

B-groep

P.Stevens

Baexem

28-jul

MONTFORT

 

W.Geraeds

Thorn

4-aug

LINNE

 

W.Geraeds

Thorn

11-aug

ECHT

A-groep

C.Hoedelmans

Deurne

11-aug

REUVER

B-groep

A.Bouten

Baarlo

15-aug

STEVENSWEERT

A-groep

C.Hoedelmans

Deurne

15-aug

KESSEL-EIK

B-groep

G.Kuipers

Blerick

18-aug

ROERMOND

Prov.Kampioenschap   Limburg

J.Kirkels

Weert

18-aug

SOMEREN-Eind

Prov.Kampioenschap   Nrd.Brabant

C.Hoedelmans

Deurne

25-aug

SEVENUM

 

C.Hoedelmans

Deurne

15-sep

ASTEN

A-groep

P.Theuns

Eindhoven

15-sep

DEURNE-Zeilberg

B-groep

H.Smits

Baarlo

21-sep

OERLE

 

N.Brouwers

Deurne

29-sep

BAARLO Baan 

 

M.Evers

Linne

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Wiel Geraeds

Thorn           

 

 

2

Chris Hoedelmans

Deurne

 

 

3

Jos Kirkels

Weert

 

 

4

Thieu van Pol

Montfort

 

 

5

Jo Smeets

Grevenbicht

 

 

6

H.Willems

Veldhoven

 

 

7

Michel Evers

Linne

 

 

8

Cor Salentijn

Roermond

 

 

9

Jo van Pol

Montfort

 

 

10

Piet Stevens

Baexem

 

 

11

Jac van Kessel

Deurne

 

 

12

Henk Smits

Baarlo

 

 

13

J.Koch

Veldhoven

 

 

14

Riny  Berkers

Someren

 

 

15

Henk Thijssen

Zeelst

 

 

16

Jan Spetgens

Someren

 

 

17

Jan Clerckx

Helmond

 

 

18

Huub Engelen

Linne

 

 

19

Chris Hendriks

Venray

 

 

20

H.v.Duynhoven

Stiphout

 

 

21

Jan van den Nieuwenhuizen

Eindhoven

 

 

22

P.Theunis

Eindhoven

 

 

23

J.v/d Mortel

Liessel

 

 

24

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

25

J.Hermsen

Venray

 

 

                                      Wiel Geraeds  na één van zijn 13 overwinningen