Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1962

11-mrt

ST.JOOST

 

G.Evers

Linne

18-mrt

GREVENBICHT

 

G.Evers

Linne

25-mrt

WEERT Boshoven

 

F.van Heel

Diergaarde

1-apr

SUSTEREN

 

W.Janssen

Budel-Schoot

8-apr

BUDEL

 

F.van Heel

Diergaarde

15-apr

HEEZE

 

Jan van den  Nieuwenhuijzen

Eindhoven

23-apr

SLEK-ECHT

 

A.van Gog

Deurne

23-apr

BUDEL-Schoot

 

W.Janssen

Budel-Schoot

29-apr

MERUM

 

M.Cnoops

Maasbracht

29-apr

SCHINNEN

 

P.Stevens

Baexem

5-mei

ZEELST

 

W.Geraeds

Thorn

6-mei

MAASBRACHT

 

M.Cnoops

Maasbracht

13-mei

BAARLO

 

W.Geraeds

Thorn

20-mei

VALKENSWAARD

 

H.Thijssen

Zeelst

27-mei

VLODROP

Prov.Kampioenschap   Limburg

W.Geraeds

Thorn

27-mei

EERSEL

Prov.Kampioenschap Nrd.Brabant

H.Thijssen

Zeelst

31-mei

SWALMEN

 

H.Sanders

Swalmen

31-mei

KESSEL-EIK

 

M.Cnoops

Maasbracht

3-jun

SOMEREN

Aankomst Omloop der Peel Gr.A

G.Evers

Linne

3-jun

SOMEREN

Aankomst Omloop der Peel Gr.B

P.Philipsen

Eindhoven

11-jun

ROERMOND Kemp

 

J.Keunen

Milheeze

11-jun

LIESSEL

 

J.Koch

Veldhoven

16-jun

VELDHOVEN

Tweedaagse 1e dag

H.Thijssen

Zeelst

17-jun

VELDHOVEN

Tweedaagse 2e dag

H.Thijssen

Zeelst

17-jun

VELDHOVEN

Eindklassement

H.Thijssen

Zeelst

17-jun

DEURNE

 

W.Geraeds

Thorn

24-jun

NEER

 

W.Geraeds

Thorn

1-jul

ECHT 

RKNWB Kampioenschap Bedevaart

C.Hendrikx

Venray

8-jul

MONTFORT

 

H.Wetsels

Eindhoven

15-jul

LINNE

 

J.Smeets

Grevenbicht

15-jul

SCHINVELD

 

C.Salentijn

Roermond

22-jul

ASTEN

 

F.van Heel

Diergaarde

22-jul

BAARLO

 

J.Koch

Veldhoven

29-jul

KONINGSLUST

 

C.Salentijn

Roermond

29-jul

HEYTHUYSEN

 

J.Metten

Thorn

5-aug

ZEELST

 

F.van Heel

Diergaarde

12-aug

ECHT

 

F.van Heel

Diergaarde

12-aug

DEURNE St. Jozef

 

W.Geraeds

Thorn

15-aug

REUVER

 

F.van Heel

Diergaarde

15-aug

STEVENSWEERT

 

P.Reuten

Echt

18-aug

BUDEL-D0RPLEIN

 

W.Geraeds

Thorn

19-aug

SOMEREN-EIND

 

P.Reuten

Echt

19-aug

BRUNSSUM

 

F.van Heel

Diergaarde

1-sep

BLERICK

 

F.van Heel

Diergaarde

2-sep

WANROY

 

J.Koch

Veldhoven

2-sep

VENRAY

 

C.Hendrikx

Venray

9-sep

SOERENDONK

 

F.van Heel

Diergaarde

9-sep

DEURNE- Zeilberg

 

R.Berkers

Someren

16-sep

SEVENUM

 

M.Evers

Linne

16-sep

BAKEL

1e ronde

W.Geraeds

Thorn

23-sep

HOLTUM

 

J.Smeets

Grevenbicht

30-sep

BAARLO  Baan

 

F.van Heel

Diergaarde

6-okt

TEGELEN

 

F.van Heel

Diergaarde

7-okt

MEERS

 

P.Janssen 

Bocholtz

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Wiel Geraeds

Thorn

 

 

2

Fons van Heel

Diergaarde

 

 

3

Henk Thijssen

Zeelst

 

 

4

Jan Keunen

Milheeze

 

 

5

J.Koch

Veldhoven

 

 

6

J.Smeets

Grevenbicht

 

 

7

Giel Evers

Linne

 

 

8

H.Notermans

Grevenbicht

 

 

9

H.Wetsels

Eindhoven

 

 

10

H.Sanders

Swalmen

 

 

11

M.Cnoops

Maasbracht

 

 

12

Thieu van Pol

Montfort

 

 

13

Chris Hendriks

Venray

 

 

14

W.Jansen

Budel

 

 

15

Michel Evers

Linne

 

 

16

John Lalieu

Thorn

 

 

17

Piet Stevens

Baexem

 

 

18

J.Zijlmans

Lieshout

 

 

19

Piet Smits

Baarlo

 

 

20

J.Philippen

Eindhoven

 

 

21

Riny Berkers

Someren

 

 

22

H.Willems

Veldhoven

 

 

23

H. Meuleners

Grevenbicht

 

 

24

Cor Salentijn

Roermond

 

 

25

A.van Gog

Deurne