Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1953

6-apr

MERUM

 

F.Ramakers

Echt

12-apr

SEVENUM

 

F.Ramakers

Echt

19-apr

HINGEN

 

F.Ramakers

Echt

26-apr

BAARLO

 

F.Ramakers

Echt

3-mei

DEURNE

 

H.Bidinger

Sittard

10-mei

SLEK-ECHT

 

G.van Hassel

Schinnen

14-mei

BEEGDEN

 

F.Ramakers

Echt

17-mei

TEGELEN

 

F.Ramakers

Echt

25-mei

PEY-ECHT

 

J.Knoops

Koningsbosch

31-mei

MAASBREE

 

F.Ramakers

Echt

7-jun

BEESEL

 

F.Ramakers

Echt

14-jun

KONINGSBOSCH

 

F.Ramakers

Echt

21-jun

MAASNIEL

 

T.Teunissen

Venray

27-jun

BELFELD

Tweedaagse 1e dag

F.Ramakers

Echt

28-jun

BELFELD

Tweedaagse 1e dag

A.van de Weijer

Deurne

28-jun

BELFELD

Eindklassement

A.van de Weijer

Deurne

5-jul

OSPEL

 

F.Ramakers

Echt

12-jul

HAELEN

 

T.Teunissen

Venray

19-jul

SOMEREN

 

F.Ramakers

Echt

26-jul

ROERMOND-Kemp

 

F.Ramakers

Echt

2-aug

WELL

 

F.Ramakers

Echt

9-aug

BOUKOUL

 

J.Sijbers

Tegelen

14-aug

ECHT

Driedaagse 1e dag

F.Ramakers

Echt

15-aug

ECHT

Driedaagse 2e dag

J.Manders

Deurne

16-aug

ECHT

Driedaagse 3e dag

P.Weijers

Echt

16-aug

ECHT

Eindklassement

F.Ramakers

Echt

23-aug

ROGGEL

RKWFL Kampioenschap

F.Ramakers

Echt

30-aug

TER HORST

 

F.Ramakers

Echt

1-sep

BERG EN TERBLIJT

 

J.Zohar

Hoensbroek

6-sep

LINNE

 

P.Weijers

Echt

13-sep

STRAMPROY

 

F.Ramakers

Echt

20-sep

NEDERWEERT

 

F.Ramakers

Echt

26-sep

MAASTRICHT

 

T.Teunissen

Venray

27-sep

DEURNE-Zeilberg

 

F.Ramakers

Echt

5-okt

SIBBE

 

G.van Hassel

Schinnen

11-okt

ROERMOND

Bedevaart geen   wedstrijden

x

x

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Frits Ramakers

Echt

 

 

2

Theo Teunissen

Venray

 

 

3

Sjra Vergooszen

Echt

 

 

4

Jan Knoops

Echt

 

 

5

Alfried v/d Weijer

Deurne

 

 

6

Piet Weijers

Echt

 

 

7

G.van Hassel

Schinnen

 

 

8

G. v/d Weijer

Deurne

 

 

9

Jos Korsten

Grathem

 

 

10

A.Manders

Eindhoven

 

 

11

Frits Bruekers

Nederweert

 

 

12

A.Rooyendijk

Boxmeer

 

 

13

A.Kuipers

Baarlo

 

 

14

Jan Manders

Deurne

 

 

15

Jan Sijbers

Tegelen

 

 

16

L.Zohar

Hoensbroek

 

 

17

W.Pellens

Swalmen

 

 

18

Piet Bakermans

Someren

 

 

19

Hay Sprunken

Venlo

 

 

20

Teng Verwijlen

Someren

 

 

21

Ben Sonnemans

Nederweert

 

 

22

Jos van Bakel

Deurne

 

 

23

Toon Leijsten

Deurne

 

 

24

Laurent Geraeds

Asenray

 

 

25

H.van Kampen

Someren

 

 

26

Theo Moors

Koningsbosch

 

 

27

A.Kievits

Deurne

 

 

28

A.van Werde

Heeze

 

 

29

A.Driessen

Asenray