Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1952

14-apr

DIERGAARDE

Tijdrit (1e   officiele)

M.van der Borgh

Koningsbosch

14-apr

TERHORST

 

H.Harings

IJzeren

20-apr

MERUM

 

L.Jansen

Venlo

20-apr

SIMPELVELD

 

M.Baggen

Geleen

27-apr

BAARLO

 

M.van der Borgh

Koningsbosch

27-apr

GEULLE

 

F.Rademakers

Jabeek

4-mei

PEY-ECHT

 

H.Sprunken

Venlo

4-mei

BUCHTEN

 

M.Baggen

Geleen

4-mei

MAASTRICHT

Bosserveld

J.Meurs

Maastricht

11-mei

TEGELEN

 

L.Steegs

Neerkant

18-mei

SWALMEN

 

L.Jansen

Venlo

18-mei

SPAUBEEK

Kampioenschap SRC

B.Doek

Schaesberg

22-mei

BEEGDEN

 

J.Baggen

Geleen

25-mei

DIERGAARDE

 

G.v/d Berkmortel

Deurne

25-mei

EIJGELSHOVEN

 

M.Baggen

Geleen

1-jun

BOXMEER

Gelijk

F.Ramakers

Echt

1-jun

BOXMEER

Gelijk

M.van der Borgh

Koningsbosch

1-jun

JABEEK

 

M.Baggen

Geleen

8-jun

MAASBRACHT-Beek

 

J.Reijnders

Deurne

8-jun

UBACHSBERG

 

M.Baggen

Geleen

15-jun

KONINGSBOSCH

 

M.van der Borgh

Koningsbosch

22-jun

MAASNIEL

 

L.Jansen

Venlo

27-jun

BELFELD

Driedaagse 1e dag

L.Jansen

Venlo

28-jun

BELFELD

Driedaagse 2e dag

F.Ramakers

Echt

29-jun

BELFELD

Driedaagse 3e dag

J.Reijnders

Deurne

29-jun

BELFELD

Eindklassement

J.Reijnders

Deurne

29-jun

BORN

 

J.Jennissen

Echt

6-jul

DEURNE

 

H.Sprunken

Venlo

13-jul

ROGGEL

 

G.Vergooszen

Echt

14-jul

OVERHOVEN

 

A.Steijkel

Hoensbroek

20-jul

BOUKOUL

 

G.v/d Berkmortel

Deurne

27-jul

LINNE

 

M.van der Borgh

Koningsbosch

3-aug

WELL

 

F.Ramakers

Echt

7-aug

KERKRADE

 

J.Posten

Kerkrade

9-aug

BUDEL Baan

Sprint

F.Ramakers

Echt

9-aug

BUDEL Baan

Afvallingswedstrijd

F.Ramakers

Echt

9-aug

BUDEL Baan

Klassementswedstrijd

F.Ramakers

Echt

10-aug

HAELEN

 

F.Ramakers

Echt

10-aug

OBBICHT

 

J. van Erp

Sittard

15-aug

SANDERBOUT

 

J.van Hassel

Schinnen

15-aug

ECHT

Driedaagse 1e dag

H.Sprunken

Venlo

16-aug

ECHT

Driedaagse 2e dag

F.Ramakers

Echt

17-aug

ECHT

Driedaagse 3e dag

F.Ramakers

Echt

17-aug

ECHT

Eindklassement

F.Ramakers

Echt

17-aug

BEEK

 

H.Janssen

Beek

24-aug

SIBBE

 

J.Heiligers

Heerlen

24-aug

NEDERWEERT

 

P.Craenen

Nederweert

24-aug

SCHINNEN

 

F.Lennaerts

Beesel

28-aug

WEERT-LAAR

9-12 jr.

H.Greijmans

Weert

28-aug

WEERT-LAAR

13-16 jr.

M.Doré

Weert

28-aug

WEERT-LAAR

17-25 jr

J.Rademakers

Weert

31-aug

SLEK-ECHT

1e ronde

H.Bidinger

Sittard

31-aug

BERG en TERBLIJT

7-11 jr.

J.Sohar

Hoensbroek

31-aug

BERG en TERBLIJT

12-17 jr

A.Harings

Scheulder

6-sep

ROERMOND-Kemp

1e ronde

F.Lennaerts

Beesel

7-sep

BAARLO

 

F.Ramakers

Echt

14-sep

DIERGAARDE

RKWFL Kampioenschap

F.Ramakers

Echt

27-sep

BROEKHEM

 

J. van Hassel

Schinnen

28-sep

BERGEN

 

F.Lennaerts

Beesel

5-okt

HAELEN

Noord-Zuid   Kampioenschap

F.Ramakers

Echt

12-okt

BEESEL

 

F.Ramakers

Echt

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Frits Ramakers     

Echt

 

 

2

Frans Lennaerts

Beesel

 

 

3

Hay Sprunken

Venlo

 

 

4

Mart v/d Borgh

Echt

 

 

5

G.v/d Berkmortel

Deurne

 

 

6

Wim Cuypers

Echt

 

 

7

Jan Jennissen

Echt

 

 

8

Sjra Vergooszen

Echt

 

 

9

Theo Teunissen

Ysselsteyn

 

 

10

Leo Steegs

Neerkant

 

 

11

Jan Reinders

Deurne

 

 

12

Frits Bruekers

Nederweert

 

 

13

Piet Kuntzelaers

Tegelen

 

 

14

Hein Smeets

Diergaarde

 

 

15

Har Verkoelen

Beegden

 

 

16

Jan Sijbers

Tegelen

 

 

17

Piet Weijers

Echt

 

 

18

A.Cuypers

Baarlo

 

 

19

G.v/d Weijer

Venray

 

 

20

H.Joosten

Maasbracht

 

 

21

Wim Wanten

Reuver

 

 

22

H.Kessels

Horn

 

 

23

Jan Knoops

Koningsbosch

 

 

24

Jan Beckers

Echt

 

 

25

Sil Janssen

Swalmen