Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren jaaroverzicht  1949

3-apr

VENRAY

 

A.Bergmans

Venray

17-apr

MELDERSLO

 

H.Voesten

Venray

18-apr

SIMPELVELD

 

J.Janssen

Vaals

18-apr

SIMPELVELD

Nieuwelingen

F.Geensen

Heerlerheide

24-apr

SIEBENGEWALD

 

H.Voesten

Venray

1-mei

BAARLO

 

H.Voesten

Venray

1-mei

ROERMOND

 

G.Janssen

Venlo

1-mei

HEERLERBAAN

 

J.Franssen

Ubachsberg

1-mei

HEERLERBAAN

Nieuwelingen

J.Meulenberg

Brunssum

5-mei

SEVENUM

 

H.Voesten

Venray

8-mei

MEERLO

 

A.Bergmans

Venray

8-mei

UBACHSBERG

 

A.van Tilburg

Simpelveld

15-mei

OIRLO

 

H.Voesten

Venray

15-mei

SCHINVELD

 

S.Damen

Nieuwenhagen

15-mei

BEESEL

 

J.Lennaerts

Beesel

22-mei

HORST

 

A.Bergmans

Venray

22-mei

SPEKHOLZERHEIDE

 

J.Franssen

Ubachsberg

29-mei

BERGEN

 

H.Voesten

Venray

6-jun

SEVENUM

 

H.Voesten

Venray

12-jun

BROEKHUIZENVORST

 

N.Hinzen

Roermond

15-jun

LIMBRICHT

 

J. van Kollenburg

Sittard

19-jun

VENRAY

 

A.Bergmans

Venray

19-jun

OPHOVEN Sittard

 

A. van Tilburg

Simpelveld

19-jun

OPHOVEN Sittard

Nieuwelingen

F.Geensen

Heerlerheide

26-jun

TIENRAY

 

G.Wilmsen

Venray

3-jul

TEGELEN

 

A.Bergmans

Venray

3-jul

GRACHT Heerlen

 

H.Luchies

Hoensbroek

3-jul

EGCHEL

 

M.Kessels

Meerlo

4-jul

BELFELD

Driedaagse 1e dag

A.Bergmans

Venray

7-jul

BELFELD

Driedaagse 2e dag

A.Bergmans

Venray

8-jul

BELFELD

Driedaagse 3e dag

H.Voesten

Venray

9-jul

BELFELD

Eindklassement

A.Bergmans

Venray

10-jul

WANSSUM

Gelijk

G.Wilmsen

Venray

10-jul

WANSSUM

Gelijk

A.Bergmans

Venray

10-jul

EIJSDEN

 

J.Peerenboom

Borgharen

10-jul

WELTEN  Heerlen

 

J.Franssen

Ubachsberg

15-jul

TEGELEN

Driedaagse 1e dag

H.Voesten

Venray

16-jul

TEGELEN

Driedaagse 2e dag

A.v. d Munckhof

Horst

17-jul

TEGELEN

Driedaagse 3e dag

H.Voesten

Venray

17-jul

TEGELEN

Eindklassement

H.Voesten

Venray

17-jul

HEEL

 

J.v/d Putten

Aarle-Rixtel

24-jul

BLITTERSWIJCK

Gelijk

G.Wilmsen

Venray

24-jul

BLITTERSWIJCK

Gelijk

J.Hulsman

Oostrum

24-jul

PEY-ECHT

 

J.Franssen

Ubachsberg

31-jul

ST.ODILIENBERG

 

F.v. Landeghem

Posterholt

31-jul

NEDERWEERT

Kampioenschap   Nederweert

R.Janssen

Nederweert

7-aug

WELL

 

H.Voesten

Venray

7-aug

MAASNIEL

Groep 1

J.Veugelers

Haelen

14-aug

MAASNIEL

Groep 2

L.Geerts

Susteren

13-aug

VENLO

Tweedaagse 1e dag

H.Voesten

Venray

14-aug

VENLO

Tweedaagse 2e dag

H.Voesten

Venray

14-aug

VENLO

Eindklassement

H.Voesten

Venray

15-aug

ECHT

 Alleen renners uit Echt

J.Aben

Echt

15-aug

SOMEREN-Eind

 

T.Welten

Asten

15-aug

POSTERHOLT

Groep 1 

N.Smeets

Diergaarde

15-aug

POSTERHOLT

Gelijk

P.Thoolen

Posterholt

15-aug

POSTERHOLT

Gelijk

J.Biermans

Posterholt

21-aug

LINNE

 

R.Smolenaars

Weert

21-aug

LINNE

Alleen renners uit  Linne

W.Evers

Linne

21-aug

LOTTUM

 

A.Bergmans

Venray

21-aug

SPEKHOLZERHEIDE

 

H.Bucheim

Geleen

28-aug

ST.JOOST

Groep 1 

J.Arts

Horn

28-aug

ST.JOOST

Groep 2

J.Schaefer

Roermond

28-aug

TEGELEN

 

H.Voesten

Venray

28-aug

SIMPELVELD

Groep 1

J.Ehlen 

Sittard

28-aug

SIMPELVELD

Groep 2 

J. van Kollenburg

Sittard

29-aug

SCHINVELD

 

P.Haan

Mechelen

4-sep

REUVER

 

H.Voesten

Venray

4-sep

DIERGAARDE

 

L.Geerts

Susteren

11-sep

DEURNE

 

G.Wilmsen

Venray

18-sep

BEEGDEN

1e ronde     Groep 1

L.Geerts

Susteren

18-sep

BEEGDEN

1e ronde     Groep 2

N.Smeets

Diergaarde

18-sep

MEERLO

Wielerbelang   Kampioenschap

H.Voesten

Venray

18-sep

SANDERBOUT  Sittard

 

A. van Tilburg

Simpelveld

18-sep

SANDERBOUT  Sittard

Kampioenschap   Sanderbout

F.Bouman

Sittard

24-sep

AFFERDEN

 

H.Voesten

Venray

25-sep

BOXMEER

 

H.Voesten

Venray

25-sep

SWOLGEN

 

G.Wilmsen

Venray

2-okt

VENRAY

 

M.Kessels

Meerlo

9-okt

SOMEREN-Heide

 

J.Hebels

Geldrop


                         Start van de ronde van Venray: 4e van links o.a. Hans Voesten