Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1987


Weert  IJzeren Man  29 maart
1 Fiel Lamber Baarlo; 2 Wiel Beurskens Grathem; 3 Jan van Wylick Tegelen; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Piet Peeters Echt; 6 H. van de Beucken Roggel; 7 Jeroen Eekhout Kessel; 8 Theo Donders Stramproy; 9 J.Weekers Posterholt; 10 A.Schoeren Reuver; 11 Toon van Asten Helmond; 12 M.Martens Venray; 13 J.Verstappen Heythuysen; 14 H.Stevens Ysselsteyn; 15 Chris Kuypers Deurne.

Fiel Lamber schrijft de openingskoers in Weert op zijn palmares, jurylid Wiel Heijlen  zorgt voor  de bloemen

 
Baarlo  5 april
1 Fr.Geraeds Kessel; 2 Toon van Asten Helmond; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 A.Schoeren Reuver; 6 J.Verstappen Heythuysen; 7 J.Verschuren Mortel; 8 Theo Donders Stramproy; 9 B. van de Beucken Kessel; 10 Ad van de Akker Heeze; 11 Niek Henckens Beegden; 12 Wiel Beurskens Grathem; 13 Martin Kools Deurne; 14 M.Martens Venray; 15 H. van de Beucken Roggel.
 
Deurne  Snoerts  12 april
1 Chris Kuypers Deurne; 2 M.Martens Venray; 3 Ad van de Akker Heeze; 4 J.Weekers Posterholt; 5 Cor van de Mortel Deurne; 6 J.Verstappen Heythuysen; 7 Peter Engels Blerick; 8 Thijs van Asten Helmond; 9 F.Boelens Maarheeze; 10 Theo Donders Stramproy.

                             Chris Cuypers  met links Jac Jans

 
Haelen  19 april
1 J.Verschuren Mortel; 2 Jan Ramaekers Stramproy; 3 Peter Engels Blerick; 4 Jan van Wylick Tegelen; 5 Wiel Beurskens Grathem; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Ad van de Akker Heeze; 8 Pim Knoops Geldrop; 9 Piet Peeters Echt; 10 Fr.Geraedts Kessel; 11 Cor van de Mortel Deurne; 12 Fiel Lamber Blerick; 13 J.Weekers Posterholt; 14 Henk Hermans Blerick; 15 M.Martens Venray.
 
Baarlo  25 april
1 Fr.Geraedts Kessel; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Karel van Heukelom Venlo; 5 Piet Peeters Echt; 6 Wiel Beurskens Grathem; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Theo Schmitz Tegelen; 9 Henk Hermans Blerick; 10 J.Verschuren Mortel; 11 P. van Hoek Nuenen; 12 Peter Engels Blerick; 13 Toon van Asten Helmond; 14 Fr.Smedts Nijmegen; 15 B. van de Beucken Kessel.
 
Echt  3 mei
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Jan Ramaekers Stramproy; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Peter Engels Blerick; 5 Chris Kuypers Deurne; 6 Niek Henckens Beegden; 7 Wiel Beurskens Grathem; 8 Piet Peeters Echt; 9 Ad van de Akker Heeze; 10 Toon van Asten Helmond; 11 R.Thiecke Dieteren; 12 Fiel Lamber Baarlo; 13 Wil Heiligers Blerick; 14 Cor van de Mortel Deurne; 15 Gerrie Janssen Venlo.
 
Beesel  17 mei
1 J.Weekers Posterholt; 2 Jan van Wylick Tegelen; 3 Wiel Beurskens Grathem; 4 Fr.Geraedts Kessel; 5 Theo Schmitz Tegelen.
 
Deurne  31 mei
1 Chris Kuypers Deurne; 2 Peter Engels Blerick; 3 J. Verschuren Mortel; 4 Wiel Beurskens Grathem; 5 Toon van Asten Helmond; 6 Theo Schmitz Tegelen; 7 Piet Peeters Echt; 8 Har Snijkers Beegden; 9 Ad van de Akker Heeze; 10 Pim Knoops Geldrop.
 
Nederweert  7 juni
1 H.Snijkers Beegden; 2 Theo Schmitz Tegelen; 3 Jan Ramaekers Stramproy; 4 Peter Engels Blerick; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 B. van de Beucken Kessel; 7 Jan van Wylick Tegelen; 8 Pim Knoops Geldrop; 9 Ad van de Akker Heeze; 10 J.Verschuren Mortel.
 
Grathem  8  juni
1 Wiel Beurskens Grathem; 2 H.Snijkers Beegden; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Ad van de Akker Heeze; 5 Niek Henckens Beegden; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Peter Engels Blerick; 8 J.Weekers Posterholt; 9 T.Rompen Roermond; 10 R.Thiecke Dieteren. 
 
Beegden  21 juni  NWB kampioenschap
1 Theo Schmitz Tegelen; 2 Jan van Wylick Tegelen; 3 Har Snijkers Beegden; 4 Wiel Beurskens Grathem; 5 Piet Peeters Echt; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 J.Verschuren Mortel; 8 Fr.Geraedts Kessel; 9 Fr.Smedts Nijmegen; 10 Martin Kools Deurne.

Theo Schmitz wordt de laatste kampioen bij de categorie Gentlemen

    Theo Schmitz uit Tegelen ( midden ) is kampioen vòòr plaatsgenoot Jan van Wylick ( L. ) en Har Snijkers

 
Eindhoven  28 juni
1 Har Snijkers Beegden; 2 Hans Groenenberg Eindhoven; 3 Wiel Beurskens Grathem; 4 J.Verschuren Mortel; 5 D.van Moorsel Nuenen; 6 Ad van de Akker Heeze; 7 Piet Peeters Echt; 8 P. van Hoek Nuenen; 9 Toon van Asten Helmond; 10 Jan van Wylick Tegelen.
 
Velden  5 juli
1 Peter Engels Blerick; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Har Snijkers Beegden; 4 Wiel Beurskens Grathem; 5 Jan van Wylick Tegelen; 6 Theo Schmitz Tegelen; 7 Hans Groenenberg Eindhoven; 8 Fr.Geraedts Kessel; 9 J.Verschuren Mortel; 10 P. van Hoek Nuenen.
 
Reuver  12 juli   Provinciale kampioenschappen
1 Wil Heiligers Blerick; 2 Jeroen Eekhout Kessel; 3 Wiel  Beurskens Grathem; 4 Theo Schmitz Tegelen; 5 Hans Groenenberg Eindhoven; 6 Har Snijkers Beegden; 7 Toon  van Asten Helmond; 8 Jan van Wylick Tegelen; 9 Chris Kuypers Deurne; 10 P. van Hoek Nuenen.
Kampioen Limburg
1 Wil Heiligers Blerick.
Kampioen Nrd.Brabant 
1 Hans Groenenberg.

 v.l.n.r. Jeroen Eekhout 2e, kampioen van Limburg Wil Heiligers en Wiel Beurskens op plaats drie.

 De Provinciale Brabantse titel is voor Hans Groenenberg met Toon van Asten ( L. ) op plaats twee en Chris Cuypers wordt derde

 
Neeritter  19 juli  Samen met Veteranen
1 Har Janssen Kessel; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 H.Snijkers Beegden; 4 Uwe Buschgens Urmond; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 Toon van Lankveld De Rips; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Chris Kuypers Deurne; 10 Theo Schmitz Tegelen.
 
Baarlo  26 juli
1 C.Kuypers Deurne; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 J.Weekers Posterholt; 4 Wiel Beurskens Grathem; 5 Jan van Wylick Tegelen; 6 Ad van de Akker Heeze; 7 Gerrie Jansen Venlo; 8 J.Verschuren Mortel; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Fr.Smedts Nijmegen.
 
Siebengewald  2 augustus Samen met de Veteranen
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Uwe Buschgens Urmond; 4 Jo Janssen Posterholt; 5 Theo Schmitz Tegelen; 6 M. Beurskens Reuver; 7 Karel van Heukelom Venlo; 8 Jan van Wylick Tegelen; 9 Sjra Wassen Posterholt; 10 Toon van Lankveld De Rips.
 
Kessel Eik  9 augustus
1 Martin Kools Deurne; 2 Wiel Beurskens Grathem; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 J.Weekers Posterholt; 5 F.Geraedts Kessel; 6 P. van Hoek Nuenen; 7 M.Beurskens Reuver; 8 Piet Peeters Echt; 9 Jeroen Eekhout Reuver.

                                       Martin Kools

 
Roggel  16 augustus
1 Peter Engels Blerick; 2 Fr.Geraedts Kessel; 3 J.Weekers Posterholt; 4 Fr.Smedts Nijmegen; 5 Wiel  Beurskens Grathem; 6 Jeroen Eekhout Reuver; 7 Martin Kools Deurne; 8 A.Schoeren Reuver; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Jan van Wylick Tegelen.
 
Ysselsteyn  23 augustus
1 R.Dekkers Sittard; 2 Wiel Beurskens Grathem; 3 Toon van Asten Helmond; 4 Jan van Wylick Tegelen; 5 Cor van de Mortel Deurne; 6 Fr.Geraedts Kessel; 7 Chris Kuypers Deurne; 8 T.Rompen Roermond; 9 Henk Hermans Blerick; 10 H. van de Beucken Roggel.
 
Tegelen  29 augustus     
1 Theo Schmitz Tegelen; 2 Jan van Wylick Tegelen; 3 Fiel Lamber Baarlo; 4 Karel van Heukelom Venlo; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Toon van Asten Helmond; 7 Fr.Geraedts Kessel; 8 J. Verschuren Mortel; 9 Henk Heiligers Blerick; 10 M.Martens Venray.

                                                  Theo Schmitz


Vierlingsbeek  20 september
1 Theo Schmitz Tegelen; 2 Wiel  Beurskens Grathem; 3 Jan van Wylick Tegelen; 4 Toon van Asten Helmond; 5 Peter Engels Blerick; 6 R.Dekker Sittard; 7 Fr.Smedts Nijmegen; 8 M.Martens Venray; 9 Jeroen Eekhout Reuver; 10 Cor van de Mortel Deurne.
 
Oostrum  27 september
1 Toon  van Asten Helmond; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 M.Martens Venray; 4 T.Rompen Roermond; 5 J.Weekers Posterholt; 6 Piet Peeters Echt; 7 Fr.Smedts Nijmegen; 8 Jan van Wylick Tegelen; 9 Peter Engels Blerick; 10 Ad van de Akker Heeze.
 

                                            Toon van Asten