Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1986


Haelen  30 maart
1 Wim Roorda Belfeld; 2 Wiel  Beurskens Grathem; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Jan van Wylick Tegelen; 6 P.Broks Schijndel; 7 Har Snijkers Beegden; 8 Piet  van Hoek Nuenen; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 P.Haenen Reuver; 11 Ad van de Akker Heeze; 12 Hans Groenenberg Eindhoven; 13 Jeroen Eekhout Reuver; 14 Toon van Asten Helmond; 15 Peter Engels Blerick.

                       Wim Roorda is in de openingskoers sneller dan Wiel Beurskens en Pim Knoops ( L. )

 
Weert  IJzeren Man  6 april   
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Hans Groenenberg  Eindhoven; 3 Wiel Beurskens Grathem; 4 Jan van Wylick Tegelen; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Henk Heiligers Blerick; 7 Toon van Asten Helmond; 8 P.Broks Schijndel; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 Ad van de Akker Heeze; 11 Piet Peeters Echt; 12 Jeroen Eekhout Reuver; 13 R.Clermonts Venray; 14 Wil Heiligers Blerick; 15 Charles Vingerhoed Venlo.
 
Beesel  20 april
1 P.Haenen Reuver; 2 Theo Schmitz Tegelen; 3 Wiel Beurskens Grathem; 4 Jan van Wylick Tegelen; 5 W.Roorda  Belfeld; 6 Martin Kools Deurne; 7 Piet Peeters Echt; 8 J.Frenken Mierlo; 9 Ad van de Akker Heeze; 10 Lot Engelen Sterksel; 11 R.Clermonts Venray; 12 Theo Donders Stramproy; 13 Toon van Asten Helmond; 14 Charles Vingerhoed Venlo; 15 Karel van Heukelom Venlo.
 
Echt  27 april
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Henk Boeren  Geldrop; 3 Jac Creemers Neeritter; 4 Wiel Beurskens Grathem; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 J.Frenken Ospel; 7 Ad van de Akker Heeze; 8 Piet Peeters Echt; 9 Ad Aengenend  Tegelen; 10 Har Snijkers Beegden; 11 Jan van Wylick Tegelen; 12 Martin Kools Deurne; 13 Toon van Asten Helmond; 14 P.Broks Schijndel; 15 Lot Engelen Sterksel. 
 
Neeritter  4 mei
1 Theo Donders Stramproy; 2 Jack Creemers Neeritter; 3 R.Clemonts  Venray; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Jan van Wylick Tegelen; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Wiel Beurskens Grathem; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 J.Frenken Mierlo; 10 Toon van Asten Helmond; 11 Martin Kools Deurne; 12 Piet Peeters Echt; 13 Pim Knoops Geldrop; 14 Ad Aengenend Tegelen; 15 Hans Groenenberg Eindhoven.
 
Nederweert  18 mei
1 Jack Creemers  Neeritter; 2 Martin Kools Deurne; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 J.Frenken Mierlo; 5 Ad van de Akker Heeze; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 R.Clermonts Venray; 8 Piet van Hoek Nuenen; 9 Carl Vingerhoed Venlo; 10 Theo Donders Stramproy; 11 Pim Knoops Geldrop; 12 Jan Ramaekers Stramproy; 13 P.Broks Schijndel; 14 Hans Groenenberg Eindhoven; 15 F.Laenen.

       Jack Creemers verslaat Martin Kools-Henk Boeren en Jos Frenken  in Nederweert

 
Grathem  19 mei
1 Jack Creemers Neeritter; 2 Wiel Beurskens Grathem; 3 Martin Kools Deurne; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Toon van Asten Helmond; 6 Piet Peeters Echt; 7 N.N.; 8 Har Snijkers Beegden; 9 J.Geurtjens Venray; 10 Pim Knoops Geldrop; 11 Piet van Hoek Nuenen; 12 Jan van Wylick Tegelen; 13 Lot Engelen Sterksel; 14 J.Frenken Ospel; 15 Ad van de Akker Heeze.
 
Eindhoven  Baan 20 mei
1 Pim Knoops Geldrop 2 Peter Engels Blerick; 3 Wiel Beurskens Grathem; 4 F.Laenen; 5 P.Broks Schijndel; 6 Henk Boeren Geldrop; 7 Hans Groenenberg Eindhoven; 8 Toon van Vugt; 9 Jan van Wylick Tegelen; 10 R.Clermonts Venray; 11 J.Geurtjens;  12 Henk Heiligers Blerick; 13 M.Martens Venray; 14 Fr.Geraedts Kessel; 15 Toon van Asten Helmond.
 
Velden  1 juni
1 Jack Creemers Neeritter; 2 Jan van Wylick Tegelen; 3 D. van Moorsel Nuenen; 4 L.Gerards Tegelen; 5 Wim Roorda Belfeld; 6 Hans Habraken Eindhoven; 7 Henk Boeren Geldrop; 8 Martin Kools Deurne; 9 Pim Knoops Geldrop; 10 Hans Groenenberg Eindhoven; 11 R.Clermonts Venray; 12 Henk Heiligers Blerick; 13 J.Verschuren Mortel; 14 Wiel Beurskens Grathem; 15 Ad van de Akker Heeze.
 
Oostrum  8 juni
1 J.Verschuren Gemert; 2 Wim Roorda Belfeld; 3 Jan van Wylick Tegelen; 4 Theo Schmitz Tegelen; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Hans van de Hoef Blerick; 7 Piet Peeters Echt; 8 Pim Knoops Geldrop; 9 D. van Moorsel Deurne; 10 Hans Groenenberg Eindhoven; 11 P.Broks Schijndel; 12 Wiel Beurskens Grathem; 13 Ad Aengenend Tegelen; 14 Ad van de Akker Heeze; 15 Louis Geraeds Tegelen.
 
Neer  14 juni
1 Wim Roorda Belfeld; 2 Piet Peeters Echt; 3 Pim Knoops Geldrop;4 Hans Groenenberg Eindhoven; 5 D. van Moorsel Deurne; 6 J. Verschuren Mortel; 7 Toon van Vugt; 8 P.Broks Schijndel; 9 H.Geraedts Kessel; 10 Jan van Wylick Tegelen; 11 Theo Schmitz Tegelen; 12 Hans van de Hoef Blerick; 13 J.Weekers Posterholt; 14 Martin Kools Deurne; 15 Gerrie Jansen Venlo.
 
Neer  15 juni
1 Henk Boeren Geldrop; 2 J.Verschuren Mortel; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Har Snijkers Beegden; 6 Piet Peeters Echt; 7 Hans Groenenberg Eindhoven; 8 L.Geraeds Tegelen; 9 Wiel Beurskens Grathem; 10 Hans van de Hoef Blerick; 11 Theo Schmitz Tegelen; 12 Toon van Asten Helmond; 13 Jan van Wylick Tegelen; 14 J.Geurtjens Venray; 15 Toon van Vugt.
 
Wanroy  22 juni
1 Hans Groenenberg Eindhoven; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Karel van Heukelom Venlo; 4 Thijs van Asten Helmond; 5 J.Geurtjens Venray; 6 B.Ehlen Sittard; 7 Piet van Hoek Nuenen; 8 D. van Moorsel Nuenen; 9 H.Geraedts Kessel; 10 Jo van Lierop Deurne; 11 Wiel Beurskens Grathem; 12 Pim Knoops Geldrop; 13 W.Heijnen; 14 P.Broks Schijndel; 15 Hans van de Hoef Blerick.

                     Hans Groenenberg

 
Heel  29 juni
1 J.Peeters Born; 2 Thijs van Asten Helmond; 3 Herman Snijkers Beegden; 4 D. van Moorsel Nuenen; 5 B.Ehlen Sittard; 6 Theo Schmitz Tegelen; 7 P.Haenen Reuver; 8 J.Geurtjens Venray; 9 Wiel  Beurskens Grathem; 10 Jo van Lierop Deurne; 11 Hans van de Hoef Blerick; 12 Gerrie Jansen Venlo; 13 Martin Kools Deurne; 15 Karel van Heukelom Venlo.
 
Reuver  6 juli   NWB kampioenschap
1 Pim Knoops Geldrop; 2 D. van Moorsel Nuenen; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Toon van Asten Helmond; 5 Wiel Beurskens Grathem; 6 B.Ehlen Sittard; 7 Jo van Lierop Deurne; 8 Theo Schmitz Tegelen; 9 Har Snijkers Beegden; 10 Karel van Heukelom Venlo.
 
Eindhoven Woensel  13 juli
1 J.Peeters Born; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 D. van Moorsel Nuenen; 4 Jo van Lierop Deurne; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Wiel Beurskens Grathem; 7 Theo Schmitz Tegelen; 8 B.Ehlen Sittard; 9 Ad Aengenend Tegelen; 10 Hans Groenenberg Eindhoven.
 
Ysselsteyn  18 juli
1 J.Peeters Born; 2 Jo van Lierop Deurne; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Hans Groenenberg Eindhoven; 5 Fr.Geraedts Kessel; 6 J.Verschuren Mortel; 7 Piet Peeters Echt; 8 Pim Knoops Geldrop; 9 P.Haenen; 10 Jan van Wylick Tegelen.
 
Tungelroy  20 juli
1 J.Peeters Born; 2 Theo Schmitz Tegelen; 3 J. Verschuren Mortel; 4 P.Haenen; 5 Theo Donders Stramproy; 6 Jan van Wylick Tegelen; 7 Hans van de Hoef Blerick; 8 Jo van Lierop Deurne; 9 Pim Knoops Geldrop; 10 Hans Groenenberg Eindhoven.
 
Venlo  Parade  27 juli
1 Peter Engels Blerick; 2 J.Peeters Born; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Theo Schmitz Tegelen; 6 Jo van Lierop Deurne; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Hans Groenenberg Eindhoven; 9 Theo Donders Stramproy; 10 Jan van Wylick Tegelen.
 
Heeze  3 augustus
1 Henk Boeren Geldrop;2 Jan van Wylick Tegelen; 3 P.Haenen Reuver; 4 Piet van Hoek Nuenen; 5 Dries Willemsen Oirlo; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 B.Ehlen Sittard; 8 Jo van Lierop Deurne; 9 Wiel Beurskens Grathem; 10 Wim Roorda Belfeld.
 
Kessel Eik  10 augustus  Provinciale kampioenschappen
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Jan Ramaekers Stramproy; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Jo van Lierop Deurne; 5 Jan van Wylick Tegelen; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 Wiel Beurskens Grathem; 8 Ad Aengenend Tegelen; 9 Hans Groenenberg Eindhoven; 10 Fr.Geraedts Kessel.
Kampioen Limburg 
1 Jan Ramaekers Stramproy.
 
Kampioen Nrd. Brabant
1 Henk Boeren Geldrop.

                         Henk Boeren is de Brabantse kampioen

 
Roggel  17 augustus
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Martin Kools Deurne; 3 P.Haenen Reuver; 4 Theo Donders Stramproy; 5 J.Verstappen Heythuysen; 6 Dries Willemsen Oirlo; 7 Pim Knoops Geldrop; 8 Wiel Beurskens Grathem; 9 Jo van Lierop Deurne; 10 J.Peeters Born.
 
Tegelen  30 augustus
1 Theo Schmitz Tegelen; 2 J.Peeters Born; 3 Martin Kools Deurne; 4 Wiel  Beurskens Grathem; 5 J.Verstappen Heythuysen; 6 Wim Roorda Belfeld; 7 P.Haenen Reuver; 8 Ad Aengenend Tegelen; 9 Toon van Asten Helmond; 10 Jeroen Eekhout Reuver.
 
Deurne  31 augustus
1 Jo van Lierop Deurne; 2 P.Haenen Reuver; 3 B.Ehlen Sittard; 4 Wim Roorda Belfeld; 5 J.Verschuren mortel; 6 Wiel Beurskens Grathem; 7 Henk Boeren Geldrop; 8 J.Peeters Born; 9 Jan van Wylick tegelen; 10 Martin Kools Deurne.
 
Sint Joost  14 september
1 J.Peeters Born; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Wiel Beurskens Grathem; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 B.Ehlen Sittard; 6 jo van Lierop Deurne; 7 Theo Schmitz Tegelen; 8 P.van Hoek Nuenen; 9 T.van Vught Holtum; 10 Piet Peeters Echt.

Hoensbroek  28 september
1 J.Peeters Born;