Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1984


Pey  Echt  25 maart
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 W.Bogie Echt; 3 Chris Driessen Beers; 4 Jan van Wylick Tegelen; 5 Maarten Stoel Roermond; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Theo Heijnen Maashees; 8 H. van de Hoef Blerick; 9 Math Stoffels Eindhoven; 10 Jan Vegter Eindhoven.

                                                   Wiel Leurs

 
Weert  IJzeren Man  1 april
1 J.Vegter Eindhoven; 2 Har Janssen Kessel; 3 Toon van Asten Helmond; 4 Fr.Laenen Ospel; 5 Hans Groenenberg Eindhoven; 6 D. van Moorsel Nuenen; 7 Math Stoffels Eindhoven; 8 A.Aengenend Tegelen; 9 P.Broks Schijndel; 10 A.van de Akker Heeze.
 
Echt  2 april
1 H. van de Hoef Blerick; 2 Math Stoffels Eindhoven; 3 Theo Heijnen Maashees; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 W.Bogie Echt; 8 Chris Driessen Beers; 9 P.Broks Schijndel; 10 A.Aengenend Tegelen.
 
Baarlo  Baan   8 april
1 H. van de Hoef Blerick; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 P.Engels Blerick; 4 Math Stoffels Eindhoven; 5 Har Janssen Kessel; 6 Eric Claessens Castenray; 7 Martin Kools Deurne; 8 Gerrie Janssen Venlo; 9 Theo Heijnen Maashees; 10 Chris Driessen Beers.
 
Wanroy  15 april
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Math Stoffels Eindhoven; 3 Chris Driessen Beers; 4 Cor  van de Mortel Deurne; 5 W.Bogie Echt; 6  Hans Groenenberg Eindhoven; 7 H.Stevens Ysselsteyn; 8 Piet Phillipsen Heeze; 9 Jan Vegter Eindhoven; 10 Har Janssen Kessel.
 
Haelen  22 april
1 Leo Weijers Baarlo; 2 D. van Moorsel Nuenen; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Jan Vegter Eindhoven; 5 Chris Driessen Beers; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 Jan van Wylick Tegelen; 9 Piet Phillipsen Heeze; 10 W.Bogie Echt.
 
Vlodrop  29 april
1 Chris Driessen Beers; 2 D. van Moorsel Nuenen; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 W.Bogie Echt; 5 h. van de Hoef Blerick; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 Har Janssen Kessel; 9 Hans Groenenberg Eindhoven; 10 Jan van Wylick Tegelen.
 
Maria Hout  5 mei  aankomst Hel van Brabant
1 Mat Stoffels Eindhoven; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Chris Driessen Beers; 4 Har Janssen Kessel; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 D. van Moorsel Nuenen; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 Hans Groenenberg Eindhoven; 9 Jan van Wylick Tegelen; 10 Wil Heiligers Blerick.
 
Belfeld  6 mei
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Ton Weltens Heythuysen; 3 Toon van Asten Helmond; 4 Math Stoffels Eindhoven; 5 Har Janssen Kessel; 6 Eric Claessens Castenray; 7 D. van Moorsel Nuenen; 8 Theo Heijnen Maashees; 9 Chris Driessen Beers; 10 Piet Phillipsen Heeze.

                                Ad van Laarhoven

 
Beesel  20 mei
1 D. van Moorsel Nuenen; 2 Theo Heynen Maashees; 3 Math Stoffels Eindhoven; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Chris Driessen Beers; 6 Jan Vegter Eindhoven; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 Gerrie Janssen Venlo; 10 Wil Heiligers Blerick.
 
Roermond  27 mei
1 P.van Lieshout Panningen; 2 Chris Driessen Beers; 3 Math Stoffels Eindhoven; 4 D. van Moorsel Nuenen; 5 Har Janssen Kessel; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 J.Weekers Posterholt; 8 Theo Heynen Maashees; 9 Maarten Stoel Roermond; 10 Leo Weijers Baarlo.
 
Oostrum  3 juni
1 Louis Leenen Nederweert; 2 Maarten Stoel Roermond; 3 W.Bogie Echt; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 J.Weekers Posterholt; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 8 Jan van Wylick Tegelen;  9 A.van de Akker Heeze; 10 P.de Klein Langenberg.
 
Nederweert  10 juni  
1 Louis Leenen Nederweert; 2 Har Janssen Kessel; 3 Math Stoffels Eindhoven; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 D. van Moorsel Nuenen; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Fr.Geraedts Kessel; 8 A.van de Akker Heeze; 9 Theo Vervoort Baarlo; 10 Fr.Laenen Ospel.

                                         Louis Leenen   2 keer winnaar

 
Ittervoort  10 juni  Bedevaart
1 Chris Driessen Beers; 2 Toon van Asten Helmond; 3 Math Stoffels Eindhoven; 4 Har Janssen Kessel; 5 D. van Moorsel Nuenen; 6 Fr.Geraedts Kessel; 7 Martin Kools Deurne; 8 Toon Aben Rijkevoort; 9 Jos Korsten Meijel; 10 Maarten Stoel Roermond.
 
Melick  11 juni
1 C.Driessen Beers; 2
 
Neer  23 juni  Provinciaal kampioenschap
1 Har Janssen Kessel; 2 P.van Lieshout Panningen; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Math Stoffels Eindhoven; 5 Toon  van Asten Helmond; 6 D. van Moorsel Nuenen; 7 Martin Kools Deurne; 8 Chr.Driessen Beers; 9 Hans Groenenberg Eindhoven; 10 Ton Welten Heythuysen.
 
Limburgs kampioen 
1 Har Janssen Kessel; 2 P.van Lieshout Panningen; 3 Leo Weijers Baarlo.
 
Nrd. Brabants kampioen  
1 Math Stoffels Eindhoven; 2 Toon van Asten Helmond.; 3 D. van Moorsel Nuenen. 
 
Wanroy  24 juni
1 Chris Driessen Beers; 2
 
Eindhoven 25 juni  baankampioenschappen
Afvallingsrace
1 C.Driessen Beers.
Criterium
1 Har Janssen Kessel; 
Eindklassement
1 Har Janssen Kessel;

                                Har Janssen Limburgse titel  op de weg en baankampioen

 
Meijel  30 juni
1 P. van Lieshout Panningen; 2
 
Venlo  1 juli
1 Leo Weijers Baarlo; 2 Chris Driessen Beers; 3 D. van Moorsel Nuenen; 4 Maarten Stoel Roermond; 5 Wim Bogie Echt; 6 H. van de Hoef Blerick; 7 Toon van Asten Helmond; 8 Theo Heijnen Maashees; 9 Piet Phillipsen Heeze; 10 Toon Aben Rijkevoort; 11 Ton Weltens Heythuysen; 12 J.Vegter Eindhoven.
 
Deurne  8 juli
1 P.van Lieshout Panningen; 2 D. van Moorsel Nuenen; 3 Hans Groenenberg Eindhoven; 4 Toon van Asten Helmond; 5 Har Janssen Kessel; 6 Chris Driessen Beers; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 Ton Weltens Heythuysen; 10 Theo Vervoort Baarlo.
 
Eindhoven  15 juli   NWB  kampioenschap
1 Theo Vervoort Baarlo; 2 Maarten Stoel Roermond; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Har Janssen Kessel; 8 Eric Claessens Castenray; 9 Hans Groenenberg Eindhoven;10 Cor van de Mortel Deurne.
 
Bergen  22 juli
1 Ton Mansvelder Geldrop; 2 
 
Obbicht  23 juli
1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Theo Vervoort Baarlo; 3 D.van Moorsel Nuenen; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Maarten Stoel Roermond; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Jos Korsten Helden; 8 Wim Bogie Echt; 9 C.Luyten Meijel; 10 Hans Groenenberg Eindhoven.
 
Maasbracht  28 juli
1 D. van Moorsel Nuenen; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Hans Groenenberg 
Eindhoven; 5 H. van de Hoef Blerick; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 B. van de Beucken Kessel Eik; 8 W.Bogie Echt; 9 Jan van Wylick Tegelen; 10 A. van de Akker Heeze; 11 Karel Heukelom Venlo; 12 Cor van de Mortel Deurne; 13 P.Jacobs Weert; 14 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 15 J.Weekers Posterholt.
 
Heeze  5 augustus
1 Toon van Asten Helmond; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3 Maarten Stoel Roermond; 4 D. van Moorsel Nuenen; 5 Ton Weltens Heythuysen; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Jan van Wylick Tegelen; 8 Hans Groenenberg Eindhoven; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 J.Peeters Reuver.
 
Beegden  12 augustus
1 Theo Heijnen Maashees; 2 D. van Moorsel Nuenen; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Jan van Wylick Tegelen; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 W.Bogie Echt; 9 J.Weekers Posterholt; 10 Cor  van de Mortel Deurne.
 
Roggel  19 augustus
1 Theo Heijnen Maashees; 2 D. van Moorsel Nuenen; 3 P.Jacobs Weert; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Hans Groenenberg Eindhoven; 6 Maarten Stoel Roermond; 7 W.Bogie Echt; 8 Ton Weltens Heythuysen; 9 Cor van de Mortel Deurne; 10 A. van de Akker Heeze.
 
Sint Joost  26 augustus
1 D. van Moorsel Nuenen; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Maarten Stoel Roermond; 4 W.Bogie Echt; 5 Toon van Asten Helmond; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Ton Weltens Heythuysen; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Hans Groenenberg Eindhoven; 10 A. van de Akker Heeze.
 
Siebengewald  16 september
1 Toon  van Asten Helmond; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Thijs van Asten Ysselsteyn; 5 Gerrie Janssen Venlo; 6 Coen Luyten Meijel; 7 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 8 Ton Weltens Heythuysen; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Cor van de Mortel Deurne.
 
Reuver  30 september
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 D.van Moorsel  Nuenen; 4 Hans Groenenberg Eindhoven; 5 Theo  Heijnen Maashees; 6 Thijs van Asten Ysselsteyn; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 Cor  van de Mortel Deurne; 9 Chris Luyten Meijel; 10 Theo Vervoort Baarlo.