Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen  top 10  1983


Beesel  3 april
1 G.Willems Cuijk; 2 Hans Groenenberg Eindhoven; 3 J.Vegter Eindhoven; 4 W.Bogie Echt; 5 Sjraar Wassen Posterholt; 6 Jan Munnecom Neeritter; 7 Wiel Beurskens Grathem; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 J.Weekers Posterholt; 10 Karel van Heukelom Venlo.
 
Haelen  4 april
1 J.Claessen Oploo; 2 W.Bogie Echt; 3 L.Koks Cuijk; 4 Sjraar Wassen Posterholt; 5 J.Vegter Roermond; 6 Maarten Stoel Roermond; 7 G.Willems Cuijk; 8 H.Heiligers Blerick; 9 P.Muysers Merselo; 10 K.Doensen Herkenbosch.
 
Deurne  17 april
1 L. van Dijk Schijndel; 2 K.Doensen Herkenbosch; 3 W.Bogie Echt; 4 H. van de Hoef Blerick; 5 Jo Palmen Koningsbosch; 6 Sjraar Wassen Posterholt; 7 G.Willems Cuijk; 8 F.Naus linne; 9 Jan Munnecom Neeritter; 10 J.Claessen Oploo; 11 J.Vegter Eindhoven; 12 Toon Aben Rijkevoort; 13 L.Coumans Someren; 14 Karel van Heukelom Venlo; 15 P.Muysers Merselo.
 
Baarlo  Baan  24 april
1 G.Willems Cuijk; 2 Sjraar Wassen Posterholt; 3 Har Janssen Kessel; 4 J.Claessen Oploo; 5 Jan Munnecom Neeritter; 6 John Velter Baexem; 7 P.Phillipsen Heeze; 8 Karel van Heukelom Venlo; 9 H.Vereijken Deurne; 10 H. van der Hoef Blerick.
 
Gemert  29 april
1 L. van Dijk Schijndel; 2 Toon Aben Rijkevoort; 3 J.Vegter Eindhoven; 4 J.Claessen Oploo; 5 C.Driessen Beers; 6 P.Muysers Merselo; 7 Sjraar Wassen Posterholt; 8 Henk Kersten Posterholt; 9 Karel van Heukelom Venlo; 10 Wiel Beurskens Grathem.
 
Echt  1 mei
1 Han Gruyters Helmond; 2 Sjraar Wassen Posterholt; 3 Jan Munnecom Neeritter; 4 L. van Dijk Schijndel; 5 G.Willems Cuijk; 6 J.Kramer Roermond; 7 C. van de Mortel  Deurne; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 Ad van de Akker Heeze; 10 Th.Hoskens Hooge Mierde.
 
Belfeld   6 mei
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Ton Weltens Heythuysen; 3 Thijs van Asten Helmond; 4 Math Stoffels Eindhoven; 5 Har Janssen Kessel; 6 E.Claessens Castenray; 7 D. van Moorsel Nuenen; 8 Theo Heijnen Maashees; 9 Chr.Driessen Beers; 10 Piet Phillipsen Heeze.

      Ad van Laarhoven (archieffoto )  winnaar in Belfeld

 
Maria Hout  7 mei  Aankomst Hel van Brabant
1 Sjraar Wassen Posterholt; 2
 
Neerkant  12 mei
1 L.van Dijk Schijndel; 2 K.Doensen Herkenbosch; 3 Sjraar Wassen Posterholt; 4 H. van de Hoef Blerick; 5 G.Willems Cuijk; 6 P.Muysers Merselo; 7 W. van de Beucken Kessel Eik; 8 A.Aengenend Tegelen;  9 J.Weekers Posterholt; 10 J.Claessen Oploo.
 
Nuenen  14 mei
1 G.Willems Cuijk; 2 Jan Munnecom Neeritter; 3 J.Peeters Reuver; 4 Henk Kersten Posterholt; 5 P.Muysers Merselo; 6 H.Vereyken Deurne; 7 Piet Phillipsen Heeze; 8 Har Janssen Kessel; 9 C.Driessen Beers; 10 Ad van de Akker Heeze.
 
Montfort 22 mei
1 Jan Munnecom  Neeritter; 2 Maarten Stoel Roermond; 3 Sjraar Wassen Posterholt; 4 J.Weekers Posterholt; 5 P.Muysers Merselo; 6 F.Naus Linne; 7 Hans Groenenberg Eindhoven; 8 G.Willems Cuijk; 9 C. van de Mortel Deurne; 10 Karel van Heukelom Venlo.
 
Grathem  23 mei
1 G.Willems Cuijk ; 2 Sjraar Wassen Posterholt; 3 Jan Munnecom Neeritter; 4 W.Dumont Schimmert; 5 Har Janssen Kessel; 6 Wiel Beurskens Grathem; 7 H.Kersten Posterholt; 8 L.van Dijk Schijndel; 9 Wim Bogie Echt; 10 J.Vegter Eindhoven.

Willems uit Cuyk de snelste in Grathem  vòòr Sjra Wassen

 
Posterholt  28 mei
1 G.Willems Cuyk; 2 Jan Munnecom Neeritter; 3 Sjraar Wassen Posterholt; 4 J.Weekers Posterholt; 5 Wiel Beurskens Grathem; 6 L van Dijk Schijndel; 7 Toon Aben Rijkevoort; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 C.Driessen Beers; 10 T. van der Plas Melderslo.
 
Ospel  29 mei   Bedevaart
1 Jan Munnecom  Neeritter; 2 Sjraar Wassen Posterholt; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Maarten Stoel Roermond; 5 Ad Aengenend Tegelen; 6 Ad van de Akker Heeze; 7 L. van Dijk Schijndel; 8 Michel Grijseels Tegelen; 9  B. van de Beucken  Kessel Eik; 10 Har Janssen Kessel.
 
Oostrum   5 juni
1 L. van Dijk Schijndel; 2 Har Janssen Kessel; 3 W.Bogie Echt; 4 J.Claessen Oploo; 5 Wiel  Beurskens Grathem; 6 H. van de Hoef Blerick; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 B. van de Beucken Kessel Eik; 9 H.Hoskens Hooge Mierde; 10 C.Driessen Beers.
 
Ittervoort  18 juni  Provinciale kampioenschappen
1 J.Kramer Roermond; 2 L. van Dijk Schijndel; 3 G.Willems Cuijk; 4 J.Munnecom Neeritter; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 H.Groenenberg Eindhoven; 7 Sjraar Wassen Posterholt; 8 J.Weekers Posterholt; 9 Har Janssen Kessel Eik ; 10 B. van de Beucken Kessel Eik.
 
Limburgs kampioen
1 J.Kramer ; 2 Jan Munnecom; 3 Leo Weijer.
 
Nrd .Brabants kampioen
L.van Dijk Schijndel ; 2 G.Willems; 3 H.Groenenberg.
 
Belfeld  19 juni
1 Leo Koks Cuijk; 2 S.Willems Cuijk; 3 P.Muysers Merselo; 4 K.Doensen Herkenbosch; 5 B.van de Beucken Kessel Eik; 6 Wiel  Beurskens Grathem; 7 J.Claessen Oploo; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 Jan Munnecom Neeritter; 10 Har Janssen Kessel Eik.
 
Zeelst  26 juni
1 G.Willems Cuijk; 2 Sjraar Wassen Posterholt; 3 Jan Munnecom Neeritter; 4 Karel Peters Wijchen; 5 P.Muysers Merselo; 6 Hans Groenenberg Eindhoven; 7 Wiel  Beurskens Grathem; 8 H. van de Hoef Blerick; 9 C.Driessen Beers; 10 Toon Aben Rijkevoort.
 
Meijel  2 juli
1 M. van Bree Meijel; 2 K.Doensen Herkenbosch; 3 Maarten Stoel Roermond; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 J.Vegter Eindhoven; 6 H.van de Hoef Blerick; 7 Piet Phillipsen Heeze; 8 Henk Kersten Posterholt; 9 Toon Aben Rijkevoort; 10 C.Driessen Beers.
 
Neeritter  3 juli  NWB kampioenschap
1 K.Doensen Herkenbosch; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 C.Driessen Beers; 4 Wiel  Beurskens Grathem; 5 Wiel Leurs Posterholt; 6 J.Weekers Posterholt; 7 J.Rutten Reuver; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 Jos Korsten Helden; 10 Har Janssen Kessel.
 
Beegden  10 juli
1 J.Rutten Reuver; 2 Toon Aben Rijkevoort; 3 Har Janssen Kessel; 4 Jos Korsten Helden; 5 Chris Luyten Meijel; 6 P.Thielen Oirlo; 7 A.Aengenend Tegelen; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 J.Jeurissen Roermond; 10 Maarten Stoel Roermond.
 
Wanroy  17 juli
1 Har Janssen Kessel; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Wiel Beurskens Grathem; 4 Toon Aben Rijkevoort; 5 J.Driessen Beers; 6 E. van Sambeek Rijkevoort; 7 J.Weekers Posterholt; 8 K.Peeters Wijchen; 9 Maarten Stoel Roermond; 10 Karel van Heukelom Venlo.
 
Deurne  31 juli
1 Har Janssen Kessel; 2 J.Peeters Meijel; 3 H. van Bree Meijel; 6 Karel van Heukelom Venlo; 8 F.Geraedts Kessel.

Har Janssen  ( gele trui ) ,achter Dumont, zal de winnaar worden in Deurne

 
Kessel Eik  7 augustus
1 J.Peeters Reuver; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Har Janssen Kessel; 4 Piet Phillipsen Heeze; 5 B.van de Beucken Kessel Eik; 6 Karel Peters Wijchen; 7 Ad Aengenend Tegelen; 8 G.Hendrikx Meijel; 9 J.Heiligers Blerick; 10 M. van Bree Meijel.

 Peloton gegroepeerd in Kessel Eik met Wim Dumont op het voorplan

 
Roggel  14 augustus
1 Wil Heiligers Blerick; 2 J.Peeters Reuver; 3 H. van de Hoef Blerick; 4 Piet Phillipsen Heeze; 5 Har Janssen Kessel; 6 Karel Peters Wijchen; 7 W. van Gestel Tegelen; 8 C.Driessen Beers; 9 T. van de Plas Melderlo; 10 Wiel Beurskens Grathem.

                                      Wil Heiligers sterk in Roggel

 
Heel  21 augustus
1 T.Madou  Baarlo; 2 Har Janssen  Kessel; 3 H. van de Hoef Blerick; 4 A. van de Akker Heeze; 5 Toon Aben Rijkevoort; 6 Wiel Beurskens Grathem; 7 K.Doensen Herkenbosch; 8 Wim Dumont Schimmert; 9 Piet Phillipsen Heeze; 10 Jo Palmen Koningsbosch.

 Peloton in Heel aan het werk

 
Reuver  28 augustus
1 H. van de Hoef Blerick; 2 J.Weekers Posterholt; 3 Toon Aben Rijkevoort; 4 W.Bogie Echt; 5 L.Coumans Someren; 6 A. van de Akker Heeze; 7 Har Janssen Kessel; 8 T.Engels Blerick Boekend; 9 T.Madou Baarlo; 10 J.Peeters Reuver.
 
Heeze   3 september
1 C.Driessen Beers; 2 J.Weekers Posterholt; 3 Har Janssen Kessel; 4 L.Coumans Someren; 5 G.Janssen Overloon; 6 K.Doensen Herkenbosch; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Toon Aben Rijkevoort; 9 Wiel Beurskens Grathem; 10 T.Madou Baarlo.
 
Weert  IJzeren Man  18 september
1 Leo Weijers Baarlo; 2 T.Madou Baarlo; 3 Har Janssen Kessel; 4 Ad van de Akker Heeze; 5 Han Gruyters Helmond; 6 Wiel Beurskens Grathem;  7 C.Driessen Beers; 8 K.Doensen Herkenbosch; 9 W. van de Beucken Kessel Eik; 10 Wiel Leurs Posterholt.
 
Horn  25 September
1 T.Madou  Baarlo; 2 K.Doensen Herkenbosch; 3 Wiel  Beurskens Grathem; 4 A.van den Akker Heeze; 5 H.van Hoef Blerick; 6 P.Phillipsen Heeze; 7 Wim Bogie Echt; 8 T.van der Pas Melderslo; 9 C.Driessen Beers; 10 J.Vegter Eindhoven.