Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1982


Weert  IJzeren Man  4 april
1 H. van de Hoef Blerick; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 A.Knechten Weert; 4 J.Claessen Oploo; 5 K.Doensen Herkenbosch; 6 Sef Driessen Venlo; 7 Jan Munnecom Neeritter; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 J.Gielen; 10 Hans Groenenberg Eindhoven.
 
Beesel  11 april
1 Toon van Mill Wijchen; 2 Emiel Rayer Blerick; 3 H. van de Hoef Blerick; 4 Sef Driessen Venlo; 5 J.Simons Beesel; 6 Mart Kools Deurne; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Mat Simons Reuver.
 
Haelen  12 april
1 K.Doensen  Herkenbosch; 2
 
Gemert  30 april
1 Piet Symons Hout Blerick; 2
 
Wijbosch  8 mei
1 Toon  van Mill Wijchen; 2
 
Ittervoort  15 mei
1 Emiel Rayer Venlo; 2 G.Stoffels Echt; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 G.Willems Cuijk; 5 Theo van Mill Wijchen; 6 Jo Palmen Koningsbosch; 7 Hans Groenenberg Eindhoven; 8 Piet Symons Hout Blerick; 9 P.Thielen Oirlo; 10 Jac Vos Roggel.
 
Montfort  16 mei
1 A.Knechten Weert; 2 Math Simons Reuver; 3 R. van de Beucken Kessel Eik; 4 W. van de Beucken Kessel Eik ; 5 P.Evers Herten; 6 Jo Palmen Koningsbosch; 7 Emiel Rayer Venlo; 8 Jan Munnecom Neeritter; 9 Piet Symons Hout Blerick; 10 Sjra Wassen Posterholt.
 
Neerkant  20 mei
Emiel Rayer Venlo; 2 Jac Vos Roggel; 3 Toon van Mill Wijchen; 4 J.Stoffels Echt; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Martin Kools Deurne; 7 Jos Vallen Blerick; 8 R. van de Beucken Kessel Eik; 9 J.Baltussen Asten; 10 Sef Driessen Venlo.
 
Mill  23 mei
1 Piet Symons Hout Blerick; 2 Theo van Mill Wijchen; 3 Emiel Rayer Venlo; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Sjra Wassen Posterholt; 6 Jos Vallen Blerick; 7 J.Claessen Ospel; 8 Sef Driessen Venlo; 9 A.Roumen Roermond; 10 M. van Bree Meijel.
 
Sint Joost  30 mei
1 Emiel Rayer Venlo; 2 J.Stoffels Echt; 3 J.Hermans Weert; 4 Jos Vallen Blerick; 5 G.Willems Cuijk; 6 Jo Palmen Koningsbosch; 7 P.Mikkers Venlo; 8 Karel van Heukelom Venlo; 9 Toon van Mill Wijchen; 10 K.Tinnemans Someren.
 
Grathem  31 mei
1 J.Claessen Oploo; 2 R.Mikkers Venlo; 3 Emile Rayer Venlo; 4 J.Hermans Weert; 5 A.Nijsten Neeritter; 6 W.Bogie Echt; 7  J.Stoffels Echt; 8 Jan Munnecom Neeritter; 9 Piet Phillipsen Heeze; 10 A.Knechten Weert.
 
Oostrum  6 juni
1 W.Bogie Echt; 2 J.Hermans Weert; 3 Jac Vos Roggel; 4 H. van de Hoef Blerick; 5 Jos Vallen Blerick;  6 J. van Mill Wijchen; 7 Jan Munnecom Neeritter 8 P.Muysers Merselo; 9 Karel van Heukelom Venlo; 10 A.Nijsten Neeritter.
 
Roermond  19 juni   Provinciale kampioenschappen
1 Jac Vos Roggel; 2 Emiel Rayer Venlo; 3 T. van Mill Wijchen; 4 J.Hermans Weert; 5 J.Stoffels Echt; 6 Toon Aben Rijkevoort; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 A.Roumen Roermond; 9 P.Mikkers Venlo; 10 J.Claessen Oploo.
 
Limburgs kampioen
1 Jac Vos  Roggel;2 Emiel Rayer Venlo; 3 J.Hermans Weert.
 
Nrd. Brabants kampioen
1 Toon van Mill Wijchen; 2 Toon Aben Rijkevoort; 3 Toon Leijsten Deurne.
 
Neer  20 juni
1 Toon  van Mill Wijchen; 2 K.Tinnemans Someren; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Piet Phillipsen Heeze; 5 Har Janssen Kessel; 6 Sef Driessen Venlo; 7 W.Bogie Echt; 8 G.Willems Cuijk; 9 J.Peeters Reuver; 10 Toon Cuppens Weert.
 
Zeelst  26 juni
1 Toon  van Mill Wijchen; 2
 
Neeritter  27 juni
1 Jac Vos Roggel; 2 J.Hermans Weert; 3 Emiel Rayer Venlo; 4 Toon  van Mill Wijchen;  5 K.Tinnemans Someren; 6  G.Willems Cuijk; 7 A.Roumen Roermond; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Jan Munnecom Neeritter; 10 H.Cruisers Helmond; 11 H.Wolters Geleen; 12 J.Peeters Elsloo; 13 Jos Vallen Blerick; 14 Sjra Wassen Posterholt; 15 Har Janssen Kessel.  
 
Maasbracht  4 juli
1 J.Hermans Weert; 2 Emile Rayer Venlo; 3 Jac Vos Roggel; 4 G.Willems Cuijk; 5 Jos Vallen Blerick; 6 A.Roumen Roermond; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Toon van Mill Wijchen; 9 Piet Phillipsen Heeze; 10 Har Janssen Kessel; 11 J.Stoffels Echt; 12 Math Simons Reuver; 13 J.Claessen Oploo; 14 P.Mikkers Venlo; 15 P.Theunissen Reuver.
 
Melick  11 juli   NWB kampioenschap
1 Jos Vallen Blerick; 2 Toon van Mill Wijchen; 3 G.Willems Cuijk; 4 P.Mikkers Venlo; 5 Toon Aben Rijkevoort; 6 J.Stoffels Echt; 7 Emiel Rayer Venlo; 8 Jac Vos Roggel; 9 F.Naus Linne; 10 Jan Munnecom Neeritter; 11 K.Doensen  Herkenbosch; 12 J.Hermans Weert; 13 H.Hoskens Hoge Mierde; 14 A.Roumen Roermond; 15 Leo Weijers Baarlo.
 
Eindhoven  12 juli  baan kampioenschappen
Sprint
1 Emiel Rayer Venlo; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Tiny Borgers Eindhoven.
Achtervolging
1 Toon Leijsten Deurne; Toon van Mill Wychen; 3 Emiel Rayer Venlo.
Criterium
1 Emiel Rayer Venlo; Math Simons Reuver; 3 Toon Leijsten Deurne.
 
Egchel  25 juli
1 Emiel Rayer Venlo; 2 Jac Vos Roggel; 3 J.Hermans Weert; 4 Jan Munnecom Neeritter; 5 J.Claessen Oplo; 6 Jos Vallen Blerick; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Toon van Mill Wijchen; 9 C. van de Mortel Deurne; 10 Toon Aben Rijkevoort.
 
Baarlo  Baan  6 augustus
1 J.Koppen Stramproy; 2 K.Tinnemans Someren; 3 Jan Munnecom Neeritter; 4 J.Claessen Oploo; 5 J.Stoffels Echt; 6 C. van de Mortel Deurne; 7 Piet Phillipsen Heeze; 8 Ad van de Akker Heeze;  9 C.Luyten Meijel; 10 Toon Aben Rijkevoort.
 
Kessel Eik  15 augustus
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 B. van de Beucken Kessel Eik; 3 Piet Phillipsen Heeze; 4 J.Peeters Reuver; 5 Jan Munnecom Neeritter; 6 H. van de Hoef Blerick; 7 Karel van Heukelom Venlo; 8 Geert van Kessel Deurne; 9 Math Simons Reuver; 10 H.Hoskens Hooge Mierde.
 
Roggel  22 augustus
1 Toon Leijsten  Deurne; 2 Piet Philipsen Heeze; 3 J.Simons Beesel; 4 H.Phillipsen Oirlo; 5 Sjra Wassen Posterholt; 6 J. de Poorter Best; 7 J.Peeters Reuver; 8 H.Janssen Venlo; 9 J.Munnecom Neeritter; 10 Jo Palmen Koningsbosch.
 
Reuver  29 augustus
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 G.Willems Cuijk; 3 Jan Munnecom Neeritter; 4 Piet Phillipsen Heeze; 5 Math Simons Reuver; 6 Chris Luyten Meijel; 7 Har Janssen Kessel; 8 Toon Aben Rijkevoort; 9 J.Peeters Reuver; 10 W.Bogie Echt.
 
Horn  5 september
1 Math Simons Reuver; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 G.Willems Cuijk; 5 Toon Aben Rijkevoort.
 
Meijel  12 september
1 G.Willems Cuijk; 2 Math Simons Reuver; 3 Jo Palmen Koningsbosch; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 H. van de Hoef Blerick; 6 J.Peeters Reuver; 7 W. Bogie Echt; 8 Sjra Wassen Posterholt; 9 Jan Munnecom Neeritter; 10 H.Kersten Posterholt.
 
Weert  IJzeren Man  19 september
1 G.Willems Cuijk; 2 J.Claessen Oploo; 3 H.Groenenberg Eindhoven; 4 Jan Munnecom Neeritter;  5 H.Kersten Posterholt; 6 Piet Phillipsen Heeze; 7 H. van de Hoef Blerick; 8 Karel van Heukelom Venlo; 9 Sjra Wassen Posterholt.
 
Heel  26 september
1 Math Simons Reuver; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Ad van de Akker Heeze; 4 F.Laenen Ospel; 5 J.Weekers Posterholt; 6 H. van de Broek  Venlo; 7 H. van den Hoek Blerick; 8 B. van de Beucken Kessel Eik; 9 G.Willems Cuijk; 10 T.Cuppens Weert.
 
Venlo  3 oktober
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 G.Willems Cuijk; 3 Jan Munnecom Neeritter; 4 J.Claessen Oploo; 5 Math Simons Reuver; 6 Piet Phillipsen Heeze; 7 Ad van de Akker Heeze; 8 Toon Aben Rijkevoort; 9 W.Bogie Echt.