Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1981


Weert  IJzeren Man  5 april
1 Tiny Borgers Eindhoven; 2 Mary van Duren Eerde; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 Henk Verhappen Gemert; 5 J.Peeters Ubachsberg; 6 Bart Nabuurs Wanroy; 7 Bert Schreurs Neerbeek; 8 A.Nijsten Neeritter; 9 H.Kersten Posterholt; 10 E.Lenssen Roermond.
 
Echt  12 april
1 Mary van Duren Eerde; 2 Henk Verhappen Gemert; 3 Sjra  Wassen Posterholt; 4 Hans van de Hoef Blerick; 5 Toon Borgers Eindhoven; 6 J.Peeters Ubachsberg; 7 Niek Henckens Beegden; 8 P.Hol Veghel; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 A.Nijsten Neeritter.
 
Haelen  19 april
1 Mary  van Duren Eerde; 2 Herman Snijkers Beegden; 3 J.Peeters Ubachsberg; 4 Hans van de Hoef Blerick; 5 H.Kersten Posterholt; 6 Bert Schreurs Neerbeek; 7 J.Verheijen Gemert; 8 Henk Verhappen Gemert; 9 G. van Alphen Oss; 10 Chris Snijders Meijel.
 
Maasbracht Beek  20 april
1 Mary van Duren Eerde; 2 Hans van de Hoef Blerick; 3 J.Peeters Ubachsberg; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 J.Verheijen Gemert; 6 Henk Verhappen Gemert; 7 Sjra Wassen Posterholt; 8 Niek Henckens Beegden; 9 Hans Groenenberg Eindhoven; 10 A.Nijsten Neeritter.
 
Roermond  26 april
1 R.Peeters Meijel; 2 Niek Henckens Beegden; 3 Herman Snijkers Beegden; 4 J.Peeters Ubachsberg; 5 Henk Verhappen Gemert; 6 H.Kersten Posterholt; 7 Toon Borgers Eindhoven; 8 H.Verstegen Veldhoven; 9  G.Hoorens Susteren; 10 A.Nijsten Neeritter.
 
Gemert  30 april
1 Hans van de Hoef Blerick; Bert Schreurs Neerbeek; 3 Toon Borgers Eindhoven; 4 Charles Vingerhoed Tegelen; 5 H.Kersten Posterholt; 6 Chris Snijders  Meijel; 7 Sjra Wassen Posterholt; 8 Geert van Kessel Deurne; 9 Herman Snijkers Beegden; 10 J.Sanders Helmond.
 
Eindhoven  3 mei
1 M.Hendrikx Horst; 2 Chris Snijders Meijel; 3 H.Verstegen Veldhoven; 4 Henk Verhappen Gemert; 5 Bert Schreurs Neerbeek.
 
Ittervoort  10 mei  .
1 Niek Henckens Beegden; 2 Henk Verhappen Gemert; 3 A.Nijsten Neeritter; 4 J.Peeters Ubachsberg; 5 Chris Snijders Meijel; 6 Jo Palmen Koningsbosch; 7 Dries Willemsen Oirlo; 8 Toon van de Berg Rijkevoort; 9 Herman Snijkers Beegden; 10 P.Hol Veghel.
 
Vlodrop  17 mei
1 Herman Snijkers Beegden; 2 Niek Henckens Beegden; 3 Henk Verhappen Gemert; 4 J.Peeters Ubachsberg; 5 Sef Driessen Venlo; 6 Bert Schreurs Neerbeek; 7 Sjra Wassen Posterholt; 8 H.Heiligers Blerick; 9 Geert van Kessel Deurne; 10 T. van Hoesel Roosteren.
 
Oostrum  24 mei
1 Henk Verhappen Gemert; 2
 
Neerkant  28 mei
1 Chris Nelemans Deurne; 2 Henk Verhappen Gemert; 3 Toon van de Berg Rijkevoort; 4 Toon Borgers Eindhoven; 5 Niek Henckens Beegden; 6 Hans van de Hoef Blerick; 7 Herman Snijkers Beegden; 8 J.Peeters Ubachsberg; 9 P. van Kaauwen Geleen; 10 Hans Groeneberg Eindhoven.
 
Sint Joost  7 juni
1 Mary Kools Deurne; 2 Henk Verhappen Gemert; 3 Niek Henckens Beegden; 4 Toon van de Berg Rijkevoort; 5 Wil Dumont Schimmert; 6 Chris Snijders Meijel; 7 Bart Nabuurs Wanroy; 8 Herman Snijders Beegden; 9 Bert Schreurs Neerbeek.; 10 A.Nijsten Neeritter.
 
Grathem  8 juni
1 Niek Henckens  Beegden; 2 Bert Schreurs Neerbeek; 3 Henk Verhappen Gemert; 4 A.Nijsten Neeritter; 5 Jo Palmen Koningsbosch; 6 Bart Nabuurs Wanroy; 7 Chris Snijders Meijel; 8 Harrie van Heugten Ospel; 9 H.Hanssen Veldhoven; 10 Wil Dumont Schimmert.
 
Tegelen  14 juni
1 Chris Snijders Meijel; 2  Geert van Kessel Deurne; 3 H.Janssen Veldhoven; 4 Henk Verhappen Gemert; 5 A.Nijsten Neeritter;6 Bart  Nabuurs Wanroy; 7 T.Aben Rijkevoort; 8 Sjra Wassen Posterholt; 9 J.Peeters Ubachsberg; 10 Jo Palmen Koningsbosch; 11 Walter Peels Weert; 12 Leo Weijers Swalmen; 13 Hans van de Hoef Blerick; 14 Piet Coumans Someren.
 
Neer   21 juni
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 Tiny Borgers Eindhoven; 3 A.Nijsten Neeritter; 4 H.Janssen Veldhoven; 5 Hans  van de Hoef Blerick; 6 W.Peters Wychen; 7 J.Vegter Eindhoven; 8 Chris Snijders Meijel; 9 Piet Symons Hout Blerick; 10 Sjra Wassen Posterholt.
 
Wanroy  28 juni
1 Geert van Kessel Deurne; 2 Theo Laugs Ohe en Laak; 3 Toon van de Berg Rijkevoort; 4 Gerrie Janssen Blerick; 5 A.Nijsten Neeritter; 6 T.Aben Rijkevoort; 7 Bart Nabuurs Wanroy; 8 J.Munnecom Neeritter; 9 P. van de Boomen Eindhoven; 10 G. van Alphen Oss.
 
Baarlo  7 juli  baankampioenschappen
Puntenkoers
1 M.Hendrikx Horst.
Afvallingsrace
1 Bart Nabuurs Wanroy.
Eindklassement
1  M.Hendrikx Horst; 2 K.Doensen Meijel; 3 Wil Dumont Schimmert; 4 Piet Coumans Someren;  5 Bart Nabuurs Wanroy; 6 Sef Driessen Venlo; 7 M.Kessels Meijel; 8 J.Rietjens Weert; 9 J.Nooijen Belfeld; 10 A.Nijsten Neeritter.
 
Ospel  12 juli  NWB kampioenschap
1 Bart Nabuurs Wanroy; 2 Toon van de Berg Rijkevoort; 3 Toon Borgers Eindhoven; 4 Jo Palmen Koningsbosch; 5 Hans van de Hoef Blerick; 6 Geert van Kessel Deurne; 7 Wil Dumont Schimmert; 8 T.Aben  Rijkevoort; 9 Karel Peters Wychen; 10 Walter Peels Weert.
 
Meijel  18 juli
1 Wil Dumont Schimmert; 2 K.Doensen Meijel; 3 Bert Schreurs Neerbeek; 4 Bart Nabuurs Wanroy; 5 Toon van de Berg Rijkevoort; 6 Sjra Wassen Posterholt; 7 Theo Laugs Ohe en Laak; 8 H.Kersten Posterholt; 9 H. van de Hoef Blerick; 10 Leo Weijers Baarlo.
 
Egchel  26 juli
1 Wil Dumont Schimmert; 2 Toon van de Berg Rijkevoort; 3 Hans van de Hoef Blerick; 4 Jack StoffelsEcht; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Jan Munnecom Neeritter; 7 Jo Palmen Koningsbosch; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 H.Gruyters Helmond; 10 Bart Nabuurs Wanroy.
 
Ulestraten  2 augustus   Hel van het Zuiden
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 Jack Stoffels Echt; 3 John Velter Baexem;  4 Hans van de Hoef Blerick; 5 Bart Nabuurs Wanroy; 6 Hans  van de Broek Venlo; 7 Harrie van Heugten Ospel; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Karel van Heukelom Venlo; 10 A.Cuppens Hulsberg.
 
Kessel Eik  9 augustus
1 Bart Nabuurs Wanroy; 2 Wil Dumont Schimmert; 3 Toon van de Berg Rijkevoort; 4 Harrie van Heugten Ospel; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Toon Aben Ledeakker; 7 Sef Driessen Venlo; 8 Jack Stoffels Echt; 9 Theo Laugs Ohe en Laak; 10 W.Huberts Horn.
 
Baarlo  14 augustus
1 Bart Nabuurs Wanroy; 2 Toon van de Berg  Rijkevoort; 3 Jack Stoffels Echt; 4 Wil Dumont Schimmert; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Harrie van Heugten Ospel; 7 N.Liebrechts  Venlo; 8 R.Peters Meijel; 9 Geert van Kessel Deurne; 10 A.Nijsten Neeritter.
 
 Belfeld  16 augustus
1 Bart Nabuurs Wanroy; 2 Jack Stoffels Echt; 3 Theo Laugs Ohe en Laak; 4 Martin Kools Deurne; 5 Gerrie Jansen Venlo; 6 Ton Gruyters Lieshout; 7 N.Liebrechts Venlo; 8 Sef Driessen Venlo; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Wil Dumont Schimmert.
 
Roggel  23 augustus
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 Harrie van Heugten Ospel; 3 Jack Stoffels Echt; 4 K.Doensen Meijel; 5 Bart Nabuurs Wanroy; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 J.Wegter Eindhoven; 8 Sef Driessen Venlo; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Piet Coumans Someren.
 
Heythuysen  30 augustus
1 Jack Stoffels Echt; 2 Theo Laugs Ohe en Laak; 3 John Velter Baexem; 4 Harrie van Heugten Ospel; 5 Sef Driessen Venlo; 6 Jan Munnecom Neeritter; 7 Bert Schreurs Neerbeek; 8 R.Peeters Meijel; 9 Piet Coumans Someren; 10 Dries Willemsen Oirlo.
 
Luyksgestel  13 september  Provinciale kampioenschappen
1 Theo Laugs  Ohe en Laak; 2 Martin Kools Deurne; 3 Jack Stoffels Echt; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Walter Peels Weert; 6 N.Liebrechts Venlo; 7 Karel van Heukelom Venlo; 8 Sjra Wassen Posterholt; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Geert van Kessel Deurne.
Limburgs kampioen
1 Theo Laugs; 2 Jack Stoffels; Walter Peels.
Nrd.Brabants kampioen
1 Martin Kools; 2 Geert van Kessel.
 
Posterholt  19 september
1 Theo Laugs Ohe en Laak; 2 Harrie van Heugten Ospel; 3 Piet Symons Hout Blerick; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 N.Liebrechts Venlo; 6 Sjra Wassen Posterholt; 7 Sef Driessen Venlo; 8 T.Aben Ledeakker; 9 Piet Coumans Someren; 10 Geert van Kessel Deurne.
 
Heel  20 september
1 Harrie van Heugten Ospel; 2
 
Horn  27 september
1 Harrie van Heugten  Ospel; 2 N.Liebrechts Venlo; 3 Geert van Kessel Deurne; 4 J.Vegter Eindhoven; 5 Sef Driessen Venlo; 6 Gerrie Jansen Venlo; 7 Bert Schreurs Neerbeek; 8 Theo Laugs Ohe en Laak; 9 Jan Munnecom Neeritter; 10 T.Aben Rijkevoort.
 
Venlo  4 oktober
1 Han Gruyters Helmond; 2 Sef Driessen Venlo; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 J.Verheijen Gemert; 5 Harrie van Heugten Ospel; 6 G. van Alphen Oss; 7 Charles Vingerhoed Tegelen; 8 Karel van Heukelom Venlo; 9 Jan van Heukelom Venlo; 10 J.Peters Reuver.


Doorkomst in de ronde van Baarlo met Dumont in derde positie