Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1980


Pey  Echt  23 maart
1 Hans Hageman  Nuenen; 2  C.Reijnders; 3 M. van Duren Eerde; 4 Henk Swillens Neeritter; 5 Chris Nelemans Deurne; 6 Mat Haaken Itteren; 7 Karel Peters Wychen; 8 Piet Hack Deurne; 9 Niek Henckens Beegden; 10 Herman Louman Maasbracht.
 
Roermond  30 maart
1 Theo  Martens Achel B.; 2 Herman Lauman Maasbracht; 3 Henk Swillens Neeritter; 4 M.Haaken Itteren; 5 René Houwen Linne; 6 J.Reinders Nyswiller; 7 J.Klompen Roggel; 8 Sjra Wassen Posterholt; 9 Martin van Duren Eerde; 10 Nijsten Neeritter.
 
Haelen  6 april
1 Charles Vingerhoed Tegelen; 2 René Houwen Linne; 3 J.Kampen; 4 Henk Swillens Neeritter; 5 P.Phillipsen Heeze; 6 Sjra Wassen Posterholt; 7 Harrie van Hoef  Blerick; 8 T.Ramakers Panningen; 9 C.Reinders; 10 John Velter Baexem.

     Charles Vingerhoeds  wint in Haelen ( archieffoto )

 
Maasbracht Beek  7 april
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 Herman Louman Maasbracht; 3 René Houwen Linne; 4 M. van Duren Eerde; 5 B.Schreurs Neerbeek; 6 J.Janssen; 7 Jo Palmen Echt; 8 W.Daris Borkel en Schaft;  9 J.Knibbeler Tegelen; 10 J.Peeters Ubachsberg.

                                     Sjra Wassen

 
Eindhoven  13 april
1 J.Knibbeler Tegelen; 2 Martin  van Duren Eerde; 3 Martin Kools Deurne; 4 N.Nijsten Neeritter; 5 Henk Swillens Neeritter; 6 Niek Henckens Beegden; 7 Sjra Wassen Posterholt; 8 W.Daris Borkel  en Schaft; 9  René Houwen Linne; 10 Mat Haaken Itteren.
 
Venlo  20 april
1 René Houwen Linne; 2 Henk Swillens Neeritter; 3 Bert Schreurs Neerbeek; 4 T.Ramakers Panningen; 5 H.Kerstens Posterholt; 6 H.Verstappen Gemert; 7 J.Peeters Ubachsberg; 8 John Velter Baexem; 9 Mat Haaken Itteren; 10 C.Snijder Meijel; 11 Dries Willemsen Oirlo; 12 Charles Vingerhoed Tegelen; 13 Harrie van Hoef Blerick; 14 Walter Peels Weert; 15 P.Phillipsen Heeze.

                                    René Houwen

 
Echt  27 april
1 Martin van Duren Eerde; 2  Herman Louman Maasbracht; 3 P.Phillipsen Heeze; 4 Tiny Borgers Eindhoven; 5 Mat Haaken Itteren; 6 J.Peeters Ubachsberg; 7 H.Coert Sittard; 8 Th.Ramakers Panningen; 9 Theo Martens Achel B.; 10 J.Verheyen Gemert.
 
Geleen   30 april  Bedevaart
1 Jo Janssen Geleen; 2 M.Kessels Horn; 3 René Houwen Linne; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 Herman Louman Maasbracht; 6 Henk Swillens Neeritter; 7 Jo Verkooijen Echt; 8 T.Borgers Eindhoven; 9 H.Verstappen Gemert; 10 Mat Haaken Itteren.
 
Heythuysen  4 mei
1 René Houwen Linne; 2 Henk Swillens Neeritter; 3 G.Hendrikx Deest; 4 Herman Louman Maasbracht; 5 J.Peeters Ubachsberg; 6 Martin  van Duren Eerde; 7 T.Aben Rijckevoort; 8 F.Willems Deest; 9 H.Verhappen Gemert; 10  J. Klompen Roggel.
 
Neeritter   11 mei
1 Tiny Borgers Eindhoven; 2 Chris Nelemans Deurne; 3 Henk Swillens Neeritter; 4 J.Peeters Meijel; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 H.Verstappen Gemert; 7 H.Peeters Ubachsberg; 8 J.Daris Borkel en Schaft; 9 H.Kersten Posterholt; 10 Martin Kools Deurne.  
 
St.Odiliënberg  15 mei
1 René Houwen Linne; 2 Mat Haaken Itteren; 3 H.Coert Sittard; 4 H.Verhappen Gemert; 5 P.Peeters Ubachsberg; 6 Sjra Wassen Posterholt; 7 Henk Swillens Neeritter; 8 Herman Louman Maasbracht; 9 Chris Nelemans Deurne; 10 Niek Henckens Beegden.
 
Someren  18 mei
1 René Houwen Linne; 2 Tiny Borgers Eindhoven; 3 Christ Nelemans Deurne; 4 Th.Raymakers Panningen; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 H.Verhappen Gemert; 7 M.Hendrikx Horst; 8 Dries Willemsen Oirlo; 9 Harrie van Hoef Blerick; 10 J.Verheyen Gemert.
 
Hingen  25 mei
1 Mat Haaken Itteren; 2 René Houwen Linne; 3 T.Raaymakers Panningen; 4 H.Hendrix Horst; 5 P.Philipsen Heeze; 6 H.Coort Sittard.
 
Grathem  26 mei
1 René Houwen Linne; 2 A.Nijskens; 3 P.Phillipsen Heeze; 4 Tiny Borgers Eindhoven; 5 W.Daris Borkel en Schaft; 6 Th.Ramakers Panningen; 7 T.Aben Rijckevoort; 8 K.Verstegen Veldhoven; 9 H.Verhappen Gemert; 10 J.Peeters Meijel.
 
Oostrum   1 juni
1 René Houwen Linne; 2 Math Haaken Itteren; 3 Th.Raaymakers Panningen; 4 Dries Willemsen Oirlo; 5 J.Peeters Ubachsberg; 6 Niek Henckens Beegden; 7 Tiny Borgers Eindhoven; 8 H.Kersten; 9 Henk Snijkers Beegden; 10 Harrie van Hoef Blerick; 11 Bert Schreurs Neerbeek; 12 P.Phillipssen Heeze; 13 H.Verhappen Gemert; 14 Karel van Heukelom Venlo; 15 T.Aben Rijckevoort.
 
Wanroy  8 juni  Provinciale kampioenschappen
1 Math Haaken Itteren; 2 P.Philipsen Heeze; 3 J.Peeters Ubachsberg; 4 Karel Peters Wijchen; 5 Henk Swillens Ittervoort; 7 J.Knibbeler Tegelen; 8 H.Verstappen Gemert; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 H.Hendrix Horst.
 
Kampioen Limburg; 
1 Math Haaken Itteren; 2 J.Peeters Ubachsberg; 3 Henk Swillens Ittervoort
 
Kampioen Nrd.Brabant; 
1 P.Philipsen Heeze; 2 Karel Peters Wijchen; 3 H.Verstappen gemert.
 
 
Echt  15 juni   aankomst Pijl van Limburg
1 Martin Kools Deurne; 2 Herman Louman Maasbracht; 3 J.Peeters Ubachsberg; 4 M. van Duren Eerde; 5 Henk Swillens Neeritter; 6 Karel van Heukelom Venlo; 7 P.Philipsen Heeze; 8 H.Verhappen Gemert; 9 Th.Raymakers Panningen; 10 H.Cloet Sittard
 
Mill  21 juni
1 M. van Duren Eerde; 2 H.Cloet Sittard; 3 H.Verhappen Gemert; 4 Karel van Heukelom Venlo; 5 Tiny Borgers Eindhoven; 6 T.Aben Rijckevoort; 7 H. van Hoef Blerick; 8 P.Phillipsen Heeze;  9 Chris Snijders Meijel 10 Th.van Heumen; 11 H.Kerstens Posterholt; 12 Niek Henckens Beegden; 13 Frans Willems Bergeijk; 14 Peter Hol Veghel; 15  G. van Aalsen.
 
Neer  29 juni
1 Henk Swillens Neeritter; 2 P.Phillipsen Heeze; 3 H.Verhappen Gemert; 4 Niek Henckens Beegden; 5 Karel Peters Wychen; 6 Karel van Heukelom Venlo; 7 T.van Heumen Helmond; 8 J.Knibbeler Tegelen; 9 T.Aben Rijkevoort; 10 J.Verheijen Gemert.
 
Koningsbosch  6 juli  NWB kampioenschap
1 Herman Louman Maasbracht; 2 Henk Swillens Neeritter; 3 M. van Duren Eerde; 4 H.Coert Sittard; 5 Jo Palmen Echt; 6 J.Knibbeler Tegelen; 7 P.Phillipsen Heeze; 8 T.Aben Rijckevoort ; 9 Chris Snijders  Meijel;  10 T.Sanders Helmond.
 
Egchel  20 juli
1 Harrie Hindriks Sittard; 2 M.van Buren Eerde; 3 Charles Vingerhoed Tegelen; 4 Tiny Borgers Eindhoven; 5 Harrie van de Hoef Blerick; 6 P.Sanders Helmond; 7 Henk Snijkers Beegden;  8 Sjra Wassen Posterholt;  J.Janssen Geldrop; 10 H.Gruijters Helmond.


Melick  27 juli

1 Theo van Kouwen Weert

                                      Theo van Kouwen met broer John


Kessel Eik  3 augustus
1 K.Peeters Wychen; 
 
Ulestraten  12 augustus    Hel van het Zuiden  45 +
1 Jac Fooy  Maastricht; 2 Har Cnoops Maasbracht; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Jac Grachten Vlodrop; 6 J. van Heertem Schijndel; 7 Willy Box Veldhoven; 8 Pierre Daemen Maasbracht.

                                           Jac Fooy

 
Baarlo  17 augustus
1 Harrie Hindriks Sittard; 2 M.van Duren Eerde; 3 Henk Swillens Neeritter; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Karel Peters Wychen; 6 K.Verstegen Veldhoven; 7 M.Hendriks Horst; 8 Henk Snijkers Beegden; 9 Niek Henckens Beegden; 10 H.Verhappen Gemert.
 
Belfeld  24 augustus
1 Harrie Hindriks Sittard; 2 Karel Peters Wychen; 3 K.Verstegen Veldhoven; 4 Charles Vingerhoed Tegelen; 5 H.Verhappen Gemert; 6 Chris Snijders Meijel; 7 J.Klompen Roggel; 8 Harrie van Hoef Blerick; 9 H.Kersten Posterholt; 10 Niek Henckens Beegden.









 
Roggel  31 augustus
1 Harrie van de Hoef Blerick; 2 Henk Snijkers Beegden; 3 Math Hendrikx Horst; 4 Jan Peeters Ubachsberg; 5 Niek Henckens Beegden; 6 Bert Schreurs Neerbeek; 7 J.Aben Rijckevoort; 8 Peter Hol Veghel; 9 van Aphen Oss; 10 Willems Deesd.
 
Diergaarde  7 september
1 Huub Goertz Posterholt; 2 J.Verheijen Gemert; 3 Herman Louman Maasbracht; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 K.Verstegen Veldhoven; 6 Tiny Borgers Eindhoven; 7 H.Verhappen Gemert; 8 M.van Duren Eerde; 9 J.Munnecom Neeritter; 10 Niek Henckens Beegden.
 
Den Dungen  14 september.
1 M. van Duren Eerde; 2 Harrie van Hoef Blerick; 3 T.Sanders Helmond; 4 H.Verhappen Gemert; 5 J.Munnecom Neeritter; 6  Peter Hol  Veghel; 7 Piet Phillipsen Heeze; 8 Walter Peels Weert; 9 G. van Alphen Oss; 10 J.Verheyen Gemert.
 
Deurne  21 september
1 Martin Kools Deurne; 2 K.Verstegen Veldhoven; 3 M. van Duren Eerde; 4 Piet Phillipsen Heeze; 5 H.Verhappen Gemert; 6 J.Verheyen Gemert; 7 Henk Snijkers Beegden; 8 Niek Henckens Beegden; 9 Chris Snijders Meijel; 10 R.Peeters Meijel.
 
Horn  28 september
1 Herman Louman Maasbracht; 2 K.Versteegen Veldhoven; 3  H.Verhappen Gemert; 4 J.Peters Ubachsberg; 5 J.Verheyen Gemert; 6 Bert Schreurs Neerbeek; 7 Chris Snijders Meijel; 8 R.Peeters Meijel; 9 M.Hendrikx Horst; 10 T.Sanders Helmond.
 
Venlo  5 oktober
1 Henk Snijkers Beegden; 2 J.Peeters Ubachsberg; 3 M. van Duren Eerde; 4 K.Verstegen Veldhoven;  5 Harrie van de Hoef Blerick; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Niek Henkens Beegden; 8 T.Aben Rijckevoort; 9 J.Janssen Hapert; 10 J.Verheyen Gemert.