Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1979


Pey  Echt  1 april
1 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 2 Martin Kools Deurne; 3 Piet Hack Deurne; 4 Bert van Pol Swalmen; 5 N.N. ; 6 Stan Hanegraaf Roermond; 7 G.Vaessen Koningsbosch; 8 Piet Peeters Echt.
 
Merum  8 april
1 Piet Hack Deurne; 2 Hennie Kreuze Maasbracht; 3 Hans Hageman Nuenen; 4 Bert Klijs Aalst; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 G.Vaessen Koningsbosch; 7 Stan Hanegraaf Roermond; 8 K.Sprong Ammerzoden; 9  Bert van Pol  Swalmen;  10 G.Jaspers Eindhoven; 11 Martin Kools Deurne; 12 A. van de Meer Hapert; 13 Wim Trilsbeek Beek en Donk; 14 A.Claessen Helmond; 15 Chrit  Alleleijn  Gulpen.

Piet Hack juichend naar de streep in Merum

 
Haelen  15 april
1 A. van de Meer Hapert; 2
 
Maasbracht  Beek  18 april
1 Piet Hack Deurne; 2 Frans Fiddelaers Echt; 3 Hans Hageman Nuenen; 4 Martin Kools Deurne; 5 Stan Hanegraaf Roermond;  6 Peter Halmans Dieteren; 7 Bert Klijs Aalst; 8 Koos van de Berg Swalmen; 9 A.Claessen Helmond; 10 G.Jaspers Eindhoven.
 
Heythuysen  22 april
1 Martin Kools Deurne; 2 Stan Hanegraaf Roermond; 3 Jan Crins Swartbroek; 4 Harrie Crins Swartbroek; 5 Koos van de Berg Swalmen; 6 Hans Hageman Nuenen; 7 Cor Langens Reek; 8 Piet Hack Deurne; 9 Anton Claessen Helmond; 10 Bert van Pol Swalmen.
 
Baexem  29 april
1 Piet Hack Deurne; 2
 
Diergaarde 30 april    Provinciale kampioenschappen
1 Piet Hack Deurne; 2
Brabants kampioen 
1 Piet Hack Deurne
Limburgs kampioen
1 onbekend
 
Montfort  6 mei
1 Piet Hack Deurne; 2 Hans Hageman Nuenen; 3 A.Claessen Helmond; 4 Jan Crins Stramproy; 5 Koos van de Berg Swalmen; 6 K.Langens; 7 Stan Hanegraaf Roermond; 8 Bert van Pol Swalmen; 9 Harrie Crins Swartbroek; 10 Dries Willemsen Oirlo; 11 Bert Klijs Aalst; 12 Hennie Kreuze Maasbracht; 13 A.Sanders Helmond; 14 Peter Halmans Dieteren; 15 Huub Goertz Posterholt.
 
Hoensbroek  13 mei  Bedevaart
1 Martin Kools Deurne; 2
 
Ittervoort  20 mei
1 Frans Fiddelaers Echt; 2 Piet Hack Deurne; 3 G.Jaspers Eindhoven; 4 A.Claessen Helmond; 5 Hans Hageman Nuenen; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Stan Hanegraaf Roermond; 8 Jan Genders Elsloo; 9 H.Sniekers Thorn; 10 Bert Klijs Aalst.

                                    Frans Fiddelaers vóór Piet Peters

 
Neerkant  24 mei
1 Hans Hageman Nuenen; 2 Piet Hack Deurne; 3 Stan Hanegraaf Roermond; 4 Koos van de Berg Swalmen; 5 Jan Crins Swartbroek; 6 G.Jaspers Eindhoven; 7 Peter Halmans Dieteren; 8 Leo Steijns Geleen; 9 H.Sniekers Thorn ; 10 Hennie Kreuze Maasbracht.
 
Oostrum  27 mei
1 Frans Fiddelaers Echt; 2 Piet Hack Deurne; 3 Stan Hanegraaf Roermond; 4 Leo Steijns Geleen; 5 Koos van de Berg Swalmen; 6 G.Jaspers Eindhoven; 7 H.Sniekers Thorn; 8 Hans Hageman Nuenen; 9 Harrie Crins Swartbroek; 10 T.Hol Veghel.
 
St.Joost  4 juni
1 H. van Elmpt Vlodrop; 2 P.Daniels Helmond; 3 Dries Willemsen Oirlo; 4 N.Heeskens; 5 Leo Steijns Geleen; 6 Hennie Kreuze Maasbracht; 7 Frans Fiddelaers Echt; 8 Bert van Pol Swalmen;  9 Piet Hack Deurne; 10 Huub Goertz Posterholt. 
 
Baarlo  4 juni
1 Koos van de Berg Swalmen; 2 Hans Habraken Eindhoven; 3 Martin Kools Deurne; 4 Hennie Kreuze Maasbracht; 5 G.Jaspers Eindhoven; 6 Jan Crins Stramproy; 7 Huub Gubbels Maasbracht; 8 Harrie Crins Swartbroek; 9 Frans Fiddelaers Echt; 10 H.Sniekers Thorn.
 
Echt  10 juni  aankomst Pijl van Limburg
1 Koos van de Berg Swalmen; 2
 
Eindhoven  13 juni  baankampioenschap
Sprint
1 Leo Steijns Geleen
Criterium
1 Leo Steijns Geleen
Achtervolging
1 Chris Nelemans Deurne. 
 
Eindhoven   17 juni  NWB kampioenschap
1 Hans Hageman Nuenen; 2 Stan Hanegraaf Roermond; 3 Leo Steijns Geleen; 4 J.Hoskens Hoge Mierde; 5 Jan Genders Elsloo; 6 Piet Hack Deurne; 7 H. van Elmpt Vlodrop; 8 Hennie Kreuze Maasbracht; 9 A.Claessen Helmond; 10 C.Fiddelaers Ohe en Laak,
 
Wanroy  24 juni
1 Frans Fiddelaers Echt; 2 Hans Hageman Nuenen; 3 Martin  Kools Deurne; 4 Bert Klijs Aalst; 5 Koos van de Berg Swalmen; 6 H.Sniekers Thorn; 7 G.Jaspers Eindhoven; 8 P.Huberts; 9 Hans Habraken Eindhoven; 10 Stan Hanegraaf Roermond.

                                           Frans Fiddelaers

 
Koningsbosch  1 juli
1 Leo Steijns Geleen; 2
 
Ospel  8 juli
1 Henk van Elmpt Vlodrop; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 B.Schenk Maarheeze; 4 Jack Creemers Weert; 5 Hennie Kreuze Maasbracht; 6 Frans Willems Deesd; 7 Jack Frijsen Wintelre; 8 Jan Genders Elsloo; 9 Cees Sprong Ammerzoden; 10 H.Kubbers Maasbracht.
 
Egchel  Helden  22 juli
1 Jan Genders Elsloo; 2 H.Brock Venlo; 3 Pieter Daniëls  Bladel; 4 Hennie Kreuze Maasbracht; 5 Huub Gubbels Maasbracht; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Henk van Elmpt Vlodrop; 8 J.Sanders Helmond; 9 Frans Willems Deesd; 10 Peter Hol Veghel.
 
Kessel Eik  5 augustus
1 H. van de Broek Venlo; 2
 
Reutje  St.Odiliënberg  11 augustus
1 H. van Elmpt Vlodrop; 2 Jan Genders Elsloo; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 Willy Bleijs Lommel B.; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Huub Goerts Posterholt; 7 P.Boumans Maasbracht; 8 Jan Peters St.Odiliënberg; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Hans Hairwassers Vught.
 
Bergeijk  12 augustus
1 D.Brokken Maasbracht; 2
 
Neeritter  19 augustus
1 Peter Halmans Dieteren; 2 H.Brock Venlo; 3 Niek Henkens Beegden; 4 H.Hendriks Boxmeer; 5 Jan Genders Elsloo; 6 P.Daniels Bladel; 7 Huub Gubbels Maasbracht; 8 A. van de Loo Boxtel; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 Henk Swillens Neeritter.

       Peter Halmans met Pierre Klinkers en Sjra Vergooszen bij de beklimming in Ulestraten

 
Roggel  2 september
1 Peter Halmans Dieteren; 2
 
Meijel  3 september
1 Jan Genders Elsloo; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Niek  Henkens Beegden; 4 H.Kersten Posterholt; 5 Huub Gubbels Maasbracht.
 
Den Dungen  9 september
1 Peter Halmans Dieteren; 2 A. van de Loo Boxtel; 3 Jan Genders Elsloo; 4 Henk Swillens Neeritter; 5 P.Peeters Echt; 6 B.Schenk; 7 Huub aan den Boom Neer; 8 Theo Theus Bergeijk; 9 P.Hubers; 10 G. van Hoorn; 11 Huub Goerts Posterholt; 12 H. van Elmpt Vlodrop; 13 T.Aben Ledeakker; 14 P. Hoorn; 15 Huub Gubbels Maasbracht.

                             Peter Halmans met Twan Hendrix en Verstappen

 
Nederweert  16 september
1 Jan Genders Elsloo; 2
 
Horn  23 september
1 H.Hendrikx Born; 2 Huub Gubbels Maasbracht; 3 Jan Genders Elsloo; 4 Henk Swillens Neeritter; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 H.Brock Venlo; 7 Piet Peeters Echt; 8 Huub aan den Boom Neer; 9 Hennie Kreuze Maasbracht; 10 T.Aben Ledeakker.
 
Luyksgestel  30 september
1 H.Hendrikx Born; 2 

        Huub Gubbels voert het veld aan,Huub was jarenlang de organisator van de ronde van Maasbracht