Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1978


Pey Echt  19 maart
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Frans Huppener Nijmegen; 3 Karel Burgmans Bergeijk; 4 André van Kessel Eersel; 5 Peter Boumans Maasbracht; 6 Harrie Aspers Weert; 7 Cor Langens Nistelrode; 8 Piet Theus Bergeijk; 9 Bert Klijs Aalst; 10 Piet Thielen Oirlo; 11 Gerrit van der Steeg Wanroy ; 12 Dries Willemsen Oirlo; 13 Chrit Alleleijn  Gulpen; 14 J.Klompen Roggel; 15 Harrie Kemps Schijndel.
 
Haelen  26 maart
1 Karel Burgmans Bergeijk; 2 Mart Parren Weert; 3 Cor Sengers Deest; 4 Piet Thielen Oirlo; 5 P.Boumans Echt; 6 Gerrit van der Steeg Wanroy; 7 Bert Klijs Aalst; 8 H. van Wijck; 9 Piet Peeters Echt; 10 C.Sprong.
 
Maasbracht Beek  27 maart
1 André van Kessel Eersel; 2 Mart Parren Weert; 3 Karel Burgmans Bergeijk; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Piet Thielen Oirlo; 6 J.van der Hoeven; 7 Henk Hageman Nuenen; 8 W.Trilsbeek; 9 Gerrit van der Steeg Wanroy; 10 F.Sanders.
 
Ell  9 april
1 A. van de  Wassenaar Den Bosch; 2 J.Klompen Roggel; 3 Karel Burgmans Bergeijk; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Mart Parren Weert; 6 Toon Cuppens Weert; 7 Nic Konings Weert; 8 Bert Klijs Aalst; 9 Boumans Maasbracht; 10 Piet Thielen Oirlo.
 
Heythuysen  16 april
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Cor Langen Nistelrode; 3 Cor Sengers Deest; 4 Henk Hageman Eindhoven; 5 Mart Parren Weert; 6 Bert Klijs Aalst; 7 M.Beijnen Venray; 8 Piet Peeters Echt; 9 Harrie Aspers Weert; 10 Piet Thielen Oirlo.
 
Deurne  23 april
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 André van Kessel  Eersel ; 3 Henk Hageman Eindhoven; 4 Karel Burgmans Bergeijk; 5 Mart Parren Weert; 6 Piet Thielen Oirlo; 7 Gerrit van der Steeg Wanroy; 8 Ad van Wassenaar Den Bosch; 9 Arno Schoenmakers Eindhoven; 10 Nic Konings Weert.
 
Diergaarde   [ Maria Hoop ]  30 april
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Rob Daemen Maasmechelen B.; 3 Karel Burgmans Bergeijk; 4 Piet Hack Deurne; 5 Cor Sengers Deest; 6 Piet Peeters Echt; 7 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 8 Arno Schoenmakers Eindhoven; 9 Harrie Aspers Weert; 10 Huub Schidders 
 
Posterholt  1 mei
1Henk Hageman Eindhoven; 2 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 3 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 4 J.Raaymakers Venray; 5 Harrie Kemps Schijndel.
 
Neerkant  4 mei 
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 W. van Veghel  Rosmalen; 3 Bert van Pol Swalmen; 4 Reijnen Venray; 5 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 6 Karel Brugmans Bergeijk; 7 Wim Trilsbeek Beek en Donk; 8 Van de Bossche Bladel; 9 van Elmpt Vlodrop; 10 Piet Hack Deurne.
 
Bergeijk  7 mei
1 Karel Burgmans Bergeijk; 2 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 3 Mart Parren Weert; 4 Piet Thielen Oirlo; 5 Bert Klijs Aalst; 6 J. van Eerd Budel; 7 Henk Hageman Eindhoven; 8 Cor Sengers Deest; 9 Theo Theus Bergeijk; 10 W.Smets Helden.
 
Sint Joost  14 mei
1 Mart Parren Weert; 2 Karel Burgmans Bergeijk; 3 Henk Hageman Eindhoven; 4 Arno Schoenmakers Eindhoven; 5 Piet Peeters Echt; 6 P.Boumans Maasbracht; 7 Jo Zinken Nyswiller; 8 A.Claessen Helmond; 9 Piet Theus  Bergeijk; 10 N.Beelden Budel.

                                              Mart Parren
Ospel  15 mei
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Karel Burgmans Bergeijk; 3 André van Kessel Eersel;  4 Mart Parren Weert; 5 Arno Schoenmakers Eindhoven; 6 R.Damen; 7 N.Reijnen; 8 A.Claessen; 9 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 10 Peter van de Bungelaar  Mill.

                                 Bert Hoedemakers te sterk voor de gentlemen

 
Thorn  21 mei  Bedevaart
1 Mart Parren Weert; 2 N.Reijnen Venray; 3 Jo Zinken Nijswiller.
 
Tungelroy  22 mei
1 Arno Schoenmakers Eindhoven; 2 J. van de Bossche Bladel; 3 André van Kessel  Eersel;4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 R.Damen Weert; 6 Bert Klijs Aalst; 7 J.Biemans Nijmegen; 8 A. van Sleeuwen Boxmeer; 9 Henk Hageman Eindhoven; 10 Piet Theus Bergeijk.

                                      Arno Schoenmakers


Oostrum  28 mei
1 Cor Sengers Deest; 2

       Cor Sengers wint in zijn kampioenstrui  de ronde van Oostrum

 
Vlodrop  4 juni
1 Cor Sengers Deest; 2 Bert Klijs Aalst; 3 H.Sanders Helmond; 4 Wim Trilsbeek Beek en Donk; 5 H. van Elmpt Vlodrop; 6 Evert van Wijnberg Grubbenvorst; 7 Piet Peeters Echt; 8 J.Lucker Nijswiller; 9 G.Jaspers Eindhoven; 10 Gerrit van der Steeg Wanroy.
  
Posterholt  10 juni
1 Dries Willemsen Oirlo; 2 Bert van Pol Swalmen; 3 R.Hoekstra Nijmegen; 4 H.van Wijck Deest; 5 Jo Zinken Nyswiller; 6 Bert Klijs Aalst; 7 H. van de Bossche Bladel; 8 Nic Konings Weert; 9 J.Jaspers Eindhoven; 10 Jac Reuvers Heythuysen.

     Dries Willemsen zit nog goed

 
Echt  11 juni   aankomst Pijl van Limburg
1 E.Weijenberg Nijmegen; 2 Cor Sengers Deest; 3 H.van Wijck Deest; 4 Bert Klijs Aalst; 5 J.Biemans Nijmegen; 6 Stan Hanegraaf Roermond; 7 H. van Kessel Nijmegen; 8 H. van de Bossche Bladel; 9 Nic Konings Weert; 10 Piet Peeters Echt.
 
Heel  18 juni   Kampioenschap
1 Cor Sengers Deest; 2 Frans Fiddelaers Echt; 3 Piet Peeters Echt; 4 Evert van Wijnberg Grubbenvorst; 5 A.Sanders Helmond; 6 P.Boumans Maasbracht; 7 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 8 Piet Theus Bergeijk; 9 H.van Wijck Deest; 10 Piet Nelissen Linne.
 
Beesel  25 juni
1 J.Biemans Nijmegen; 2 Henk Hageman Nuenen; 3 Bert Klijs Aalst; 4 H. van Elmpt; 5 Piet Peeters Echt; 6 H. van de Bossche Bladel; 7 P.Theeuws; 8 A.Sanders Helmond; 9 P.Boumans Maasbracht; 10 Jo Zinken Nijswiller.
 
Wanroy  2 juli
1 Cor Sengers Deest; 2 Gerrit van der Steeg Wanroy; 3 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 4 Bert Klijs Aalst; 5 J.Biemans Nijmegen; 6 Piet Hack Deurne; 7 Nic Konings Weert; 8 Frans Fiddelaers Roermond; 9 Jac Reuvers Heythuysen; 10 H.van de Broek Helden.
 
Baarlo  3 juli  Baankampioenschappen
Sprint
1 Piet Hack Deurne; 2
Afvallingsrace
1 Piet Hack Deurne; 2
Puntenkoers
1 Piet Hack Deurne; 2
Eindklassement
1 Piet Hack Deurne; 2 Piet Peeters Echt; 3 P.Sanders Helenaveen; 4 Nic Konings weert; 5 Martin Kools Deurne.

 
Dieteren   9 juli
1 W.van Veghel Rosmalen; 2 Cor Sengers Deest; 3 Gerrit van der Steeg Wanroy; 4 Jos Biesmans Nijmegen; 5 Piet Peeters Echt; 6 C.Vaessen Koningsbosch; 7 Huub Gubbels Maasbracht; 8 Peter Halmans Dieteren; 9 Evert van Wijnberg Grubbenvorst; 10 Henk Hageman Nuenen.
 
Maasbracht  30 juli
1 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 2 Jo Zinken Nijswiller; 3 Gerrit van der Steeg Wanroy; 4 J.Hoskens Hoge Mierde; 5 H. van Wijk Deest; 6 J.Biemans Nijmegen; 7 Cor Sengers Deest; 8 Frans Fiddelaers Roermond; 9 van de Bossche Bladel; 10 Evert van Wijnberg Grubbenvorst.

                                                    Peter van de Bungelaar

 
Kelpen  5 augustus
1 Jo Zinken Nijswiller; 2 H. van de Bossche Bladel; 3 J.Biemans Nijmegen; 4 H. van Elmpt Vlodrop; 5 H. van Kessel Nijmegen; 6 H.van Wijk Deest; 7 Dries Willemsen Oirlo; 8 Frans Fiddelaers Roermond; 9 G.Jaspers Eindhoven; 10 Piet Peeters Echt.
 
Echt  7 augustus
1 Bert van  Pol  Swalmen; 2 Cor Sengers Deest; 3 J.Biemans Nijmegen; 4 N.Konings Weert; 5 Jo Zinken Nyswiller; 6 H. van de Bossche Bladel; 7 H. van Kessel Nijmegen; 8 G.Vaessen Koningsbosch; 9 P.Boumans Maasbracht; 10 H. van Elmpt Vlodrop.

                                                 Bert van Pol

 
Reutje  St.Odiliënberg  12 augustus
1 Jo Zinken Nijswiller; 2 J.Biemans Nijmegen; 3 H.Goerts Posterholt; 4 G.Vaessen Koningsbosch; 5 Boumans Maasbracht; 8 H.van Elmpt Vlodrop; 10 Piet Peeters Echt.
 
Mill  13 augustus
1 Jo Zinken Nijswiller; 2 Cor Sengers Deest; 3 J.Biemans Nijmegen; 4 Evert van Wijnberg Grubbenvorst; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 9 Harrie Goerts Posterholt; 10 Nic Konings Weert; 11 W.Massy Roermond; 12 Frans Fiddelaers Roermond.
 
Den Dungen  20 augustus
1 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 2 Jo Zinken Nijswiller; 3 Henk Hageman Nuenen; 4 Frans Fiddelaers Echt;  5 J.Biemans Nijmegen; 10 Piet Peeters Echt.
 
St.Odiliënberg  27 augustus
1 Frans Fiddelaers Echt; 2 Harrie Goertz Posterholt; 3 G.Vaessen Koningsbosch; 4 P.Boumans Maasbracht; 5 Piet Peeters Echt; 6 Piet Hack Deurne; 7 J.van de Hoeven Maasmechelen B.; 8 Bert Klijs Aalst; 9 R.Hoekstra Nijmegen; 10 Dries Willemsen Oirlo.

      Frans Fiddelaers op kop vóór Jos Vaessen   ( foto van Ulestraten )

 
Luyksgestel  3 september
1 Jac Reuvers Heythuysen; 2 Piet Hack Deurne; 3 Frans Fiddelaers Roermond; 4 Piet Nelissen.
 
Hingen  17 september
1 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 2
 
Horn  24 september
1 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 2 Frans Fiddelaers Echt; 3 Evert  van Wijnberg  Grubbenvorst.
 
Papenhoven  1 oktober
1 Frans Fiddelaers Echt; 2 Henk Hageman Nuenen; 3 Evert van Wijnberg Grubbenvorst; 4 Gerrit Wolfs; 5 Bert van Pol Swalmen; 6 Huub Gubbels Maasbracht; 7 Piet Hack Deurne; 8 Gerrit Jaspers; 9 Harrie Goerts Posterholt; 10 Theo van Heumen Eindhoven.

       Wie wint hier en waar is het  ????????