Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1977


Pey  Echt  27 maart

1 Ronald Graf Simpelveld; 2 Piet Moonen Weert; 3 H.Valke Munstergeleen; 4  Jan Tubee Ittervoort; 5 Cor Ockers  Weert; 6 Frits Schurkens Echt; 7 Ludo Geerts Lommel B.;  8 Jos Vaessen Weert; 9  Huub Gubbels Maasbracht; 10 L. van Hithem Bergeijk; 11 C. van der Schoot Helmond; 12 Wiel Snijders Weert; 13 Frans Jessen Horn; 14 Jan Burgmans Bergeijk; 15 Bert Klijs Aalst. 

Ell  3 april

1 Jo Schuren Maasbracht; 2 Theo van de Bosch Bergeijk; 3 Jo Martens Deurne; 4 Karel Burgmans Bergeijk; 5 Henk Honing Mill; 6 Jos Hendriks Meijel; 7 Nol van Pol Koningsbosch; 8 Huub Gubbels Maasbracht; 9 Theo Rademakers Venray; 10 Wim Cretier Den Bosch; 11 Wil de Man Mill; 12 Jan Smits Schijndel; 13 Ludo Geerts Lommel B.; 14 Jac Ramakers Merum; 15 Piet Moonen Weert.

                                    Jo Schuren heeft wat te vieren

Haelen  10 april

1 Martin van Kessel Deurne; 2 Frits Schurkens Echt; 3 Cor Ockers Weert; 4 Wil de Man Mill; 5 Jan Burgmans Bergeijk; 6 Ludo Geerts Lommel B.; 7 Herman Valke Munstergeleen; 8 Frans Jessen Horn; 9 Piet Moonen Weert; 10 Theo Hinoul Maaseik B. 

Maasbracht  Beek  11april

1 Wim Cretier Den Bosch; 2 Martin van Kessel Deurne; 3 Herman Valke Munstergeleen; 4 Ronald Graf Simpelveld; 5 Jan Burgmans Bergeijk; 6 Ludo Geerts Lommel B.; 7 Jef Donders Maaseik B.; 8 Theo Hinoul Maaseik B.; 9 Willy Reinders Deurne.   

Mill  16 april

1 Wim de Man  Mill; 2 Martin van Kessel Deurne; 3 Piet Daemen Posterholt; 4 Th.Ramakers Venray; 5 Gerard Caris Weert; 6 Cor Ockers Weert; 7 Jos Hendriks Meijel; 8 T.Sanders Helmond; 9 W. van Steensel Bladel; 10 Theo van de Bosch Den Bosch; 11 Karel van Heukelom Helden; 12 Jo van de Moosdijk Nederweert; 13 Piet Tielen Oploo; 14 T.Engelen Weert; 15 H.Honing Mill. 

Heythuysen  17 april

1 Martin van Kessel Deurne; 2 Jac Ramaekers Merum; 3 Frans Jessen Horn; 4 Piet Daemen Posterholt; 5 Wiel Snijders Weert; 6 Cor Ockers Weert; 7 Theo Theus Bergeijk; 8 Piet Eijckholt Luyksgestel; 9 W.van Steensel Bladel; 10 Jan van Ballegooien Oss; 11 R.Graspen Simpelveld; 12 Wim De Man Mill; 13 Jos Vaessen Weert; 14 J.Engelen Weert.

Martin van Kessel is na jaren weer terug bij de NWB ,hier wint hij in Heythuysen. volgend jaar komt hij bij de VIVOploeg en begint Martin aan een prachtige carrière op de weg en in het veld 

Weert  Boshoven  30 april

1 Frans Jessen Horn; 2 Jan van Engelen; 3 Piet Moonen Weert; 4 Cor Ockers Weert; 5 Jan Tubee Ittervoort; 6 Piet Nelissen Linne; 7 Jos Hendriks Meijel; 8 Martin van de Weijer Milheeze; 9 Toon van Lankveld De Rips; 10 Rob Daemen Maasmechelen B.; 11 Jac Griens Echt; 12 Clement Lamgens Nistelrode; 13 J.Binsbergen Cuijk; 14 Jan Menting Luyksgestel; 15 J.Raaymakers Venray.

 

Tegelen  1 mei

1 Jan Tubee Ittervoort; 2 Jos Vaessen Weert; 3 Frits Schurkens Echt; 4 Henk Hartjes Waalre; 5 Huub Honing Mill; 6 Jo van de Moosdijk Nederweert; 7 N.N.; 8 Luido Geerts Lommel B.; 9 Martin van de Weijer Milheeze; 10 Theo Hinoul Maaseik B.; 11 Jos Hendriks Meijel; 12 Jo Martens Deurne; 13 Clement Langens Nistelrode; 14 Jan Janssen Ysselsteyn; 15 Bert Clijs Aalst.  

Echt  8 mei

1 Frans Jessen Horn; 2 Jef Donders Maasmechelen B.; 3 Frits Schurkens Echt; 4 Piet Daemen Posterholt; 5 Jos Vaessen Weert; 6 Jan Tubee Ittervoort; 7 Jos Hendriks Meijel; 8 J.van Engelen Weert; 9 Piet Thielen Oirlo; 10 Cor Ockers Weert; 11 Clement Langens Nistelrode; 12 Piet Nelissen Linne; 13 Piet Peeters Echt; 14 Rob Daemen Maasmechelen B.; 15 Toon van Lankveld De Rips.   

Vlodrop  15 mei

1 Frits Schurkens Echt; 2 Cor Ockers Weert; 3 Jo van de Moosdijk Nederweert; 4 Huub Honing Mill; 5 Frans Jessen Horn; 6 Piet Daemen Posterholt; 7 Theo Hinoul Maaseik B.; 8 Jef Donders Maasmechelen B.; 9 Jos Hendriks Meijel;10 Theo Theus Bergeijk; 11 Jan van Hoorn Oss; 12 Harrie Kemps Schijndel; 13 Jos Vaessen Weert; 14 Wiel Snijders Weert; 15 H. van Elmpt Vlodrop.   

Neerkant  19 mei

1 Jo Martens Deurne; 2 Jef Donders Maasmechelen B.; 3 Willy Reijnders Deurne; 4 Jan van Hoorn Oss; 5 Udo Geerts Lommel B.; 6 Cor Ockers Weert; 7 Toon van Lankveld De Rips; 8 Frits Schurkens Echt; 9 Piet Daemen Posterholt; 10 Rob Daemen Maasmechelen B.             

Ospel  22 mei  Bedevaart

1 Frits Schurkens Echt; 2 Jos Hendriks Meijel; 3 Toon van Lankveld De Rips; 4 Jos Vaessen Weert; 5 Jo van de Moosdijk Nederweert; 6 Piet Daemen Posterholt; 7 Jo Martens Deurne; 8 Cor Ockers Weert; 9 Jan Tubee Ittervoort; 10 Wim Cretier Den Bosch; 11 Willy Reijnders Deurne; 12 Ad van Wassenaar Den Bosch; 13 Harrie Aspers Weert; 14 Jac Ramakers Merum; 15 Theo Hinoul Maaseik B.   

St.Joost  29 mei

1 Jean Breuls Neeroeteren B.; 2 Jef Donders Maasmechelen B.; 3 Udo Geerts Lommel B.; 4 Theo Hinoul Maaseik B,; 5 Toon van Lankveld De Rips; 6 Jos Vaessen Weert; 7 Frans Jessen Horn; 8 Jan Tubee Ittervoort; 9 Jo van de Moosdijk Nederweert; 10 Cor Ockers Weert; 11 Piet Nelissen Linne; 12 Jan Burgmans Bergeijk; 13 Jos Hendriks Meijel; 14 Theo Theus Bergeijk; 15 Harrie Aspers Weert.   

Ittervoort  5 juni

1 Ton Klijs Aalst; 2 Wim Cretier Den Bosch; 3 Jan Breuls Neeroeteren B.; 4 Frits Schurkens Echt; 5 Jef Donders Maasmechelen B.   

Tungelroy  6 juni

1 Frits Schurkens Echt; 2 Cor Ockers Weert; 3 Wim Cretier Den Bosch; 4 Jan Tubee Ittervoort; 5 Piet Nelissen Linne; 6 Dries Willemsen Oirlo; 7 Frans Jessen Horn; 8 Jo van de Moosdijk Nederweert; 9 J. Engelen Weert; 10 Bert Klijs Aalst.   

Echt  12 juni   aankomst Pijl v Limburg

1 Ton Klijs  Aalst; 2   

Koningsbosch  19 juni

1 Piet Eijckholt  Luyksgestel; 2 Jo Martens Deurne; 3 J.Burgmans Bergeijk; 4 Jan Janssen Ysselsteyn; 5 Piet Moonen Weert.   

Beesel  26 juni

1 Ronald Graf Simpelveld; 2   

Thorn  3 juli  NWB Kampioenschap

1 Ton Klijs Aalst; 2 Jo Martens Deurne.

                         Jo Martens is bij het kampioenschap dicht bij de titel maarTon Klijs wint de trui.   

Haps  10 juli

1 Ton Klijs Aalst; 2 Herman Valke Munstergeleen; 3 Clement Langens Nistelrode; 4 Jan van Hoorn Oss; 5 Evert Wijnberg Grubbenvorst; 6 Willy Reijnders Deurne; 7 Piet Moonen Weert; 8 Bert Klijs Aalst; 9 Had Graat Meijel; 10 Piet van de Berg Grave; 11 Jan Janssen Ysselsteyn; 12 Peter Vollenberg Wanssum; 13 Jac Ramakers Merum; 14 Piet Hack Deurne; 15 Jos Kuppens Weert.   

St.Odiliënberg  24 juli

1 Jan van Hoorn  Oss; 2 Huub Honing  Mill; 3 Evert van Wijnberg Grubbenvorst; 4 Piet Hack Deurne; 5 Jan Janssen Ysselsteyn; 6 Piet Moonen Weert;  7 Jac Ramakers Merum; 8 Piet Eijckhout Luyksgestel; 9 Piet Peeters Echt;  10 Had Graat Meijel; 11 Huub van de Broek Panningen; 12 Martin van de Weijer Milheeze; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 Albert Reuvers Heythuysen; 15 Frans Wetzels Susteren.   

Maasbracht  31 juli

1 Ronald Graf Simpelveld; 2 Had Graat Meijel; 3 Willy Reijnders Deurne; 4 Piet Moonen Weert; 5 Jan van Hoorn Oss; 6 Ad van Wassenaar Den Bosch; 7 Evert van Wijnberg Grubbenvorst; 8 Piet Peeters Echt; 9 Martin van de Weijer Milheeze; 10 Frans Wessels Susteren; 11 Rob Peters Meijel; 12 Piet Eijckholt Luyksgestel; 13 Albert Reuvers Heythuysen; 14 Jac Ramakers Merum; 15 Jos Lauwers Maasmechelen B.   

Kessel Eik  7 augustus

1 Piet Eijckholt Luyksgestel; 2 Ronald Graf Simpelveld; 3 Had Graat Meijel; 4 Jan van Hoorn Oss; 5 Willy Reijnders Deurne; 6 C. van der Schoot Geldrop; 7 Piet Thielen Oirlo; 8 Harrie Aspers Weert; 9 Huub Honing Mill; 10 Evert van Wijnberg Grubbenvorst.   

Reutje  St.Odiliënberg  13 augustus

1 Ronald Graf Simpelveld; 2 Willy Reijnders Deurne; 3 Had Graat Meijel; 4 J.Klompen Roggel;  5 Henk Honing Mill; 6 Peter Boumans Maasbracht; 7 Piet Nelissen Linne; 8 Piet Thielen Oirlo; 9 Peter Vollenberg Wanssum; 10 Martin Siebers Deurne; 11 Harrie Aspers Weert; 12 Martin van de Weijer De Rips; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 Martin Vaessen Montfort; 15 Piet van de Berg Grave.   

Luyksgestel  14 augustus

1 Piet Moonen Weert; 2 Jan van Hoorn Oss; 3 Willy Reijnders Deurne; 4 Peter Vollenberg Wanssum; 5 T.van Hinthem Bergeijk; 6 Piet Eijckholt Luyksgestel; 7 Norbert Liebrecht Blerick; 8 Bert Klijs Aalst; 9 Albert Reuvers Heythuysen; 10 Theo Hendriks; 11 Martin van de Weijer Milheeze; 12 Jo Martens Deurne; 13 Willy van de Bos Bladel; 14 Had Graat Meijel; 15 Jan Smits Schijndel.   

                     Piet Moonen, hier in gezelschap van Herman Fincken , wint in Luyksgestel 

Den Dungen  21 augustus

1 Wim Cretier Den Bosch; 2 Had Graat Meijel; 3 Jan van Hoorn Oss; 4 H. van de Broek Panningen; 5 Harrie Kemps Schijndel; 6 Jo Martens Deurne; 7 P. van de Berg Grave; 8 J. van de Bos Bladel; 9 Wim Trilsbeek Beek en Donk; 10 N.Liebrechts Blerick; 11 Harrie Aspers Weert; 12 Piet Hack Deurne; 13 Piet Thielen Oirlo; 14 Dries Willemsen Oirlo; 15 Ad van Wassenaar Den Bosch.   

Horn  27 augustus

1 Albert Reuvers Heythuysen; 2 Ronald  Graf  Simpelveld; 3 Jac Ramakers Merum; 4 Bert Klijs Aalst; 5 Piet Nelissen Linne; 6 Jo Martens Deurne; 7 Toon Cuppens Weert; 8 Martin Siebers Deurne; 9 Piet Peeters Echt; 10 H.van de Bossche Bladel; 11 Wiel Snijders Weert; 12 T.Raaymakers Venray; 13 Harrie Aspers Weert; 14 Frans van Montfort Bergeijk; 15 P.Boumans Maasbracht.   

Dieteren  28 augustus

1 Ronald Graf Simpelveld; 2 Had Graat Meijel; 3 P.van Wijnberg Grubbenvorst; 4 Martin van de Weijer Milheeze; 5 Piet Eijckholt Bergeijk; 6 Jo Martens Deurne; 7 Martin Siebers Deurne; 8 Willy Reijnders Deurne; 9 P.Vollenberg Wanssum; 10 M.Vaessen Montfort; 11 Jac Ramakers Merum; 12 Wim Trilsbeek Beek en Donk; 13 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 14 Piet Nelissen Linne; 15 Piet Peeters Echt.  

                                               Roland Graf is uitstekend op dreef

Posterholt  3 september

1 Bert Klijs Aalst; 2 Peter Vollenberg Wanssum; 3 Piet Nelissen Linne; 4 C. Langen; 5 Martin Siebers Deurne; 6 Wiel Snijders Weert; 7 Jac Ramakers Merum; 8 Harrie Aspers Weert; 9 Piet Thielen Oirlo; 10 Dries Willemsen Oirlo.   

Meijel  5 september

1 P.Eijckholt Luyksgestel; 2 Piet Nelissen Linne; 3 E.van der Schoot Geldrop; 4 Piet Hack Deurne; 5 N.Liebrechts Blerick.   

Venray  11 september

1 Bert Klijs Aalst; 2   

Eindhoven  24 september

1 Ton  Klijs Aalst; 2 Karel van der Schoot Geldrop; 3 Martin Siebers Deurne; 4 Wim Trilsbeek Beek en Donk; 5 Norbert Liebrechts Blerick; 6 Piet Thielen Oirlo; 7 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 8 Huub van de Bossche Bladel; 9 Piet van de Berg Schaik; 10 Dries Willemsen Oirlo; 11 Wiel Snijders Weert; 12 Bert Klijs Aalst; 13 Gerrit van der Steeg Wanroy; 14 Toon van Montfort Bergeijk; 15 Henk Daris Borkel  en Schaft. 

     Peloton in de regen met op de tweede plaats Piet Stevens