Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen  top 10  1976


Pey Echt  28 maart

1 Piet Engbersen Venray; 2 Pierre Daemen Maasbracht; 3 Louis Geerts Lommel B.; 4 Piet Peeters Echt; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Nic Kuyken Bergeijk; 7 Huub Gubbels Maasbracht; 8 Gerrit Thielen Reuver; 9 Gerrit Rijs Schaik; 10 Theo Ramakers Venray.

 Piet Engbersen  (rechts) begint het seizoen met winst in Pey Echt in het midden op de foto Jac Creemers en links rijden Piet Peeters en Paul van de Heuvel.

 

Ell  4 april

1 Herman Fincken Maasbracht; 2 Piet Jacobs Veldhoven; 3 Henk Visschers Posterholt; 4 Riny Hairwassers  Helvoirt; 5 Albert Pieters Eindhoven. 

    Herman Fincken sterke winnaar in Ell

 

Heythuysen  11 april

1 Riny Hairwassers Helvoirt; 2 Wiel Snijders Weert; 3 Piet Engbersen Venray; 4 Piet Nelissen Linne; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Henk Visschers Posterholt; 7 Theo van Kouwen Weert; 8 W.Geerts Lommel B.; 9 Ben Knarren Stein; 10 Piet Daemen Posterholt. 

Haelen   18 april

1 Piet Engbersen Venray; 2 Nic Kuyken Bergeijk; 3 F.Ramakers Venray; 4 Piet Daemen Posterholt; 5 Ben Knarren Stein; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 J.Hendriks Meijel; 8 Gerard Caris Weert; 9 Piet Peeters Echt; 10 W.Thielen  Venray; 11 Theo van Kouwen Weert; 12 Wiel Snijders Weert; 13 Louis Geerts Lommel B.; 14 J.Wolters Posterholt; 15 Piet Nelissen Linne. 

Koningsbosch  25 april

1 Har Egelmeers Posterholt; 2 

Oostrum  30 april

1 Tjeu Tinnemans Nederweert; Piet Engbersen Venray; 3  Toon Engelen Liessel; 4 Har Egelmeers Posterholt; 5 Piet Daemen Posterholt; 6 Ben Knarren Stein; 7 Theo Ramakers Venray; 8 A. van de Loo Boxtel; 9 Harrie Kessels Horn; 10 Gerard Caris Weert; 11 Piet Jacobs Veldhoven; 12 Henk Visschers Posterholt; 13 J.Hendriks Meijel; 14 Thielen Venray; 15 Theo van Kouwen Weert. 

Weert  Boshoven  1 mei

1 J.Clijssen Schijndel; 2 Piet Engbersen Venray; 3 Riny Hairwassers Helvoirt; 4 Ben Knarren Stein; 5 Piet Daemen Posterholt; 6 Wiel Snijders Weert; 7 Har Egelmeers Posterholt; 8 W.Thielen Venray; 9 Piet Peeters Echt; 10 Theo van Kouwen Weert; 11 Henk Visschers Posterholt; 12 Willems Bergeijk; 13 Karel Verseveld Maasbracht; 14 Theo Theus Bergeijk; 15 Kuypers Nederweert. 

Tegelen  9 mei

1 J.Clijssen Schijndel; 2 

Montfort  16 mei    Bedevaart

1 Piet Jacobs Veldhoven; 2 Piet Nelissen Linne; 3 Ben Knarren Stein; 4 Wiel Snijders Weert; 5 Har Egelmeers Posterholt; 6 Henk Visschers Posterholt; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Riny Hairwassers Helvoirt; 9 Piet Peeters Echt; 10 Piet Daemen Posterholt; 11 Huub Gubbels Maasbracht; 12 Pierre Daemen Maasbracht; 13 A. van de Loo Boxtel; 14 Theo van Kouwen Weert; 15 J.Willems Bergeijk. 

Maasbracht Beek  27 mei

1 Riny Hairwassers Helvoirt; 2 Ben Knarren Stein; 3 Henk de Lange Maasbracht; 4 Piet Janssen Vlierden; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Piet Jacobs Veldhoven; 7 Pierre Daemen Maasbracht; 8 Henk Visschers Posterholt; 9 Huub Gubbels Maasbracht; 10 Jan Willems Bergeijk; 11 Cor Ockers Weert; 12 Karel Verseveld Maasbracht; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 Wiel Snijders Weert. 

Weert  30 mei

1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Riny Hairwassers Helvoirt; 3 Henk de Lange Maasbracht; 4 Ben Knarren Stein; 5 Ed van Kouwen Haelen; 6 Piet Jacobs Veldhoven; 7 Har Egelmeers Posterholt; 8 Piet Daemen Posterholt; 9 Wiel Snijders Weert; 10 Karel van Heukelom Venlo. 

Geulle  5 juni Tijdens   Europees Kampioenschap

1 P.Janssen Vlierden; 2 Ben Knarren Stein; 3 Herman Fincken Maasbracht; 4 J.Willems Uden; 5 L.Geerts Teteringen. 

Vrije categorie 25+

1 Ton Brouns Urmond; 2 J.Geurts Echt; 3 A.Bollen B.; 4 H.Keynis; 5 Piet Moonen Weert. 

Vrije categorie 35+

1 J. van Loon Breda; 2 H.Rasenberg Roermond; 3 A. van de Groenendaal Vught; 4 J.Hermans; 5 H.Hellevoort. 

Hingen  7 juni

1 Riny Hairwassers Helvoirt; 2 Piet  Peeters Echt; 3 Har Egelmeers Posterholt; 4 Ben Knarren Stein; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Piet Moonen Weert; 7 Huub Gubbels Maasbracht; 8 H.Visschers Posterholt; 9 Karel Burgmans Bergeijk; 10 Piet Daemen Posterholt; 11 J.Snijders Buchten; 12 Nol van Pol Swalmen; 13 L.Geerts Lommel B.; 14 Herman Fincken Maasbracht; 15 A.van de Loo Boxtel. 

Baexem  13 juni

1 Tjeu  Tinnemans Nederweert; 2  Toon Engelen Liessel; 3 J.Janssen Ysselsteyn; 4 Pierre Daemen Maasbracht; 5 Piet Moonen Weert; 6 Henk Visschers Posterholt; 7 Th. van Pol Koningsbosch; 8 Frans Dolmans Geleen; 9 Har Egelmeers Posterholt; 10 Theo Theus Bergeijk; 11 P.Muisers Posterholt; 12 Karel Verseveld Maasbracht; 13 T.Geraeds Kessel; 14 Theo van Kouwen Weert; 15 Nic Kuyken Bergeijk. 

Tungelroy  14 juni

1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Ben Knarren Stein; 3 Toon Engelen Liessel; 4 Har Egelmeers Posterholt; 5 Nic Kuyken Bergeijk; 6 Theo van Kouwen Weert; 7 Karel Verseveld Maasbracht; 8 Herman Fincken Maasbracht; 9 Henk Visschers Posterholt; 10 Piet Daemen Posterholt; 11 Theo Theus Bergeijk; 12 Pierre Daemen Maasbracht; 13 Piet Nelissen Linne; 14 J.Janssen  Ysselsteyn; 15 Piet Moonen Weert

 Tjeu Tinnemans is weer eens de snelste in de spurt van de ronde van Tungelroy, Ben Knarren en Toon Engelen  volgen

Vlodrop  20 juni  Provinciaal Kampioenschap

1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Theo Daemen Posterholt; 3 Piet Jacobs Veldhoven; 4 Nic Kuyken Bergeijk; 5  Karel Verseveld Maasbracht; 6 Piet Nelissen Linne; 7 Theo van Kouwen Weert; 8 Piet Peeters Echt; 9 Piet Moonen Weert; 10 Dries Willemsen Oirlo.

Kampioen Limburg : Tjeu Tinnemans.

Kampioen Brabant : Piet Jacobs. 

Wanroy  27 juni

1 Nic Kuyken Bergeijk; 2 Huynen St.Odiliënberg; 3 Dingelen Lieshout; 4 Theo Daemen Posterholt; 5 Janssen ; 6 Theunissen Bergeijk.   

Bergeijk  4 juli  NWB Kampioenschap

1 L. van Hintham Bergeijk; 2 

Egchel  25 juli

1 J.Willems Bergeijk; 2 

Maasbracht  1 augustus

1 Piet Stevens Weert; 2 Pierre Daemen Maasbracht; 3 Nic Kuyken Bergeijk; 4J.Willems Bergeijk; 5 Toon Engelen Liessel; 6 Wiel Snijders Weert; 7 Piet Nelissen Linne; 8 Herman Fincken Maasbracht; 9 K.Verseveld Maasbracht; 10 Frans Jessen Horn. 

Kelpen  2 augustus

1 Nic Kuyken Bergeijk; 2 

Sint Odiliënberg  7 augustus

1 John Dohmen Geleen; 2 Nic Kuyken Bergeijk; 3 Theo van Kouwen Weert; 4 Stevens Weert; 5 Har Egelmeers Posterholt. 

Reutje   St.Odiliënberg  14 augustus

1 Peter Halmans Dieteren; 2 Theo Damen St.Odiliënberg; 3 Karel Verseveld Maasbracht; 4 Theo van Kouwen Weert;  5 Jan Eijckhout Bergeijk; 6 Har Egelmeers Posterholt; 7 Martin van de Weijer Milheeze; 8 Jacq Kunnen Tegelen; 9 Piet Daemen Posterholt; 10 Wim de Man Mill; 11 Jos Vaessen Weert; 12 Jac Derix Echt; 13 Frans Jessen Horn; 14 Piet Theus Bergeijk; 15 Huub Gubbels Maasbracht. 

        Peter Halmans is de rapste van de kopgroep in Reutje

Voerendaal  21 augustus  Hel van het Zuiden

1 Hans Vloet Mill; 2 

        Hans Vloet met voorsprong de winnaar van de Hel van het Zuiden in Voerendaal

                              Piet Moonen met Fincken in de klim van Voerendaal

Baarlo  22 augustus

1 Martin van de Weijer Milheeze; 2 

Roggel  29 augustus

1 Martin  van de Weijer Milheeze; 2 John Dohmen Geleen; 3 Jan Hendriks Meijel; 4 Frans Jessen Horn; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Leo van Hintham Bergeijk; 7 Henk Visschers Posterholt; 8 Huub Gubbels Maasbracht; 9 Anton van de Loo Boxtel; 10 Cor Ockers Weert. 

Posterholt  4  september

1 Har Egelmeers Posterholt; 2 Jan Schreurs Limbricht; 3 Henk Visschers Posterholt; 4 Frits Schurkens Echt; 5 Theo van Kouwen Weert; 6 Piet Daemen St.Odiliënberg; 7 Theo Daemen Posterholt; 8 J.Henriks Meijel; 9 Theo Ramakers Venray; 10 Martin  van de Weijer Milheeze; 11 Muisers Posterholt; 12 Herman Fincken Maasbracht; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 Wiel Snijders Weert; 15 Frans Jessen Horn. 

Meijel  6  september

1 John Dohmen Geleen; 2 Jan Schreurs Limbricht; 3 Har Egelmeers Posterholt. 

Stramproy  13 september

1 John Dohmen Geleen; 2 Piet Nelissen Linne; 3 Piet Moonen Weert; 4 Piet Daemen Posterholt; 5 Martin van de Weijer Milheeze. 

Oerle  18 september

1 Har Egelmeers Posterholt; 2 Karel Burgmans Bergeijk; 3 Cor Ockers Weert; 4 Jos Vaessen Weert; 5 Jan Schreurrs Limbricht; 6 Henk Vissers Posterholt; 7 Louis Geerts Lommel B.; 8 Ger Dohmen Geleen; 9 Wiel Snijders Weert; 10 Theo Raaymakers Weert; 11 Leo van Hintum Bergeijk; 12 Bert Klijs Aalst; 13 Piet Moonen Weert; 14 Peter van Oirschot Wierden; 15 Theo Daemen St.Odilënberg. 

Herkenbosch  26 September

1 Martin  van de Weijer Milheeze; 2