Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10 1975


Geulle  23 maart
1 Bert Roeven Maasbracht; 2 Frans Kwanten Lommel B.3 André Markensteijn Bergeijk; 4  Wiel Snijders Weert; 5 John Smeets Beek; 6 Piet Willems Schinnen; 7 Henk Arts Wanroy; 8 Ed van Kouwen Haelen; 9 Karel Burgmans Bergeijk; 10  Herman Fincken Maasbracht; 11 Theo van Kouwen Weert; 12 Harrie Kessels Horn; 13 John Burgmans Bergeijk; 14 Leo Vaessen Stramproy; 15 Jacob Lutgens Roermond.
 
Haelen  30 maart
1 Frans Kwanten Lommel B.; 2 Harrie van Hoof Lommel B.; 3 Jan Gijsen Lommel B.; 4 Frans van Wel Hilversum; 5 Frans Soumelier Lommel B.; 6 Jan Beijsen Lommel B.; 7 Willy Aerts Lommel B.; 8 Piet Wilmsen Schinnen; 9 Louis van der Vleuten Mierlo.
 
Geleen  31 maart
1 Harrie van Hoof Lommel B.; 2 Jan Gijsen Lommel B.; 3 Frans Kwanten Lommel B.; 4 Gerrit Janssen Valkenswaard; 5 Piet Willems Schinnen; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Jos Smeets Beek; 8 Henk Arts Wanroy; 9 Hans Tol Uden; 10 Harrie Coolen Bergeijk.
 
Heythuysen  6 april
1 Pierre  Daemen Maasbracht; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Louis van der Vleuten Mierlo; 4 Hans Vloet Mill; 5 Leo Weijers Baarlo; Ed van Kouwen Haelen; 7 Wiel Snijders Weert; 8 Gerrit Janssen Valkenswaard; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 P.Tol Uden; 11 Bert Roeven Maasbracht; 13 Jac Grachten Vlodrop. 
 
Koningsbosch  13 april
1 André Markensteijn Bergeijk; 2  Gerrit Janssen Valkenswaard; 3 Bert Roeven Maasbracht; 4 Ed van Kouwen  Haelen; 5 Henk Arts Wanroy; 6 Hein Lamers Helmond; 7 Piet Willems Schinnen; 8 Jan Moeskops Casteren; 9 Piet Engbersen Vernray; 10 Hans Toll Uden; 11 Jac Grachten Vlodrop; 12 Leo Weijers Baarlo; 13 Wiel Snijders Weert; 14 Bart Polman Mill.
 
Echt  20 april
1 Henk Arts Wanroy; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Ed van Kouwen Haelen; 4 Gerrit Janssen Valkenswaard; 5 Bert Roeven Maasbracht; 6 Louis van der Vleuten Mierlo; 7 J.Janssen Ysselsteyn; 8 Piet Willems Schinnen; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Wiel Snijders Weert; 11 Jac Grachten Vlodrop; 12 Pierre  Daemen Maasbracht; 13 Piet Peeters Echt; 14 John Idili Echt; 15 Leo Vaessen Stramproy.
 
Melick  27 april
1 Henk Arts Wanroy; 2 Piet Willems Schinnen; 3 Ed van Kouwen Haelen; 4 André Markensteyn Bergeijk; 5 Gerrit Janssen Valkenswaard.

               v.l.n.r.  Ben Knarren-Piet Gilissen-Wien Verkoulen en Henk Arts

 
Diergaarde  30 april
1 Ed van Kouwen Haelen; 2 Piet Engbersen Venray; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Gerrit Janssen Valkenswaard; 6  Leo Vaessen Stramproy; 7 Jac Grachten Vlodrop;  8 Louis van der Vleuten Mierlo; 9 Piet Peeters Echt; 10 Dries Willemsen Oirlo; 11 Jan Janssen Horst; 12 Hans Vloet Mill; 13 Harrie Kessels Horn; 14 Walter Peels Weert; 15 Huub Meeuwissen.
 
Deurne  4 mei  Bedevaart
1 Jan Moeskops Casteren; 2 Ed van Kouwen Haelen; 3 Bert Roeven Maasbracht; 4 Leo Vaessen Stramproy; 5 Gerrit Janssen Valkenswaard; 6 Louis van der Vleuten Mierlo; 7 Herman Fincken Maasbracht; 8 Piet Engbersen Venray; 9 Hein Lamers Helmond; 10 Hans Vloet Mill; 11 Jac Grachten Vlodrop; 12 Huub Gubbels Maasbracht; 13 Leo Weijers Baarlo; 14 Jan van Heukelom Tegelen.
 
Vierlingsbeek  5 mei
1 Godfried  Keijenberg  Meersen; 2 Leo Vaessen Stramproy; 3 André Markensteijn Bergeijk; 4  Jan Senden; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 John Burgmans Bergeijk; 7 Herman Fincken Maasbracht; 8 Frans Verstappen Montfort; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Louis van der Vleuten Mierlo; 11 Bert Roeven Maasbracht; 12 Ed van Kouwen Haelen; 13 Hans Vloet Mill; 14 Piet Engbersen Venray; 15 Gerrit Janssen Valkenswaard.

                                 Leo Vaessen met Ger Bruisten

 
Maasbracht  8 mei
1 Godfried  Keijenberg Meerssen; 2  Ed van Kouwen Haelen;  3 Bert Roeven Maasbracht; 4 Gerrit Janssen Valkenswaard; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Louis van der Vleuten Mierlo; 7 John Idili Echt; 8 Bart Polman Mill; 9 P.Thielen Oirlo; 10 Jan Moeskops Casteren; 11 Piet Peeters Echt; 12 Jac Grachten Vlodrop; 13 L.Peters Weert; 14 H.van Steensel Bladel; 15 Harrie Coolen Bergeijk.
 
Weert  10 mei  aankomst Omloop
1 Ed van Kouwen Weert; 2 Bert Roeven Maasbracht; 3 Godfried Keijenberg Meerssen; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Harrie Coolen  Bergeijk; 6 J.Burgmans Bergeijk; 7 Louis van der Vleuten  Mierlo; 8 H.Janssen Ysselsteyn; 9 Gerrit Janssen Valkenswaard; 10 P.Thielen Oirlo.
 
Someren  11 mei  aankomst Omloop 
1 Godfried Keijenberg Meerssen; 2 Ed van Kouwen Haelen; 3 Gerrit Janssen Valkenswaard; 4 Wil van Steensel Bladel; 5 Karel Burgmans Bergeijk; 6 Wiel Snijders Weert; 7 Piet Engbersen Venray; 8 Piet Peeters Echt; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Jan Moeskops Casteren; 11 Jan Burgmans Bergeijk; 12 Jan van Heukelom Tegelen.
 
Sint Joost  18 mei
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Bart Polman Mill; 4 Leo Vaessen Stramproy; 5 Henk Arts Wanroy; 6 Gerrit Janssen Valkenswaard; 7 Hans Vloet Mill; 8 Theo van Kouwen Weert; 9 John Idili Echt; 10 Herman Fincken Maasbracht.
 
Sint Joost  19 mei
1 Ed van Kouwen Haelen; 2 Henk Arts Wanroy; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Bart Polman Mill; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Louis van der Vleuten Mierlo; 7 Gerrit Janssen Valkenswaard; 8 Jan van Heukelom Tegelen; 9 Herman Fincken Maasbracjt; 10 Wiel Snijders Weert; 11 Harrie Kessels Horn; 12 Dries Willemsen Oirlo; 13 Theo  van Kouwen Weert; 14 Walter Peels Weert; 15 Ton van Himbergen Buchten.

                      Dries Willemsen en Jac Grachten in de aanval

 
Ell  24 mei
1 Ed van Kouwen  Haelen; 2 Henk Arts Wanroy; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Leo Vaessen Stramproy; 5 H.Coolen Bergeijk; 7 Wiel Snijders Weert.
 
Liessel  25 mei
1 Leo Weijers Baarlo; 2 Henk Arts Wanroy; 3 Louis van der Vleuten Mierlo;  4 Hans Vloet Mill; 5 J.Janssen Ysselsteyn; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Theo van Kouwen Weert; 8 Piet Engbersen Venray; 9 Ed van Kouwen Haelen; 10 Jan van Heukelom Tegelen.

                                  Leo Weijers


Vlodrop  8 juni
1 Henk Arts Wanroy; 2 Karel Burgmans Bergeijk; 3 Ed van Kouwen Haelen; 4 André Markensteijn Bergeijk; 5 Huub Peeters Linne; 6 Bart Polman Mill; 7 Louis van der Vleuten Mierlo; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Bert Roeven Maasbracht; 11 Gerrit Janssen Valkenswaard; 12 Hans Vloet Mill; 13 Piet Willems Schinnen; 14 Jac Grachten Vlodrop; 15 Jan Moeskops Casteren.

       Jef Drummen vóór Henk Arts en Armand Tulmans

 
Montfort  22 juni
1 Huub Peeters Linne; 2 Louis van der Vleuten Mierlo; 3 André Markensteijn Bergeijk; 4 Bart Polman Mill; 5 Karel Burgmans Bergeijk; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Harrie Coolen Bergeijk; 8 Theo van Kouwen Weert; 9 Jac Grachten Vlodrop; 10 Jan Bergmans Bergeijk; 11 Wiel Snijders weert; 12 Bert Roeven Maasbracht; 13 Jac Wolters Posterholt; 14 Wil Pustjens Echt; 15 Piet Engbersen Venray.
 
St.Odiliënberg  28 juni
1 Huub Peeters Linne; 2  Bart Polman Mill; 3 Bert Roeven Maasbracht; 4 Piet Peeters Echt; 5 Piet Wilmsen Schinnen; 6 H.Coolen Bergeijk; 7 Peter Halmans Dieteren; 8 Wiel Snijders Weert; 9 Cees Vermunt  Asten; 10 T.Reijnders Valkenswaard.
 
Merum  29 juni
1 Huub Peeters Linne; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Leo Vaessen Stramproy;  4 Louis van der Vleuten Mierlo; 5 Har Egelmeers Posterholt; 6 Bert Roeven Maasbracht; 7 Jos Moeskops Casteren; 8 Piet Willems Schinnen; 9 Harrie Kessels Horn; 10 Cees Vermunt Asten.

       Huub Peeters rijdt het beeld uit

 
Maasbracht  6 juli
1 Hans Vloet Mill; 2 Leo Vaessen Stramproy; 3 Har Egelmeers Posterholt; 4 Louis van der Vleuten Mierlo; 5 Wien Verkoulen Swalmen; 6 Bart Polman Mill; 7 André Markensteijn Bergeijk; 8 H.Coolen Bergeijk; 9 Karel Burgmans Bergeijjk; 10 Wiel Snijders Weert; 11 Piet Peeters Echt; 12 Piet Wilmsen Schinnen; 13 W.Klomp Mill; 14 Wil van Steensel Bladel; 15 Harrie Kessels Horn.

                          Hans Vloet

 
Oostrum  13 juli   NWB Kampioenschap
1 André Markensteijn Bergeijk; 2  Louis van der Vleuten Mierlo; 3 Wiel Snijders Weert; 4 Bert Roeven Maasbracht; 5 N.N.; 6 N.N.; 7 Piet Willems Schinnen; 8 N.N. ; 9 Driessen Montfort; 10 Piet Peeters Echt.
 
Kelpen  20 juli
1 Nico Henskens Berlicum; 2 Wiel Snijders Weert; 3 H.Kessels Horn; 4 Piet Willems Schinnen; 5 Bart Polman Mill; 6 H.Coolen Bergeijk; 7 Leo Vaessen Stramproy; 8 Jac Grachten Vlodrop; 9 Theo Hinoul Maaseik B.; 10 Leon Visschers Posterholt; 11 L.Peters Weert; 12 Kees Vermunt Asten; 13 André Markensteijn Bergeijk; 14 Theo van Rooy Kelpen; 15 P.Snijkers Beegden.

                                              Nico Henskens  
Horst  27 juli
1 André Markensteijn  Bergeijk; 2 Bart Polman Mill; 3 Leo Vaessen Stramproy; 4 Nico Henskens Berlicum; 5 Cees Vermunt Asten; 6 Jac Grachten Vlodrop; 7 Wiel Snijders Weert; 8 H.Visschers Posterholt; 9 Louis van der Vleuten Mierlo; 10 Har Egelmeers Posterholt; 11 Jan Wolters Posterholt; 12 L.Leijten Mierlo; 13 Hans Vloet Mill; 14 W.Mans Mill; 15 Harrie Kessels Horn.
 
Geulle  2 augustus Prov.kampioenschap
1 J.Dolmans Wijlre; 2 J. Ruebsaet Elsloo; 3 Hans Vloet Mill; 4 Had Graat Meijel; 5 André Markensteijn Bergeijk; 6 G.Rotteveel  Oude Wetering; 7 J. van Roy Grathem; 8 Nico Henskens Berlicum; 9 J.Hendriks Meijel; 10 P.Thielen Oirlo.


Kampioen Limb
urg : J.Dolmans Wijlre

Kampioen Nrd.Brabant : Hans Vloet Mill


Ysselsteyn  10 augustus
1 Nico Henskens Berlicum; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Bart Polman Mill; 4 Cees Vermunt Asten; 5 Leo Vaessen Stramproy; 6 Louis van der Vleuten Mierlo; 7 Had Graat Meijel; 8 Jan Wolters Posterholt; 9  Theo Hinoul  Maaseik B.; 10 Harrie Coolen Bergeijk.
 
Pey Echt  16 augustus
1 Cees Vermunt  Asten; 2 Leo Vaessen Stramproy; 3 André Markensteijn Bergeijk; 4 Har  Egelmeers Posterholt; 5 Louis van der Vleuten Mierlo.
 
Pey Echt  17 augustus
1 Nico Henskens Berlicum; 2 Theo Hinoul Maaseik B.; 3 André Markensteijn Bergeijk; 4 Cees Vermunt Asten; 5 Har Egelmeers Posterholt.
 
Roermond  23 augustus
1 André Markensteijn Bergeijk; 2 Cees Vermunt Asten; 3 Wien Verkoulen Swalmen.
 
Wanssum  31 augustus
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2
 
Posterholt  6 september
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2 Cees Vermunt Asten; 3 Piet Engbersen Venray; 4 André Markensteijn Bergeijk; 5 Bart Polman Mill; 6 Har Egelmeers Posterholt; 7 Theo Hinoul Maaseik B.; 8 Hans Vloet Mill;  9 Bert Roeven Maasbracht; 10 Pierre Daemen Maasbracht.

                         Wien Verkoulen wacht de spurt niet af

 
Meijel  8 september
1 Cees Vermunt Asten; 2 Bert Roeven Maasbracht; 3 André Markensteijn Bergeijk; 4 Leo Vaessen Stramproy; 5 Wien Verkoulen Swalmen.
 
Belfeld  14 september
1 André Markensteijn  Bergeijk; 2 Wien Verkoulen Swalmen; 3 Cees Vermunt Asten; 4 Had Graat Meijel; 5  Theo Hinoul Maaseik B.; 6 J.Hendriks Meijel; 7 Bart Polman Mill; 8 Louis van der Vleuten Mierlo; 9 Bert Roeven Maasbracht; 10 H.Coolen Bergeijk.

      André Markensteijn spurtwinnaar

 
Stramproy  15 september
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Nico Henskens Berlicum; 4 Cees Vermunt Asten; 5 Louis van der Vleuten Mierlo; 6 Theo Hinoul Maaseik B.; 7 J.Elmans België; 8 Piet Engbersen Venray; 9 H.Coolen Bergeijk; 10 
 
Bergeijk  21 september
1 Nico Henskens Berlicum; 2 Leo Vaessen Stramproy; 3 André Markensteijn Bergeijk; 4 Bart Polman Mill; 5 Theo  Hinoul Maaseik B.; 6 Wiel Snijders Weert; 7 Gerard Caris Weert; 8 Harrie Kessels Horn; 9 Louis van der Vleuten Mierlo; 10 H.Coolen Bergeijk; 11 Huub Gubbels Maasbracht; 12 Jan Geerts Lommel B.; 13 Theo Raymakers Venray; 14 Willy Kerkhofs Lommel B.; 15 Bert Roeven Maasbracht.
 
Herkenbosch  28 september
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Nico Henskens Berlicum; 3 Leo Vaessen Stramproy; 4 L.Geerts Lommel B.; 5 Riny Hairwassers Den Dungen; 6 André Markensteijn Bergeijk; 7 Th.Hinoul Maaseik B.; 8 Harrie Kessels Horn; 9 Louis van der Vleuten Mierlo; 10 Bert Roeven Maasbracht; 11 H.Visschers Posterholt; 12 Had Graat Meijel; 13 Gerard  Caris Weert; 14 Dries Willemsen Oirlo; 15 Theo van Kouwen Weert.

                                          Hans Hairwassers


Meers  Elsloo  18 oktober
1 Fons Heijens België; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Horst Becker Duitsland; 4 J.Brouns Stein; 5 Sijstermans Klimmen; 6 J. van der Borgh Sittard; 7 H.Hoofs Meers; 8 Jef Donders België; 9 Wijnands Schimmert; 10 Ton van Himbergen Buchten.

                                          Fons Heijens

        Het peloton is nog compleet