Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen  top 10  1974


John van Kouwen

John van Kouwen bij een van zijn vele overwinningen

Nederweert  24  maart
1 Jo Geurts Echt; 2 Jo Schuren Maasbracht; 3 Math Jacobs Roermond; 4 Jan van Steensel Bladel; 5 Wim Gielen Baarlo; H. van Oosterhout Liessel; 7 John van Kouwen Weert; 8 Henk Derix Echt; 9 Ger Hoofwijk Buchten; 10 Jan Orbon Weert.
 
Heythuysen  30 maart
1 Math Jacobs Roermond; 2 Wim Gielen Baarlo; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 John van Kouwen Weert; 5 Jan Orbon Weert; 6 Huub Jeuken Weert;  7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Herm Knoops Maasbracht; 9 Henk Derix  Echt; 10 Jo Schuren Maasbracht.
 
Pey  Echt  7 april
1 Bruno  Preuss  Chapelle  B.; 2 Jo Geurts Echt; 3 Math Jacobs Roermond; 4 Herman Knoops Maasbracht; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 John van Kouwen Weert; 7 Jan Orbon Weert; 8 Jo Schuren Maasbracht; 9 Wim Gielen Baarlo; 10 Frits Kuipers Maasbracht.
 
Tegelen  14 april
1 Math Jacobs Roermond; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Herman Knoops Maasbracht; 4 Jo Geurts Echt; 5 Piet Theus Bergeijk; 6 Henk Derix Echt; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Jo Schuren Maasbracht; 9 Jan Orbon Weert; 10 Jo Verkooijen Pey.

                          Math Jacobs zorgt voor wéér een Koti zege

 
Swalmen  21 april
1 Jo Geurts Echt; 2 Henk Derix Echt; 3 Jo Schuren Maasbracht; 4 Jo van der Pluym Swalmen; 5 Huub Jeuken Weert; 6 Math Jacobs Roermond; 7 Jo Verkooijen Pey; 8 Piet Theus Bergeijk; 9 T.Aben Ledeakker; 10 Wim Gielen Baarlo.
 
Montfort  28 april
1 John van Kouwen Weert; 2 Wim Gielen Baarlo; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Herm Knoops Maasbracht; 5 Theo Theus Bergeijk; 6 A. van der Linden Veldhoven; 7 Jo Schuren Maasbracht; 8 Math Jacobs Roermond; 9 Jo Verkooijen Pey; 10 Jo Smeets Reuver.
 
Diergaarde  30 april
1 Hans Aben Ledeakker; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Ger Bruisten Dieteren; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Wim Gielen Baarlo; 6 Jo Verkooijen Pey; 7 Jo van der Pluym Swalmen; 8 John van Kouwen Weert; 9 Jo Palmen Echt.
 
Merum  5 mei
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Jo Verkooijen Echt; 4 Jo Geurts Echt; 5 John van Kouwen Weert; 6 Ad van der Linden Veldhoven; 7 Piet Nelissen Linne; 8 Herm Cnoops Maasbracht; 9 Wiel Snijders Weert; 10 Jo Palmen Echt.
 
Oostrum  12 mei
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Harrie Bennebroek Someren; 3 Huub van Steensel Bladel; 4 Wim Graat Bergen; 5 Ed Even  Roermond.

                            Frits Kuipers gaat voor winst in Oostrum


Ospel  19 mei
1 Jo Geurts Echt; 2 John van Kouwen Weert; 3 Wim Gielen Baarlo; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Jo Smeets Reuver; 6 Frits Kuipers Maasbracht; 7 Theo Theus Bergeijk; 8 Jan Vaes Ospel; 9 W.Graat  Bergen; 10 Ed van Kouwen Haelen; 11 Henk Derix Echt; 12 Huub  van Steensel Bladel.
 
Neerkant  23 mei
1 Wim Gielen Baarlo; 2 John van Kouwen Weert; 3 H. van Steensel Bladel; 4 Jo Palmen Echt; 5 Jac Grachten Vlodrop.
 
Weert  25 mei aankomst  Omloop der Peel
1 Wim Gielen Baarlo; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Herman Knoops Maasbracht; 4 Piet Theus Bergeijk; 5 John van Kouwen Weert; 6 Jo Verkooijen Pey; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Frits Kuipers Maasbracht; 9 H.Peters Maasbracht; 10 Toon Vloet St.Anthonis.
 
Someren  26 mei  aankomst Omloop der Peel
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Jo van der Pluym Swalmen; 3 John van Kouwen Weert; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 Jo Smeets Reuver; 6 Herman Cnoops Maasbracht; 7 H.Peters Maasbracht; 8 Huub Jeuken Weert; 9 Piet Vaes Ospel; 10 Harrie Aben Ledeakker.
 
Sint Joost  2 juni NWB kampioenschap
1 Jo Geurts Echt; 2 John van Kouwen Weert; 3 Hans Aben Ledeakker; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Wim Gielen Baarlo; 6 Piet Nelissen Linne; 7 Frits Kuipers Echt; 8 Herm Knoops Maasbracht; 9 W.Graat Bergen; 10 Jo Palmen Echt.
 
Ittervoort  8 juni
1 Wim Gielen Baarlo; 2 Jo Smeets Reuver; 3 W.Graat Bergen; 4 Ed van Kouwen Weert; 5 Henk Derix Echt; 6 Ger Hoofwijk Buchten; 7 Toon Vloet  St.Anthonis; 8 Hans Aben Ledeakker; 9 Jan Vaes Ospel; 10 Jo van der Pluym Swalmen.
 
Ittervoort  9 juni
1 John van Kouwen Weert; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Jo Geurts Echt; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 Herm Knoops Maasbracht; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Jan Orbon Weert; 8 Huub Jeuken Weert; 9 Ger Bruisten Dieteren; 10 P.Nelissen Linne.
 
Tungelroy  10 juni
1 Jan Orbon Weert; 2 Toon Vloet  St.Anthonis; 3 John  van Kouwen Weert; 4 Ger Bruisten Dieteren; 5 Ed van Kouwen Haelen; 6 Jo Geurts Echt; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Theo Theus Bergeijk; 9 Jo Smeets Reuver;10 Ton Gruyzen Sittard.

Jan Orbon slaat zijn slag in Tungelroy

 
Baarlo  16 juni
1 Jo Geurts Echt; 2 Wim Gielen Baarlo; 3 John van Kouwen Weert; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Har Cnoops Maasbracht; 7 Huub Jeuken Weert; 8 Jo Smeets Reuver; 9 Jo Schuren Maasbracht; 10 Jo Verkooijen Pey.
 
Bergeijk  23 juni
1 Wim Gielen Baarlo; 2 Theo Theus Bergeijk; 3 Wim van Steensel Bladel; 4 Jo van der Pluym Swalmen; 5 Ed van Kouwen Haelen; 6 J.van de Venne  Bergeijk; 7 Hans Vloet Mill; 8 Hans Aben Ledeakker; 9 Henk Derix Echt; 10 Jo Smeets Reuver.
 
Maasbracht Beek  23 juni
1 Jo Palmen Echt; 2 John van Kouwen Weert; 3 Herm Knoops Maasbracht; 4 Jo Geurts Echt; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Jo Schuren Maasbracht; 7 Jo Verkooijen Pey; 8 Jac Ramaekers Weert; 9 Jan Orbon Weert; 10 Piet Nelissen Linne.

                          Jo Palmen met Theo Theus ( R. )  aan de leiding

 
Blitterswijck  30 juni
1 Wim Gielen Baarlo; 2 John van Kouwen Weert; 3 Hans Vloet Mill; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Ton Gruizen Sittard.

                 Chris Cuypers met Wim Gielen aan de leiding

 
Echt  21 juli   Bedevaart
1 Jo Geurts Echt; 2 John van Kouwen Weert; 3 Herman  Knoops Maasbracht; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 Theo Theus Bergeijk; 6 Ger Bruisten Dieteren; 7 Jo Palmen Echt; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Ed van Kouwen Haelen; 10 Frans Slaats Liessel.
 
Blerick  Boekend  27 juli
1 John van Kouwen Weert; 2 Herm Knoops Maasbracht; 3 Toon Vloet St.Anthonis; 4 Ed van Kouwen Haelen; 5 A. van der Linden Veldhoven; 6 Hans Aben Ledeakker; 7 Frans Slaats Liessel; 8 John Passage Melick; 9 Ton Gruyzen  Sittard; 10 Jos Hofman Roermond; 11 Ger Bruisten Dieteren; 12 Henk Derix Echt; 13 Hans Vloet Mill; 14 Jo Palmen Echt; 15 Jo van der Pluym Swalmen.
 
Beegden  28 juli
1 Toon Vloet St.Anthonis; 2 Jo Verkooijen Pey; 3 Jo Geurts Echt; 4 Herm Knoops Maasbracht; 5 Jo van der Pluym Swalmen; 6 Hans Aben  Ledeakker; 7 John van Kouwen Weert; 8 Theo Theus Bergeijk; 9 A. van de Ven Veldhoven; 10 Jo Smeets Reuver.

      Toon Vloet met voorsprong in Beegden

 
Weert  Fatima  4 augustus
1 Fred Scheres Posterholt; 2 John van Kouwen Weert; 3 Jo Smeets Reuver; 4 Jac Ramaekers Weert; 5 Huub Jeuken Weert; 6 Leo Vaessen Stramproy; 7 Wiel Snijders Weert; 8 Jan Orbon Weert; 9  Ed van Kouwen Haelen; 10 Henk van Steensel Bladel.

                          Fred Scheres sleurt op kop met John Passage 


Melick  4 augustus
1 J. van de Venne Veldhoven; 2 Herm Knoops Maasbracht; 3 Jo Geurts Echt; 4 Jo van der Pluym Swalmen; 5 Theo Theus Bergeijk; 6 Jo Schuren Maasbracht; 7 Jo Verkooijen Pey; 8 Ger Bruisten Dieteren; 9 Henk Derix Echt; 10 Ton Gruyzen Sittard; 11 Piet Nelissen Linne; 12 John Passage Melick; 13 jo Palmen Echt; 14 Frits Kuipers Maasbracht; 15 Dries Willemsen Oirlo.
 
Pey Echt  10 augustus
1 John van Kouwen Weert; 2 J. van de Venne  Veldhoven; 3 Herm Knoops Maasbracht; 4 Jo Schuren Maasbracht; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Frits Kuipers Maasbracht; 7 Theo Theus Bergeijk; 8 Toon Vloet St.Anthonis; 9 Hans Aben Ledeakker ; 10 John Passage Melick.
 
Pey Echt  11 augustus
1 Herman van der Borgh Koningsbosch; 2 Hans Aben Ledeakker; 3 Frans Hintzen Echt; 4 Jo Geurts Echt; 5 Toon Vloet St.Anthonis; 6 Jo Verkooijen Pey; 7 Jo Smeets Reuver; 8 John Passage Melick; 9 W.Graat Bergen; 10 Jos Hofman Roermond.
 
St.Odiliënberg  11 augustus
1 John van Kouwen Weert; 2 Jo Schuren Maasbracht; 3 Herm Knoops Maasbracht; 4 Theo Theus Bergeijk; 5 Jan Orbon Weert; 6 G.Smulders Melick; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Henk Derix Echt; 9 Ton Gruyzen Sittard; 10 Ger Bruisten Dieteren.
 
Egchel  17 augustus
1 John van Kouwen Weert; 2 Hans Aben Ledeakker; 3 Jo Verkooijen Pey; 4 Herm Knoops Maasbracht; 5 Theo Theus Bergeijk; 6 Fred Scheres Echt; 7 W.Graat Bergen; 8 Toon Vloet St. Anthonis; 9 Leo Vaessen Stramproy; 10 A. van der Linden Veldhoven.

       John van Kouwen sneller dan Hans Aben en Jo Verkooijen in Egchel

 
Beesel  18 augustus
1 John van Kouwen Weert; 2 Jo Geurts Echt; 3 Herm Knoops Maasbracht; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Fred Scheres Echt; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Jo Schuren Maasbracht; 8 Jo Hofman Roermond; 9 Frits Kuipers Maasbracht; 10 Jac Ramaekers Weert.
 
Horst  25 augustus
1 John van Kouwen Weert; 2 Herman Knoops Maasbracht; 3 Ad van der Linden Veldhoven; 4 Theo Theus Bergeijk; 5 Jac Ramaekers Weert; 6 Ton Gruizen Sittard; 7 Wiel Snijders Weert; 8 Jo Smeets Reuver; 9 H.Aben Ledeakker; 10  Vloet St.Anthonis; 11 Jo Schuren Maasbracht; 12 John Passage Melick; 13 Jos Hofman Roermond; 14 Henk Derix Echt; 15 André Markensteijn Bergeijk.

                      Theo Van Kouwen en broer John  zitten van voren

 
Posterholt  31 augustus
1 John van Kouwen Weert; 2 Herm Knoops Maasbracht; 3 Jo Geurts Echt; 4 Jo Schuren Maasbracht; 5 Jo Palmen Echt.
 
Belfeld  8 september
1 Jo Geurts Echt; 2 John van Kouwen Weert; 3 Jo Schuren Maasbracht; 4 Herman Knoops Maasbracht; 5 Jo Smeets Reuver; 6 Frans Hintzen Echt; 7 Fred Scheres  Hingen Echt; 8 T.Aben Ledeakker; 9 Hans Cornelissen Posterholt; 10 Ad van der Linden Veldhoven.
 
Oerle  14 september
1 Jo Schuren Linne; 2 Theo Theus  Bergeijk; 3 Fred Scheres Hingen; 4 Herman Knoops Maasbracht;  5 John Passage Melick; 6 Jo Martens Deurne; 7 Ad van der Linden Veldhoven; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Jos Geerden Veldhoven; 10 Frans Verstappen Montfort.
 
Maasbracht  15 september
1 Jo Schuren Maasbracht; 2 Frans Verstappen Montfort; 3 Jo Smeets Reuver; 4 Jos Geerden Veldhoven; 5 Fred Scheres  Hingen Echt; 6 Jos Hofman Roermond; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Herman Knoops Maasbracht; 9 Pierre Daemen Maasbracht; 10 Frans Hintzen Echt.

Jo Schuren wint in zijn Maasbracht

                                Trotse winnaar Jo Schuren


Roggel  15 september
1 Theo Theus  Bergeijk; 2 Ad van der Linden Veldhoven; 3 John van Kouwen Weert; 4 Jo Geurts Echt; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 J.Cornelissen Posterholt; 7 Henk Derix Echt; 8 Jo Palmen Echt; 9 Jo van der Pluym Swalmen; 10 Jac Ramaekers Weert.
 
Stramproy  16 september
1 John van Kouwen Weert; 2 Frans Verstappen Montfort; 3 Jo Geurts Echt; 4 Jo Schuren Maasbracht; 5 Herm Knoops  Maasbracht; 6 Jo Palmen Echt; 7 Frans Hintzen Echt; 8 A. van der Linden Veldhoven; 9 Jo Hofman Roermond; 10 Theo Theus Bergeijk.
 
Kelpen  22 september
1 Jos  Hofman Roermond; 2 Herman van der Borgh Koningsbosch; 3 Werner Kunde  Duitsland; 4 Wim van Steensel Bladel; 5 John Passage Melick; 6 Had Graat Meijel; 7 Jos Geerden Veldhoven; 8 Frans Verstappen Montfort; 9 Frits Schurkens Echt; 10 Fred Scheres Hingen Echt.
 
Kessel Eik  22 september
1 Herm  Knoops  Maasbracht; 2 Jo Geurts Echt; 3 Hans Cornelissen Posterholt; 4 Theo Theus Bergeijk; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Jo Schuren Maasbracht; 7 Jo Verkooijen Pey; 8 Ad van der Linden Veldhoven; 9 Frits Kuipers Maasbracht; 10 Jo Palmen Echt.
 
Baexem  29 september
1 Hans Cornelissen Posterholt; 2 Jo Geurts  Echt; 3 John van Kouwen Weert; 4 Herm Knoops Maasbracht; 5 Theo Theus Bergeijk; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Jo Palmen Echt; 8 Frans Hintzen Echt; 9 P.Daemen Maasbracht; 10 Jo Hofman Roermond; 11 Jo Smeets Reuver; 12 Fred Scheres Echt; 13 Jos Geerden Veldhoven; 14 Herman van der Borgh Koningsbosch; 15 John Passage Melick.
 
Ysselsteyn  6 oktober
1 Ton Gruizen Sittard; 2
 
Geleen  11 oktober  Ronde van Limburg
1 Otto van Iersel Vught; 2
 
Geleen  13 oktober
1 Frans Verstappen Montfort; 2 Herman Knoops Maasbracht; 3 Hans Cornelissen Posterholt; 4 Theo Theus Bergeijk; 5 Jo Hofman Roermond; 6 J. van Steensel Bladel; 7 Albert Kulhmann Baarlo; 8 Jo Palmen Echt; 9 H.Derix Echt;10 Piet Nelissen Linne.


De KOTI ploeg met renners uit eigen streek : v.l.n.r. Jac Ramaekers-Gerard Caris-John van Kouwen ( Sponsor ) Dré van Mierlo-Jos Ramaekers-Piet Janssen en Theo van Kouwen