Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10  1973


Koningsbosch  1 april
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Peter Mertens Stramproy; 3 Ton Gruyzen Sittard; 4 Jo Geurts Echt; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 Fr.Mooren Helmond; 7 Tjeu Tinnemans  Nederweert;  8 Leo Vaessen Stramproy; 9 J.Vaessen Stein; 10 Huub Peeters Linne.
 
Heythuysen  8 april
1 Jo Geurts Echt; 2 Jan Mertens Stramproy; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Leo Vaessen  Stramproy; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Herman Knoops Maasbracht; 8 Frans Mol  Helmond; 9 T.Tielemans Helmond; 10 Jo Schuren Maasbracht.
 
Merum  15 april
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Frans Moll Helmond; 3 Jan Mertens Stramproy; 4 Jo Geurts Echt; 5 Jo Schuren Maasbracht; 6 Huub Jeuken Weert; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Har Cnoops Maasbracht.

                                   Jo Schuren zit vaak bij de top 10

 
Haelen  23 april
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2  Jan Mertens Stramproy; 3 Jo Geurts Echt; 4 Frans Moll Helmond; 5 Herman Knoops Maasbracht; 6 Huub Jeuken Weert; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jan Tuithof Blerick.
 
Montfort  29 april
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Jan Mertens Stramproy; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 J.Vaessen Stein; 7 Theo Buiting Roermond; 8 Jo Geurts Echt;  9 Huub Peeters Linne; 10 Frans Moll Helmond.
 
Leeuwen  6 mei
1 Jan Merten Stramproy; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Ton Gruizen Sittard; 4 Jo Geurts Echt; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert.
 
Neerkant  12 mei
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Jan Vaes Ospel; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Huub Jeuken Weert; 6 Huub Peeters Linne; 7 Jan Mertens Stramproy; 8 Henk van der Linden Veldhoven; 9 Frans Moll Helmond; 10 Arie Woudstra Geleen.
 
Echt  13 mei
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Jan Mertens Stramproy; 3 Jan Orbon Weert; 4 Huub Jeuken Weert; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Arie Woudstra  Geleen; 7 Jo Schuren Maasbracht; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Herm Knoops Maasbracht; 10 J.Ruyters Puth Schinnen.

         Ton van Himbergen verslaat Jan Mertens in Echt                        

 
Maasbracht  20 mei
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Har Cnoops Maasbracht; 3 Jo Schuren Maasbracht; 4 Jan Mertens Stramproy; 5 Jan Vaes Ospel; 6 Jo Geurts Echt; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Arie Woudstra Geleen; 9 Leo Vaessen Stramproy; 10 Ed Even Roermond.
 
Doenrade  27 mei
1 Ton van Himbergen  Buchten; 2 Jan Mertens Stramproy; 3 Ton Gruyzen Sittard; 4 Huub Peeters Linne; 5 Huub Jeuken Weert; 6 Jo Schuren Maasbracht; 7 Ed Even Roermond; 8 J.Vaessen Stein.
 
Swalmen  31 mei
1 Huub Peeters Linne; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Jan Mertens Stramproy; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Jo Geurts Echt; 7 Theo Buiting Roermond; 8 Herman Knoops Maasbracht;’9 Ed Even Roermond; 10 Henk van der Linden Veldhoven.

                                   Huub Peters: bloemen in Swalmen en Kessel Eik

 
Vlodrop  3 juni
1 Ton van Himbergen Buchten;2 Jan Mertens Stramproy; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Herman Knoops Maasbracht; 5 Ton Gruizen Sittard.
 
St.Joost  10 juni
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Jo Geurts Echt; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Jo Schuren Maasbracht; 5 Huub Peeters Linne; 6 Har Cnoops Maasbracht; 7 Jan Mertens Stramproy; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Jan Vaes Ospel; 10 Peter Halmans Dieteren.
 
St.Joost  11 juni
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Jo Geurts Echt; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Theo Buiting Roermond; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Jan Vaes Ospel; 7 Har Cnoops Maasbracht; 8 Piet Steyvers Mierlo; 9 Jo Schuren Maasbracht; 10 J.Vaessen Stein.

      Ook de tweede dag wint Tinnemans in St.Joost

 
Nederweert  17 juni  NWB kampioenschap
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Jo Geurts Echt; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Jan Mertens Stramproy; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Wien Verkoelen Swalmen; 7 Har Cnoops Maasbracht; 8 Huub Peeters Linne; 9 Jan Orbon Weert; 10 Peter Halmans Dieteren.
 
Tungelroy  18 juni
1 Jan Mertens Stramproy; 2 Jo Geurts Echt; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Wien Verkoelen Swalmen.

                                               Jan Mertens wint de ronde van Tungelroy

Stevensweert  24 juni
1 Wien Verkoelen Swalmen; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Har Cnoops Maasbracht; 4 Jo Geurts Echt; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Tjeu Tinnemans Nederweert; 7 Jo Schuren Maasbracht; 8 Jan Mertens Stramproy; 9 Theo Buiting Roermond; 10 Jan Orbon Weert.
 
Melick  1 juli
1 Ton Gruyzen Sittard; 2 Wien Verkoulen Swalmen; 3 Leo Vaessen Stramproy; 4 Jo Schuren Maasbracht; 5 Huub Jeuken Weert; 6 Adrie van Schijndel Buchten; 7 Ger Bruisten Roermond; 8 William Thailor Eindhoven; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 Piet Steyvers Mierlo.

                                 Ton Gruyzen

 
Thorn  8 juli  Provinciaal kampioenschap
1 Wien Verkoelen Swalmen; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Theo Buiting Roermond; 4 Har Cnoops Maasbracht; 5 Jo Schuren Maasbracht; 6 Huub Jeuken Weert; 7 M.Cuypers Venray; 8 Leo Vaessen Stramproy; 9 Jan Vaes Ospel; 10 Ed Even Roermond.

Kampioen Limburg
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Theo Buiting Roermond; 
Kampioen Nrd.Brabant
1  Piet Steyvers Mierlo 2 William Taylor Eindhoven.

 Wien Verkoelen is de sterkste in de Limburgse titelstrijd in Thorn de tweede plaats is voor Ton Gruyzen en helemaal links is het Theo Buiting die de derde plaats opeist       

 
Blerick  Boekend  15 juli   Bedevaart
1 Wien Verkoelen Swalmen; 2 Jo Geurts Echt; 3 M.Cuypers Venray; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Jo Schuren Maasbracht; 6 Piet Steyvers Mierlo; 7 Henk van der Linden Veldhoven; 8 Leo Vaessen Stramproy; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 H.Kessels Horn.
 
Heusden Asten  22 juli
1 Jo Geurts Echt; 2 Wien Verkoelen Swalmen; 3 Huub Jeuken Weert; 4  Jo Schuren Maasbracht; 5 Jan Vaes Ospel.
 
Beegden  29 juli
1 Har Cnoops Maasbracht; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 A.Cuypers Venray; 4 Jo Schuren Maasbracht; 5 Huub Peeters Linne; 6 Huub Jeuken Weert; 7 Wien Verkoelen Swalmen; 8 Leo Vaessen Stramproy; 9 J.Aarts Oostrum; 10 Piet Steyvers Mierlo; 11 Peter Halmans Dieteren; 12 H.Kessels Horn; 13 Jan Orbon Weert; 14 Hans Vloet Mill; 15 Henk van der Linden Veldhoven.

                                     Har Cnoops


Weert  Fatima   5 augustus
1 Jo Schuren Maasbracht; 2 Jan Orbon Weert; 3 Jo Geurts Echt; 4 H.Plantaz Son; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 M.Cuypers Venray; 7 Jac van Heel Diergaarde; 8 Theo Buiting Roermond; 9 Ger Bruisten Dieteren;  10 Huub Jeuken Weert.
 
Maasbracht  12 augustus
1 Jo Geurts Echt; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 H.Plantaz Son; 5 Jo Schuren Maasbracht.
 
Horst  19 augustus
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 H.Plantaz Son; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 Har Cnoops Maasbracht; 5 Jo Schuren Maasbracht.
 
Roggel  26 augustus
1 Har Cnoops Maasbracht; 2 Jac van Heel Diergaarde;3 Jo Geurts Echt; 4 Jo Schuren Maasbracht; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Huub Peeters Linne; 7 Jan Orbon Weert; 8 Theo Buiting Roermond; 9 Huub Jeuken Weert; 10 Jo Verkooyen Pey.
 
Posterholt  1 september
1 Wien Verkoulen Swalmen ; 2 Har Cnoops Maasbracht; 3 Jo Geurts Echt; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Jo Schuren Maasbracht; 7 M.Cuypers Venray; 8 Jan Orbon Weert; 9 Theo Buiting Roermond; 10 Huub Peeters Linne.
 
Kessel Eik  2 september
1 Huub Peeters Linne; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Jo Geurts Echt; 4 Jo Schuren Maasbracht; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 Math Jacobs Roermond; 7 Jan Orbon Weert; 8 Huub Jeucken Weert; 9 Wiel Snijders Weert; 10 Ed Even Roermond.
 
Laren  5 september
1 M.Cuypers Venray; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Wien Verkoelen Swalmen; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 M.Jacobs Roermond; 6 Huub Peeters Linne; 7 Jo Schuren Maasbracht; 8 Ger Bruisten Dieteren; 9 Piet Steyvers Mierlo; 10 Leo Vaessen  Stramproy.
 
St.Odiliënberg  8 september
1 Jo Schuren Maasbracht; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Har Cnoops Maasbracht; 4 M.Cuypers Venray; 5 Jo Geurts Echt; 6 M.Jacobs Roermond; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Ed Even Roermond; 9 Theo Buiting Roermond; 10 Huub Peeters Linne; 11 Wien Verkoelen Swalmen; 12 Piet Steyvers Mierlo; 13 Huub Jeuken Weert; 14 H.Kersten Posterholt; 15 Jac Grachten Vlodrop.

      Jo Schuren aan de leiding met de Weertenaren Wiel Snijders en Huub Jeucken

 
Belfeld  9 september
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 Wien Verkoelen Swalmen; 3 Ton Gruyzen sittard; 4 Jo Geurts Echt; 5 M.Cuypers Venray; 6 Huub Peeters Linne; 7 Jo Schuren Maasbracht; 8 Huub Jeuken Weert; 9 Leo Vaessen Stramproy; 10 Jan Orbon Weert; 11 H.Kessels Horn; 12 Ed Even Roermond; 13 Bert Vleeshouwers Weert; 14 Jac Grachten Vlodrop; 15 Ger Bruisten Dieteren.
 
Oerle  15 september
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 M.Cuypers Venray; 3 Ton Gruyzen Sittard; 4 Har Cnoops Maasbracht; 5 Leo Vaessen Stramproy; 6 Theo Buiting Roermond; 7 Huub Peeters Linne; 8 Jo Schuren Maasbracht; 9 Wiel Snijders Weert; 10 Hans Vloet Mill.
 
Heel  16 september
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 Wien Verkoelen Swalmen; 3 Jo Geurts Echt; 4 Jo Schuren  Maasbracht; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Michel Cuypers Venray; 7  Har  Cnoops Maasbracht;  8 Jan Orbon Weert; 9  H.Kersten Posterholt.

                          Jac van Heel : drie mooie zeges achter elkaar


Stramproy  17 september
1 M.Cuypers Venray; 2  Leo Vaessen Stramproy; 3 Ed Even Roermond; 4 Jo Geurts Echt; 5 Har Cnoops Maasbracht.
 
Dieteren  23 september
1 Ger Bruisten  Dieteren; 2 Jo Schuren Maasbracht; 3 Jo Geurts Echt; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Huub Peeters Linne; 6 M.Jacobs Roermond; 7 N.Webster Engeland; 8 Henk Derix Echt; 9 Bert Vleeshouwers Weert; 10 Wiel Snijders Weert.

                           Ger Bruisten winnaar in eigen huis

 
Ohe en Laak  30 september
1 Jo Geurts Echt; 2 Huub Peeters Linne; 3 Jan Orbon Weert; 4 Ed Even Roermond; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Jo Schuren Maasbracht; 8 Ger Bruisten Dieteren; 9 Henk van der Linden Veldhoven; 10 Jo van der Pluym Swalmen; 11 Jo Smeets Reuver; 12 Jo Verkooyen Pey; 13 G.Kessels Horn; 14 Henk Derix Echt; 15 Jac Grachten Vlodrop.
 
Weert  7 oktober
Zie Veteranen.

       Wachten op het startschot