Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen top 10 1972


Nederweert  19 maart
1 Jac Fooy Maastricht; 2 Otto van Iersel Vught; 3 Herman Knoops Maasbracht; 4 Theo Kievits Eindhoven; 5 Peter Mertens Stramproy; 6 Jo Geurts Echt; 7 Hennie van de Wallen Ospel; 8 Piet Vluggen Zutendaal B.; 9 Har Cnoops Maasbracht; 10 H.Custers Hoensbroek.


Den Bosch  26 maart
1 Piet Vluggen Zutendaal B.; 2 Har Cnoops Maasbracht; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Otto van Iersel Vught; 6 Theo Kievits Eindhoven; 7 Peter Mertens Stramproy; 8 Jan Tuithof Blerick; 9 Rob Cauwels Maastricht; 10 Jean Dohmen Aubel B.
 
Tegelen  2 april
1 Frans Kessels Ospel; 2 Otto van Iersel Vught; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Jean Dohmen Aubel B.;  5 Peter Mertens Stramproy; 6 Piet Vluggen Zutendaal B.; 7 Rob Cauwels Maastricht; 8 Arie Woudstra Geleen; 9 Sjeng Konings Asten; 10 Pie Vaessen Zutendaal B.

                          Frans Kessels boekt fraaie zege in Tegelen

 
Haelen  3 april
1 Piet Vluggen  Zutendaal B.; 2 Frans Kessels Ospel; 3 Herman Knoops Maasbracht; 4 Otto van Iersel Vught; 5 Jan Tuithof Blerick; 6 Theo Kievits Eindhoven; 7 Peter Mertens Stramproy; 8 Rob Cauwels Maastricht; 9 Sjeng Konings Asten; 10 Jean Dohmen Aubel B.
 
Heythuysen  9 april
1 Otto van Iersel  Vught; 2 Herman Knoops Maasbracht; 3 Jan Tuithof Blerick; 4 Jo Geurts Echt; 5 Peter Mertens Stramproy; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Jan van Heur Kelpen; 10 Hennie van de Wallen Ospel.
 
Zeelst 22 april
1 Piet Vluggen Zutendaal B.;  2 Sjeng Konings Asten; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Baer Goofers Blerick; 5 A.Smaal Eindhoven.
 
Echt  23 april
1 Otto van Iersel Vught; 2 Jo Geurts Echt; 3 Herman Knoops Maasbracht; 4 Jan Vaes Ospel; 5 Frits Bruekers Nederweert.
 
Merum  30 april
1 Har Cnoops Maasbracht; 2 Piet Vluggen Zutendaal B.; 3 Peter Mertens Stramproy; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Herman Knoops Maasbracht; 6 Otto van Iersel Vught; 7 Jan Heiligers Blerick; 8 J.van Heur Kelpen; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Frans Kessels Ospel.
 
Beek  3-4 mei  Tour de Limburger  Etappewedstrijd
1e et.
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jean Nelissen Geleen; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 A.Godding Maastricht; 5 Jef Lahaye Borgharen; 6 J.Graven Meerssen; 7 Guus Baggen Geleen; 8 Tonny Stroucken Stein; 9 Jan Konings Sittard; 10 Jean Hermans Valkenburg.


2e et.
1 Jef Lahaye Borgharen; 2 J.Godding Maastricht; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Nico Paas Munstergeleen; 5 J.Nelissen Geleen; 6 Ton Klingenstein Geleen; 7 Guus Baggen Geleen; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 A.Rongen Kaazen; 10 Kees Boelhouwers Bunde.


Eindklassement
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jef Lahaye Borgharen; 3 J.Godding Maastricht; 4 J.Nelissen Geleen; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Guus Baggen Geleen; 7 Hans Graven Meerssen; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Tonny Stroucken Stein; 10 A.Rongen Kaazen.

                               Ger Nelissen

 
Montfort  7 mei
1 Jo Geurts Echt; 2 Jac Fooy Maastricht; 3 Piet Vluggen Zutendaal B.; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Herman Knoops Maasbracht; 7 Herman Fincken Maasbracht; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Rob Cauwels Maastricht; 10 Sjeng Konings Asten.
 
Herkenbosch  11 mei
1 Har Cnoops Maasbracht; 2 Piet Vluggen Zutendaal B.; 3 Sjeng Konings  Asten; 4 Peter Mertens Stramproy; 5 Arie Woudstra Geleen; 6 Otto van Iersel Vught; 7 Herman Knoops Maasbracht; 8 Baer Goofers Blerick; 9 William Thailor Eindhoven; 10 Jean Dohmen Aubel B.

       Har Cnoops zwoegend op de Cauberg

 
Broekhuizenvorst  14 mei
1 Piet Vluggen Zutendaal; 2 Har Cnoops Maasbracht; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Peter Mertens Stramproy; 5 Jean Dohmen Aubel B.; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Sjeng Konings  Asten; 9 Jan van Heur Kelpen; 10 Otto van Iersel Vught.
 
St.Joost  22 mei
1 Peter Mertens Stramproy; 2 Jan van Heur Kelpen; 3 Jo Geurts Echt; 4 Herman Knoops Maasbracht; 5 William Thailor Eindhoven; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Jan Tuithof Blerick; 8 Jean Dohmen Aubel B.; 9 H.Nijkamp Doetinchem; 10 Frans Verstappen Montfort.

                             Peter Mertens : bloemen in St.Joost

 
St.Joost  23 mei
1 Har Cnoops Maasbracht; 2 Peter Mertens Stramproy; 3 Jo Geurts Echt; 4 Baer Goofers Blerick; 5 Jan Vaes Ospel; 6 Arie Woudstra Geleen; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Frans Verstappen Montfort; 9 William Thailor Eindhoven; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Ospel  28 mei
1 Sjeng Konings Asten; 2 Baer Goofers  Blerick; 3 Th Kievits Eindhoven; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Jan Vaes Ospel.
 
Tungelroy  29 mei
1 William Thailor Eindhoven; 2 Frans Verstappen Mopntfort; 3 Baer Goofers Blerick; 4 Peter Mertens Stramproy; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Frans Bruekers Weert; 8 Arie Woudstra Geleen; 9 Theo Kievits Eindhoven; 10 Sjeng Konings Asten; 11 Wiel Heylen Tungelroy; 12 Twan Hendrix Weert; 13 Leo Vaessen Stramproy; 14 Pie Vaessen Zutendaal B.

                          William Thaylor met Adrie van Schijndel ( R.)

 
Heel  4 juni
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Peter Mertens Stramproy; 3 Baer Goofers Blerick; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Jan van Heur Kelpen; 7 Frans Bruekers Weert; 8 Frans Verstappen Montfort; 9 Arie Woudstra Geleen; 10 Jo Geurts Echt.
 
Tegelen  11 juni   NWB kampioenschap
1 Frits  Bruekers  Nederweert; 2  Ton van Himbergen Buchten; 3 Jan Vaes Ospel; 4 Frans Verstappen Montfort; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 Bert Vleeshouwers Weert; 7 Jo Geurts Echt; 8 Peter Mertens Stramproy; 9 Arie Woudstra Geleen; 10 Tjeu Tinnemans Nederweert.

                          Frits Bruekers wordt in Tegelen kampioen van 1972

 
Blerick  17 juni
1 Ton van Himbergen Buchten;  2 Jan Vaes Ospel; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Arie Woudstra Geleen; 6 Twan Hendrix Weert; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Baer Goofers Blerick; 9 Wiel van Geldorp Weert; 10 Th.Kievits Eindhoven.
 
Vlodrop  18 juni
1 Jo Geurts Echt; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Baer Goofers Blerick; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Peter Mertens Stramproy; 6 Hennie van de Wallen Ospel; 7 Frans Verstappen Montfort; 8 Herman Fincken Maasbracht; 9 Jan Tuithof Blerick; 10 Jean Dohmen  Aubel B.
 
Maasbracht  25 juni
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Baer Goofers Blerick; 4 Peter Mertens Stramproy; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Frans Verstappen Montfort; 7 Arie Woudstra Geleen; 8 Frans Bruekers Weert; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Har Cnoops Maasbracht.
 
Hegelsom  2 juli
1 Frans Verstappen Montfort; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Peter Mertens Stramproy; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Jan Tuithof Blerick; 6 William Thailor Eindhoven; 7 Jo  Schuren Maasbracht; 8 Bert Vleeshouwers Weert; 9 Hennie van de Walle Ospel; 10 Frits Bruekers Nederweert.

      Frans Verstappen ( opa van Max )  op kop op het circuit van Zolder.Huub Konings rijdt derde van links

 
Neerkant  8 juli
1 Sjeng Konings Asten; 2 Th.Kievits Eindhoven; 3 Frans Verstappen Montfort; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Peter Mertens Stramproy; 6 Baer Goofers Blerick; 7 William Thailor Eindhoven; 8 Ger Bruisten Roermond; 9  Jo Schuren Maasbracht; 10 Lei Vaessen Stramproy.
 
Belfeld   9 juli
1 Har Cnoops Maasbracht; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Peter Mertens Stramproy; 4 Frans Verstappen Montfort; 5 Jo Geurts Echt; 6 Sjeng Konings Asten; 7 Baer Goofers Blerick; 8 H.Nijkamp Doetinchem; 9 Frans Bruekers Weert; 10 J.Reuters Geleen.
 
Heusden  16 juli
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Peter Mertens Stramproy; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Frans Bruekers Weert; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Jan Tuithof Blerick; 8 Bert Vleeshouwers Weert; 9 William Thailor Eindhoven; 10 Sjeng Konings Deurne.

                          Ton van Himbergen vaak succesvol in de aanval


Dieteren  23 juli  Provinciaal kampioenschap
Limburg
1 Frits Bruekers  Weert; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Peter Mertens Stramproy; 4 J.Doome Aubel; 5 Bert Vleeshouwers Weert; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Frans Bruekers Weert; 8 Har Cnoops Maasbracht; 9 R.Nijkamp Doetinchem;10 Frans Verstappen Montfort.

Nrd. Brabant
1 Sjeng Konings Asten. Verder niets bekend.

       Frits Bruekers klopt Ger Hoofwijk bij de provinciale titelstrijd in Dieteren

 
Beegden  30 juli
1 Pie Vaessen Zutendaal B.; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Jo Geurts Echt; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Herman Fincken Maasbracht; 6 Peter Mertens Stramproy; 7 Har Cnoops Maasbracht; 8 Bert Vleeshouwers Weert; 9 Jo Schuren Maasbracht; 10 Leo Vaessen Stramproy

                     Pie Vaessen , mag winnen in Beegden , is onderweg met van der Linden uit Zeelst ( R. )


Stevensweert  6 augustus
1 Frans Bruekers Weert; 2 Tjeu Tinnemans Nederweert; 3 Peter Mertens Stramproy; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 Jo Geurts Echt; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Frans Moll Helmond; 9  Jo  Schuren Maasbracht; 10 Arie Woudstra Geleen.

                          Frans Bruekers op kop met links Jo Schuren


Melick  13 augustus
1 Frans Verstappen Montfort; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Jo Geurts Echt; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Peter Mertens Stramproy; 8 Har Cnoops Maasbracht; 9 Jo Schuren Maasbracht; 10 Frans Moll Helmond.
 
Horn  20 augustus
1 Peter Mertens Stramproy; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Har Cnoops Maasbracht; 4 J.Gerrits Echt; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Jan Vaes Ospel; 7 Frans Bruekers Weert; 8 H.Nijkamp Doetinchem; 9 Frans Moll Helmond; 10 J0 Schuren Maasbracht.

 
Baarlo  27 augustus
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Sjeng Konings Asten; 4 Frans Moll Helmond; 5 Jan Tuithof Blerick; 6 Peter Mertens Starmproy; 7 Frans Bruekers Weert; 8 Frans Verstappen Montfort; 9 Jan Vaes Ospel; 10 Arie Woudstra Geleen.
 
Posterholt  2 september
1 Sjeng Konings Asten; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Peter Mertens Stramproy; 5 Frans Verstappen Montfort; 6 Jan Vilar Maasbracht; 7 Har Cnoops Maasbracht; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Eddy Even Roermond.
 
Roggel  3 september
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Frans Verstappen Montfort; 5 Jan Vaes Ospel; 6 Peter Mertens Starmproy; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Jan Tuithof Blerick; 10 Arie Woudstra Geleen.

                          Ger Hoofwijk  triomfeert in Roggel

 
Berg aan de Maas  10 september
1 Har Cnoops Maasbracht; 2 Jo Geurts Echt; 3 Peter Mertens Stramproy; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Jan Vaes Ospel; 6 Herman Fincken Maasbracht; 7 Jo  Schuren Maasbracht; 8 Theo Buiting Roermond ; 9 Arie Woudstra Geleen; 10 Ton van Himbergen Buchten
 
Stramproy  11 september
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Jan Vaes Ospel; 3 Peter Mertens Stramproy; 4 Frans Verstappen Montfort; 5 Sjaak van Heur Kelpen; 6 Jo Schuren Maasbracht; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Leo Vaessen Stramproy; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 William Thailor Eindhoven; 11 C.Mestrom Roermond; 12 Nico Meijers Maastricht; 13 Eddy Even Roermond; 14 Bert Vleeshouwers Weert; 15 Wiel van Geldorp Weert.
 
Sevenum  17 september
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Arie Woudstra Geleen; 6 Theo Buiting Roermond; 7 Herman Fincken Maasbracht; 8 Har Cnoops Maasbracht; 9 Peter Mertens Stramproy; 10 Frans Bruekers Weert.

 Snelle Tjeu Tinnemans is in Sevenum iedereen de baas, Frits Bruekers is 2e,Ger Hoofwijk 3e, achter Tjeu zit Ton van Himbergen 4e tweede van rechts Arie Woudstra is 5e en helemaal rechts is Theo Buiting goed voor de 6e plaats             

 
St.Joost  23 september
1 Har Cnoops Maasbracht ; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Peter Mertens Stramproy; 4 Frans Bruekers Weert; 5 Ton van Himbergen Buchten.
 
Baexem  24 september
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5  Jo  Schuren Maasbracht; 6 Frans Verstappen Montfort; 7 Peter Mertens Stramproy; 8 Arie Woudstra Geleen; 9 R.Nijkamp Doetinchem; 10 Baer Goofers Blerick.

 
Thorn  30 september
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Har Cnoops Maasbracht; 4 Peter Mertens Stramproy; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Jan Vaes Ospel; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Theo Buiting Roermond; 9 Frans Bruekers Weert; 10 Jo Schuren Maasbracht.


       Huub Gubbels maakt tempo