Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Gentlemen jaaroverzicht  1985

31-mrt

EINDHOVEN

 

H.Boeren

Geldrop

8-apr

HAELEN

 

H.Peeters

Valkenswaard

14-apr

WEERT ijzeren man

 

W.Beurskens

Grathem

21-apr

BAARLO

Baan

L.Geraeds

Tegelen

28-apr

ECHT

 

M.Stoel

Roermond

4-mei

MARIA-HOUT

Aankomst Hel van   Brabant

M.Stoel

Roermond

5-mei

EINDHOVEN

Aankomst Hel van   Brabant

H.Boeren

Geldrop

12-mei

SOERENDONK

 

H.Boeren

Geldrop

16-mei

DEN DUNGEN

 

H.Groenenberg

Eindhoven

26-mei

NEDERWEERT

 

H.Boeren

Geldrop

27-mei

GRATHEM

 

H.Boeren

Geldrop

2-jun

OOSTRUM

 

T.Schmitz

Tegelen

9-jun

VELDEN

 

H.Groenenberg

Eindhoven

16-jun

MEIJEL

 

J.van Wylick

Tegelen

30-jun

NEER

 

J.van Wylick

Tegelen

7-jul

DEURNE

 

W.Bogie

Echt

13-jul

MELDERSLO

 

T.van Asten

Ysselsteyn

14-jul

MONTFORT

NWB kampioenschap

T.van Asten

Ysselsteyn

19-jul

YSSELSTEYN

 

J.van Wylick

Tegelen

21-jul

NEERITTER

 

C.Willemsen

Oirlo

4-aug

KESSEL-EIK

Prov.kampioenschap   Limburg

T.Schmitz

Tegelen

4-aug

KESSEL-EIK

Prov.kampioenschap   Nrd.Brabant

M.Kools

Deurne

11-aug

HEEZE

 

J.Weekers

Posterholt

24-aug

TEGELEN

 

J.van Wylick

Tegelen

25-aug

BELFELD

 

H.Snijkers

Beegden

31-aug

POSTERHOLT

 

J.Peeters

Born

1-sep

SUSTEREN

 

W.Heiligers

Blerick

15-sep

SINT-JOOST

 

T.van Asten

Ysselsteyn

29-sep

HORN

 

T.van Asten

Ysselsteyn

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Jan van Wylick

Tegelen

 

 

2

Toon van Asten

Ysselsteyn

 

 

3

Hans Groenenberg

Eindhoven

 

 

4

Theo Schmitz

Tegelen

 

 

5

Wiel Beurskens

Grathem

 

 

6

Wim Drenth

Maasbracht

 

 

7

Martin Kools

Deurne

 

 

8

Henk Boeren

Geldrop

 

 

9

Henk Heiligers

Blerick

 

 

10

W.Bogie

Echt

 

 

11

Thijs van Asten

Helmond

 

 

12

Maarten Stoel

Roermond

 

 

13

H.Snijkers

Beegden

 

 

14

G.Ydema

Venlo

 

 

15

A.Aengenend

Tegelen

 

 

16

J.Verschuren

Mortel

 

 

17

J.Weekers

Posterholt

 

 

18

Piet Peeters

Echt

 

 

19

Ad v/d Akker

Heeze

 

 

20

L.Gerards

Tegelen

 

 

De top drie van de Brabantse kampioenschappen met v.l.n.r. van de Akker-kampioen Kools en Philiipsen