Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1989


Haelen  26 maart
A
1 Geert Dewit Zaventem B.; 2 Gunther Bellemans Hasselt B.; 3 Edward Laugs Posterholt; 4 Kurt Klee Beringen B.; 5 Walter Morren Neerpelt B.; 6 J.Kissen Budel.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 3 Sandro Bijnen Budel; 4 Wesley Theunis Lummen B.; 5 Bart Vandenbosch Lummen B.
C
1 Lesley Corthouts Lummen B.; 2 Nico Laugs Posterholt; 3 Erwin Brans Lommel B.; 4 Maarten Wings Heerlen; 5 Dennis van Elsen Hamont B. 
 
Eindhoven  2 april
A
1 Geert Dewit Zaventem B.; 2 Gunther Bellemans Hasselt B.; 3 Edward Laugs Posterholt; 4 Igor Philtjens Kortessem B.; 5 J.Kissen Budel.
B
1 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 2 Sandro Bijnen Budel; 3 Dennis de Loo Echt; 4 Davy  van Elsen Hamont B.; 5 Bart  Vandenbosch Lummen B.
C
1 Maarten Wings Heerlen; 2 Nico Laugs Posterholt; 3 Erwin Brans Lommel B.; 4 Lesley Corthouts Lummen B.; 5 R.de Loo Echt.
 
Merum  9 april
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Geert Dewit Zaventem B.; 3 Igor Philtjens Kortessem B.; 4 Edward Laugs Posterholt; 5 Kurt Klee Beringen B.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Sandro Bijnen Budel; 3 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 4 Dennis de Loo Echt; 5 Wesley Theunis Lummen B.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 Lesleu Corthouts Lummen B.; 3 Maarten Wings Heerlen; 4 Nico Laugs Posterholt; 5 Dennis  van Elsen Hamont B.
 
Meijel  16 april
A
1 Geert Dewit Zaventem B.; 2 Gunther Bellemans Hasselt; 3 Igor Philtjens Kortessem B.; 4 J.Kissen Budel; 5 Edward Laugs Posterholt.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 3 Wesley Theunis Lummen B.; 4 Dennis de Loo Echt; 5 Thijs  van Asten Ysselsteyn.
C
1 Maarten Wings Heerlen; 2 Erwin Brans Lommel B.; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 Lesley Corthouts Lummen B.; 5 Dennis  van Elsen Hamont B.
 
Baarlo  Baan  22 april
A
1 Gunther Bellemans Hasselt; 2 Igor Philtjens Kortessem B.; 3 Kurt Klee Beringen B.; 4 Edward Laugs Posterholt; 5 J.Kissen Budel.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 3 Wesley Theunis Lummen B.; 4 Sandro Bijnen Budel; 5 Dennis de Loo Echt;
C
1 Lesley Corthouts Lummen B.; 2 Maarten Wings Heerlen; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 J.Smits Gerwen; 5 Dennis van Elsen Hamont B.
 
Leeuwen  4 mei
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Geert Dewit Zaventem B.; 3 Igor Philtjens Kortessem B.; 4 Edward Laugs Posterholt; 5 J.Kissen Budel.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 3 Sandro Bijnen Budel; 4 Davy van Elsen Hamont B.; 5 Tom van Asten Ysselsteyn.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 Dennis  van Elsen Hamont B.; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 Lesley Corthouts Lummen B.; 5 J.Smits Gerwen
 
Nederweert  7 mei
A
1 Jan Dewit Zaventem B.; 2   N.N; 3 E.Laugs Posterholt; 4 Kurt Klee Beringen B.;
B
1 Wesley Theunis Lummen B.; 2 Uri Schildermans Neerpelt; 3 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 4 Sandro Bijnen Budel; 5 Tom van Asten Ysselsteyn.
C
1 Maarten Wings Heerlen; 2 Nico Laugs Posterholt; 3 Erwin Brans Lommel B.; 4 G.Haverbeke Overpelt B.; 5 Rogér de Loo Echt.
 
Baarlo  Baan  13 mei  Jeugdtournooi
A
1 G.van den Bossche Kapelle; 2 W.Buurstede St.Willebrord; 3 J.Dewit Zaventem B.; 4 R.Bakker Oosterhout; 5 Igor Philtjens Kortessem B.
B
1 D.Jochems Rijsbergen; 2 D.Prins Hank; 3 E.Gelens Breda; 4 Sandro Bijnen Budel; 5 Uri Schildermans Neerpelt B.
C
1 Wesley Theunis Lummen B.; 2 G.Keens Herentals B.; 3 R.Raadtgevers Roosendaal; 4 Tom van Asten Ysselsteyn; 5 R.Kuunders Ysselsteyn.
 
Grathem  15 mei
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Kurt Klee Beringen B.; 3 Erwin Laugs Posterholt.
B
1 Dennis de Loo Echt; 2 Wesley Theunis Lummen B.; 3 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 4 Tom van Asten Ysselsteyn; 5 Bart  Vandenbosch Lummen B.
C
1 Nico Laugs Posterholt; 2 Erwin Brans Lommel B.; 3 Dennis  van Elsen Hamont B.; 4 Roger de Loo Echt; 5 G.Haverbeke Overpelt B.
 
Baarlo  Baan  27 mei
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Geert Dewit Zaventem B.; 3 Kurt Klee Beringen B.; 4 Edward Laugs Posterholt; 5 T.Hendriks De Rips.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt; 2 Sandro Bijnen Budel; 3 Dennis de Loo Echt; 4 Bart Vandenbosch Lummen B.; 5 Davy van Elsen Hamont B.
C
1 Maarten Wings Heerlen; 2 Dennis van Elsen Hamont B.; 3 Lesley Corthouts Lummen B.; 4 Roger de Loo Echt; 5 Nico Laugs Posterholt
 
Ysselsteyn  3 juni
A
1 Gunther Bellemans Hasselt; 2 Kurt Klee Beringen B.; 3 Edward Laugs Posterholt; 4 Igor Philtjens Kortessem B.; 5 T.Hendriks De Rips.
B
1 Dennis de Loo Echt; 2 Uri Schildermans Neerpelt B.; 3 Wesley Theunis Lummen B.; 4 Tom van Asten Ysselsteyn; 5 Bart  Vandenbosch Lummen B.
C
1 Maarten Wings Heerlen; 2 Erwin Brans Lommel B.; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 J.Smits Gerwen; 5 Dennis van Elsen Hamont B.
 
Velden  11 juni
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Geert Dewit Zaventem B.; 3 Kurt Klee Beringen B.; 4 Edward Laugs Posterholt.
B
1 Roger de Loo Echt; 2 Uri Schildermans Neerpelt B.; 3 Wesley Theunis Lummen B.; 4 Davy  van Elsen Hamont B.; 5 Bart Vandenbosch Lummen B.;
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 Maarten Wings Heerlen; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 Dennis van Elsen Hamont B.; 5 J.Smits Gerwen.
 
Baarlo  Baan  18 juni
A
1 Geert Dewit Zaventem B.; 2 Gunther Bellemans Hasselt B.; 3 Dennis de Loo Echt; 4 Kurt Klee Beringen B.; 5 Edward Laugs Posterholt.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Bart Vandenbosch Lummen B.; 3 Wesley Theunis Lummen B.; 4 Tom van Asten Ysselsteyn; 5 R.Kuunders Ysselsteyn.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 Maarten Wings Heerlen; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 G.Haverbeke Overpelt B.; 5 Roger de Loo Echt.
 
Baarlo  Baan    24 juni  NWB kampioenschappen
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Geert Dewit Zaventem B.; 3 Kurt Klee Beringen B.; 4 Dennis de Loo Echt; 5 Edward Laugs Posterholt.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt; 2 Wesley Theunis Lummen B.; 3 Sandro Bijnen Budel; 4 Davy van Elsen Hamont B.; 5 Bart Vandenbosch Lummen B.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 Dennis van Elsen Hamont B.; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 M.Jeucken Venray; 5 Roger  de Loo Echt.

Kampioen bij de jongste klasse is Erwin Brans met Dennis van Elsen op plaats 2 en links de enige Nederlander bij de titelstrijd Nico Laugs uit Posterholt.









 
Doenrade  2 juli
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Dennis de Loo Echt; 3 Edward Laugs Posterholt; 4 Davy van Elsen Hamont B.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 3 Wesley Theunis Lummen B.; 4 Tom van Asten Ysselsteyn; 5 R.Kuunders Ysselsteyn.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 Dennis van Elsen Hamont B.; 3 G.Harenbeke Overpelt B.; 4 Nico Laugs Posterholt; 5 Roger  de Loo Echt.
 
Beegden  9 juli
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Dennis de Loo Echt; 3 Edward Laugs Posterholt.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Wesley Theunis Lummen B.; 3 Kurt Gevers Leopoldsburg B.; 4 Maarten Wings Heerlen; 5 S.Leinders Neeroeteren B.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 Nico Laugs Posterholt; 3 G.Havenbeke Overpelt B.; 4 R. de Loo Echt; 5 M.Jeucken Venray.
 
Echt  23 juli
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Dennis de Loo Echt;3 S.Vranckx Lummen B.; 4 Dennis van Elsen Hamont B.; 5 T.Hendriks De Rips.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Wesley Theunis Lummen B.; 3 Maarten Wings Heerlen; 4 D.Spano Schaffen B.; 5 Roger de Loo Echt.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 G.Haverbeke Overpelt B.; 3 Dennis van Elsen Hamont B.; 4 Lesley Corthouts Lummen B.; 5 M.Jeucken Venray.
 
Kessel Eik  6 augustus
A
1 Kurt Klee Beringen B.; 2 Gunther Bellemans Hasselt B.; 3 Dennis de Loo Echt; 4 H.Vansteven Lummen B.; 5 Edward Laugs Posterholt.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Wesley Theunis Lummen B.; 3 Tom van Asten Ysselsteyn; 4 R.Kuunders Ysselsteyn; 5 S.Dominico Schaffen B.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 G.Haverbeke Overpelt; 3 Dennis van Elsen Hamont; 4 Nico Laugs Posterholt; 5 Lesley Corthouts Lummen B.
 
Weert  Fatima  13 augustus
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Dennis de Loo Echt; 3 Kurt Klee Beringen B.; 4 Edward Laugs Posterholt; 5 T.Hendriks De Rips.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Wesley Theunis Lummen B.; 3 Tom van Asten Ysselsteyn; 4 Ralf van Heugten Asten; 5 Bart Vandenbosch Lummen B.
C
1 Nico Laugs Posterholt; 2 Dennis van Elsen Hamont; 3 G.Haverbeke Overpelt B.; 4 Erwin Brans Lommel B.; 5 Lesley Corthouts Lummen B.
 
Someren  15 augustus  Jeugdtournooi
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Kurt Klee Beringen B.; 3 Dennis de Loo Echt; 4 S.Vranckx Lummen B.; 5 Edward Laugs Posterholt.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Wesley Theunis Lummen B.; 3 Bart  Vandenbosch Lummen B.; 4 R.Kuunders Ysselsteyn; 5 Ralf  van Heugten Asten.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 D.van Elsen Hamont B.; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 G.Haverbeke Overpelt B.; 5 M.Jeucken Venray.
 
Budel  20 augustus
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Dennis de Loo Echt; 3 Kurt Klee Beringen; 4 S.Vranckx Lummen B.; 5 B.Lekens Lummen B.
B
1 Uri Schildermans nNeerpelt B.; 2 Tom van Asten Ysselsteyn; 3 Ralf van Heugten Asten; 4 R.Kuunders Ysselsteyn; 5 Maarten Wings Hoensbroek.
C
1 Nico Laugs Posterholt; 2 Dennis van Elsen Hamont B.; 3 Lesley Corthouts Lummen B.; 4 G.Haverbeke Overpelt B.; 5 M.Jeucken Venray.
 
Reuver  27 augustus
A
1 Kurt Klee Beringen; 2 Gunther Bellemans Hasselt B.; 3 Dennis de Lopo Echt; 4 Sandro Vrancks Lummen B.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Bart  Vandenbosch Lummen B.; 3 Tom van Asten Ysselsteyn; 4 Ralf van Heugten Asten; 5 R.Kuunders Ysselsteyn.
C
1 Nico Laugs Posterholt; 2 Erwin Brans Lommel B.; 3 Dennis van Elsen Hamont; 4 G.Haverbeke Overpelt B.; 5 Lesley Corthouts Lummen B.
 
Baarlo  Baan  2 september
A
1 Kurt Klee Beringen B.; 2 Edward Laugs Posterholt; 3 S.Vranckx Lummen B.; 4 Dennis de Loo Echt; 5 B.Lekens Lummen B.
B
1 Bart Vandenbosch Lummen B.; 2 R.Kuunders Ysselsteyn; 3 Ralf van Heugten Asten; 4 Maarten Wings Heerlen; 5 S.Leinders Opoeteren B.; 6 Roger  de Loo Echt.
C
1 Dennis van Elsen Hamont B.; 2 Lesley Corthouts Lummen B.; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 M.Jeucken Venray; 5 P.Monsieur Diest B.
 
Roggel  17 september
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Kurt Klee Beringen B.; 3 B.Lekens Lummen B.; 4 S.Vranckx Lummen B.; 5 Dennis de Loo Echt.
B
1 Uri Schildermans Neerpelt B.; 2 Ralf  van Heugten Asten; 3 Bart  Vandenbosch Lummen B.; 4 Tom van Asten Ysselsteyn; 5 R.Kuunders Ysselsteyn.
C
1 Dennis van Elsen Hamont B.; 2 Erwin Brans Lommel B.; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 Lesley Cortthouts Lummen B.; 5 G.Haverbeke Overpelt B.
 
Horn  24 september
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Uri Schildermans Neerpelt; 3 Kurt Klee Beringen B.; 4 S.Vranckx Lummen B.; 5 Dennis de Loo Echt.
B
1 Bart  Vandenbosch Lummen B.; 2 R.Kuunders Ysselsteyn; 3 Tom van Asten Ysselsteyn; 4  S.Leinders Opoeteren B.; 5 Maarten Wings Heerlen.
C
1 Erwin Brans Lommel B.; 2 G.Haverbeke Overpelt B.; 3 Nico Laugs Posterholt; 4 Lesley Corthouts Lummen B.; 5 Dennis van Elsen Hamont B.; 6 P.Monsieur Diest B
 
Baarlo  Baan  30 september
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Kurt Klee Beringen B.; 3 Uri Schildermans Neerpelt; 4 Edward Laugs Posterholt; 5 S.Vranckx Lummen B.
B
1 Bart Vandenbosch Lummen B.; 2 Ralf  van Heugten Asten; 3 Maarten Wings Heerlen; 4 S.Leinders Opoeteren B.; 5 Erwin Brans Lommel B.
C
1 Lesley Corthouts Lummen B.; 2 Nico Laugs Posterholt; 3 Dennis van Elsen Hamont B.; 4 M.Jeucken Venray; 5 G.Haverbeke Overpelt B.
 
Siebengewald  1 oktober
A
1 Gunther Bellemans Hasselt B.; 2 Kurt Klee Beringen B.; 3 S.Vranckx Lummen B.; 4 Edward Laugs Posterholt; 5 Uri Schildermans Neerpelt B.
B
1 Bart  Vandenbosch Lummen B.; 2 Tom van Asten Ysselsteyn; 3 R.Kuunders Ysselsteyn; 4 Ralf  van Heugten Asten; 5 Erwin Brans Lommel B.
C
1 Nico Laugs Posterholt; 2 Lesley Corthouts  Lummen B.; 3 G.Haverbeke Overpelt B.; 4 Hugo Reijnen Velden; 5 M.Jeucken Venray.