Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1987


Weert  IJzeren man  29 maart
A
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 R.Montes Gonzales Luik B.; 3 David Geraerts Bilzen B.; 4 G.Verheyden Beringen B.; 5 Filip Smets Hasselt B.; 6 Patrick van Hoof St.Anthonis; 7 Dirk Derboven Hoeselt B.; 8  M.Nijs As B.; 9 Danny van Wylick Tegelen; 10 Chr.Cox Heusden Zolder B.; 11 Jack Scheres Echt.

Enrico Martochia begint het seizoen met een klinkende zege in  Weert

B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 A.Merola Luik B.; 3 Alexander van Bavel St.Anthonis; 4 Emanuel van Heugten Reuver; 5 Marco Morren Lummen B.; 6 Herman Louman Maasbracht; 7 J.Gevers Leopoldsburg B.; 8 A.Bellemans Hasselt B.; 9 P.Janssen Berg en Terblijt; 10 Filip Smets Hasselt B.
 
Baarlo  Baan  5 april
A
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 R.Montes Gonzales Luik B.; 4 G.Verheyden Beringen B.; 5 M.Nijs As B.; 6 Danny van Wylick Tegelen; 7 Dirk Derboven Hoeselt B.; 8 D.Smets Hasselt B.; 9 Patrick van Hoof St.Anthonis; 10 Jack Scheres Echt.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Alexander van Bavel St.Anthonis; 3 A.Merola Luik B.; 4 Emanuel van Heugten Reuver; 5 Iwan Gevers Leopoldsburg B.; 6 Herman Louman Maasbracht; 7 Marco Morren Lummen B.; 8 P.Janssen Berg en Terblijt; 9 M.Laenen Ospel; 10 A.Bellemans Hasselt B.
 
Deurne  de Snoerts  12 april
A
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 Dirk Derboven Hoeselt B.; 4 M.Nijs As B.; 5 G.Verheyden Beringen B.; 6 D.Smets Hasselt B.; 7 Patrick van Hoof St.Anthonis; 8 Jack Scheres Echt; 9 R.Montes Gonzales Luik B.; 10 Chr.Cox  Heusden Zolder B.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Alexander van Bavel St.Anthonis; 3 Emanuel van Heugten Reuver; 4 A.Merola Luik B.; 5 Herman Louman Maasbracht; 6 Marco Morren Lummen B.; 7 A.Bellemans Hasselt B.; 8 N.N. 9 M.Laenen Ospel; 10 Filip Smets Hasselt B.
 
Haelen  19 april
A
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 Dirk Derboven Hoeselt B.; 3 David Geraerts Bilzen B.; 4 R.Montes Gonzales Luik B.; 5 G.Verheyden Beringen B.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 A.Merola Luik B.; 3 Alexander van Bavel St.Anthonis; 4 Marco Morren Lummen B.; 5 Emanuel van Heugten Reuver; 6 Herman Louman Maasbracht; 7 A.Bellemans Hasselt B. 8 Remco Wings Heerlen; 9 P.Janssen Berg en Terblijt; 10 Filip Smets Hasselt B.
 
Baarlo  Baan  25 april
A
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 Dirk Derboven Hoeselt B.; 3 David Geraerts Bilzen B.; 4 M.Nijs As. B.; 5 G.Verheyden Beringen B.; 6 R.Montes Gonzales Luik B.; 7 D.Smets Hasselt B.; 8 Patrick van Hoof St.Anthonis; 9 Jack Scheres Echt; 10 Chr.Cox Heusden Zolder B.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Emanuel van Heugten Reuver; 3 Marco Morren Lummen B.; 4 A.Bellemans Hasselt B.; 5 Herman Louman Maasbracht; 6 Iwan Gevers Leopoldsburg B.; 7 P.Caramazza Luik B.; 8 P.Janssen Berg en Terblijt; 9 Filip Smets Hasselt B.; 10 M.Laenen Ospel.
 
Echt  3 mei
A
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 M.Nijs As. B.; 4 R.Montes Gonzales Luik B.; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 Jack Scheres Echt; 7 D.Smets Hasselt B.; 8 Patrick van Hoof St.Anthonis; 9 J.Drenth Heel; 10 Chr.Cox Heusden Zolder B.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 A.Merola Luik B.; 3 Alexander van Bavel St.Anthonis; 4 Emanuel van Heugten Reuver; 5 Marco Morren Lummen B.; 6 Herman Louman Maasbracht; 7 A.Bellemans Hasselt B.; 8 Filip Smets Hasselt B.; 9 P.Janssen Berg en Terblijt; 10 Remco Wings Heerlen.
 
Beesel  17 mei
A
1 David Geraeds Bilsen B.; 2 Dirk Derboven Hoeselt B.; 3 Patrick van Hoof St.Anthonis; 4 G.Verheyden Beringen B.; 5 Enrico Matocchia Wandre B.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Marco Morren Lummen B.; 3 Remco Wings Heerlen; 4 A.Merola Luik B.; 5 Alexander van Bavel St.Anthonis.
 
Deurne  31 mei
A
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 Danny van Wylick Tegelen; 3 David Geraerts Bilzen B.; 4 G.Verheyden Beringen B.; 5 D.Smets Hasselt B
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 A.Merola Luik B.; 3 Herman Louman Maasbracht; 4 Emanuel van Heugten Reuver; 5 Marco Morren Lummen B.
 
Grathem  6 juni
A
1 M.Nijs As B.; 2 G.Verheyden Beringen B.; 3 Danny van Wylick Tegelen; 4 Jack Scheres Echt; 5 Marco Morren Lummen B.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Alexander van Bavel St.Anthonis; 3 Herman Louman Maasbracht; 4 Emanuel van Heugten Reuver; 5 Iwan Gevers Leopoldsburg B.
 
Nederweert  7 juni
A
1 M.Nijs As B.; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 Dirk Derboven Hoeselt B.; 4 Danny van Wylick Tegelen; 5 G.Verheyden Beringen B.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Alexander van Bavel St.Anthonis; 3 Herman Louman Maasbracht; 4 Emanuel van Heugten Reuver; 5 Iwan Gevers Leopoldsburg B.
 
Beegden  21 juni  NWB kampioenschappen
A
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 G.Verheyden Beringen B.; 4 Dirk Derboven Hoeselt B.; 5 R.Montes Gonzales Luik B.
B
1 Alexander van Bavel St.Anthonis; Herman Louman Maasbracht; 3 Emanuel van Heugten Reuver; 4 J.Hermans Maasbree; 5 A.Merola Luik B.

 Het NWB kampioenschap en de Brabantse titel zijn voor Alexander van Bavel                            

 
Eindhoven  28 juni
A
1 M.Nijs  As B.; 2 Danny van Wylick Tegelen; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 David Geraerts Bilzen B.; 5 Philip Bellemans Hasselt B.
B
1 A.Merola  Luik B.; 2 Herman Louman Maasbracht; 3 J.Hermans Maasbree; 4 Alexander van Bavel St.Anthonis; 5 A.Bellemans Hasselt B.
 
Velden  5 juli
A
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Patrick van Hoof St.Anthonis; 3 M.Nijs As B.; 4 G.Verheyden Beringen B.; 5 Danny van Wylick Tegelen.
B
1 Emanuel van Heugten Reuver; 2 J.Gevers Leopoldsburg B.; 3 Alexander van Bavel St.Anthonis; 4 A.Merola Luik B.; 5 Herman Louman Maasbracht.
 
Reuver  12 juli  Provinciale kampioenschappen
A
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 M.Nijs As B.; 4 Dirk Derboven Hoeselt B.; 5 D.Smets Hasselt B.
B
1 A.Merola Luik B.; 2 Alexander van Bavel St.Anthonis; 3 Emanuel van Heugten Reuver; 4 A.Bellemans Hasselt B.; 5 Herman Louman Maasbracht; 6 Dennis de Loo
Kampioen Limburg
1 Emanuel van Heugten; 2 Herman Louman; 3 Dennis de Loo.
Kampioen Noord Brabant
1 Alexander van Bavel;  
 
Kessel Eik  9 augustus
A
1 M.Nijs  As B.; 2 Dirk Derboven Hoeselt B.; 3 Philip Bellemans Hasselt B.; 4 Enrico Matocchia Wandre B.; 5 G.Verheyden Beringen B.
B
1 Alexander van Bavel St.Anthonis; 2 Iwan Gevers Leopoldsburg B.; 3 Bart Blommen Heusden Zolder B.; 4 Herman Louman Maasbracht; 5 Frank Stijnen Weert.
 
Roggel  16 augustus
A
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 David Geraerts Bilzen B.; 4 M.Nijs As B.; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.
B
1 Bart Blommen Heusden Zolder B.; 2 A. Bellemans Hasselt B.; Filip Smets Hasselt B.; 4 Iwan Gevers Leopoldsburg B.; 5 R.Maes Leopoldsburg B.
 
Someren  19 augustus
A
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 M.Nijs As B.; 5 Alexander van Bavel St.Anthonis.
B
1 Bart Blommen Zolder B.; 2 Herman Louman Maasbracht; 3 Iwan Gevers Leopoldsburg B.; 4 R.Maes Leopoldsburg B.; 5 A.Bellemans Hasselt.
 
Ysselsteyn  23 augustus
A
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 M.Nijs As B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 Alexander van Bavel St.Anthonis; 5 G.Verheyden Beringen B.
B
1 Bart Blommen Zolder B.; 2 R.Maes Leopoldsburg B.; 3 Herman Louman Maasbracht; 4 Filip Smets Hasselt B.; 5 A.Bellemans Hasselt.
 
Oostrum  27 september
A
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 G.Verheyden Beringen B.; 3 Danny van Wylick Tegelen; 4 D.Smets Hasselt B.; 5 Alexander van Bavel St.Anthonis.
B
1 Bart Blommen Zolder B.; 2 R.Maes Leopoldsburg B.; 3 A.Bellemans Hasselt B.; 4 Filip Smets Hasselt; 5 Dennis de Loo Echt.
 
Hingen  4 oktober
A
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 Alexander van Bavel St.Anthonis; 4 Marco Morren Lummen B.; 5 D.Smets Hasselt B.
B
1 Bart Blommen Zolder B.; 2 R.Maes Leopoldsburg B.; 3 A.Bellemans Hasselt; 4 Iwan Gevers Leopoldsburg B.; 5 A.Merola Luik B.

In de A klasse gaat het Limburgs kampioenschap  naar Emanuel van Heugten,      tweede wordt Herman Louman en de derde prijs is voor Dennis de Loo ( R. )