Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1986


Haelen 30 maart
A
1 Werner Dekkers Lommel B.; Patrick Ruyloft Gingelom B.; 3 W.VanderhoydonksB.; 4 Marco Kunowski Maria Hoop; 5 A.Heidendaal; 6 Philip Willems B.; 7 R.Gortzen; 8 S.Schildermans Lommel B.; 9 F.Ketelbuters Lommel B.; 10 D. van Havere.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 Danny van Wylick Tegelen; 5 Alexander van Bavel St.Anthonis; 6 G.Verheyden Beringen B.; 7 R.Montes Gonzales Luik B.; 8 R.Oosterbosch Eindhoven; 9 Herman Louman Maasbracht; 10 Dirk Derboven Hoeselt B.

 De bloemen in Haelen zijn in de B klasse voor David Geraerts

Haelen 31 maart
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 Leon Linssen Belfeld; 3 Pascal Appeldoorn Velden; 4 B.Lucassen Velden; 5 René Kuhlmann Baarlo. 

Weert IJzeren man 6 april
A
1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Werner Dekkers Lommel B.; 3 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 4 Pascal Appeldoorn Velden; 5 A.Heidendaal; 6 R.Gortzen: 7 Ron Didden Tegelen; 8 Philip Willems B.; 9 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 10 G.Lucassen Maasbree.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 P.Bellemans Hasselt B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 J.Hermans Maasbree; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 Danny van Wylick Tegelen; 7 Alexander van Bavel St.Anthonis; 8 G.Verheyden Beringen B.; 9 Herman Louman Maasbracht; 10 D.Cox Heusden Zolder B. 

Eijsden 13 april
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.;

Beesel 20 april
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 Werner Dekkers Lommel B.; 3 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 4 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 7 G.Lucassen Maasbree; 8 E.Brouwers; 9 D.Relou Milheeze; 10 Maurice Engbersen Venray.
B
1 Enrico Martocchia Wandre B.; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 Philip Bellemans Hasselt B.; 4 J.Hermans; 5 Danny van Wylick Tegelen; 6 Dirk Derboven Hoeselt B.; 7 Alexander van Bavel St.Anthonis; 8 R.Montes Gonzales Luik B.; 9 A.Merola Luik B; 10 Herman Louman Maasbracht. 

Echt 27 april
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 Maurice Engbersen Venray; 3 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 4 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 5 Werner Dekkers Lommel B.; 6 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 7 Marco Kunowski Maria Hoop; 8 F.Ketelbuters Lommel B.; 9 R.Voermans; 10 S.Schildermans Lommel B.
B
1 Enrico Martocchia Wandre B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 David Geraerts Bilzen B.; 4 Dirk Derboven Hoeselt B.; 5 D.Cox Broekhuizenvorst; 6 Danny van Wylick Tegelen; 7 J.Hermans Maasbree; 8 Alexander van Bavel St.Anthonis; 9 Herman Louman Maasbracht; 10 R.Montes Gonzales Luik B. 

Someren 3 mei
A
1 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 2 Werner Dekkers Lommel B.; 3 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 S.Schildermans Lommel B.; 6 D.Relou Milheeze; 7 F.Ketelbuters Lommel B.; 8 G.Lucassen Maasbree; 9 Marco Kunowski Maria Hoop; 10 J.Hendriks;
B
1 D.Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 J.Hermans Maasbree; 4 D.Cox Broekhuizenvorst; 5 Alexander van Bavel St.Anthonios; 6 Herman Louman Maasbracht; 7 Patrick van Hoof St.Anthonis; 8 M.Laenen Ospel; 9 M. van Dijk; 10 Marco Morren Lummen B.; 

Neeritter 4 mei
A
1 Werner Dekkers Lommel B.; 2 Ron Didden Tegelen; 3 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 4 S.Oeyen Nederokkerzeel B.; 5 F.Ketelbuters Lommel B.; 6 S.Schildermans Lommel B.; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 9 D.Relou Milheeze; 10 Philip Willems B.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 D.Cox Heusden Zolder B.; 3 Philip Bellemans Hasselt B.; 4 J.Hermans Maasbree; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 R.Montes Gonzales Luik B.; 7 Alexander van Bavel St.Anthonis; 8 G.Verheyden Beringen B.; 9 Herman Louman Maasbracht; 10 A.Merola Luik B. 

Nederweert 18 mei
A
1 Werner Dekkers Lommel B.; 2 Ron Didden Tegelen; 3 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 4 S.Schildermans Lommel B.; 5 Marco Kunowski Maria Hoop; 6 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 R.Voermans; 9 W.Vanderhoydonks Lommel; 10 F.Ketelbuters Lommel B.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 Danny van Wylick Tegelen; 4 D.Cox Heusden Zolder B. ; 5 J.Hermans Maasbree; 6 Dirk Derboven Hoeselt B.; 7 Alexander van Bavel St.Anthonis. 

Grathem 19 mei
A
1 Werner Dekkers Lommel B.; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Ron Didden Tegelen; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 F.Ketelbuters Lommel B.; 6 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 7 S.Schildermans Lommel B.; 8 Marco Kunowski Maria Hoop; 9 Philip Willems B.; 10 St.Oeyen Nederokkerzeel B.
B
1 D.Cox Heusden Zolder B.;; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 Dirk Derboven Hoeselt B.; 4 David Geraerts Bilzen B.; 5 A.Merola Luik B.; 6 Alexander van Bavel St.Anthonis; 7 J.Hermans Maasbree; 8 R.Montes Gonzales Luik B.; 9 G.Verheyden Beringen B.; 10 Danny van Wylick Tegelen. 

Eindhoven Baan 23 mei
A
1 S. van Bael Lommel B.; 2 Ron Didden Tegelen; 3 Werner Dekkers Lommel B.; 4 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 5 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 6 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 7 P.Liesens; 8 F.Ketelbuters Lommel B.; 9 Maurice Engbersen Venray; 10 S.Schildermans Lommel B.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Danny van Wylick Tegelen;  

Velden 1 juni
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 5 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 6 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 7 S.Schildermans Lommel B.; 8 F.Ketelbuters Lommel B.; 9 Philip Willems B.; 10 E.Brouwers Broekhuizenvorst.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 D.Cox Heusden Zolder B.; 4 R.Montes Gonzales Luik B.; 5 J.Hermans Maasbree; 6 Danny van Wylick Tegelen; 7 Dirk Derboven Hoeselt B.; 8 Alexander van Bavel St.Anthonis; 9 Marco Morren Lummen B.; 10 Herman Louman Maasbracht. 

Oostrum 8 juni
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 5 St.Oeyen Nederokkerzeel; B.; 6 D.Cox Heusden Zolder B.; 7 F.Ketelbuters Lommel B.; 8 P.Liesens B.; 9 G.Lucassen Maasbree; 10 J.Hendriks.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 J.Hermans Maasbree; 4 Danny van Wylick Tegelen; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 Alexander van Bavel St.Anthonis; 7 Marco Morren Lummen B.; 8 Herman Louman Maasbracht; 9 Patrick van Hoof St.Anthonis; 10 Bart Giesberts Hegelsom. 

Neer 14 juni
A
1 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 2 Maurice Engbersen Venray; 3 Ron Didden Tegelen; 4 Enrico Martocchia Wandre B.; 5 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 6 D.Cox Heusden Zolder B.; 7 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 8 F.Ketelbuters Lommel B.; 9 S.Schildermans Lommel B.; 10 Philip Willems B.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 Dirk Derboven Hoeselt B.; 4 Danny van Wylick Tegelen; 5 J.Hermans Maasbree; 6 Marco Morren Lummen B.; 7 Alexander van Bavel St.Anthonis; 8 G.Verheyden Beringen B.; 9 Patrick van Hoof St.Anthonis; 10 Herman Louman Maasbracht.
 
Neer 15 juni
A
1 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 4 D.Cox Heusden Zolder B.; 5 Ron Didden Tegelen; 6 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 7 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 8 Clif van de Mortel Deurne; 9 F.Ketelbuters Lommel B.; 10 S.Schildermans Lommel B.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Danny van Wylick Tegelen; 3 Philip Bellemans Hasselt B.; 4 Dirk Derboven Hoeselt B.; 5 J.Hermans Maasbree; 6 Alexander van Bavel St.Anthonis; 7 Bart Giesberts Hegelsom; 8 Herman Louman Maasbracht; 9 R.Montes Gonzales Luik B.; 10 G.Verheyden Beringen B. 

Wanroy 22 juni
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 4 R.Voermans Venray; 5 D.Cox Heusden Zolder B.; 6 Enrico Martocchia Wandre B.; 7 F.Ketelbuters Lommel B.; 8 D.Relou Milheeze; 9 Maurice Engbersen Venray; 10 G.Lucassen Maasbree.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 Danny van Wylick Tegelen; 4 Dirk Derboven Hoeselt B.; 5 G.Verheyden Beringen B.; 6 Alexander van Bavel St.Anthonis; 7 Patrick van Hoof St.Anthonis ; 8 R.Montes Gonzales Luik B.; 9 Herman Louman Maasbracht; 10 Marco Morren Lummen B.

Heel 28 juni
A
1 Maurice Engbersen Venray; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 Ron Didden Tegelen; 4 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 5 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 6 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 7 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 8 D.Cox Heusden Zolder B.; 9 S.Schildermans Lommel B.; 10 D.Relou Milheeze.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 Danny van Wylick Tegelen; 4 J.Hermans Maasbree; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 Alexander van Bavel St.Anthonis; 7 M. van Dijk; 8 R.Montes Gonzales Luik B.; 9 G.Verheyden Beringen B.; 10 Patrick van Hoof St.Anthonis. 

Reuver 6 juli NWB kampioenschappen
A
1 Enrico Martocchia Wandre B.; 2 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 3 Ron Didden Tegelen; 4 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 5 E.Brouwers Broekhuizenvorst;
B
1 Danny van Wylick Tegelen; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 Dirk Derboven Hoeselt B.; 4 J.Hermans Maasbree; 5 Philip Bellemans Hasselt B.;








 Danny van Wylick : kampioen in de B Groep





Tungelroy 20 juli
A
1 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 2 Ron Didden Tegelen; 3 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 4 Werner Dekkers Lommel B.; 5 D.Relou Milheeze.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Dirk Derboven Hoeselt B.; 3 A.Merola Luik B.; 4 J.Hermans Maasbree; 5 Danny van Wylick Tegelen. 

Diergaarde 27 juli
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 3 D.Cox Heusden Zolder B.; 4 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 5 R.Voermans.
B
1 Dirk Derboven Hoeselt B.; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 Danny van Wylick Tegelen; 4 J.Hermans Maasbree; 5 G.Verheyden Beringen B. 

Heeze 3 augustus
A
1 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 2 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 3 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 4 S.Schildermans Lommel B.; 5 R.Voermans.
B
1 Dirk Derboven Hoeselt B.; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 Danny van Wylick Tegelen; 4 Alexander van Bavel St.Anthonis; 5 G.Verheyden Beringen B. 

Kessel Eik 10 augustus Provinciale kampioenschappen
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 Maurice Engbersen Venray; 3 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 4 S.Schildermans Lommel B.; 5 Enrico Martocchia Wandre B.
Kampioen Limburg
1 Ron Didden; 2 Maurice Engbersen; 3 E.Brouwers Broekhuizenvorst.
Kampioen Noord Brabant
1 D.Relou Milheeze.
B
1 Alexander van Bavel St.Anthonis; 2 David Geraerts Bilzen B.; 3 Philip Bellemans Hasselt B.;4 Danny van Wylick Tegelen; 5 A.Merola Luik B.
Kampioen Limburg
1 Danny van Wylick; 2 Herman Louman Maasbracht; 3 L.Laenen Ospel.
Kampioen Noord Brabant
1 Alexander van Bavel. 

Someren 13 augustus
A
1 Ron Didden Tegelen;
B
1 David Geraerts Bilzen B.;  

Roggel 17 augustus
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 S.Schildermans Lommel B.; 5 E.Brouwers Broekhuizenvorst.
B
1 David Geraerts Bilzen B.; 2 Philip Bellemans Hasselt; 3 Dirk Derboven Hoeselt B.; 4 R. Montes Gonzales Luik B.; 5 A.Merola Luik B. 

Deurne 31 augustus
A
1 Ron Didden Tegelen; 2 Maurice Engbersen Venray; 3 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 4 Enrico Matocchia Wandre B.; 5 E.Brouwers Broekhuizenvorst.
B
1 Dirk Derboven Hoeselt B.; 2 Philip Bellemans Hasselt B.; 3 Herman Louman Maasbracht; 4 J.Hermans Maasbree; 5 G.Verheyden Lummen B.

Sint Joost 14 september
A
1 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 2 Maurice Engbersen Venray; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 Patrick Ruyloft Gingelom
B.; 5 R.Voermans Venray.
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 Alexander van Bavel St.Anthonis; 3 Danny van Wylick Tegelen; 4 R.Montes Gonzales Luik B.; 5 Herman Louman Maasbracht.

Oostrum 20 september
A
1 Patrick Ruyloft Gingelom B.; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 Maurice Engbersen Venray.
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.; 2 R. Montes Gonzales Luik B.; 3 Alexander van Bavel St.Anthonis. 

Hoensbroek 28 september
A
1 Patrick Ruyloft Gingelom B.;
B
1 Philip Bellemans Hasselt B.;

                         Ron Didden is met 11 overwinningen de "grote meneer " bij de A aspiranten