Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1985


Eindhoven 31 maart
A
1 J.Vanbrabant Halen B.; 2 Arno Schoenmakers Eindhoven; 3 Herold Dat Asten; 4 J. de Haas Velden; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 Patrick Breeuwer Maasbracht; 7 J.Steyvers Someren; 8 Werner Dekkers Lommel B.; 9 H.Verbaarschot Deurne; 10 D.Roosen Zelem B.; 11 Piet Daemen Maasbree; 12 ilya Velter Baexem; 13 Eric Levels Horn.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 S.Decloux Beyne B.; 5 Clif van de Mortel Deurne; 6 Marco Kunowski Maria Hoop; 7 G.Verheyden Beringen B.; 8 Danny van Wylick Tegelen; 9 P.Ruyloft Gingelom B.; 10 Dirk Derboven Hoeselt B.; 11 Arno Schoenmakers Eindhoven; 12 F.Ketelbutters Lommel B.; 13 P. van Hoof St.Anthonis; 14 G.Vleeshouwers Panningen. 

Haelen 7 april
A
1 J.Vanbrabant Halen B.; 2 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 3 Wichert Drenth Maasbracht; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Patrick Breeuwer Maasbracht; 6 J.Steyvers Someren; 7 Werner Dekkers Lommel B.; 8 Herold Dat Asten; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Eric Levels Horn; 11 D.Roosen Zelem B.; 12 Leon Linssen Belfeld.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2.; 3 Marco Kunowski Maria Hoop; 4 Clif van de Mortel Deurne; 5 Enrico Martocchia Wandre B.; 6 S.Decloux Beyne B.; 7 P.Ruyloft Gingelom B.; 8 J.Bollen Maasmechelen B.; 9 Danny van Wylick Tegelen; 10 P.Willems Aubel B.; 11 F.Ketelbutters Lommel B. 

Weert IJzeren man 14 april
A
1 Hay Sprunken Venlo; 2 J.Steyvers Someren; 3 Herold Dat Asten; 4 Werner Dekkers Lommel B.; 5 Noud Smits Gemert; 6 Wichert Drenth Maasbracht; 7 Pascal Alleleijn Gulpen; 8 Arno Schoenmakers Eindhoven; 9 H.Verbaarschot Deurne; 10 Patrick Breeuwer Maasbracht.
B
1 W.Vanderhoydonks Wandre B.; 3 P.Ruyloft Gingelom B.; 4 G.Vleeshouwers Panningen; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 G.Verheyden Beringen B.; 7 P.Willems Aubel B.; 8 Danny van Wylick Tegelen; 9 F.Ketelbutters Lommel B.; 10 Clif van de Mortel Deurne. 


Baarlo Baan 21 april
A
1 Ilya Velter Baexem; 2 J.Vanbrabant Halen B.; 3 Patrick Breeuwer Maasbracht; 4 Wichert Drent Maasbracht; 5 Herold Dat Asten; 6 Arno Schoenmakers Eindhoven; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Werner Dekkers Lommel B.; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 D.Roosen Zelem B.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Marco Kunowski Maria Hoop; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 Danny van Wylick Tegelen; 7 P.Ruyloft Gingelom B.; 8 P.Willems Aubel B.; 9 M.Schoenmakers Eindhoven; 10 Clif van de Mortel Deurne. 

Echt 28 april
A
1 Herold Dat Asten; 2 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 3 Patrick Breeuwer Maasbracht; 4 Wichert Drenth Maasbracht; 5 Arno Schoenmakers Eindhoven; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Ilya Velter Baexem,; 8 D.Roosen Zelem B.; 9 Noud Smits Gemert; 10 H.Verbaarschot Deurne.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 S.Decloux Beyne B.; 4 P.Ruyloft Gingelom B.; 5 Enrico Martocchia Wandre B.; 6 Marco Kunowski Maria Hoop; 7 P.Willems Aubel B.; 8 G.Verheyden Beringen B.; 9 Dirk Derboven Hoeselt B.; 10 Danny van Wylick Tegelen. 

Maria Hout 4 mei Aankomst Hel van Brabant
A
1 Herold Dat Asten; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Patrick Breeuwer Maasbracht; 4 Arno Schoenmakers Eindhoven; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 J.Vanbrabant Halen B.; 7 Wichert Drenth Maasbracht; 8 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 9 Pascal Appeldoorn Velden; 10 J.Steyvers Someren.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 P.Ruyloft Gingelom B.; 4 Clif van de Mortel Deurne; 5 Danny van Wylick Tegelen; 6 Bart Giesberts Hegelsom; 7 S.Schildermans Lommel B.; 8 M.Schoenmakers Eindhoven; 9 P.van Hoof St.Anthonis; 10 T.Wirba Hückelhoven Dld. 

Eindhoven Baan 5 mei
A
1 Herold Dat Asten; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 4 J.Steyvers Someren; 5 Ron Didden Tegelen; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Arno Schoenmakers Eindhoven; 8 Pascal Appeldoorn Velden; 9 Eric Levels Horn; 10 Werner Dekkers Lommel B.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Marco Kunowski Maria Hoop; 4 Enrico Martocchia Wandre B.; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 P.Ruyloft Gingelom B.; 7 Clif van de Mortel Deurne; 8 M.Schoenmakers Eindhoven; 9 S.Schildermans Lommel B.; 10 St.Oeyen Nederokkerzeel B. 

Someren 11 mei
A
1 Herold Dat Asten; 2 J.Steyvers Someren; 3 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Ron Didden Tegelen; 6 Wichert Drenth Maasbracht; 7 Arno Schoenmakers Eindhoven; 8 Patrick Breeuwer Maasbracht; 9 Ilya Velter Baexem; 10 J. de Haas Velden.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Marco Kunowski Maria Hoop; 4 Enrico Martocchia Wandre B.; 5 Clif van de Mortel Deurne; 6 P.Ruyloft Gingelom B.; 7 Danny van Wylick Tegelen; 8 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 9 F.Ketelbutters Lommel B.; 10 Bart Giesberts Hegelsom. 

Soerendonk 12 mei
A
1 Wichert Drenth Maasbracht; 2 J.Steyvers Someren; 3 Ilya Velter Baexem; 4 J.Vanbrabant Halen B.; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 7 Patrick Breeuwer Maasbracht; 8 Arno Schoenmakers Eindhoven; 9 Pascal Alleleijn Gulpen; 10 W.Theeuwen Helden.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 Marco Kunowski Maria Hoop; 5 Clif van de Mortel Deurne; 6 J.Bollen Maasmechelen B.; 7 Danny van Wylick Tegelen; 8 Bart Giesberts Hegelsom; 9 F.Ketelbutters Lommel B.; 10 S.Schildermans Lommel B. 

Den Dungen 16 mei
A
1 Patrick Breeuwer Maasbracht; 2 Herold Dat Asten; 3 Werner Dekkers Lommel B.; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 6 Wichert Drenth Maasbracht; 7 J.Steyvers Someren; 8 Arno Schoenmakers Eindhoven; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Pascal Appeldoorn Velden.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 Clif van de Mortel Deurne; 5 Dirk Derboven Hoeselt B.; 6 G.Verheyden Beringen B.; 7 Danny van Wylick Tegelen; 8 F.Ketelbutters Lommel B.; 9 M.Schoenmakers Eindhoven; 10 Bart Giesberts Hegelsom. 

Nederweert 26 mei
A
1 E.Levels Horn; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Herold Dat Asten; 4 Leon Linssen Belfeld; 5 Patrick Breeuwer Maasbracht; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Arno Schoenmakers Eindhoven; 9 Werner Dekkers Lommel B.; 10 J.Steyvers Someren.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; Clif van de Mortel Deurne; 4 Enrico Martocchia Wandre B.; 5 Marco Kunowski Maria Hoop; 6 P.Ruyloft Gingelom B.; 7 Danny van Wylick Tegelen; 8 Dirk Derboven Hoeselt B.; 9 S.Oeyen Nederokkerzeel B.; 10 S. van Bael Lommel B. 

Grathem 27 mei
A
1 Herold Dat Asten; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 J.Steyvers Someren; 4 Werner Dekkers Lommel B.; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 Arno Schoenmakers Eindhoven; 7 Ron Didden Tegelen; 8 Patrick Breeuwer Maasbracht; 9 J.de Haas Velden; 10 Ilya Velter Baexem.
B
1 W. Vanderhoydonks Lommel B.; 2 Marco Steyvers Someren; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 Marco Kunowski Maria Hoop; 5 Clif van de Mortel Deurne; 6 Danny van Wylick Tegelen; 7 Dirk Derboven Hoeselt B.; 8 J.Bollen Opgrimbi B.; 9 S.Schildermans Lommel B.; 10 M.Schoenmakers Eindhoven. 

Someren 1 juni
A
1 J.Steyvers Someren; 2 Herold Dat Asten; 3 Patrick Breeuwer Maasbracht; 4 Werner Dekkers Lommel B.; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 9 Arno Schoenmakers Eindhoven; 10 Eric Levels Horn.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 4 S.Oeyen Nederokkerzeel; 5 Clif van de Mortel Deurne; 6 P.Ruyloft Gingelom B.; 7 Marco Kunowski Maria Hoop; 8 Danny van Wylick Tegelen; 9 F.Ketelbutters Lommel B.; 10 Bart Giesberts Hegelsom. 

Oostrum 2 juni
A
1 Herold Dat Asten; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 4 Ron Didden Tegelen; 5 J.Steyvers Someren; 6 Arno Schoenmakers Eindhoven; 7 Patrick Breeuwer Maasbracht; 8 Ilya Velter Baexem; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 J. de Haas Velden.
B
1 W. Vanderhoydonks Lommel B.; 2 Marco Steyvers Someren; 3 Marco Kunowski Maria Hoop; 4 Enrico Martocchia Wandre B.; 5 Clif van de Mortel Deurne; 6 P.Ruyloft Gingelom B.; 7 S.Schildermans Lommel B.; 8 Dirk Derboven Hoeselt B.; 9 S.Oeyen Nederokkerzeel B.; 10 Danny van Wylick Tegelen. 

Velden 9 juni
A
1 Herold Dat Asten; 2 J.Steyvers Someren; 3 J.Vanbrabant Halen B.; 4 J.de Haas Velden; 5 Pascal Appeldoorn Velden.
B
1 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 2 Marco Steyvers Someren; 3 Clif van de Mortel Deurne; 4 P.Ruyloft Gingelom B.; 5 Enrico Martocchia Wandre B. 

Meijel 16 juni
A
1 J.Steyvers Someren; 2 Herold Dat Asten; 3 Wichert Drenth Maasbracht; 4 Arno Schoenmakers Eindhoven; 5 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 6 J.Vanbrabant Halen B.; 7 Pascal Appeldoorn Velden; 8 J. de Haas Velden; 9 Eric Levels Horn; 10 Noud Smits Gemert.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 Marco Kunowski Maria Hoop; 5 P.Ruyloft Gingelom B.; 6 F.Bellemans Hasselt B.; 7 S. van Bael Lommel B.; 8 S.Oeyen Nederokkerzeel B.; 9 Danny van Wylick Tegelen; 10 S.Schildermans Lommel B. 

Asten 23 juni
A
1 Hay Sprunken Venlo; 2 Herold Dat Asten; 3 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 4 Patrick Breeuwer Maasbracht; 5 J.de Haas Velden; 6 J.Steyvers Someren; 7 Pascal Appeldoorn Velden; 8 Wichert Drenth Maasbracht; 9 Werner Dekkers Lommel B.; 10 Arno Schoenmakers Eindhoven.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 J.Bollen Opgrimbi B.; 5 S. van Bael Lommel B.; 6 Marco Kunowski Maria Hoop; 7 Clif van de Mortel Deurne; 8 F.Bellemans Hasselt B.; 9 P.Ruyloft Gingelom B.; 10 Danny van Wylick Tegelen.
 
Neer 29 juni
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 P.Ruyloft Gingelom B.; 5 Clif van de Mortel Deurne; 6 S. van Bael Lommel B.; 7 Danny van Wylick Tegelen; 8 P.Liesens; 9 S.Schildermans Lommel B.; 10 Dirk Derboven Hoeselt B. 

Someren 30 juni
A
1 Herold Dat Asten; 2 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 3 J.de Haas Velden; 4 Pascal Appeldoorn Velden; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 J.Vanbrabant Halen B.; 7 Patrick Breeuwer Maasbracht; 8 J.Steyvers Someren; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 Werner Dekkers Lommel B. 

Geleen Baan 6 juli
B
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 

Deurne 7 juli
A
1 Wichert Drenth Maasbracht ; 2 Herold Dat Asten; 3 Werner Dekkers Lommel b.; 4 J.Steyvers Someren; 5 Ron Didden Tegelen; 6 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 7 Piet Daemen Maasbree; 8 Ilya Velter Baexem; 9 Noud Smits Gemert; 10 J. de Haas Velden.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Marco Kunowski Maria Hoop; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 5 Danny van Wylick Tegelen; 6 Clif van de Mortel Deurne; 7 P.Liesens; 8 S. van Bael Lommel B.; 9 F.Bellemans Hasselt B.; 10 J.Bollen Opgrimbi B. 

Melderslo 13 juli
A
1 Herold Dat Asten; 2 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 3 J.de Haas Velden; 4 J.Steyvers Someren; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 Arno Schoenmakers Eindhoven; 7 Noud Smits Gemert; 8 Ron Didden Tegelen; 9 Pascal Appeldoorn Velden; 10 Ilya Velter Baexem.
B
1 Marco Steyvers Someren; 

Montfort 14 juli NWB kampioenschappen
A
1 Ilja Sistermans Juchen Dld.; 2 Werner Dekkers Lommel B.; 3 Herold Dat Asten; 4 Wichert Drenth Maasbracht; 5 Arno Schoenmakers Eindhoven; 6 J.Vanbrabant Halen B.; 7 Patrick Breeuwer Maasbracht; 8 Ilya Velter Baexem; 9 J.Steyvers Someren; 10 Eric Levels Horn.









Ingo Sistermann treedt in de voetsporen           van vader Gunther


B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 Clif van de Mortel Deurne; 4 F.Bellemans Hasselt; 5 S.Schildermans Lommel B.; 6 Marco Kunowski Maria Hoop; 7 Dirk Derboven Hoeselt B.; 8 M.Schoenmakers Eindhoven; 9 P.van Hoof St.Anthonis; 10 P.Liessens.









Marco Steyvers kampioen in de B afdeling


Neeritter 21 juli
A
1 J.Vanbrabant Lommel B.; 2 J.Steyvers Someren; 3 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 4 Pascal Appeldoorn Velden; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 Werner Dekkers Lommel B.; 7 J.de Haas Velden; 8 Eric Levels Horn; 9 Ron Didden Tegelen; 10 Pascal Alleleijn Gulpen.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 Marco Kunowski Maria Hoop; 4 F.Bellemans Hasselt B.; 5 Clif van de Mortel Deurne; 6 Danny van Wylick Tegelen; 7 S.Schildermans Lommel B.; 8 S.van Bael Lommel B.; 9 P.Liesens; 10 Dirk Derboven Hoeselt B. 

Oost Maarland 28 juli
A
1 Danny Nelissen Sittard; 2
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 

Kessel Eik 4 augustus Provinciale kampioenschappen
A
1 Wichert Drenth Maasbracht; 2 J.de Haas Velden; 3 Eric Levels Horn; 4 J.Steyvers Someren; 5 Herold Dat Asten; 6 Werner Dekkers Lommel B.; 7 Ron Didden Tegelen; 8 J.Vanbrabant Halen B.; 9 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 10 W.Vanderhoydonks Lommel B.
Kampioen Limburg
1 Wichert Drenth Maasbracht; 2 J.de Haas Velden; 3 Eric Levels Horn.
Kampioen Noord Brabant
1 J.Steyvers Someren; 2 Herold Dat Asten; 3 N.N.;
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 S. van Bael Lommel B.; 4 Marco Kunowski Maria Hoop; 5 P.Ruyloft Hoeselt B.; 6 F.Bellemans Hasselt B.; 7 Danny van Wylick Tegelen; 8 S.Schildermans Lommel B.; 9 S.Oeyen Nederokkerzeel B.; 10 Dirk Derboven Hoeselt
Kampioen Limburg
1 Marco Kunowski Maria Hoop; 2 Danny van Wylick Tegelen.
Kampioen Noord Brabant
1 Marco Steyvers Someren. 

Heeze 11 augustus
A
1 Herold Dat Asten; 2 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 3 J.Steyvers Someren; 4 Arno Schoenmakers Eindhoven; 5 Piet Daemen Maasbree; 6 J.Vanbrabant Halen B.; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Werner Dekkers Lommel B.; 9 Wichert Drenth Maasbracht; 10 Leon Linssen Belfeld.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 P.Ruyloft Gingelom B.; 4 F.Bellemans Hasselt B.; 5 Danny van Wylick Tegelen; 6 S. van Bael Lommel B.; 7 Clif van de Mortel Deurne; 8 S.Schildermans Lommel B.; 9 M.Schoenmakers Eindhoven; 10 P. van Hoof St.Anthonis. 

Someren 13 augustus
A
1 J.Steyvers Someren; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Herold Dat Asten; 4 Werner Dekkers Lommel B.; 5 Arno Schoenmakers Eindhoven; 6 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 7 Pascal Appeldoorn Velden; 8 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 9 Eric Levels Horn; 10 Leon Linssen Belfeld.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 F.Bellemans Hasselt B.; 4 P.Ruyloft Gingelom B.; 5 S.Schildermans Lommel B.; 6 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 7 P.van Hoof St.Anthonis; 8 Alexander van Bavel St.Anthonis; 9 R.Montes Gonzales Luik B.; 10 M.Schoenmakers Eindhoven. 

Someren 14 augustus
A
1 J.Steyvers Someren; 2 Herold Dat Asten; 3 Wichert Drenth Maasbracht; 4 J.Vanbrabant Halen B.; 5
Werner Dekkers Lommel B.; 6 Leon Linssen Belfeld; 7 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 8 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 9 J.de Haas Velden; 10 Eric Levels Horn.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 F.Bellemans Hasselt B.; 3 P.Ruyloft Gingelom B.; 4 S.van Bael Lommel; 5 S.Schildermans Lommel B.; 6 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 7 Danny van Wylick Tegelen; 8 Alexander van Bavel St.Anthonis; 9 P.van Hoof St.Anthonis; 10 M.Schoenmakers Eindhoven. 

Belfeld 25 augustus
A
1 Herold Dat Asten; 2 Arno Schoenmakers Eindhoven; 3 J.Steyvers Someren; 4 J.Vanbrabant Halen B.; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Pascal Alleleijn Gulpen; 7 Leon Linssen Belfeld; 8 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 9 Ron Didden Tegelen; 10 Eric Levels Horn.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 F.Bellemans Hasselt B.; 4 P.Ruyloft Gingelom B.; 5 Alexander van Bavel St.Anthonis; 6 Danny van Wylick Tegelen; 7 S.Schildermans Lommel B.; 8 David Geraerts Bilzen B.; 9 R.Montes Gonzales Luik B.; 10 P.van Hoof St.Anthonis. 

Susteren 1 september
A
1 Werner Dekkers Lommel B.; 2 Herold Dat Asten; 3 Wichert Drenth Maasbracht; 4 J.Steyvers Someren; 5 Arno Schoenmakers Eindhoven; 6 Eric Levels Horn; 7 Noud Smits Gemert; 8 J.Vanbrabant Halen B.; 9 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 10 Piet Daemen Maasbree.
B
1 Enrico Martochia Luik B.; 2 F.Bellemans Hasselt B.; 3 P.Ruyloft Gingelom B.; 4 Danny van Wylick Tegelen; 5 S.Schildermans Lommel B.; 6 Marco Steyvers Someren; 7 G.Vleeshouwers Panningen; 8 R.Montes Gonzales Luik B.; 9 P. van Hoof St.Anthonis; 10 David Geraerts Bilzen B. 

Sint Joost 15 september
A
1 Ingo Sistermans Juchen Dld.; 2 Werner Dekkers Lommel B.; 3 J.Steyvers Someren; 4 Herold Dat Asten; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 Arno Schoenmakers Eindhoven; 7 Eric Levels Horn; 8 J.Vanbrabant Halen B.; 9 Noud Smits Gemert; 10 W.Vanderhoydonks Lommel B.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 Enrico Martocchia Wandre B.; 3 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 4 David Geraerts Bilzen B.; 5 R.Montes Gonzales Luik B. 

Oostrum 21 september
A
1 Herold Dat Asten; 2 J.Steyvers Someren; 3 Arno Schoenmakers Eindhoven; 4 Werner Dekkers Lommel B.; 5 Ron Didden Tegelen; 6 Noud Smits Gemert; 7 Wichert Drenth Maasbracht; 8 Eric Levels Horn; 9 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 10 Piet Daemen Maasbree.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 3 P.Ruyloft Gingelom B.; 4 Danny van Wylick Tegelen; 5 Alexander van Bavel St.Anthonis; 6 J.Hermans Maasbree; 7 R.Montes Gonzales Luik B.; 8 M.Laenen; 9 P. van Hoof St.Anthonis ; 10 G.Vleeshouwers Panningen. 

Horn 29 september
A
1 J.Vanbrabant Halen B.; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Eric Levels Horn; 4 Herold Dat Asten; 5 J.Steyvers Someren; 6 Noud Smits Gemert; 7 Leon Linssen Belfeld; 8 Arno Schoenmakers Eindhoven; 9 W.Vanderhoydonks Lommel B.; 10 Ron Didden Tegelen.
B
1 Marco Steyvers Someren; 2 P.Ruyloft Gingelom B.; 3 Enrico Martocchia Wandre B.; 4 St.Oeyen Nederokkerzeel B.; 5 Danny van Wylick Tegelen; 6 David Geraerts Bilzen B.; 7 Alexander van Bavel St.Anthonis; 8 S.Schildermans Lommel B.; 9 T.Wirba Hückelhoven Dld.; 10 R.Montes Gonzales Luik B.