Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10   1982


Weert  IJzeren man  4 april
A
1 M.Lemmen Horst;
A
1 Jac Lenders Weert; 2 M.Habraken Eindhoven; 3 Jos Timmermans Arcen.
B
1 Patrick Breeuwer Maasbracht; 
 
Beesel  11 april
A
1 Jan Stienen Nederweert; 3 Jos Timmermans Arcen
B
1 Henny van Dijk Baarlo; 2 Hay Sprunken Venlo.
 
Haelen  12 april
A
1 André Otten Eindhoven;

      André Otten wint met overmacht de ronde van Haelen

B
1 Henny van Dijk Baarlo;  
 
Gemert  30 april
A
1 Jac Lenders Weert; 
B
1 M.Lemmen Horst; 
 
Montfort  15 mei
A
1 A.Laurijssen Blerick; 2 F.Hillekens Wessem; 4 Bert Janssen Blerick.
B
1 Henny van Dijk Baarlo; 2 P.Breuer Montfort.
 
Ittervoort  16 mei  Bedevaart
A
1 Jan Stienen Nederweert; 2 Bert Janssen Blerick.
B
1 Henny van Dijk Baarlo; 2 N.Lemmen Horst.


Neerkant  20 mei

A

1 Jan Stienen Nederweert; 2 André Otten Eindhoven; 3 B.Janssen Arcen; 4 J.Timmermans Arcen; 5 F.Reijnders België,

 
Mill  23 mei
A
1 Bert Janssen Blerick; 2 Jac Lenders Weert; 3 Jan Stienen Nederweert; 4 André Otten Eindhoven; 5 R. van de Wallen Deurne.
B
1 M.Moons Koersel B.; 2 Leugène Faasen Velden; 3 Patrick Breeuwer Maasbracht; 4 Anton van der Heijden Schaik; 5 Rob van Harmelen Roermond.
 
Zeelst  30 mei
B
1 Henny van Dijk Baarlo; 


Sint Joost  31 mei  
A
1 Bert Janssen Blerick; 
B
1 M.Lemmen Horst; 

 
Grathem  31 mei 
A
1 Jac Lenders Weert; 
B
1 Henny van Dijk Baarlo; 2 M.Lemmen Horst; 3 R. van Harmelen Roermond; 4 J.Vogels Montfort; 5 J. van de Ven Budel. 

Oostrum  6 juni
A
1 Jac Lenders Weert; 2 Bert Janssen Blerick; 3 Jan Stienen Nederweert; 4 Jos Timmermans Arcen; 5 M.Habraken Eindhoven.
B
1 Gert Gevers Leopoldsburg B.; 2 M.Lemmen Horst; 3 Leugéne Faasen Velden; 4 R. van Harmelen Roermond; 5 Patrick Breeuwer Montfort.
 
Roermond  19 juni  Provinciale kampioenschappen Limburg
A
1 Jan Stienen Nederweert; 
B
1 Henny van Dijk Baarlo; 
 
Neer  20 juni
A
1 Bert Janssen Blerick; 
B
1 R. van Hameren Roermond; 
 
Baarlo  Baan  26 juni
A
1 Jan Stienen Nederweert; 2 B.Janssen Venlo; 3 Jos Timmermans Arcen; 4 F.Reijnders Overpelt B.; 5 Rob Mulders Well
B
1 Gert Gevers Leopoldsburg B.; 2 Theo aan den Boom Neer; 3 Hennie Hendrikx Weert; 4 Eric Hilkens Wessem; 5 E.van Oudenhoven Blerick.
 
Neeritter  27 juni
A
1 André Otten Eindhoven; 2 Jan Stienen Nederweert; 3 R. van de Wallen Deurne; 4 Jos Timmermans Arcen; 5 M.Habraken Eindhoven.
B
1 Gert Gevers Leopoldsburg B.; 2 Henny van Dijk Baarlo; 3 M.Lemmen Horst; 4 Patrick Breeuwer Maasbracht; 5 J.Vogel Montfort.
 
Wanroy   4 juli
A
1 Bert Janssen Blerick; 
B
1 M.Lemmen Horst; 
 
Melick  11 juli
A
1 Jos Timmermans Arcen; 2 Bert Janssen Blerick; 3 Theo aan den Boom Neer
B
1 Henny van Dijk Baarlo; 
 
Eindhoven Baan  31 juli
A
1 Jos Timmermans Arcen; 2 
 
Baarlo  Baan  6 augustus  NWB kampioenschappen
A
1 Jan Stienen Nederweert; 2 Bert Janssen Blerick; 3 Jos Timmermans Arcen
B
1 Gert Gevers Leopoldsburg B.; 
 
Roermond  15 augustus
A
1 Bert Janssen Blerick; 
B
 
Neerkant  20 augustus
A
1 Jan Stienen Nederweert; 2 Bert Janssen Blerick
B
1 Gert Gevers Leopoldsburg B.; 2 Henny van Dijk Baarlo; 3 M.Lemmen Horst.
 
Roggel  22 augustus
A
1 Jan Stienen Nederweert; 
B
1 Gert Gevers Leopoldsburg B.; 
 
Eindhoven  Baan  4 september
A
1 Jan Stienen Nederweert; 
B
1 Gert Gevers Leopoldsburg B.;  
 
Baarlo  Baan 18 september
A
1 Bert Janssen Blerick; 
B
1 Gert Gevers Leopoldsburg B.; 
 
Heel  26 september
A
1 Jan Stienen Nederweert; 2 Bert Janssen Blerick; 3 R.van de Wallen Deurne.
B
1 M.Lemmen Horst; 2 Henny van Dijk Baarlo; 3 J.Vogels Montfort.
 
Venlo  Stad  3 oktober
A
1 R.van de Wallen Helden; 
B
1 Henny van Dijk Baarlo;