Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1981


Weert  IJzeren man  5 april

A

1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

B

1 Maurice Lamber Blerick; 2
 
Haelen  19 april
A
1 John Sillen Beverst B.; 2 Koen Vekemans Lommel B.; 3 M.Derix Horst.
B
1 J.Massera  Wandre B.; 2 Mike Verhappen Gemert; 3 Theo aan den Boom Neer.
 
Maasbracht Beek  20 april
A
1 John Sillen Beverst B.; 2
B
1 Erwin Reinders Neerpelt B.; 2
 
Roermond  26 april
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2
B
1 Mike Verhappen Gemert; 2
 
Gemert  30 april
A
1 Léon Dierx Weert; 2 
B
1 Jos Timmermans Arcen; 2
 
Eindhoven  3 mei
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; John Sillen Beverst B.; 3 Léon Dierx Weert.
B
1 Franky Reinders Neerpelt B.; 2 Mike Verhappen Gemert; 3 Erwin Reinders Neerpelt B.
 
Baarlo  Baan  9 mei
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 Léon Dierx Weert; 3 R.van de Brekel Echt; 4 H.Martens Meijel; 5 Mike Strijbosch Deurne.

Koen Vekemans heeft in Nederland de eerste stappen gezet en wordt  later een verdienstelijke beroepsrenner

B
1 Jos Timmermans Arcen; 2 Maurice Lamber Blerick; 3 Didier Bada Ans B.; 4 G.Bogers Weert; 5 Franky Reinders Neerpelt B.
 
Merum  10 mei
A
1 Eddy Schoefs Rijkhoven B.; 2 Léon Dierx Weert; 3 John Jennissen Pey Echt; 4 Koen Vekemans Lommel B.; 5 Henk van Tuel Weert.
B
1 J.Kneffel Houthalen B.; 2 Francky Reinders Overpelt B.; 3 Mike Verhappen Gemert 4 Michael Habraken Eindhoven; 5 Eddy Reinders Overpelt B.
 
 
Vlodrop  17 mei
A
1 John Jennissen Echt; 2 J.Bourse Wandre B.; 3 Eddy Schoefs Rijkhoven B.; 4 Henk van Tuel Weert; 5 Léon Dierx Weert.
B
1 Jos Timmermans Arcen ; 2 F.Reinders Overpelt B.; 3 J.Massera Wandre B.; 4 Theo Aan den Boom Neer; 5 M.Derix Horst.
 
Oostrum  24 mei
A
1 Koen Vekemans Lommel B.;
B
1 Maurice Lamber Blerick; 2 
 
Neerkant  28 mei
A
1 M.Derix Horst; 2
B
1 Maurice Lamber Blerick; 2 
 
Sint Joost  7 juni
A
1 John Sillen Beverst B.; 2 Koen Vekemans Lommel B.; 3 John Jennissen Pey; 4 Eddy Schoefs Rijkhoven B.; 5 Léon Dierx Weert.
B
1 Maurice Lamber Blerick; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 Franky Reinders Neerpelt B.; 4 J.Massers Wandre B.; 5 M.Habraken Eindhoven
 
Grathem  8 juni
A
1 John Sillen Beverst B.; 2 Koen Vekemans lommel B.; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 H.Martens Meijel; 5 John Jennissen Pey.
B
1 Franky Reinders Overpelt B.; 2 Maurice Lamber Blerick; 3 Theo Aan den Boom Neer; 4 J.Massers Wandre B.; 5 Michael Habraken Eindhoven.
 
Tegelen  14 juni
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 6  M.Derix Horst; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8  Mike Strijbosch Deurne; 10 Martens Meijel.
B
1 Franky Reinders Neerpelt B.; 2 Jos Timmermans Arcen; 3 Theo Aan den Boom Neer; 7 Maurice Lamber Blerick; 9 Lemmen Horst.
 
Roermond  20 juni
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 M.Derix Horst; 3 Léon Dierx Weert; 4 Mike Strijbosch Deurne; 5 Eddy Schoefs Rijkhoven B.
B
1 Jos Timmermans Arcen; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 Michael Habraken Eindhoven; 4 Armando Steuten Weert; 5 Guido Roncken.
 
Neer  21 juni
A
1 John Jennissen Pey; 2 Koen Vekemans Lommel B.; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 Léon Dierx Weert; 5 Henk van Tuel Weert.
 
A
1 Jos Timmermans Arcen; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 M.Lemmen Horst; 4 Armando Steuten Weert; 5 Franky Reinders Neerpelt B.
 
B
1 Jos Timmermans Arcen; 2
 
Eindhoven  27 juni
A
1 Léon Dierx Weert; 2
B
1 Jos Timmermans Arcen; 2
 
Wanroy  28 juni
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 Léon Dierx Weert; 3 John Sillen Beverst B.; 4 M.Derix Horst; 5 John Jennissen Pey.
B
1 Franky Reijnders Neerpelt B.; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 Michael Habraken Eindhoven; 4 Jos Timmermans Arcen; 5 Guido Roncken Posterholt.
 
Meijel  4 juli  NWB kampioenschappen
A
1 Léon Dierx Weert; 2 Henk van Tuel Weert; 3 John Sillen Beverst B.; 4 H.Martens Meijel; 5 John Jennissen Echt; 8 Jac Lenders Weert; 15 Jack Steyvers Stramproy; 19 Hen Hendriks Weert.
B
1 Jos Timmermans Arcen; 2 Franky Reinders Overpelt B.; 3 Theo Aan den Boom Neer; 4 G.Bogers Weert; 5 Michael Habraken Eindhoven.
 
Ospel  12 juli
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 Léon Dierx Weert; 3 Jac Lenders Weert; 4 John Sillen Beverst B.; 5 Eddy Schoefs Rijkhoven B.
B
1 Jos Timmermans Arcen; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 Franky Reinders Overpelt B.; 4 Armando Steuten Weert; 5 Erwin Reinders Overpelt B.
 
Melick  25 juli
A
1 John Sillen Beverst B.; 2 John Jeurisssen Pey; 3 Koen Vekemans Lommel B.; 4 Léon Dierx Weert; 5 Eddy Schoefs Rijkhoven B.
B
1 Jos Timmermans Arcen; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 Guido Roncken Posterholt; 4 Franky Reinders Overpelt B.; 5 G.Bogers Weert.
 
Kessel Eik  9 augustus
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2
B
1 Franky Reinders Neerpelt B.; 2
 
Belfeld  16 augustus
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst B.; 3 John Jennissen Pey; 4 Léon Dierx Weert; 5 Henk van Tuel Weert.
B
1 Theo Aan den Boom Neer; 2 Franky Reinders Neerpelt B.; 3 Michale Habraken Eindhoven; 4 Maurice Lamber Blerick; 5 Guido Roncken Posterholt.
 
Roggel  23 augustus
A
1 John Sillen Beverst B.; 2 Léon Dierx Weert; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 Henk van Tuel Weert; 5 John Jennissen Pey.
B
1 M.Lardinois Saumagne B.; 2 
 
Heythuysen  30 augustus
A
1 Eddy Schoefs Rijkhoven B.; 2 John Jennissen Pey Echt; 3 Koen Vekemans Lommel B.; 4 Jan Stienen Nederweert; 5 Léon Dierx Weert.
B
1 Franky Reinders Neerpelt B.; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 Michael Habraken Eindhoven; 4 Guido Rocken Posterholt.
 
Wanroy  5 september
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 Henk van Tuel Weert; 3 Leon Dierx Weert; 4 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 5 Martens Meijel.
B
1 Theo Aan den Boom Neer; 2 Guido Ronken Posterholt; 3  G.Lardinois Saumagne B.; 4 Maurice Lamber Blerick; 5 M. Habraken Eindhoven.
 
Luyksgestel  13 september  Provinciale kampioenschappen
A
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Jennissen Echt; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 John Sillen Beverst B.; 5 H.Martens Meijel.


Kampioen Limburg
1 John Jennissen Echt.


Kampioen Noord Brabant

1 Mike Strijbosch Deurne.

B

1 Armando Steuten Weert; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 Erwin Reinders Overpelt B.; 4 Michael Habraken Eindhoven; 5 Hennie van Dijk Baarlo.

Kampioen Limburg : Armando Steuten Weert. 

Kampioen Noord Brabant:
1 Michael Habraken Eindhoven.
 
Venray  19 september
A
1 Henk van Tuel Weert; 2 Jan Stienen Nederweert; 3 H.Martens Meijel; 4 John Sillen Beverst B.; 5 Koen Vekemans Lommel B.
B
1 Theo Aan den Boom Neer; 2 Michael Habraken Eindhoven; 3 Guido Roncken Posterholt; 4 G.Swerts Koersel B.; 5 G.Lardinois Saumagne B.
 
Heel  20 september
A
1 John Sillen Beverst B.; 2
B
1 Henny van Dijk Baarlo; 2 
 
Horn 27 september
A
1 John Sillen Beverst B.; 2 John Jennissen Pey Echt; 3 Henk van Tuel Weert; 4 Eddy Schoefs Rijkhoven B.; 5 Petran Lichteveld Blerick.
B
1 Theo Aan den Boom Neer; 2 G.Lardinois Saumagne B.; 3 Ewin Reinders Overpelt B.; 4 Hennie van Dijk Baarlo; 5 K.Derks Wanroy.
 
Venlo  ’t Ven  4 oktober
B
1 Franky Reinders Neerpelt B.; 2 Theo Aan den Boom Neer; 3 Maurice Lamber Blerick; 4 Armando Steuten Weert; 5 Guido Roncken Posterholt.