Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1980


Pey Echt 23 maart
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 John Jennissen Echt; 3 René van de Vin Neeritter.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillens Beverst B.; 3 J.van Gorp. 

Roermond Donderberg 30 maart
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 John Jennissen Echt; 4 Ruud van der Pol Tegelen; 5 Leon Dierx Weert.

Robert Vinken op kop in Roermond

B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 Erwin Reijnders Overpelt B.; 3 Paul Reijnders Overpelt B.4 André Otten Eindhoven; 5 Jan Peeten Baarlo. 

Haelen 6 april
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

Maasbracht Beek 7 april
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

Deurne 8 april Paastournooi
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Carlo Faasen Velden; 3 Alex Reijnders Neerpelt B.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 Erwin Reijnders Overpelt B.; 3 Paul Reijnders Overpelt B. 

Venlo 20 april
A
1 John Jennissen Echt; 2 Billy Verhappen Gemert; 3 Carlo Faasen Velden; 4 A.Boersma Wandre B.; 5 J. van der Goot.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Heverst B.; 3 Eric Schoefs Rijkhoven B,; 4 André Otten Eindhoven; 5 Mike Verhappen Gemert. 

Baarlo Baan 26 april
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

Geleen 30 april Bedevaart
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 T.Nelissen Roermond; 3 John Jennissen Echt; 4 Léon Dierx Weert; 5 Carlo Faasen Velden; 6 Ruud van de Pol Tegelen; 7 René van de Vin Neeritter; 8 T.Peeters Meijel; 9 Serge Corman Luik B.; 10 Willy van Veghel Liessel.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst B.; 3 G.Bogers Weert; 4 André Otten Eindhoven; 5 Franky Reijnders Neerpelt B.; 6 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 7 Mike Verhappen Gemert; 8 P.Reijnders Neerpelt B.; 9 Jac Lenders Weert; 10 Eddy Reijnders Neerpelt B. 

Heythuysen 4 mei
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 John Jennissen Echt; 4 T.Nelissen Roermond; 5 René van de Vin Neeritter.
B
1 John Sillen Beverst B; 2 Koen Vekemans Lommel B.; 3 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 4 Franky Reijnders Neerpelt B.;

Neeritter 11 mei
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Math. Rutjens St.Odiliënberg; 3 T.Nelissen Roermond; 4 van Kessel Maasbracht; 5 H.Mertens Zolder B.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst B.; 3 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 4 André Otten Eindhoven; 5 Mike Verhappen Gemert.

Sint Odiliënberg 15 mei
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Serge Corman Luik B.; 3 Billy Verhappen Gemert; 4 René van de Vin Neeritter; 5 Math Rutjens St.Odiliënberg.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 3 John Sillen Beverst B. 

Hingen 26 mei
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

Grathem 27 mei
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Carlo Faasen Velden; 3 Serge Corman Luik B.; 4 Lowie van de Venne Melick; 5 T.Nelissen Roermond.
B
1 John Sillen Beverst B.; 2 

Oostrum 1 juni
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Carlo Faasen Velden; 3 G. van Kessel Maasbracht; 4 T.Nelissen Roermond ; 5 Lowie van de Venne Melick.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst B.; 3 André Otten Eindhoven; 4 G.Bogers Weert; 5 Eric Schoefs Rijkhoven B.

Eindhoven Baan 7 juni
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

Wanroy 8 juni Provinciale kampioenschappen
A
Kampioen Limburg
1 Robert Vinken Tegelen; 2
Kampioen Noord Brabant
1
B
Kampioen Limburg
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2
Kampioen Noord Brabant


Eindhoven Baan 14 juni
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

Mill 21 juni
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Ruud van der Pol Tegelen; 3 Peter Jacobs Weert; 4 Lowie van de Venne Melick; 5 Carlo Faasen Velden.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst Neerpelt B.; 3 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 4 André Otten Eindhoven; 5 Theo aan den Boom Neer. 

Geleen Baan 28 juni NWB kampioenschappen
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Carlo Faasen Velden; 3 John Jennissen Echt; 4 Billy Verhappen Gemert; 5 Leon Dierx Weert; 6 W. van de Berg; 7 Fr.Peeters Beesel; 8 Math Rutjens St.Odiliënberg; 9 R.Wijers; 10 P.Wolters
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst B.; 3 André Otten Eindhoven; 4 Paul Reijnders Overpelt B.; 5 Franky Reijnders Overpelt B.; 6 G.Bogers Weert; 7 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 8 Mike Verhappen Gemert; 9 Jac Lenders Weert; 10 Rik Breeuwer Maasbracht. 

Neer 29 juni
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Leon Dierx Weert; 3 Willy van Veghel Liessel; 4 Ruud van der Pol Tegelen; 5 R.de Wolf Roermond.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 G.Bogers Weert; 3 Frank Reijnders Neerpelt B.; 4 André Otten Eindhoven; 5 Erwin Reijnders Overpelt B. 

Koningsbosch 6 juli
A
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

Meijel 15 juli
A
1 Lowie van de Venne Melick; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 

Egchel 20 juli

A

1 P.Janssen Haelen; 2 John Jennissen Echt; 3 Lowie van de Venne Melick; 4 Léon Dierx Weert; 5 J. van der Goot Maasbracht.
B
1 Frank van Bakel Deurne;  

Melick 27 juli
A
1 Lowie van de Venne Melick; 2
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst B.; 3 André Otten Eindhoven; 4 G.Bogers Weert; 5 Jac Lenders Weert.

Kessel Eik 3 augustus
A
1 Carlo Faasen Velden; 2
B
1 John Sillen Beverst B.; 2 

Montfort 10 augustus
A
1 Leon Dierx Weert; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 Carlo Faasen Velden; 4 Ruud van der Pol Tegelen; 5 Billy Verhappen Gemert.
B
1 John Sillen Beverst B.; 2 Koen Vekemans Lommel B.; 3 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 4 André Otten Eindhoven; 5 Jac Geurts Echt.

Baarlo 17 augustus
A
1 Billy Verhappen Gemert; 2 Carlo Faasen Velden; 3 Léon Dierx Weert; 4 Willy van Vegchel Liessel; 5 R.de Wolf Roermond.
B
1 John Sillen Beverst B.; 2 André Otten Eindhoven; 3 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 4 Frank Reinders Overpelt B.; 5 G.Bogers Weert.

Eindhoven Baan 23 augustus
A
1 Leon Dierx Weert; 2 Ruud van der Pol Tegelen; 3 P.Janssen Haelen; 4 Billy Verhappen gemert; 5 Math. Rutjens St.Odiliënberg
B
1 John Sillen Beverst B.; 2 Koen Vekemans Lommel B.; 3 André Otten Eindhoven; 4 Eric Schoefs Rijkhoven B.


Roggel 31 augustus
A
1 D.Mertens Heusden Zolder B.; 2 Billy Verhappen Gemert; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 John Jennissen Echt; 5 Leon Dierx Weert.
B
1 John Sillen Beverst B.; 2 André Otten Eindhoven; 3 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 4 G. Bogers Weert; 5 J.Sontag St.Odiliënberg. 

Diergaarde 7 september
A
1 John Jennissen Echt; 2 Billy Verhappen Gemert; 3 J.Boersma Wandre B.; 4 Geertjan Nijssen Meijel; 5 Lowie van de Venne Melick.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 André Otten Eindhoven; 3 John Sillen Beverst B.; 4 R.Peters; 5 J. Geurts Echt. 

Venray 14 september
A
1 Billy Verhappen Gemert.
B
1 John Sillen Beverst B.

Deurne 21 september
A
1 Billy Verhappen Gemert; 2 

Horn 28 september
A
1 Billy Verhappen Gemert; 2 John Jennissen Echt; 3 Carlo Faasen Velden; 4 Willy van Veghel Liessel; 5 Lowie van de Venne Melick.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst B.; 3 André Otten Eindhoven; 4 Mike Verhappen Gemert; 5 G.Bogers Weert. 

Venlo 5 oktober
A
1 John Jennissen Echt; 2 Billy Verhappen Gemert; 3 Carlo Faasen Velden; 4 J.Boersma Wandre B.; 5 J. van der Goot Maasbracht.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2 John Sillen Beverst B.; 3 Eric Schoefs Rijkhoven B.; 4 André Otten Eindhoven; 5 Mike Verhappen Gemert.

       In Neeritter is Robert Vinken sterk genoeg om solo naar de winst te rijden,  19 overwinningen staan dit jaar op zijn palmares