Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1979


Pey Echt  1 april
A
1 Willy Snijders Weert; 2 – 3 ;  4 Ruud van der Pol Tegelen
B
1 John Jennissen Echt; 2 Leon Dierx Weert.
 
Merum  8 april
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 Willy Snijders Weert; 3 Eric Vera Overpelt B.; 4 Arno Lutgens Roermond; 5 John Bogers Budel; 6 Ruud van der Pol Tegelen.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Leon Dierx Weert; 3 John Sillen Beverst B.; 4 Coen Willemsen Oostrum; 5 P.Manders Deurne.

De bloemen in Merum zijn voor John Jennissen,Leon Dierx is 2e

 
Maasbracht  Beek  16 april
A
1 Eddy van Hese Venray; 2
B
1 J.Sillen Boverst B.; 2
 
Heythuysen  22 april
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 Willy Snijders Weert; 3 Eddy van Hese Venray; 4 Robert Vinken Tegelen; 5 Arno Lutgens Roermond.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Leon Dierx Weert; 3 Serge.Corman Luik B.; 4 G. van Kessel Maasbracht; 5 Koen Vekemans Lommel B.
 
Baarlo  Baan  28 april
A
1 Willy Snijders Budel; 2 Ruud van der Pol Tegelen
B
1 Leon Dierx Weert; 2 
 
Montfort    6 mei
A
1 Harrie  Kerkhofs Budel; 2 Willy Snijders Weert; 3 John Bogers Budel; 4 Robert Vinken Tegelen; 5 P.Helleven Diepenbeek B.; 6 Eddy van Hese Venray; 7 Math Rutjens St.Odiliënberg ; 8 Gerard Hölzken Weert; 9 Eric Vera Overpelt B.; 10 Arno Lutgens Roermond.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Leon Dierx Weert; 3 John Sillen Beverst B.; 4 Koen Vekemans Lommel B.; 5 Serge Corman Luik B.; 6 Coen Willemsen Oostrum; 7 P.Hendriks Budel; 8 G.van Kessel Maasbracht; 9 J.Cornelissen Mol B.; 10 P.Wouters Roermond.

John Jennissen is in Montfort iets sneller dan Léon Dierx
 
Hoensbroek  13 mei  Bedevaart
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 
B
1 John Jennissen Echt; 2

Robert Vinken leidt de groep in Hoensbroek
 
Vierlingsbeek  20 mei
A
1 Arno Lutgens Roermond; 2 Harrie Kerkhofs  Budel; 3 Anton Pijnenburg Neerkant; 4 Willy Snijders Weert; 5 Willy van Veghel Liessel.
B
1 Geertjan  van Kessel Maasbracht; 2 John Jennissen Echt; 3 Leon Dierx Weert; 4 John Sillen Beverst B.; 5 Pieter Manders Deurne.
 
Neerkant  24 mei
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 Willy Snijders Weert; 3 Eddy van Hese  Venray; 
B
1 John Jennissen Echt; 2 Léon Dierx Weert; 3John  Sillen  Beverst B.
 
Sint Joost  3 juni
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2
B
1 John Jennissen Echt;
 
Baarlo  4 juni
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Eddy van Hese Venray; 3 Harrie Kerkhofs Budel; 4 Eric Vera Overpelt B.; 5 Theo Trilsbeek Beek en Donk.
B
1 John Jennissen Echt; Leon Dierx Weert; 3 Serge Corman  Luik België; 4 John Sillen Beverst B.; 5 J.Cornelissen Mol B.
 
Posterholt  9 juni
A
1 Eddy van Hese Venray; 2 
B
1 John Jennissen Echt; 2
 
Eindhoven  Baan  12 juni  baankampioenschappen
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 
B
1 Leon Dierx Weert; 2 
 
Weert  Fatima    16 juni   NWB kampioenschappen
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 Harrie Kerkhofs Budel; 3 Arno Lutgens Roermond; 4 Willy Snijders Weert; 5 John Bogers Budel Schoot.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Leon Dierx Weert; 3 Wim van de Berg Budel; 4 Peter Hendrikx Budel; 5 Rudy Peeters Beesel.
 
Wanroy  24 juni
A
1 Eddy van Hese Venray; 2 Carlo Faasen  Velden; 3 E.Pirard B.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Serge Corman Luik B.; 3 Leon Dierx Weert.
 
Koningsbosch  1 juli
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 Erik Vera Overpelt B.; 3 Willy  van Veghel Liessel; 4 Robert Vinken Tegelen; 5 Eddy van Hese Venray; 7 Ruud van der Pol Tegelen.
B
1 John Jennissen Echt; 2
 
Haelen  7 juli
A
1 C.Weckx België; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 Eddy van Hese Venray; 4 Harrie Kerkhofs Budel; 5 Ruud van der Pol Tegelen.
B
1 Leon Dierx Weert; 2 John Sillen Beverst B.; 3 Serge Corman Luik B.; 4 J.Cornelissen Mol B.; 5 Paul Reijnders Overpelt B.
 
Egchel  27 juli
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 R.Weckx Diest B.; 3 Arno Lutgens Roermond;  4 Eddy van Hese Venray; 5 Carlo Faasen Velden.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Leon Dierx Weert; 3 John Sillen Beverst B.; 4 Serge Corman Luik B.; 5 W. van de Berg Budel.
 
Kessel Eik  5 augustus
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 
B
1 John Jennissen Echt; 2
 
Eindhoven  Baan  5 augustus
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 
B
1 Leon Dierx Weert; 2
 
Bergeijk  12 augustus
A
1 Robert Vinken Tegelen; 2 
B
1 John Jennissen Echt; 2
 
Neeritter  19 augustus
A
1 Arno Lutgens Roermond; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 Eric van Hese Venray; 4 Harrie Kerkhofs Budel; 5 Robert Vinken Tegelen.
B
1 John Jennissen Echt; 2 J.Cornelissen  Mol B.; 3 John Sillen Beverts B.; 4 Coen Willemsen Oostrum; 5 Jan Peeten Baarlo.
 
Baarlo  Baan   1 september
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 A.Lutgens Roermond; 3 Ruud van der Pol Tegelen; 4 Math Rutjens St.Odiliëneberg; 5 Carlo Faasen Velden.
B
1 John Sillen Beverst B.; 2 Koen Vekemans Lommel B.; 3 Y.Cornelissen B.; 4 Léon Dierx Weert; 5 Kurt Willemsen Oirlo.
 
Venray  9 september
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 Robert Vinken Tegelen; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 Arno Lutgens Roermond; 5 Carlo Faasen Velden.
B
1 Koen Vekemans Lommel B.;  2 J.Cornelissen Mol B.; 3 John Jennissen Echt; 4 Paul Reijnders Overpelt B.; 5 John Bogers Budel.
 
Horn  23 september
A
1 Harrie Kerkhofs Budel; 2 Carlo Faasen Velden; 3 Robert Vinken Tegelen; 4 A.Nelissen Roermond; 5 Eric van Hese Venray.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Koen Vekemans Lommel B.; 3 J. Cornelissen Mol B.; 4 John Sillen Beverst B.; 5 Leon Dierx Weert.
 
Luycksgestel  30 september
A
1 G. van Kessel Maasbracht; 2 
B
1 Koen Vekemans Lommel B.; 2